Обговорення:Віртуальна держава

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
CC-logo.svg

Ця стаття містить текст, перекладений зі статті «Виртуальное государство» російської Вікіпедії.

Icono de traducción.svg

Ахаанія[ред. код]

Прошу не ігнорувати змін щодо Ахаанії (Таблиця) , особисто знайомий з її королем ,та більш , ніж 100а мікронаціоналістами , зокрема з України -- Maximilian Bobko (обговорення) 17:14, 16 серпня 2015 (UTC)

Надайте, будь ласка, посилання на авторитетні джерела щодо цієї Ахаанії. -- Green Zero обг 19:27, 20 грудня 2016 (UTC)

Троля не помітили[ред. код]

Якісь жартівники втулили державу Сполучені Штати Кастранія (чи якось така назва) а в якості посилання на АД виклали якусь адресу в Луцьку (мабуть свого друга) на гугл мапі. Ні де про цю віртуальну державу не хто ні чого не чув. УВАЖНІШЕ! ВАС РОЗІГРАЛИ ЯКІСЬ ТРОЛІ! — Це написав, але не підписав користувач 46.149.90.175 (обговореннявнесок).

Дякую! Я буду тепер за статтею спостерігати. --『  』 Обг. 11:19, 14 вересня 2018 (UTC)

Про віртуальні держави у списку[ред. код]

Павло Скоропадський, дякую за внесок до Вікіпедії. Проте маю вам пояснити деякі базові засади функціонування Вікі. Увесь доданий до Вікіпедії матеріал має покладатися на вторинні і незалежні авторитетні джерела, тобто опубліковані поважними авторами і видавцями огляди.

Таким чином, інформацію про віртуальну «Українську державу» в інтернеті ми поки що не маємо права додавати у таблицю. Інформація у таблиці буде доречною тоді, коли про цю віртуальну державу напишуть різні журналісти і оглядачі. Увага незалежних журналістів, політологів, оглядачів буде першим кроком до доведення значимості: ВП:Критерії значимості.

Просто створений вебсайт не є сам по собі підтвердженням значимості цієї «держави». Тому рядок буде вилучений. --VoidWanderer (обговорення) 23:55, 20 березня 2019 (UTC)