Milupa

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Milupa
Milupa
Тип торгова марка, бізнес-підприємство і підприємство
Форма власності GmbH
Галузь харчова промисловість
Засновано 1921
Штаб-квартира Фрідріхсдорф,
Німеччина Німеччина
Продукція дитяче харчування
Співробітники
  • 400 осіб
Сайт www.milupa.de

Milupa (вимовляється Мілу́па) — німецька торгова марка, під якою випускаються продукти дитячого харчування виробництва компанії Nutricia. З 2007 року входить до складу групи компаній Danone.

Історія[ред. | ред. код]

Milupa була заснована як невелике сімейне підприємство у 1921 році у Фрідріхсдорфі, Німеччина. Її засновником був Еміль Паулі (Emil Pauly)[1], нащадок французької сім'ї, що емігрувала до Німеччини на початку 18 століття. Спочатку підприємство було засноване для виготовлення кондитерських виробів та печива, які скоро стали популярними по всій окрузі Фрідріхсдорфу.

У 1933 році Паулі почали виробляти дитячу продукцію. Перші продукти дитячого харчування з назвою Milupa були зроблені на зерновій основі. У виробництві дитячої продукції Milupa сім'я Паулі використовувала ті ж принципи, що зробили відомими їхні кондитерські вироби, тому і цього разу продукція підприємства мала велику популярність. За 20 років Milupa стала найбільшим виробником продуктів дитячого харчування в Німеччині, а також у світовому масштабі почала завойовувати репутацію підприємства, що приділяє значну увагу дослідженням продуктів дитячого харчування та їхнього впливу на розвиток.

Разом з успішним розвитком підприємства у 1954 році Milupa почала програму з дослідження складу грудного молока, метою якої було створення виробництва молочних сумішей, що близькі за складом до грудного молока матерів, які з різних причин не могли годувати малюка грудьми. У результаті програми досліджень у 1964 році на європейському ринку з'явилася перша молочна суміш Milupa для немовлят «Milumil».

На даний момент Milupa має досвід у виробництві дитячого харчування вже понад 80 років. Сьогодні вона є частиною міжнародної групи Danone, провідного європейського виробничника молока та фасованої води, з обігом понад 14 мільярдів євро і персоналом понад 101 000 працівників.[2]

Історія назви[ред. | ред. код]

У 1930 році Еміль Паулі вирішив, що підприємству, яке постійно зростає та розширюється, необхідне нове ім'я. Було вибрано назву, яку Еміль створив, використовуючи останні 3 літери свого імені та перші 3 літери прізвища. Отриманий результат, Milpau, Еміля не задовольнив, тому він змінив послідовність літер на більш милозвучну, і так з'явилася відома назва Milupa.

Milupa в інших країнах[ред. | ред. код]

З початку 1990-х Milupa відкриває філіали в інших європейських країнах: Польщі, Чехії та інших. У 2001 році відкривається перший філіал на іншому континенті — Milupa у Канаді. Сьогодні Milupa присутня у 60 країнах, у тому числі в Латвії, Німеччині, Польщі, Фінляндії, Чехії, Словаччині, Румунії, Угорщині, Ірландії, Канаді, Австрії, Португалії, Іспанії, Аргентині, Італії, США та Україні.

Асортимент[ред. | ред. код]

Під торговою маркою Milupa випускаються не лише каші для прикорму, але й інші види дитячого харчування. Повний асортимент включає:

  • пюре (овочеві, фруктові, з м'ясом та рибою);
  • супи;
  • каші (молочні та без молочні);
  • напої (сік, чай);
  • закуски (хрусткі палички, печиво);
  • спеціальні лікувальні дитячі суміші;
  • замінники грудного молока.

У зернових кашах містяться вітаміни, мінерали, залізо, кальцій, йод. Поряд з манною, вівсяною, рисовою є також і фруктова, бананова, бісквітна, житня. Є в асортименті і фруктовий йогурт.[3]

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]