Істинна церква Ісуса

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Істинна церква Ісуса у Малайзії

Істинна церква Ісуса ([] [] [] [] []) — незалежна церква реставраціоністського спрямування, яка була створена в Пекіні (Китай) у 1917 році і є відгалуженням китайського п'ятидесятництва. Сьогодні у світі нараховується приблизно 1,5 мільйона членів. Її міжнародна асамблея розташована в Лос-Анджелесі, США.

Віра і доктрини[ред. | ред. код]

Святий Дух[ред. | ред. код]

«Прийняття Святого Духа, що проявляється у говорінні іншими мовами, є гарантією нашого спадкування Царства Небесного».

Святе причастя[ред. | ред. код]

«Святе причастя — це таїнство на відзначення смерті Господа Ісуса Христа. Воно дозволяє нам вкусити плоть і кров нашого Бога й стати з Ним єдиним цілим, щоб мати вічне життя й воскреснути в Судний День. Це таїнство повинне відбуватися якнайчастіше. Використовується одна облатка (прісний хліб — маца) і виноградний сік».

Миття ніг[ред. | ред. код]

«Таїнство миття ніг дозволяє нам з'єднуватися з Господом Ісусом. Воно також служить постійним нагадуванням про те, що потрібно любити, мати святість, смиренність, вміти прощати й служити Богові. Кожній людини, що одержала водне хрещення, повинне бути здійснено таїнство миття ніг в ім'я Ісуса Христа. Взаємне миття ніг може бути щораз, коли це необхідно».

Водне хрещення[ред. | ред. код]

«Водне хрещення — це таїнство, що чиниться через відпущення гріхів і відродження. Хрещення повинне відбуватися в природній воді, такий як ріка, море або джерело. Хреститель, що вже одержав хрещення водою й Святим Духом, проводить хрещення від імені Господа Ісуса Христа. Людина, що одержує хрещення, має бути повністю занурена у воду з нахиленою головою обличчям униз».

День відпочинку[ред. | ред. код]

«День відпочинку, сьомий день тижня (Субота), є священним днем, благословенним і освяченим Богом. Цей день повинен бути дотриманий на відзначення Божого створення світу й спасіння, з надією на вічний відпочинок у житті».

Ісус Христос[ред. | ред. код]

«Ісус Христос — слово, що стало тілом — помер на хресті у спокуту гріхів людських, воскрес на третій день і піднісся до Раю небесного. Він є єдиним Спасителем людства, творцем небес та землі, і тільки він є єдиним та істинним Богом». Істинна церква Ісуса відкидає вчення про Трійцю[1]. Вона не визнає Ісуса Христа однією з трьох іпостасей Божества, але вшановує його як Бога-Творця і Отця, що пов'язує теологію церкви з п'ятидесятниками-унітаріями.

Свята Біблія[ред. | ред. код]

«Свята Біблія, що складається з Старого та Нового заповітів, натхненна Богом та є єдиною біблейською правдою та стандартом для життя християн».

Спасіння[ред. | ред. код]

«Спасіння дано Божою милістю через віру. Віруючі мають покладатися на Святий Дух для того, аби додержуватись святості, прославляти Бога та любити гуманність [?]».

Церква[ред. | ред. код]

«Істинна церква Ісуса, установлена нашим Господом Ісусом Христом через Святий Дух під час часу „останнього дощу“ — це справжня відновлена церква апостольського часу».

Друге пришестя Христа[ред. | ред. код]

«Друге пришестя Христа відбудеться в Останній день, коли Він спуститься з небес для того, щоб судити світ: праведники одержать вічне життя, грішники будуть вічно засуджені».

Посилання[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Studying Global Pentecostalism: Theories and Methods / Ed. by Allan Anderson, Michael Bergunder, Andre Droogers… Berkeley: University of California Press, 2010. P. 18-19.