Кубок Хорватії з футболу 2016—2017

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Кубок Хорватії 2016—2017
Подробиці
Дата проведення 24 серпня 2016 - 31 травня 2017
Кількість учасників 48
Призові місця
Gold medal blank.svg Чемпіон Рієка (4-й раз)
Silver medal blank.svg Віце-чемпіон Динамо (Загреб)
Статистика
Бомбардир(и) Маріо Гавранович («Рієка»)
 (7 м'ячів)
Зіграно матчів 49
Забито голів 179 (3.65 за матч)

Кубок Хорватії з футболу 2016–2017 — 26-й розіграш кубкового футбольного турніру в Хорватії. Титул здобула Рієка.

Календар[ред. | ред. код]

Раунд Дата Матчі Клуби
Попередній раунд 20-24 серпня 2016 16 48 → 32
Перший раунд 20-21 вересня 2016 16 32 → 16
Другий раунд 25-26 жовтня 2016 8 16 → 8
Чвертьфінали 29-30 листопада 2016 4 8 → 4
Півфінали 1/14-15 березня 2017 4 4 → 2
Фінал 31 травня 2017 1 2 → 1

Попередній раунд[ред. | ред. код]

Команда 1  Рахунок  Команда 2
20 серпня 2016
Пріморац (Біоград-на-Мору) (3) 2:2 дч
пен. 3:5
Ялжабет (4)
Беловар (3) 1:0 Марсонія (3)
23 серпня 2016
Новиград (2) 3:1 Кустошія (3)
Подравац (4) 0:5 Крк (3)
Славонія (Пожега) (3) 2:3 Вараждин (3)
Гориця (Велика Гориця) (2) 1:1 дч
пен. 3:4
БСК (3)
24 серпня 2016
Неретванац (Опузен) (3) 4:0 Сухополе (4)
Солін (2) 4:1 Загора (Унешич) (4)
Меджимур'є (Чаковець) (3) 7:0 Карловац (4)
Рудеш (2) 3:1 Оріолік (Оріовац) (3)
Загорец (Крапина) (3) 0:2 Велі Врх (4)
Пітомача (4) 2:4 Славія (Плетерниця) (3)
Самобор (3) 3:0 Меджимурец (Плететінец) (4)
Кроація (Джаково) (3) 0:0 дч
пен. 3:2
Копривниця (3)
Лекенік (4) 0:4 Вуковар'91 (3)
Лібертас (4) 4:1 Оточац (4)

Перший раунд[ред. | ред. код]

Команда 1  Рахунок  Команда 2
20 вересня 2016
Велі Врх (4) 0:5 Динамо (Загреб)
Крк (3) 1:2 Локомотива
Самобор (3) 1:6 дч Цибалія
БСК (3) 2:3 Інтер (Запрешич)
Меджимур'є (Чаковець) (3) 1:2 дч Шибеник (2)
21 вересня 2016
Ялжабет (4) 0:6 Хайдук (Спліт)
Кроація (Джаково) (3) 0:3 Рієка
Вараждин (3) 2:2 дч
пен. 2:4
Славен Белупо
Вуковар'91 (3) 1:4 Осієк
Славія (Плетерниця) (3) 1:2 Спліт
Неретванац (Опузен) (3) 1:3 Істра 1961
Беловар (3) 4:0 Загреб (2)
Солін (2) 1:0 Задар (3)
Лібертас (4) 2:5 Віноградар (3)
Рудеш (2) 3:0 ГОСК (Дубровник) (3)
Новиград (2) 4:0 Зеліна (4)

Другий раунд[ред. | ред. код]

Команда 1  Рахунок  Команда 2
25 жовтня 2016
Беловар (3) 1:2 Динамо (Загреб)
Новиград (2) 0:1 Славен Белупо
Істра 1961 1:3 дч Спліт
26 жовтня 2016
Солін (2) 1:2 Хайдук (Спліт)
Рудеш (2) 3:5 дч Рієка
Шибеник (2) 1:2 Осієк
Віноградар (3) 1:2 Локомотива
Інтер (Запрешич) 1:0 Цибалія

Чвертьфінали[ред. | ред. код]

Команда 1  Рахунок  Команда 2
29 листопада 2016
Локомотива 1:3 Рієка
30 листопада 2016
Інтер (Запрешич) 0:1 Динамо (Загреб)
Спліт 2:1 дч Хайдук (Спліт)
Осієк 1:0 Славен Белупо

Півфінали[ред. | ред. код]

Команда 1 Заг. Команда 2 1-й матч 2-й матч
1/14 березня 2017
Динамо (Загреб) 6:0 Спліт 6:0 0:0
1/15 березня 2017
Рієка 5:1 Осієк 3:1 2:0

Фінал[ред. | ред. код]

31 травня 2017
19:00 (EEST)
Динамо (Загреб) 1:3 Рієка
Ольмо Гол 37' Протокол Гавранович Гол 24'46'
Жупарич Гол 73'
Анджелько Гер'явец, Вараджин
Глядачів: 8,183
Арбітр: Анте Вучемилович-Шимунович
Динамо
Рієка
В 1 Хорватія Данієль Загорац
З 19 Хорватія Йосип Пиварич (к) ЖК 30'
З 23 Хорватія Гордон Шильденфельд
З 31 Хорватія Марко Лешкович Замінений на 53-ій хвилині 53'
З 77 Румунія Александру Мецел
ПЗ 2 Алжир Ель-Арабі Гіляль Судані
ПЗ 10 Португалія Паулу Машаду
ПЗ 14 Боснія і Герцеговина Амер Гояк Замінений на 59-ій хвилині 59'
ПЗ 18 Хорватія Домагой Павичич
ПЗ 21 Іспанія Дані Ольмо
Н 15 Боснія і Герцеговина Армін Ходжич ЖК 43' Замінений на 75-ій хвилині 75'
Запасні:
В 40 Хорватія Доминик Ливакович
З 6 Хорватія Вінко Сольдо Вийшов на заміну на 53-ій хвилині 53'
З 30 Словенія Петар Стоянович
ПЗ 11 Бразилія Маркос Гільєрме
ПЗ 20 Хорватія Саммір Вийшов на заміну на 59-ій хвилині 59'
ПЗ 25 Хорватія Боян Кнежевич
Н 9 Чилі Анхело Енрікес ЖК 79' Вийшов на заміну на 75-ій хвилині 75'
Головний тренер:
Болгарія Івайло Петєв
В 32 Хорватія Андрей Прскало (к)
З 6 Північна Македонія Стефан Ристовський ЖК 39' Замінений на 85-ій хвилині 85'
З 13 Хорватія Даріо Жупарич
З 19 Хорватія Йосип Елез ЖК 36'
З 29 Чорногорія Марко Вешович ЖК 28'
ПЗ 14 Словенія Роман Безьяк
ПЗ 20 Австрія Александер Горгонь Замінений на 73-ій хвилині 73'
ПЗ 23 Хорватія Франко Андріяшевич ЖК 51' Замінений на 60-ій хвилині 60'
ПЗ 27 Хорватія Йосип Мишич
ПЗ 29 Хорватія Филип Брадарич ЖК 89'
Н 17 Швейцарія Маріо Гавранович
Запасні:
В 12 Хорватія Сімон Слуга
З 4 Хорватія Анте Кулушич
З 8 Північна Македонія Леонард Зута Вийшов на заміну на 85-ій хвилині 85'
ПЗ 5 Хорватія Даріо Чанаджия Вийшов на заміну на 73-ій хвилині 73'
ПЗ 11 Словенія Матіч Чрнич
ПЗ 26 Хорватія Мате Малеш Вийшов на заміну на 60-ій хвилині 60'
ПЗ 77 Швейцарія Іван Мартич
Головний тренер:
Словенія Матяж Кек

Посилання[ред. | ред. код]