Aqua Teen Hunger Force

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Aqua Teen Hunger Force
Жанр Мультсеріал для дорослих, треш
Ролі
озвучували
Дейв Вілліс
Дана Снайдер
Кері Мінс
Композитор Schoolly D
Студія Cartoon Network
Radical Axis
Williams Street
Країна США
Тривалість ~11 хвилин

Aqua Teen Hunger Force (ATHF, Aqua Teen, з 8 травня 2011 року - Aqua Unit Patrol Squad 1) - американський багатосерійний 11-хвилинний мультсеріал, що транслюється на каналі Cartoon Network в блоці Adult Swim в Америці, також в Канаді на каналі TeleToon, в Латинській Америці, Австралії, Франції та Іспанії. У Росії мульсеріал транслювався на каналі 2x2, а в Україні - на каналі Qtv. Прем'єра фільму відбулася 30 грудня 2000 року. У 2007 році з'явився на світ повнометражний фільм Aqua Teen Hunger Force Colon Movie Film for Theaters. В 2012 року на каналі Qtv відбулася прем'єрна трансляція усіх на той час сезонів мультсеріалу українською мовою (показано 8 сезонів). Карл, Фрайлок- Євген Малуха, Майстер Шейк- Олександр Чмихалов, М'ясун- Катерина Брайковська.

Сюжет мультсеріалу[ред.ред. код]

Головні персонажі шоу - Майстер Шейк (Master Shake), Фрайлок (Frylock) та М'ясун (Meatwad) - є промовистими продуктами з фаст-фуд закладів - стаканчик з молочним коктейлем, пакетик картоплі фрі та м'ясна тефтелька відповідно. Вони знімають будинок у Нью-Джерсі, в ранніх епізодах вони були детективами, але згодом вони стали безробітними (у деяких серіях у відкриту йдеться, що живуть персонажі на допомогу), хоча періодично вони знаходять собі роботу. У них є сусід - Карл, якому періодично доводиться страждати від фаст-фудової команди. Серії не пов'язані між собою і практично не мають чіткого сенсу. Карл часто вмирає, але в наступних серіях він живий, тому Карла часто порівнюють з Кенні Маккорміком з мультсеріалу Південний Парк.

Автори ідеї серіалу - Дейв Вілліс та Метт Майєлларо, в деяких серіях допомагають розробникам люди з Stoopid Monkey - компанії, що бере участь у створенні "Робоципу", тобто Метью Сінрайх (англ. Matthew Senreich), Майк Фасоло (англ. Mike Fasolo) і Сет Грін (Seth Green).

Сезони[ред.ред. код]

Наразі існує 10 сезонів мультсеріалу.

Aqua Unit Patrol Squad 1[ред.ред. код]

У восьмому сезоні назву мультсеріалу було змінено - з 8 травня 2011 року мультсеріал отримав назву "Aqua Unit Patrol Squad 1", а сюжет був змінений. Того ж дня мультсеріал вийшов в ефір на американському каналі Cartoon Network у нічному блоці Adult Swim. Всього вийшло 10 серій сезону, на DVD новий сезон вийшов у жовтні 2011 року.