Battlefield: Bad Company

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Battlefield: Bad Company

BFBC-cover.jpg
Офіційний логотип гри Battlefield: Bad Company

Розробник США EA Digital Illusions CE
Видавець США Electronic Arts
Частина серії Battlefield
Попередня гра серії Battlefield 2142
Наступна гра серії Battlefield Heroes
Дата випуску 23 червня 2008
Жанр Шутер від першої особи
Віковий
рейтинг
PEGI: Від 16 років
ESRB: Для підлітків
Платформа Xbox 360, PlayStation 3
Рушій гри Frostbite Engine
Режим гри Однокористувальницька гра
Носій оптичний диск
Сайт Офіційний сайт гри

Battlefield: Bad Company — гра в жанрі шутер від першої особи від компанії DICE. Видавець — компанія Electronic Arts.

Гра кидає вас в пекло вигаданого бойового конфлікту між Росією і США. Дія гри починається в невідомій країні Східної Європи, потім переміщення в державу Близького Сходу.

Сюжет[ред.ред. код]

У 222-й батальйон, також відомий як «Bad Company», що складається з роздовбаїв, злочинців та іншого гарматного м'яса, надходить на службу новий боєць Престон Марлоу. Його колеги, сержант Редфорд, радист Світвотер і підривник Хаггард відразу називають нашого протеже «Новим». Під час відправлення загону на полі бою колона Bad Company була розбомбленою. Марлоу, Світвотер, Редфорд і Хагард з'ясовують, що воюють не просто з російською армією, а з найманцями. Через збіг обставин Світвотер виявляє в кишені вбитого найманця злиток золота. Як виявилося, найманці отримують зарплату не грошима, а золотом. Після такої несподіваної знахідки наші герої, одурманені запахом «​​легких» і великих грошей, йдуть у нерівний бій в надії урвати собі шматок пожирніше. Це і є зав'язка сюжету Battlefield: Bad Company.

Особливості[ред.ред. код]

  • Інтерактивність і руйнування. Ці можливості все ще обмежені, але прогрес помітний. Будинки руйнуються аж до несучої стіни (також не вибухають підлоги / стелі). Можливість підривати / вирубувати дерева чергою з автомата.
  • Сюжет. Тепер одиночній кампанії приділено значно більше уваги.
  • Режим мультиплеєра. Gold Rush, коли одна сторона конфлікту захищає свій «клондайк», а їх противники намагаються підірвати валізи, які захищають перші. Також мультиплеер тепер сюжетно обґрунтований. Знайомий гравцям режим Conquest, також збережено (у вигляді безкоштовного доповнення).

Посилання[ред.ред. код]