Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Капіта́нівська се́лищна ра́да — адміністративно-територіальна одиниця та орган місцевого самоврядування в Новомиргородському районі Кіровоградської області. Адміністративний центр — селище міського типу Капітанівка.
Загальні відомості
- Територія ради: 32,075 км²
- Населення ради: 3510 осіб (станом на 2001 рік)
Населені пункти
Селищній раді підпорядковані населені пункти:
Склад ради
Рада складається з 14 депутатів та голови.
- Голова ради: Тітаренко Володимир Олександрович
Керівний склад попередніх скликань
Прізвище, ім'я, по батькові |
Основні відомості |
Дата обрання |
Дата звільнення
|
Ганоль Володимир Миколайович
|
Селищний голова, 1963 року народження, освіта вища, безпартійний
|
26.03.2006
|
31.10.2010
|
31.10.2010
|
25.10.2015
|
Тітаренко Володимир Олександрович
|
Селищний голова, 1966 року народження, освіта вища, безпартійний
|
25.10.2015
|
|
Примітка: таблиця складена за даними сайту Верховної Ради України[1][2] та ЦВК[3]
Депутати VII скликання
За результатами місцевих виборів 2015 року депутатами ради стали[4]:
За суб'єктами висування
Суб'єкт висування |
Кількість обраних депутатів |
%
|
Самовисування |
14 |
100.00
|
За округами
№ округу |
Прізвище, ім'я, по батькові |
Ким висунуто |
Дата нар. |
Освіта |
Партійна приналежність |
Відомості
|
1 |
Дерев'янко Олександр Вікторович |
Самовисування |
22.01.1977 |
професійно-технічна |
безпартійний |
Приватний підприємець
|
2 |
Жукова Наталія Євгеніївна |
Самовисування |
28.08.1975 |
вища |
безпартійна |
Сільська рада, спеціаліст по роботі з молоддю
|
3 |
Грібцова Ірина Володимирівна |
Самовисування |
30.10.1969 |
вища |
безпартійна |
Сільська рада, землевпорядник
|
4 |
Дахно Олександр Вікторович |
Самовисування |
25.05.1962 |
професійно-технічна |
безпартійний |
Цукровий завод, завідувач бурякопункту
|
5 |
Апостол Олексій Андрійович |
Самовисування |
13.03.1959 |
професійно-технічна |
безпартійний |
Цукровий завод, начальник відділу постачання
|
6 |
Давиденко Анатолій Федорович |
Самовисування |
28.01.1961 |
професійно-технічна |
безпартійний |
Цукровий завод, замісник майстра
|
7 |
Негода Наталія Вікторівна |
Самовисування |
17.03.1973 |
професійно-технічна |
безпартійна |
Цукровий завод, технік технолог
|
8 |
Тонконоженко Любов Іванівна |
Самовисування |
03.04.1981 |
вища |
безпартійна |
Цукровий завод, інженер
|
9 |
Сахно Сергій Григорович |
Самовисування |
16.03.1958 |
вища |
безпартійний |
Цукровий завод, заступник директора
|
10 |
Ліпіна Наталія Василівна |
Самовисування |
15.09.1982 |
вища |
безпартійна |
ДНЗ, вихователь
|
11 |
Бреурош Любов Миколаївна |
Самовисування |
27.11.1973 |
вища |
безпартійна |
Приватний підприємець
|
12 |
Вовк Тетяна Іванівна |
Самовисування |
16.07.1982 |
вища |
безпартійна |
Селищна рада, секретар
|
13 |
Клименко Оксана Вікторівна |
Самовисування |
24.07.1988 |
загальна середня |
безпартійна |
Декрет
|
14 |
Щербина Людмила Миколаївна |
Самовисування |
16.11.1971 |
вища |
безпартійна |
ДНЗ «Веселка», завідувач
|
Депутати VI скликання
За результатами місцевих виборів 2010 року депутатами ради стали[5]:
За суб'єктами висування
За округами
№ округу |
Прізвище, ім'я, по батькові |
Дата визнання обраним |
Освіта |
Партійна приналежність |
Відомості про обраного депутата
|
Комуністична партія України
|
14 |
Орленко Микола Васильович |
01.11.2010 |
вища |
член Комуністичної партії України |
пенсіонер
|
Самовисування
|
1 |
Лінчевський Сергій Михайлович |
01.11.2010 |
середня |
позапартійний |
приватний підприємець
|
2 |
Бреурош Любов Михайлівна |
01.11.2010 |
середня |
позапартійна |
дитячий заклад, вихователь
|
3 |
Гойдош Тетяна Іванівна |
01.11.2010 |
вища |
позапартійна |
Капітанівська сільська рада, секретар
|
4 |
Заєць Віктор Францович |
01.11.2010 |
вища |
член Комуністичної партії України |
Капітанівський цукровий завод, інженер
|
5 |
Гривцова Ірина Володимирівна |
01.11.2010 |
середня |
позапартійна |
Капітанівська сільська рада, землевпорядник
|
6 |
Пашолок Тамара Анатоліївна |
01.11.2010 |
середня |
позапартійна |
Капітанівська сільська рада, рахівник-касир
|
7 |
Добролежа Тамара Миколаївна |
01.11.2010 |
середня |
позапартійна |
Капітанівська сільська рада, спеціаліст по молоді
|
8 |
Величко Віктор Михайлович |
01.11.2010 |
середня |
позапартійний |
Капітанівське професійно-технічне училище, майстер
|
9 |
Коровін Василь Володимирович |
01.11.2010 |
вища |
позапартійний |
Служба безпеки
|
10 |
Давиденко Анатолій Федорович |
01.11.2010 |
середня |
позапартійний |
|
11 |
Везерян Володимир Агопович |
01.11.2010 |
середня |
позапартійний |
ЦЕХ ПРМ
|
12 |
Сахно Сергій Григорович |
01.11.2010 |
вища |
позапартійний |
|
13 |
Вайвала Мар'яна Іллінічна |
01.11.2010 |
середня |
позапартійна |
|
15 |
Пилип Оксана Миколаївна |
01.11.2010 |
вища |
позапартійна |
Капітанівська сільська рада, бухгалтер
|
16 |
Жукова Наталія Євгенівна |
01.11.2010 |
вища |
позапартійна |
Капітанівська сільська рада, діловод
|
17 |
Одорошенко Олексій Петрович |
01.11.2010 |
середня |
позапартійний |
тимчасово не працює
|
18 |
Беших Олена Юріївна |
01.11.2010 |
вища |
позапартійна |
Капітанівська сільська рада, головний бухгалтер
|
19 |
Щербина Людмила Миколаївна |
01.11.2010 |
середня |
позапартійна |
дитячий заклад, директор
|
20 |
Романій Тетяна Василівна |
01.11.2010 |
середня |
позапартійна |
|
Примітки
Посилання
|
---|
| | | Міські ради: |
|
---|
| Селищні ради: |
|
---|
| Сільські ради: |
|
---|
|