Prysmian

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Prysmian — італійська транснаціональна корпорація з штаб-квартирою у Мілані, що була однією з найбільших компаній з виробництва високотехнологічної кабельної продукції та систем для передачі енергії і телекомунікаційної техніки.

Історія[ред. | ред. код]

Компанію було засновано у 1879 році як Pirelli Cavi e Sistemi. Компанія знаходиться під непрямим керівництвом групи Goldman Sachs. 1 липня 2005 року тогочасна Prysmian Srl підписала угоду про придбання кабельного та системного підрозділу разом з підрозділом телекомунікаційних кабелів та систем «Pirelli & C. S.p.A.» Угоду було завершено 28 липня того ж року після погодження з антимонопольними органами.

16 січня 2007 року компанію Prysmian Srl було трансформовано в акціонерну корпорацію «Prysmian SpA» та проведено лістинг у індексу FTSE Mib на Міланські біржі.

22 листопада 2010 року Prysmian, що на той час була другою за обсягами продажів після Nexans, оголосила про намір купити частину Draka,[1], нідерландського виробника кабелів та одного з найбільших гравців світового ринку (8-ме місце за обсягом продажів станом на початок 2011 року). Угоду було укладено 8 лютого 2011 року.

Це об'єднання призвело до появи найбільшої компанії у світі, що займається виробництвом кабельно-провідникової продукції[2] Нова компанія отримала назву Prysmian Group.

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]