Луганський машинобудівний завод

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Луганський машинобудівний завод
Тип бізнес і підприємство
Форма власності PLC
Галузь машинобудування
Засновано 1878
Штаб-квартира Луганськ

Луганський машинобудівний завод ім. О.Я.Пархоменка — товариство з обмеженою відповідальністю, що спеціалізується на виготовленні гумових виробів, композитних прес-матеріалів, електроапаратури, а також зубчастих коліс для рухомого складу залізниць. Підприємство здійснює впровадження сучасних виробів, розробку і освоєння.

Машинобудування в Україні[ред. | ред. код]

Великою комплексною галуззю обробної промисловості України є машинобудування. В ній зайнята понад третина промислового персоналу. Основою технічного і технологічного прогресу також виступає машинобудування. Широкопрофільне машинобудування, підприємства якого формують складний взаємопов'язаний машинобудівний комплекс розвинене в Україні. Входять усі основні галузі машинобудування. Приладобудування, тракторне і сільськогосподарське машинобудування, посідають провідне місце. Транспортне машинобудування, промисловість металевих конструкцій, верстатобудівна та інструментальна галузі тільки розвиваються.

Спеціалізація заводу[ред. | ред. код]

Луганський машинобудівний завод один із найбільших в Україні. Завод облаштований сучасним обладнанням, це й забезпечує випуск високоякісної продукції. Досить важливим чинником для виробництва вантажних вагонів, цистерн, локомотивів, тракторів є сировинний чинник. Умови для розвитку машинобудування ще з часів Радянського Союзу сприяли для розвитку машинобудування в Україні. Для збуту продукції Україна має власний великий ринок. Луганський машинобудівний завод спеціалізується на виготовленні:

Завод має індивідуальний і малосерійний напрямок виробництва з номенклатурою, яка постійно поповнюється і виготовляє близько 70 найменувань обладнання. Найсерйознішою продукцією заводу стала розробка автомата для різання пружинного дроту. В прайсі продукції числяться втулки, муфти, шестерні і ніпелі.

Споживачі продукції[ред. | ред. код]

Багато галузей промисловості потребують продукції Луганського машинобудівного заводу: вугільна, чорна і кольорова металургія, коксохімічна, енергетична, будівельна, целюлозно-паперова і сільське[1]. Продукція експортується в країни СНД, Болгарію, Кубу, Монголію, В'єтнам, Єгипет, Іран, Алжир, Китай, Ємен, Єфіопію, Туреччину та багато ін.

Вивезення обладнання в Росію[ред. | ред. код]

27 серпня 2014 року керівництво Луганського машинобудівного заводу вирішило перенести своє виробництво до Російської Федерації з тимчасово окупованих територій України. Спочатку планували перевести виробництво у Чувашію, але згодом змінено на Ростовську область. Обладнання Луганського заводу було вивезене вантажівками «гуманітарного конвою»[2]. Тим паче, що «цехи потрапили під обстріл, і верстати довелося вивозити під кулями». Документи на реєстрацію нової компанії вже оформляються. Бізнесмени хочуть зберегти історичну назву «Луганський машинобудівний завод»[3].

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Луганський машинобудівний завод ім. О.Я.Пархоменка. lmzip.business-guide.com.ua. Архів оригіналу за 3 лютий 2017. Процитовано 30 січень 2017. 
  2. Проросійські бойовики вивезли в Росію устаткування 18 українських заводів zik.ua
  3. Архівована копія. Архів оригіналу за 1 лютого 2017. Процитовано 30 січня 2017. 

Посилання[ред. | ред. код]