Кришталевий жайвір

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Емблема

zhayvjr.com.ua Створений у 1999 році і проводиться в м. Тернополі щорічно у вересні місяці. Фестиваль-конкурс проводиться протягом 5-6 днів і складається з півфіналу та фіналу (попередній відбір по представленим CD-дискам).

У 2007 році Міністерство культури та туризму України надало фестивалю-конкурсу офіційний статус “Міжнародний”. Завдання фестивалю-конкурсу: пропаганда української культури, національних культур інших народів через пісенну творчість (естрадні, народні пісні, пісні в академічному виконанні, авторські пісні та ін.)

Представити свою творчість до Тернополя прибувають виконавці з Білорусі, Болгарії, Грузії, Замбії, Македонії, Молдови, Нігерії, Польщі та Ямайки. Під час конкурсних днів діти і батьки мають можливість взяти участь у майстер-класах і отримати кваліфіковані відповіді на свої запитання. Члени журі із задоволенням консультують учасників фестивалю.

“Кришталевий жайвір” є надбанням Тернополя. Починаючи з маленького обласного конкурсу він виріс у єдиний в області офіційний міжнародний фестиваль-конкурс. Фестиваль привертає увагу міжнародної спільноти. Це корисно, оскільки до нас приїжджають нові люди, які потім вдома розповідають про Тернопіль, радять іншим відвідати його чи взяти участь у конкурсі, це реклама нашого міста.