IFS

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
IFS AB
Тип Публічна компанія (OMX STO: IFS)
Заснування 1983
Штаб-квартира Лінчепінг (Швеція)
Ключові особи

Алістер Сорбі

(президент та CEO)
Галузь Програмне забезпечення
Продукція ERP-система
Співробітники 2700
Сайт www.ifsworld.com

IFS AB (повна назва — Industrial and Financial Systems) — шведська компанія, розробник програмного забезпечення для комплексного управління діяльністю підприємства. Єдиним продуктом компанії є ERP-система IFS Applications. Штаб-квартира компанії знаходится у Лінчепінгу, офіси та представництва є у 54 країнах світу.

Історія[ред.ред. код]

Заснована в 1983 році п'ятьма інженерами з Лінчепінгського університету, першою розробкою компанії було програмне забезпечення для провдення ремонтів та технічного обслуговування обладнання. Комплексна ERP система була представлена у 1990 році. З 1996 року IFS Applications має компонентну структуру, а акції компанії IFS почали котируватись на Стокгольмській фондовій біржі.

З 1999 року представництва IFS існують на всіх континентах. У 2005 році було нараховано близько 500 тисяч користувачів ERP системи, яких у 2011 році стає 800 тисяч. Генеральним директором компанії з 2006 року є Алістер Сорбі.

У 2011 році консалтингова компанія Frost & Sullivan присудила компанії IFS нагороду "За підвищення цінності для користувача" (Customer Value Enhancement)за результатами аналізу ринку систем з управління активами підприємств (EAM)[1].

У травні 2012 року було оголошено про придбання компанією IFS компанії Metrix, що спеціалізується на розробці мобільних прикладних програм, метою придбання було отримання можливості надати користувачам мобільні рішення для виконання робіт поза офісом, інтегровані з ERP-системою[2].

IFS Applications[ред.ред. код]

IFS Applications — компонентна ERP-система з SOA архітектурою - основний продукт компанії. Panorama Consulting віднесла продукт до другої групи ERP-систем за часткою присутності на ринку: у першій групі сконцентровано половину ринку, що працює на системах SAP, Oracle та Microsoft, другу групу, що займає 11 % ринку, IFS розділяє з системами компаній Epicor, Sage, Infor, QAD, Lawson та Ross[3].

IFS Applications містить компоненти: виробництво, фінанси, дистрибуція, персонал, продаж, проекти, інжинірінг, документообіг, технічне обслуговування та ремонт, управління якістю, управління екологічним впливом.

Система переведена на 22 мови, з восьмої версії (2012 рік випуску) система є доступною для роботи кінцевих користувачів з планшетів та смартфонів[4].

Станом на початок 2013 року стверджується про понад 5 тисяч впроваджень системи на підприємствах різних галузей промисловості, серед замовників вказані Nestle, BMW, Saab, Olympus, Mitsubishi, Pepsi, ГЕС «Три ущелини»[5]. Серед впроваджень в Україні називають НАК "Нафтогаз України", Nowy Styl, корпорацію "Артеріум".

Примітки[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]