The Elder Scrolls III: Tribunal

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
The Elder Scrolls III: Tribunal
TES3Tribunal Coverart.png
Розробник Bethesda Softworks
Видавець Bethesda Softworks
Частина серії The Elder Scrolls
Попередня гра серії The Elder Scrolls III: Morrowind
Наступна гра серії The Elder Scrolls ІІІ: Bloodmoon
Дата випуску 6 листопада 2002
Версія 1.4.1313
Жанр(и) Рольова відеогра
Вікові
рейтинги
ESRB: T — Teens
Платформа Xbox і Microsoft Windows
Рушій гри Gamebryo
Режим гри однокористувацька гра
Носій CD

The Elder Scrolls III: Tribunal (укр. Стародавні Сувої ІІІ: Трибунал) - доповнення до відеогри The Elder Scrolls III: Morrowind, що вийшло 6 листопада 2002 та видане розробником Bethesda Softworks. Сюжет доповнення частково пов'язаний з сюжетом основної гри, проте лише в окремих моментах з ним перетинається. Сюжет основної гри ніяким чином не впливає на проходження цього доповнення. Метою доповнення є участь в інтригах при дворі короля Хелсета та храмі Трибуналу в їх спробах зміцнити свою владу. Усі події відбуваються в столиці Морнхолді, каналізації під містом, підземних руїнах Старого Морнхолда та у володіннях Сота Сіла.

Сюжет[ред. | ред. код]

Після спроби поспати на головного героя нападає член таємного ордену найманих вбивць "Чорне Братство" і у щоденнику головного героя з'являється відповідний запис. Пошуки замовника вбивства приводять героя у місто-фортецю Морнхолд, де триває боротьба за владу між королем Хелсетом, що нещодавно прийшов до влади, членом Трибуналу живим богом Альмалексією та іншим богом Трибуналу Сота Сілом. Виконуючи завдання перших двох головний герой дізнається про смерть Сота Сіла від рук Альмалексії та про її спробу будь-якою ціною отримати владу в зв'язку з втратою божественної сили. В результаті головному герою доводиться вбили Альмалексію, знищити місцевий осередок "Темного Братства" і довідатись про те, що замовником його вбивства є сам король Хелсет.

Ігровий процес[ред. | ред. код]

The Elder Scrolls III: Tribunal не вносить суттєвих змін в ігровий процес, окрім зміни принципу дії щоденника та заборони левітації на території Морнхолда. В грі з'являються додаткові предмети - декілька комплектів броні та зброї, нові артефакти, в Морнхолді є торговці камінням душ, маги, що володіють магією підвищення умінь, музей артефактів та інше. Окрім основної сюжетної лінії доповнення, що включає виконання завдань Хелсета та Альмалексії, є побічні квести, що дозволяють отримати корисні предмети та супутників.

Примітки[ред. | ред. код]