Dermanura phaeotis

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Версія від 08:26, 13 лютого 2019, створена InternetArchiveBot (обговорення | внесок) (Виправлено джерел: 1; позначено як недійсні: 0. #IABot (v2.0beta10ehf1))
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Artibeus phaeotis

Біологічна класифікація
Домен: Еукаріоти (Eukaryota)
Царство: Тварини (Metazoa)
Тип: Хордові (Chordata)
Клас: Ссавці (Mammalia)
Ряд: Рукокрилі (Chiroptera)
Родина: Листконосові (Phyllostomidae)
Рід: Artibeus
Вид: A. phaeotis
Artibeus phaeotis
(Miller, 1902)

Посилання
Вікісховище: Artibeus phaeotis
Віківиди: Artibeus phaeotis
EOL: 327361
ITIS: 631842
NCBI: 40229

Artibeus phaeotis — вид родини Листконосові (Phyllostomidae), ссавець ряду Лиликоподібні (Vespertilioniformes, seu Chiroptera).

Середовище проживання

Країни проживання: Беліз, Бразилія, Колумбія, Коста-Рика, Еквадор, Сальвадор, Гватемала, Гаяна, Гондурас, Мексика, Нікарагуа, Панама, Перу, Венесуела. Знайдений в низинних вічнозелених і листяних лісах до 1200 м. Знайдений у вторинних лісах, і порушених місцях проживання.

Морфологічні особливості

Довжина голови і тіла від 47 до 59 мм, довжина передпліччя між 35 і 40 мм, довжина стопи від 9 до 12 мм, довжина вух від 14 до 18 мм, вага до 15 р.

Шерсть коротка і гладка. Спина від коричневого до коричнево-сіро-піщаного, низ трохи ясніший. Морда коротка і широка. Лист носа добре розвинений, ланцетний. Є дві світлі смуги на кожній стороні обличчя. Вуха середнього розміру, округлі, світло-коричневі з краями позначеними жовтим або іноді білим. Не має хвоста.

Каріотип 2n = 30 (самиці) 31 (самці), FN=56.

Життя

Плодоїдний, але іноді споживає пилок і комах. Лаштує сідала в модифікованому листі, але також в печерах і тунелях. Піки народження дітей приблизно в квітні і вересні.

Джерела