Hawker Beechcraft

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Hawker Beechcraft Corporation
Тип приватна
Форма власності Акціонерне товариство
Галузь Авіація
Засновано Onex Corporation і Goldman Sachs (2007)
Закриття (ліквідація) 19 лютого 2013
Штаб-квартира США Вічита штат Канзас, США
Виторг 3 млрд дол. (2006)
Власник(и) Onex Corporation[d] і Goldman Sachs Capital Partners[d]
Співробітники 8000
Холдингова компанія Goldman Sachs
Дочірні компанії Beechcraft[d]
Сайт www.hawkerbeechcraft.com

Hawker Beechcraft у Вікісховищі?

Хокер Бічкрафт Корпорейшн (англ. Hawker Beechcraft Corporation) — назва холдингу компаній Onex Corporation і Goldman Sachs, створеного для управління авіабудівними активами, придбаними у Raytheon, Beechcraft і Hawker. Угода вартістю $3.3 млрд була анонсована 21 грудня 2006.[1]

Операція була завершена 26 березня 2007 року, і це стало датою народження підприємства Hawker Beechcraft Corporation. Штаб-квартира підприємства перебуває у Вічита, підрозділи компанії розташовані по всьому світу.

Історія[ред. | ред. код]

Історія підприємства почалася 8 лютого 1980 року, коли Beech Aircraft Corporation стала підрозділом Raytheon Company. У серпні 1993 Raytheon Company придбала Raytheon Corporate Jets (колишнє British Aerospace Corporate Jets), виробника середньорозмірної серії літаків Hawker, у British Aerospace. У середині вересня 1994, Beech Aircraft Corporation («Beechcraft») і Raytheon Corporate Jets об'єдналися в Raytheon Aircraft.

Згодом авіабудівні активи для Raytheon виявилися збитковими, і Raytheon вирішила сконцентруватися на виробництві військової продукції.

Претендентами на купівлю авіабудівних активів були Carlyle Group, Cerberus Capital Management і Onex Corporation. В результаті 26 березня 2007 року підприємства були придбані GS Capital Partners, що належить Goldman Sachs, і Onex.

Заводи[ред. | ред. код]

Продукція[ред. | ред. код]

Цивільні літаки[ред. | ред. код]

Військові літаки[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]