Климов Вячеслав Валерійович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Климов Вячеслав Валерійович
Народився 4 березня 1975(1975-03-04) (45 років)
Вінниця, Українська РСР, СРСР
Діяльність підприємець, громадський діяч
Alma mater Національний аерокосмічний університет ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут»

Вячеслав Валерійович Климов (народився 4 березня 1975(19750304) року у Вінниці) — український підприємець і громадський діяч, співзасновник компанії «Нова Пошта», президент Спілки українських підприємців (СУП).

Життєпис[ред. | ред. код]

Здобув вищу освіту в Харківському авіаційному інституті за спеціальністю "Проектування авіаційних двигунів і енергетичних установок". З 1998 по 2001 роки працював інженером-конструктором в АНТК ім. Антонова, займався викладацькою діяльністю в київській філії Харківського авіаційного інституту.

У 2001 році спільно з Володимиром Поперешнюком та Інною Поперешнюк заснував компанію “Нова Пошта”, вклавши лише 7 тисяч доларів США. У 2007 році отримав ступінь Executive MBA в Міжнародному інституті бізнесу в Києві.

З моменту заснування до 2014 року був генеральним директором «Нова Пошта». У 2014 році перейшов з посади генерального директора до Наглядової ради і зосередився на стратегічному управлінні, передавши операційну діяльність команді топ-менеджерів. Входить в ТОП-100 найбагатших українців.

Одружений, виховує сина.

Громадська діяльність[ред. | ред. код]

В 2016 році разом з 18 іншими українськими бізнесменами заснував Спілку українських підприємців (СУП) та став її першим президентом. Мета спілки – захист інтересів підприємців та формування сприятливого бізнес-середовища в Україні.

Цікаві факти[ред. | ред. код]

Протягом трьох років після створення «Нова Пошта» не отримував зарплати.

Улюблені історичні персонажі – Наполеон та Черчиль.

Захоплюється живописом і спортом (йога, біг, бокс, теніс та катання на лижах)

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]