Карл Немечек

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Карл Немечек
Народився 1950[1]
Чернівці, Українська РСР, СРСР
Країна Flag of Germany.svg Німеччина
Діяльність музикант

Карл Немечек (народився в Чернівцях ) ''' 8.10. 1950 - 27.1.2021''' року -помер - ( в Людвіксбургу .Німеччина) -український і німецький музикант, трубач, педагог

Біографія[ред. | ред. код]

Музичну освіту отримав в Україні:

Ще студентом працював у Заслуженому симфонічному оркестрі Держтелерадіо України, а потім солістом симфонічного оркестру Донецького оперного театру. На початку 1980 років, повернувся до Києва, працював у Державному симфонічному оркестрі України. Виконував партію першої труби. Одночасно займався викладацькою діяльністю - вів клас труби в Київському музичному училищі ім. Р. М. Глієра та Київському державному інституті культури.

Переїхав до Німеччини у 1989 році. Працює педагогом в школах мистецтв міста Бакнанг і Вайблінген. Веде солові концерти в Німеччині та інших країнах. Співпрацює з багатьма оркестрами як музикант і диригент. Відвідує з творчими поїздками Україну.Володіє бароковою трубою ,труби пікколо ,corno da caccia та усіма видами труб. Виконавський репертуар К.Немечека носить різноплановий характер музичних творів починаючи від Ренесансу, Бароко і до сучасних модерних творів.Має досить потужний яскравий і виразний трубний звук без технічних обмежень.

Джерела[ред. | ред. код]

  1. Німецька національна бібліотека, Державна бібліотека в Берліні, Баварська державна бібліотека та ін. Record #135407222 // Німецька нормативна база даних — 2012—2016.