Ніобе (Матриця)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Ніобе — героїня фільму Матриця: Перезавантаження та Матриця: Революція, яку грає Джада Пінкетт-Сміт . Ніобея також є одна з двох героїв, за яких можна пограти в грі Enter the Matrix. Також з'являється в грі MMORPG The Matrix Online, але в цій останній грі її озвучує Джина Торес.

Ніобея одна з людей з Зіону, будучи одним з повстанців, які беруть участь у війні проти машин і Матриці. Вона капітан і пілот судна Зіону на повітряній подушці Логос, найменшому (і тому найбільш маневреному) судна в людському флоті з екіпажем у складі всього три чоловіки: вона сама — експерт по зброї, старпом Ghost і оператор Спаркс.

У Ніобе були колись романтичні стосунки з Морфеусом, але їхня пара розпалася після того, Морфеус отримав одкровення від Піфії і почав проповідувати пророцтво Обраного (в пророцтво Ніобе насправді ніколи не вірила). Після розриву з Морфеусом, Ніобе в кінцевому рахунку стає пов'язана з командувачем Джейсон Локк, мовчазна, практична людина, яка багато в чому повна протилежність Морфеусу. Персефона і Піфія натякати, що Ніобе все ще закохана в Морфеуса, коли вони стикаються з нею в «Матриця: Перезавантаження».

Посилання[ред.ред. код]