Баранчик Шон

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Баранчик Шон
Shaun the Sheep logo.svg
Жанр Анімація, Комедія, Сімейний
Режисер Нік Парк
Автор
сценарію
Нік Парк
Студія Aardman Animations

Баранчик Шон (англ. Shaun the Sheep) — серія коротких (по 7 хвилин) анімаційних фільмів про життя отари овець, вожаком якої є баранчик на ім’я Шон. Прем’єра перших серій відбулась у Великобританії в березні 2007 року. Творець — Нік Парк, знятий серіал на студії Aardman Animations. Вього знято 5 сезонів по 40 серій.

Історія створення[ред.ред. код]

Вперше Баранчик Шон як персонаж з’явився у короткометражному фільмі Ніка Парка «Стрижка „під нуль“», із серії про Воллеса та Громіта. Собака-робот викрадав отари овець. Одному баранчику вдалось втекти і він забрів в дім до Волеса та Громіта. Там його випадково підстригли в новому винаході — автоматичній машині для стрижки овець. Після цього його назвали Шоном (англ. Shaun є омофоничним з shorn — «острижений»).

Баранчик Шон кмітливим, сміливим і винахідливим. Він з’являвся в коротких анімаційних фільмах про Волеса та Громіта.

В серії анімаційних фільмів «Баранчик Шон» нема зв’язку з Волесом та Громітом. Дія відбувається на англійській фермі.

Восени 2009 року студія Aardman Animations приступила до роботи над продовженням серіалу. Всього було заплановано 40 епізодів, 20 з яких були готові до кінця року. Нові епизоди можно відрізнити по зовнішності персонажів, що зазнала змін (наприклад, у Бітцера і кота з’явилось хутро). Режиссер — Кріс Седлер (англ. Chris Sadler).

Див. також[ред.ред. код]

Примітки[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]