Боровик Север'ян Григорович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Борови́к Север'я́н Григо́рович
Боровик Север'ян Григорович.jpg
Народився 14 листопада 1932(1932-11-14) (85 років)
с. Немовичі Сарненського району Рівненської області
Громадянство СРСР СРСР
Україна Україна
Діяльність траволікування
Батько Боровик Григорій
Мати Боровик Ганна
Дружина Боровик Надія Миколаївна

Борови́к Север'я́н Григо́рович (нар. 14 листопада 1932, с. Немовичі, Сарненського району на Рівненщині) — травознавець.

Біографія[ред.ред. код]

Після семирічки навчався в ветеринарній школі міста Острог. Працював у колгоспі в с. Немовичі. У 1957 р. закінчив Львівський зооветеринарний технікум. Працював ветеринарним лікарем колгоспу ім. Шевченка селища Лопатин (тоді Лопатинського району). Поступив навчатися у Московську ветеринарну академію на заочне відділення ветеринарного факультету.

У м.Броди працював у ветеринарній лікарні заступником головного ветеринарного лікаря району, затим завідував Червоноармійською (нині Радивилівською) ветаптекою Рівненського ЗооВетПромПостачу. Після переїзду в Радивилів доля звела його з відомим травознавцем і цілителем Андрієм Петровичем Заболотним[1], котрий став другом та наставником і допоміг підкріпити теоретичні знання практичною роботою, передавши свій досвід.

У 1968 році був обраний депутатом районної ради, працював заступником голови Червоноармійської районної ради. Наступного року призначений директором Червоноармійської ветеринарної лабораторії. У 1977 р. перейшов працювати головним ветеринарним лікарем колгоспу в с.Башарівка Червоноармійського району, у 1979 р. - завідуючим Червоноармійської ветеринарної аптеки (пропрацював до виходу на пенсію).

«Лікарська рослина сама по собі є фабрикою ліків від природи»,- наголошує знаний травознавець.

Примітки[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]

Джерела[ред.ред. код]