Horasis

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Горасіс
Оригінальна назва Horasis
Дата заснування 2005
Голова Френк Юрген Ріхтер
Адреса Цюрих
Офіційний сайт http://www.horasis.org/
CMNS: Horasis у Вікісховищі

Horasis — незалежний аналітичний центр, розташований в Цюриху (Швейцарія). Був створений в 2005 році Френком Юргеном Ріхтером, головою центру[1].

Horasis проводить зустрічі світових бізнес-лідерів за особливим запрошенням на регіональному рівні в Китаї, Індії, Росії і на Близькому Сході. Horasis був названий «свого роду молодшої лігою Всесвітнього економічного форуму для мережі ринків, що розвиваються» видавництвом The New York Times[2].

Цілі[ред. | ред. код]

Основною метою Horasis є «реалізація амбіцій для сталого майбутнього» за рахунок нових платформ співпраці і обміну знаннями, зокрема між розвиненими країнами і країнами, що розвиваються ринками[3]. Спільнота працює з корпораціями, урядами та міжнародними організаціями на основі партнерських зв'язків, і часто є реалізатором ініціатив. Ці зустрічі по черзі переходять від однієї приймаючої країни до іншої[4].

Зустрічі зазвичай проводяться за межами відповідного географічного положення «обраної» країни - в приймаючій країні. Для обраних країн, які виступають як гостей (Китай, Індія, Росія і арабський світ), ці заходи розглядаються як засіб заохочення доброзичливих відносин зі світом, і прояви м'якої сили за допомогою спільного вибору і співпраці. Зустрічі також є платформою для проведення політичного діалогу між приймаючою країною і запрошеними країнами.

Премія "Business leader of the Year" (Бізнес Лідер Року)[ред. | ред. код]

Горасіс нагороджує премією "Business leader of the Year" (Бізнес Лідер Року) видатних підприємців китайського, індійського, російського чи арабського походження, що побудували і керівних всесвітньо успішними фірмами. Премію вперше видали в 2006-му році[3]. Серед одержувачів найвідомішими є: М. А. Юсуф Алі, керуючий директор, Emke Group; Наталія Касперська, співзасновник «Лабораторії Касперського»; Рахул Баджадж, голова Bajaj Auto; Володимир Євтушенков, голова, АФК «Система»; Фу Ченг, голова Sinopec; Санджив Гоєнка, голова, RP-Sanjiv Goenka Group; Гуо Гуанчан, голова, Фосун; Чи Руогу, голова, Ексімбанк Китаю; Його Високоповажність Мохаммад Омран Альшамсі, голова, Etisalat; Раджан Міттал, заступник голови та керуючий директор Bharti Enterprises; і Малвіндер Мохан Сінгх, голова правління Fortis Healthcare.

Церемонії нагород відбуваються на відповідних регіональних зустрічах[5][6].

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]