Age of Chivalry

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Age of Chivalry
Загальне
Розробник Team Chivalry
Дистриб'ютор Steam
Жанр(и) Шутер від першої особи
Платформа Microsoft Windows
Технічне
Ліцензія Безплатне програмне забезпечення
Дата випуску 10 вересня 2007
Рушій Source
Режим гри багатокористувацька гра
Носій цифрова дистрибуція і Steam
Вимоги
  • Windows® Vista/XP/2000
  • Процесор 1,7 ГГц
  • 512 МБ оперативної пам'яті
  • Відеокарта з підтримкою DirectX® 8.1 (потребує підтримки SSE)
  • Доступ до мережі інтернет
Офіційний сайт

Age of Chivalryбагатокористувацька відеогра, створена командою Team Chivalry як модифікація для Half-Life 2. Дії гри відбуваються у середньовіччі, ігровий процес націлений на сутички в ближньому бою із застосуванням холодної зброї, хоча наявна і стрілецька зброя «одного пострілу», натомість наділена величезною потужністю.

Ігровий процес[ред. | ред. код]

Перед початком кожного раунду гравці мають право вибрати за яку зі сторін конфлікту вони будуть грати. На вибір пропонується дві фракції: лицарі Агатії (Agathia Knight) і Орден Мейсона (Mason order). Більшість місцевостей битв, званих картами, мають кілька цілей; досягнення однієї веде до наступної, поки остання ціль не буде досягнута або сторона, що захищається, не завадить іншій команді завершити їх у відведений час. Цілі різноманітні — від захоплення стратегічних точок до вбивства невинних жителів, а також облоги замків, штурму брам і спорудження мостів. Age of Chivalry використовує динамічні кампанії, в яких результат битви впливає на вибір наступної карти.

Передісторія[ред. | ред. код]

Десять років лицарі Агатії (Knights of Agatha) провели в хрестовому поході. Хрестоносців, які оврнулись на батькіщину, замість хліба і солі зустріли мечами і сокирами — поки їх не було, королівство захопив кузен короля, Говін Мейсон на прізвисько Жорстокий (Gauwyn «The Fierce» Mason). Його нещадні воїни, Орден Мейсона (Mason Order), вбили короля, а єдиного спадкоємця захопили в полон. Вони грабують та вбивають селян, насаджуючи терор і беззаконня. Повні священної люті, агатійці кидаються на ворога. З обох сторін у смертельній сутичці сходяться загартовані в боях ветерани. Чи вдасться агатійцям повернути батьківщині мир і спокій, або ці землі навіки поглине темрява, покаже лише час...

Посилання[ред. | ред. код]