Battlefield: Bad Company

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Battlefield: Bad Company

BFBC-cover.jpg
Офіційний логотип гри Battlefield: Bad Company

Розробник EA Digital Illusions CE
Видавець Electronic Arts
Жанр Шутер від першої особи
Віковий
рейтинг
ESRB: T
PEGI: 16+
Платформа Xbox 360, PlayStation 3
Рушій гри Frostbite Engine
Режим гри Однокористувальницька гра
Сайт http://www.ea.com/battlefield/badcompany

Battlefield: Bad Company — гра в жанрі шутер від першої особи від компанії DICE. Видавець — компанія Electronic Arts.

Гра кидає вас в пекло вигаданого бойового конфлікту між Росією і США. Дія гри починається в невідомій країні Східної Європи, потім переміщення в державу Близького Сходу.

Сюжет[ред.ред. код]

У 222-й батальйон, також відомий як «Bad Company», що складається з роздовбаїв, злочинців та іншого гарматного м'яса, надходить на службу новий боєць Престон Марлоу. Його колеги, сержант Редфорд, радист Світвотер і підривник Хаггард відразу називають нашого протеже «Новим». Під час відправлення загону на полі бою колона Bad Company була розбомбленою. Марлоу, Світвотер, Редфорд і Хагард з'ясовують, що воюють не просто з російською армією, а з найманцями. Через збіг обставин Світвотер виявляє в кишені вбитого найманця злиток золота. Як виявилося, найманці отримують зарплату не грошима, а золотом. Після такої несподіваної знахідки наші герої, одурманені запахом «​​легких» і великих грошей, йдуть у нерівний бій в надії урвати собі шматок пожирніше. Це і є зав'язка сюжету Battlefield: Bad Company.

Особливості[ред.ред. код]

  • Інтерактивність і руйнування. Ці можливості все ще обмежені, але прогрес помітний. Будинки руйнуються аж до несучої стіни (також не вибухають підлоги / стелі). Можливість підривати / вирубувати дерева чергою з автомата.
  • Сюжет. Тепер одиночній кампанії приділено значно більше уваги.
  • Режим мультиплеєра. Gold Rush, коли одна сторона конфлікту захищає свій «клондайк», а їх противники намагаються підірвати валізи, які захищають перші. Також мультиплеер тепер сюжетно обгрунтований. Знайомий гравцям режим Conquest, також збережено (у вигляді безкоштовного доповнення).

Посилання[ред.ред. код]