Канадський музей цивілізації

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Координати: QC_type:landmark_scale:5000 45°25′47″ пн. ш. 075°42′32″ зх. д. / 45.42972° пн. ш. 75.70889° зх. д. / 45.42972; -75.70889

Канадський музей цивілізації
Gatineau - QC - Museum of Civilisation3.jpg
Засновано 1856 (1989)
Розташування Гатіно, Квебек, Канада
Відвідувачі 1 300 000
Сайт www.civilization.ca

Кана́дський музе́й цивіліза́ції (англ. Canadian Museum of Civilization, фр. Musée canadien des civilisations)  — державний Канадський музей історичного профілю, знаходиться у Гатіно над річкою Оттава, напроти Будинку Парламенту Канади у місті Оттава.

Цілі музею: збирати, вивчати, зберігати і представляти об'єкти історії Канади.

Постійні експозиції[ред.ред. код]

Музей скадається чотирьох експозицій:

  • Головна Зала
  • Зала Перших Людей
  • Канадська Зала
  • Обличчя до Обличчя

Головна Зала[ред.ред. код]

Грандіозна Зала на першому поверсі і посеред будинок. Через стіна вікнів річка Оттави і Будинки Парламенту. Протилежна стіна велика фотографія лісу, посеред зали декільки високих тотемних стовпів. Підпільна зв'язувається відновлені фасади хати Північно-західного Тихого Океани корінного населенні.

Зала Перших Людей[ред.ред. код]

Зала Перших Людей також на першому поверсі музеї. Виставка хроніка 20 000 років історії корінного людей Канади, складає троє теми зони:

  • «Присутність корінних людей»- витавка вклучує доісторична заселення в Північній Аменриці, культурних несхожости і досягнення корінних людей. У кінофільмому театрі казки «утворення світло».
  • «Стародавна зобов'язання землі»
  • «Прийшли чужоземці» -Історія останних 500 років Європеського контакти вклучує вступ християнства і Канадські метиси.

Канадський Зала[ред.ред. код]

Стьобана ковдра поряда (англ. Quilt of Belonging)

Канадський Зала на третьому поверсі. Виставки вклучує поселень Вікінги в Канаді приблизьно 1000 році до декільки квиль іміграції до Канади. У музеї Українська Канадська Церка із Альберти, китовне судно від 1560, Нова Француська фермова хата, рибальствий човен із Британської Колумбії.

Обличчя до Обличчя[ред.ред. код]

Виставки «Обличчя до Обличчя» відкривав в р. 2008, вклучує фотографії 27 видомих Канадських письменників, художників, підприємців, дослідників, активістів, військових і політичних керівників, в якому суттєво піддається впливу Канади.

Історія[ред.ред. код]

Урочисте відкриття відбулося в році 1856 року в місті монреаль експонувати колекція «Геологорозвідувальних Робот Канади» (англ. Geological Survey of Canada). Оргинальна колекція ключив мінерали, біологічні взірці, та історічні і етнологічні артефакти. Музей переїхав до Оттави в р 1881, було називав «Народний Музей Канади» (англ. National Museum of Canada) в р. 1910. В р. 1968 музей поділяв до «Канадський Природний Музей» (англ. Canadian Museum of Nature) і «Людство Музей» (англ. Museum of Man).

У 1989 р. «Людство Музей» переїхав до нову будинок, називав Канадський Музей Цивілізація (англ. Canadian Museum of Civilization) (фр. Musée canadien des civilisations).

Галерея[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]