Temple Run 2

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Temple Run 2
TempleRun2 cover.png

Розробник Imangi Studios
Видавець Imangi Studios
Дистриб'ютор App Store
Частина серії Temple Run
Дата випуску 16 січня 2013
Жанр(и) екшн
Платформа iOS, Android, Windows Phone 8
Рушій гри Unity
Режим гри одиночна гра
Носій цифрова дистрибуція

Temple Run 2 — гра-платформер на платформи iOS, Android, а також Windows Phone, симулятор нескінченного бігу. Ця гра є продовженням серії Temple Run. Temple Run 2 була випущена 17 січня 2013 в App Store на платформу iOS. Версія для Windows Phone вийшла 20 грудня 2013.

Ігровий процес[ред.ред. код]

Геймплей Temple Run 2 майже повторює геймплей минулої частини серії, за винятком додавання в гру нових перешкод, предметів і т. д. Гра починається кожен раз у новій, самогенерованій, локації, з архітектурою, що зовні нагадує храми південноамериканських культур. Поступово, в міру проходження якогось рівня, росте швидкість бігу. У грі також з'явилися нові бонуси. Гравці тепер можуть воскресити свого героя після його смерті на певному місці рівня за зелені кристали, які трапляються по дорозі або можуть бути придбані за донат. Три мавпи з Temple Run були замінені на одну велику, названу Cuchanck, що і стала антагоністом гри.

Ігрові персонажі:

  • Guy Dangerous — початковий персонаж
  • Scarlett Fox — купується за 5 000 монет
  • Barry Bones — купується за 15 000 монет
  • Karma Lee — купується за 25 000 монет
  • Francisco Montoya — купується за 50 000 монет
  • Zack Wonder — купується за 250 000 монет
  • Montana Smith — купується за 250 000 монет
  • Usain Bolt — купується за донат

Розробка та випуск[ред.ред. код]

Згідно зі словами розробників компанії Imangi Studios, гра Temple Run 2 розроблялася з березня 2012 року. Також вони заявили, що збираються зробити її аналогічною минулій грі, але з додаванням деяких нововведень. Imangi Studios несподівано заявили 16 січня 2013 року, що випустили Temple Run 2 і через кілька годин її завантажили в новозеландський App Store, а на наступний день випустили її у міжнародну мережу. За перші 4 дні нова версія популярної гри була завантажена більше 20 млн разів. Версія для Android вийшла 24 січня 2013 року. На 1 лютого 2013 гра була завантажена більше 50 млн разів і стала очолювати чарт додатків для iPhone в 127 країнах світу. 20 грудня 2013 гра Temple Run 2 з'явилася в магазині Windows Phone.

Можливе продовження[ред.ред. код]

Розробники гри заявили, що не збираються продовжувати серію Temple Run, оскільки нових ідей у них немає. Однак Imangi Studios будуть випускати пакети розширення для Temple Run 2.

Посилання[ред.ред. код]