Корецький Микола Христофорович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Микола Христофорович Корецький
М. Х. Корецький.jpg
Народився 28 травня 1961(1961-05-28) (58 років)
Суботці, Знам'янський район, Кіровоградська область, Українська РСР, СРСР
Громадянство Україна Україна
Alma mater Національний університет «Запорізька політехніка», Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, Класичний приватний університет і Луганський державний університет внутрішніх справ імені Едуарда Дідоренка
Сфера інтересів Державне управління
Вчене звання Професор
Науковий ступінь доктор наук з державного управління
Нагороди
Заслужений діяч науки і техніки України Відмінник освіти України
Нагрудний знак «За наукові досягнення»
Почесна грамота Кабінету Міністрів України
Почесна грамота Верховної Ради України
Золота медаль імені М. І. Туган-Барановського

Корецький Микола Христофорович (*28 травня 1961(19610528)) — доктор наук з державного управління, професор, заслужений діяч науки і техніки України.

Життєпис[ред. | ред. код]

Народився 28 травня 1961 року в с. Суботці Знам'янського району Кіровоградської області.

У 1983 році з відзнакою закінчив Запорізький машинобудівний інститут ім. В. Я. Чубаря та отримав кваліфікацію інженер-конструктор.

У 1990 році — Всесоюзний заочний інститут харчової промисловості (м. Москва) з відзнакою та отримав кваліфікацію інженер-економіст.

У 1996 році — Київський державний економічний університет, кваліфікація економіст.

У 2004 році — Гуманітарний університет «Запорізький інститут державного та муніципального управління» за спеціальністю «Управління навчальним закладом та його структурними підрозділами».

У 2010 році закінчив Донецький юридичний інститут Луганського державного університету внутрішніх справ ім. Е. О. Дідоренка та отримав кваліфікацію бакалавра юриста.

З листопада 1983 року працював на Запорізькому електромашино-будівельному заводі «Іскра» на посаді інженера-конструктора.

З жовтня 1985 року до грудня 1999 року працював в організаціях споживчої кооперації Запорізької області на посадах головного інженера райспоживспілки, директора хлібокомбінату, голови правління райспоживспілки, заступника голови правління Запорізької облспоживспілки.

З січня 2000 року до вересня 2006 року працював у Гуманітарному університеті «Запорізький інститут державного та муніципального управління» на посадах завідувача кафедри, декана економічного факультету, проректора з перспективного розвитку, проректора з наукової роботи, першого проректора.

З жовтня 2006 року до липня 2011 року працював у Національній академії наук України, спочатку — в Раді по вивченню продуктивних сил України на посадах головного наукового співробітника, завідувача відділу, після реорганізації Ради — в Державній установі «Інститут економіки природокористування та сталого розвитку НАН України» на посадах вченого секретаря, завідувача науково-організаційного відділу.

З липня 2011 року до червня 2012 року — в Академії муніципального управління (м. Київ) на посадах професора, проректора з науково-педагогічної роботи.

У 1996 році захистив кандидатську дисертацію та отримав науковий ступінь кандидата економічних наук, у 2003 році — захистив докторську дисертацію та отримав науковий ступінь доктора наук з державного управління. Професор, Заслужений діяч науки і техніки України.

З червня 2012 року працював в.о. проректора, проректором з наукової роботи та міжнародних зв'язків Національного університету водного господарства та природокористування.

З грудня 2012 року працює на посаді в.о. ректора Національного університету водного господарства та природокористування.[1]

З червня 2016 року — на посадi проректора з навчально-педагогiчноi дiяльностi та мiжнародних зв'язкiв Таврiйського нацiонального унiверситету iменi В. I. Вернадського.[2]

Наукова діяльність[ред. | ред. код]

Має в своєму доробку 275 наукових та навчально-методичних праць, у тому числі 44 монографії та навчальні посібники з грифом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. Дійсний член (академік) Академії економічних наук України, академік — засновник Української академії наук з державного управління.

Ним створена одна із провідних наукових шкіл у галузі науки «Державне управління».

У 2009 році — офіційний опонент дисертації Віктора Януковича-молодшого на тему «Формування та реалізація державної соціальної політики».[3]

Нагороди[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]