Eumops perotis

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Jump to navigation Jump to search
Eumops perotis
Eumops perotis.jpeg
Охоронний статус
Біологічна класифікація
Домен: Еукаріоти (Eukaryota)
Царство: Тварини (Metazoa)
Тип: Хордові (Chordata)
Клас: Ссавці (Mammalia)
Ряд: Рукокрилі (Chiroptera)
Родина: Молосові (Molossidae)
Рід: Eumops
Вид: E. perotis
Біноміальна назва
Eumops perotis
(Schinz, 1821)
Посилання
Commons-logo.svg Вікісховище: Eumops perotis
EOL logo.svg EOL: 327949
ITIS logo.svg ITIS: 180080
IUCN logo.svg МСОП: 8247
US-NLM-NCBI-Logo.svg NCBI: 27620
Fossilworks: 46397

Eumops perotis — вид кажанів родини молосових.

Етимологія[ред.ред. код]

грец. εὖ — «хороший, справжній», mops — малайське слово, яке означає «кажан». грец. πηρος — «скалічений, зранений», грец. ωτός — «вухо», посилаючись на зовнішній вигляд обличчя з висячими вухами, які створюють враження поранення або зламаності.

Середовище проживання[ред.ред. код]

Країни мешкання: Аргентина, Бразилія, Колумбія, Еквадор, Мексика, Парагвай, Перу, США (Аризона, Каліфорнія, Невада, Техас). Цей вид живе в різних типах відкритих, напівпосушливих і посушливих місць проживання.

Морфологія[ред.ред. код]

Морфометрія. Довжина голови й тіла: 111—116, хвіст: 55—68, задні ступні: 17—18, вуха: 35—44, передпліччя: 70—83, вага: 80—90.

Опис. Дуже великий вид. Писок загострений, вертикальна верхня губа без складок і зморшок. Вуха довгі, пласкі, спрямовані вперед, утворюючи структуру, як капелюх на очі. Шерсть зазвичай блідіша при основі. Спина масляна, темно-коричнева. Черевна область аналогічного спині кольору , без особливої ​​контрастності. Зубна формула: I 1/2, C 1/1, P 2/2, M 3/3, в цілому 30 зубів.

Стиль життя[ред.ред. код]

Лаштує сідала в тріщинах і заглибленнях скель, тунелів і висотних будівель. Їм необхідно не менше 3 м відкритого простору для зльоту. Його ехолокаційні скрипи можна почути на відстані до 300 м. Протягом дня вони утворюють колонії менше 100 осіб. На відміну від більшості північноамериканських кажанів, вони не вдаються до міграції або тривалої сплячки, але періодично активні всю зиму.

Джерела[ред.ред. код]