Обговорення користувача:Green Zero

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Це сторінка обговорення користувача української Вікіпедії.
Це не енциклопедична стаття.
Оригінал сторінки знаходиться за адресою http://uk.wikipedia.org/wiki/Обговорення користувача:Green Zero


Розпочалися Місячник зв'язності 2 (нове) та Тиждень «Серпень 2014-го. 5 років по тому» (нове). Є ідея вікітижня?

Вікізустрічі: Вікічетвер (22 серпня) (нове)  ·  #ПишуВікіпедію, Львів (18 серпня)  ·  Реформація-Фест (24-25 серпня), Уніж
Завершується обговорення щодо використання несловникових, новостворених фемінітивів у Вікіпедії


Архіви
Архів 1 Архів 2 Архів 3
Архів 4 Архів 5 Архів 6
Архів 7 Архів 8 Архів 9
Архів 10 Архів 11

Перейменування \ блокування користувачів
Вирішення конфліктів \ Запити на арбітраж
Запити на перевірку користувачів \ Запити до адміністраторів
Вилучення \ відновлення сторінок
Захист \ стабілізація сторінок
Завдання для роботів
Кнайпа пропозиціїполітикитехнічнедопомогаавторське правопатрулюванняадмініструваннямовні питаннярізне
Підтвердження повноважень

uk Українська мова для цього користувача є рідною.
en-1 This user is able to contribute in English at a basic level.
Будь ласка, додавайте нові теми знизу. Додати…
Wikipe-tan holding sign.png
Залишилось лише
71768 статей
до 1 000 000
Прогрес 92,82% 

Вилучення статті Alex Angel[ред. код]

Добрий вечір! Чи можна відновити статтю до моєї чернетки (або простору)? Як буде час, повилучаю деякі частини тексту, й залишу лише авторитетні посилання (є проміжні згадки в виданнях: "Комсомольська правда", "Телекритика", "Аргументи і Факти" (посилання були першими зверху у вилученій статті), а також огляд деяких синглів, заявлених на Євробачення блогером Roy D. Hacksaw [1]). До того ж, співак не так давно отримав "Срібну кнопку YouTube", та за даними Socialblade [2] його канал наразі входить у Топ-250 youtube-каналів по Україні (233 місце). Та й, як на мене, сторінку доцільніше було б виставити на звичайне вилучення, щоб почути об'єктивну думку й інших користувачів. За 3 роки після вилучення попередньої версії стало трохи більше приводів для набирання значимості, тому стаття була створена заново та оформлена відповідно до енциклопедичного стилю (якщо не враховувати деякі розділи з посиланнями на facebook). + До всього, версії 2015 року я, як дописувач, не застав, щоб оцінити, які факти були враховані автором при її створенні, а які ні. З повагою --Stellsman (обговорення) 17:46, 14 червня 2019 (UTC)

Добрий вечір. Власне тут головна проблема статті не у джерелах, з якими також проблема, а у безсумнівно цілковитій незначимості об'єкта статті для Вікіпедії. У 2015 році при підбиванні пудсумків обговорення, я достатньо добре вивчив суть питання. Alex Angel це просто міський навіжений з манією величі і жагою до дешевої слави, фрік певної ступені маргінальності. Ні як музикант, ні як співак, і тим більше ні як адвокат від не підходить по критеріям значимості. З 2015 року нічого не змінилося. Не бачу також жодного сенсу відновлювати статтю у Вікіпедії поза основним простором. Разом з тим, я розумію, що Ви зробили багато зусиль у редагуванні цієї статті, тож я її можу надіслати Вам на електронну пошту. Дякую за звернення. -- Green Zero обг 18:35, 14 червня 2019 (UTC)

Касательно статьи https://uk.wikipedia.org/wiki/Партія_Шарія[ред. код]

В этой статье Анатолий Шарий представлен как украинофоб с пророссийскими взглядами, что не соответствует действительности. Учитывая, что в виде примера "украинофобства" была приведена вырезка видео вырванная из контекста это на дает основания создателям статьи освещать его и его партию именно в таком ключе. Прошу исправить статью в соответсвии с русскоязычной версией. Спасибо. — Це написав, але не підписав користувач YourSweetMango (обговореннявнесок).

Доброї ночі. Авторитетні джерела підтверджують факти, що були наведені в преамбулі. Дякую за звернення. -- Green Zero обг 21:31, 6 липня 2019 (UTC)


Богданович Андрій Якович[ред. код]

Прошу відпатрулювати сторінку Богданович Андрій Якович. Дякую!