Вигода ваги 4000

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Епізод «South Park»
Вигода ваги 4000
Weight Gain 4000
Southpark ep102 2.jpg
Сезон: Сезон 1
Епізод: 102 (#3)
Сценарист: Трей Паркер, Метт Стоун
Режисер: Трей Паркер, Метт Стоун
Вийшов: 27 серпня 1997

«Вигода ваги 4000» (англ. Weight Gain 4000) — другий епізод серіалу «South Park», його прем'єра відбулася 27 серпня 1997 року.

Сюжет[ред.ред. код]

Картмен перемагає на конкурсі творів «Збережемо нашу тендітну планету». Він радий що його покажуть по телебаченню, але Венді, сумнівається, що Ерік написав нормальний твір.

Для вручення призу до міста має приїхати телезірка Кеті Лі Гіфорд. Ця несподіваа звістка радує Шефа, котрий до неї небайдужий, і лякає містера Гаррісона. У котрого з нею старі рахунки: в дитинстві вона обійшла його на конкурсі талантів.

Пан Капелюх переконує містера Гаррісона, що Кеті Лі треба вбити. Той спочатку не хоче, але згодом погоджується.

Картмен вирішує «набрати форму» аби достойно виглядати на телебаченні. Він бачить рекламу засобу «Вигода ваги 4000» і змушує мати купити його. Оскільки засіб передбачає фізичні вправи, а Ерік лише пожирає його у великій кількості, він стає ще гладкішим.

Кеті Лі приїздить до міста (її тримають під спеціальним скляним ковпаком) і викликая неабиякий ажіотаж у населення. Шеф співає їй пісню про те як жадає кохатися з нею. Хоча всі обурюються, але ефект вона таки справляє. Містер Гаррісон намагається вбити Кеті Лі, але Венді та Стен хочуть відмовити його. Все-таки він стріляє і через збіг обставин влучає в Кенні. Кеті Лі покидає місто.

Смерть Кенні[ред.ред. код]

Коли містер Гаррісон ставить виставу на честь приїзду Кеті Лі, серед інших кривавих подій в ньому, на Кенні падає індіанський вігвам. Але той схоже лишається живий. Згодом Кенні помирає від постріла Містера Гаррісона. Кенні підлітає, насаджується головою на флагшток та повільно сповзає по ньому донизу. Повз нього проходить офіцер Барбреді й каже: «Добре, що ніхто не постраждав».

Згодом цей момент було спародовано в епізоді «Найбільший гімнюк у всесвіті»: так загинув Роб Шнайдер, в котрого вселилася душа Кенні.

Персонажі[ред.ред. код]

В цьому епізоді вперше з'являються:

Пародії[ред.ред. код]

Факти[ред.ред. код]

 • Іспанські написи на дошці в класі:
  • Chupe mis chi chis — Посмокчи мої груди.
  • No me toquem lod huevos — Не чіпай мої яйця.
  • Mi verga es fea y morena — Мій член огидний і коричневий.
 • Роздуми Картмена про ненависть до райдуги засновані на роздумах жінки в ресторані, котрі випадково підслухали Паркер і Стоун. Вона казала, що не любить райдугу адже та приходить після дощу, а вона любить дощ.
 • В цій серії ми бачимо містера Гаррісона дитиною: у нього вже посідівше волосся і лисина. Однак в серії 113, коли ми бачимо події дев'ятирічної давнини, у містера Гаррісона каштанове волосся без залисин.
 • У спогадах містера Гаррісона Кеті Лі співає пісню Лінди Кліффорд «If My Friends Could See Me Now».
 • Жарт, що містер Гаррісон розповідає на конкурсі талантів, пізніше прозвучав у виконанні Джиммі в епізоді «Як харчуватись за допомогою дупи».
 • Помічники мера жартують про Кеті Лі: «Вона любить дітей. — Якщо вони попотіють, буде саме це». Це натяк на її кампанію з захисту дітей від важких умов навчання та праці.
 • Картмен каже: «Я стану знаменитим», на что Венді саркастично відповідає: «Гітлер теж був знаменитим». Згодом в серіалі Гітлер стане одним з кумирів Картмена.
 • На стіні магазину Jimbo's Guns можна побачити наклейку в формі риби з прив'язаними кролячими вухами — ця риба з'являється в епізоді «Слон кохається зі свинею».
 • В класній кімнаті, куди пробирається Венді, висить плакат з Картменом: «Student of the week. Good job!» (Учень тижня. Гарна робота!).

Посилання[ред.ред. код]