So.cl

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
So.cl
Socl-Logo.jpg
URL so.cl
Тип веб-сайт
Власник Microsoft
Закрито березень 2017

So.cl (від англ. social — соціальний) — соціальна мережа та соціальна пошукова система що управляється Microsoft FUSE Labs.

Структура[ред.ред. код]

So.cl виглядає схожим на Google+ і запозичує поняття з Facebook, Twitter і Pinterest[1]. Він займає нішову роль і призначений для розширення, а не заміни цих сервісів[2].

Для реєстрації та входу достатньо Windows Live ID або обліковий запис на Facebook[1].

В сайт інтегровані пошукові функції за допомогою Bing API. Пошукові запити є відкритими за замовчуванням і можуть бути позначеними як приватні[3].

Користувачі можуть слідкувати за іншими користувачами або за категоріями інтересів.

Історія[ред.ред. код]

So.cl запущений в грудні 2011 року і був першим доступним в рамках партнерства для студентів з університету Вашингтона, Syracuse University і New York University[1][2][3]. В той час як проект не виходив з есперементальноого режиму, відкрито для всіх користувачів 20 травня 2012 року[1].

Примітки[ред.ред. код]

  1. а б в г Sean Ludwig (20 May 2012). Microsoft silently launches social networking site So.cl. Washington Post via Venturebeat. Процитовано 28 May 2012. 
  2. а б Ian Paul (21 May 2012). Microsoft's So.cl: A Brief Tour. PC World. Процитовано 28 May 2012. 
  3. а б John Ribeiro (21 May 2012). Microsoft's social networking site So.cl now open to all users. InfoWorld. Процитовано 28 May 2012.