Аеробіка

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Аеробіка (Ритмічна гімнастика) — комплекс фізичних вправ (ходьба, біг, стрибки та ін.) які виконують під музику, тому вона зветься ритмічна гімнастика. Слово «аеро» означає повітря. Зародилась в США в 1960-ті роки.

Заняття з аеробіки

Історія аеробіки[ред.ред. код]

Засновник аеробіки — лікар Кеннет Купер. За його задумом аеробіка — це засіб протистояння факторам, які спонукають розвиток серцево-судинних захворювань: гіподинамії, нервовим перенапругам, надлишковому харчуванню. За допомогою вправ, що виконуються в аеробному режимі, і харчування з низьким змістом тваринних жирів в організмі людини найбільш активно руйнується надлишковий холестерин — головний ворог судин. Фізичні навантаження усувають гіподинамію, а емоційність при проведенні занять поліпшує настрій, ліквідуючи негативний вплив стресів.

На початку ери аеробіки був біг підтюпцем, потім вправи під музику, потім — велоергометри, гребні тренажери, степпери і бігові доріжки, зараз — модний степ. За більш ніж тридцять років від класичної аеробіки, розробленої Джейн Фондою, відокремилося понад 20 видів.

Види аеробіки[ред.ред. код]

  • Latina — ритми «Латини» не залишать байдужими нікого до цього класу, неповторна енергетика якого допоможе розкрити і розвинути Ваш фізичний потенціал.
Стрибки Step на платформу.
  • Step — нові комбінації в уроках степу, нестандартний погляд на викладання класів з різним рівнем підготовки, необхідна інтенсивність, енергія рухів. Заняття проводяться на платформі під сучасні ритми. Перед Вами відкриються нові обрії в особистих досягненнях.
  • Kibo-Mix, Вох — високоінтенсивні тренування з використанням елементів східних єдиноборств, заняття на розвиток витривалості і сили м'язів, виховання бійцівських якостей і підняття настрою.
  • Dance — подобаються танці і не мислите себе без тренувань? Цей клас — те, що Вам треба! Сполучення вправ класичної аэробіки і сучасних танцювальних рухів, енергійна музика і нові комбінації — усе це чекає Вас на уроці Danse аеробіки.
  • Intensive — швидкий темп, стрімка зміна поворотів і напрямків, сполучення високоінтенсивної роботи з елементами базової аеробіки дасть Вам відчуття радості буття і нескінченного щастя!
  • Fank — сучасний інтенсивний клас з фанк-хореографією, захоплююче кардіо-заняття з незабутньою музикою.
  • Pilates — ця методика дозволяє дивовижно точно і цілеспрямовано впливати на найглибші м'язи нашого тіла і зберігати їх у тонусі . Ви швидко знімете напругу і поліпшите свою поставу. У результаті Ви здобуваєте струнке, підтягнуте тіло.