Nexsound

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Nexsound — потужний український авант-лейбл, що спеціалізується на випуску експериментальної музики майже всіх можливих проявів — від імпровізаційного пост-року та ембіенту до радикального нойзу та мікрозвукових маніпуляцій.

За п'ять років свого існування Nexsound випустив сольні альбоми та спільні проекти таких українських та закордонних музикантів як Kotra, Андрій Кириченко, Zavoloka, Алла Загайкевич, Muslimgauze, Kim Cascone, Francisco Lopez, the Moglass, I/DEX та ще більше ніж 30-ти відомих та молодих музикантів.

У цей час лейбл Nexsound є безперечним форпостом усієї української експериментальної електроніки та найяскравішою музичною візитною карткою України за кордоном, підтвердженням чого є як регулярні рецензії на релізи лейблу в таких журналах як the WIRE, DE:BUG, Grooves, Signal To Noise, так і вдала співпраця з такими найпотужнішими лейблами як Staalplaat, Soleilmoon, A-Musik та Plop.

Починаючи з 2003 року крім випуску музики Nexsound також займається організацією виступів провідних українських та закордонних музикантів в Україні.

За останні три роки діяльності музиканти лейблу Nexsound представили Україну на майже всіх найбільших Європейських фестивалях сучасної експериментальної музики та медіа-арту.

В травні 2005 року Nexsound виступив співорганізатором першого міжнародного фестивалю експериментальної електронної музики Деталі Звуку, що мав неабиякий розголос серед прихільиків цього виду сучасного мистецтва та визнаний однією з головних культурних подій минулого року.

Заснований Андрієм Кириченком в 2000 році в Харкові, з 2002 по 2006 рік лейбл оперувався також Дмитром Федоренком в Києві.

Дискографія[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]