Антверпенський університет

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

[1]

Антверпенский університет
UA
UniversiteitAntwerpen.jpg
UniversiteitAntwerpen.jpg
Оригінальна назва Universiteit Antwerpen
Тип університет
Країна Flag of Belgium (civil).svg Бельгія
Розташування Антверпен
Засновано 18522003
Студентів 15 000
Співробітників 850
Адреса Антверпен
Сайт ua.ac.be
Університетський кампус

Антверпенський університет (нід. Universiteit Antwerpen, скорочено - UA) — один з провідних університетів країни, розташований у місті Антверпен (Бельгія). Університет входить до асоціації університетів Європи Утрехтська мережа.

Історія[ред.ред. код]

Університет засновано в 2003 році, коли сполучили три університети, що доти були відомі як RUCA. Проте окремі частини університету беруть початок у 1852 році.

В університеті Антверпена навчається близько 15 000 студентів і працює 850 співробітників, що робить його третім найбільшим університетом у Фландрії. Тут навчається понад 1000 іноземних студентів (не рахуючи обміну студентами), більшість з країн ЄС. Щоб вирішати проблеми, пов'язані з інтернаціоналізацією європейської освіти й наукових досліджень, університет вступив до Асоціації Університетів Антверпена (AUHA).

Посилання[ред.ред. код]

  1. Ця сторінка має Властивість Вікіданих P910: основна категорія теми сторінки із значенням "Category:University of Antwerp", але не має ні назви українською мовою ні відповідника в Українській Вікіпедії. Виправити це, за необхідності, можна за посиланням d:Q9107372. Вимкнути це повідомлення можна вказавши у картці параметр |mcat=-.