Карл Немечек

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Карл Немечек
Основна інформація
Дата народження 8 жовтня 1950(1950-10-08)
Місце народження Чернівці, Українська РСР, СРСР
Дата смерті 27 січня 2021(2021-01-27) (70 років)
Місце смерті Людвігсбург, Штутгарт, Баден-Вюртемберг, Німеччина
Громадянство СРСР і Німеччина
Професії музикант
Освіта Національна музична академія України імені П. І. Чайковського і Чернівецьке державне училище мистецтв ім. Воробкевича

Карл Фрідріхович Немечек (нім. Karl Nemeczek; 8 жовтня 1950, Чернівці, УРСР, СРСР27 січня 2021, Людвігсбург, Німеччина) — український і німецький музикант, трубач, педагог

Біографія[ред. | ред. код]

Музичну освіту отримав в Україні:

Ще студентом працював у Заслуженому симфонічному оркестрі Держтелерадіо України, а потім солістом симфонічного оркестру Донецького оперного театру.

На початку 1980 років, повернувся до Києва, працював у Державному симфонічному оркестрі України. Виконував партію першої труби. Одночасно займався викладацькою діяльністю — вів клас труби в Київському музичному училищі ім. Р. М. Глієра та Київському державному інституті культури.

Переїхав до Німеччини у 1989 році. Працював педагогом в школах мистецтв міста Бакнанг і Вайблінген. Виступав із сольними концертами в Німеччині, Чехії та інших країнах. Співпрацював з багатьма оркестрами як музикант і диригент. Відвідував з творчими поїздками Україну.

Володів бароковою трубою, пікколо, corno da caccia та усіма видами труб. Виконавський репертуар К. Немечека носить різноплановий характер музичних творів, починаючи від Ренесансу, Бароко і до сучасних модерних творів. Мав досить потужний яскравий і виразний трубний звук без технічних обмежень.

Джерела[ред. | ред. код]