Обговорення:Гананокве

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Це, на хвилиночку, 25 фотографій, зроблені протягом 3-х поїздок. Це всього лише якихось 3 години їзди в один кінець. Знаю, що це нагадування не діє на людей, які за одну секунду перейменовують, помагаючи викорінити ненависну їм літеру Ґ згідно з полум'яними заповідями Сталіна та традиціями, про які пише світлої пам'яті Святослав Караванський отак:

« Розреклямована реабілітація літери Ґ насправді мильна бульбашка. Літеру Ґ допущено до вживання у яких двох-трьох десятках переважно маловживаних слів. Правопис декларує "У власних назвах іншомовного походження етимологічний звук Ґ у вимові й на письмі передаватиметься традиційним (?) Г, проте збереження Ґ у вимові не вважатиметься порушенням ортоепічної норми". Іншими словами, літеру Ґ запроваджено косметично, для показухи. Щождо географічних назов і прізвищ, то там має й далі писатися Г: Біг Бен, а не Біґ Бен, Грімм, а не Ґрімм, Гданськ, а не Ґданськ. Постає питання навіщо літера Ґ в українській абетці? Щоб її й далі не використовувати? На мою думку, укладачі Правопису-90, а вірніше їхні високі зверхники з ЦК КПУ, погодилися на запровадження літери Ґ для заспокоєння громадськости в Україні та діяспорі, і заразом зробили все, щоб написання імен та географічних назов ув українському правописі нічим не відрізнялося від російського написання. «

Слава Героям і ганьба уніфікаторам! Mykola Swarnyk (обговорення) 07:00, 3 лютого 2021 (UTC)

Обісрати людину, навішати ярликів - це все на що ви здатні. Давно зрозумів. Показово те, що в одному місці ви пишете як будете дотримуватися обіцянок і рішень АК, не порушувати їх, аби лишень зняли з вас обмеження, а в іншому - направо і наліво розкидуєтеся паскудством. Вам повинно бути соромно, але таким людям, як ви, соромно не буває. Ганьба таким, як ви! --Flavius (обговорення) 08:06, 3 лютого 2021 (UTC)
А чому ви вирішили, що це про вас? Які ваші відчуття? Відчуваєте всередині любов і натхнення? Доброту? А все погане зовні? Вороги паплюжать вашу праведну роботу? Mykola Swarnyk (обговорення) 21:39, 3 лютого 2021 (UTC)
А чому ви вирішили, що це паскудство я сприйняв на себе? --Flavius (обговорення) 21:46, 3 лютого 2021 (UTC)
Бо так виглядає. Якщо людина зробить щось гарне, вона не чується «як обісрана» (за вашим власним виразом). Mykola Swarnyk (обговорення) 23:22, 3 лютого 2021 (UTC)
Ну-ну. --Flavius (обговорення) 07:46, 4 лютого 2021 (UTC)

І не треба замінювати г на ґ в тілі статті. Якщо є українське джерело з ґ, то можете подати варіант у преамбул. У тексті не треба. Вам вже не один раз говорили, і не один користувач (!), що не передбачено в географічних назвах написання з ґ. Ви можете і далі не погоджуватися з тим, не погоджуватися з правописом, не сприймати його, не слухати користувачів, хотіти використовувати ґ у себе в блозі, у себе на фейсбуці, у себе де завгодно, але у Вікіпедії потрудіться, будь ласка, дотримуватися правопису, правил ВП:МОВА і ВП:Консенсус, навіть якщо вони не подобаються вам, як і всі ненависні вам правила. Зраду та конспірологію - теж залиште вдома. Тут нікому не цікаво читати ваші думки про те, що люди з поглядами Сталіна викорінюють нещасну ґ з Вікіпедії. Єдине, де ви можете вживати Ґ направо і наліво - це в іменах і прізвищах (але не забувати про те, що Г теж існує, і якщо стаття має джерела на г, створена з г, то просто так, бо захотілось, перейменовувати на Ґ не треба). Успіхів.--Flavius (обговорення) 22:10, 3 лютого 2021 (UTC)

Вам не треба всього цього робити — тих 5 тисяч чи скільки перейменувань. І мені нічого не треба бажати і казати робити, бо ви не начальник а я не ваш служка. Поясніть Караванському, в чому він помилявся. Mykola Swarnyk (обговорення) 23:57, 3 лютого 2021 (UTC)
А це не ваша особиста Вікіпедія, де що хочеться, то те й робиться. Тому приходиться нагадувати й казати про елементарні речі. Звикайте до правил, які тут є і поважайте українську мову та ще діючий правопис. А якщо не хочете, то тоді власну енциклопедію засновуйте і робіть там, що заманеться. --Flavius (обговорення) 07:46, 4 лютого 2021 (UTC)
 • @Andriy.v:, ви накладали обмеження на користувача на заміну букв г → ґ та х → г у назвах. Чи діє воно на заміну г на ґ в назві статті у преамбулі та далі по тексту статті? Ще цікаво те, як користувач обходить обмеження, створюючи статтю з ґ, там де воно суперечить правопису (геооб'єкти), немов провокуючи. --Flavius (обговорення) 08:02, 4 лютого 2021 (UTC)
 • @Andriy.v та Mcoffsky:, чи можете пояснити - що це таке [1]? П.С. Те саме було з Рокінггем [2], але Mcoffsky повернув. Поверніть і тут. Дякую. --Flavius (обговорення) 06:38, 21 липня 2021 (UTC)
  Відкотив. @Флавіус: а навіщо Ви створили новий аккаунт?--Andriy.v (обговорення) 07:41, 21 липня 2021 (UTC)
  Дякую. Не можу зайти у старий. --Flavius (обговорення) 07:49, 21 липня 2021 (UTC)
  @Andriy.v: можу підтвердити, що користувач Флавіус і користувач Flavius1 одна й та сама людина. --Mcoffsky (обговорення) 08:04, 21 липня 2021 (UTC)
  @Mcoffsky: Дякую, я й не мав сумнівів. Запитав просто з цікавості.--Andriy.v (обговорення) 08:19, 21 липня 2021 (UTC)
  @Флавіус: Якщо Ви вказали е-мейл, то можете відновити доступ до обліковки, хоча думаю що Ви це вже знаєте. В будь якому випадку якщо ви плануєте повернутися до редагування Вікіпедії я можу відновити Вам права патрульного - лиш дайте мені знати.--Andriy.v (обговорення) 08:19, 21 липня 2021 (UTC)
  @Andriy.v:, в тому то й справа, що не можу відновити доступ до тієї обліковки (. Аби відновити доступ, треба мати прив'язаний е-мейл там, а я його "відв'язав" ще 8 лютого. Якщо можете, то відновіть права. П.С. то я попросив Mcoffsky підтвердити мою особистість на всяк випадок. --Flavius (обговорення) 08:30, 21 липня 2021 (UTC)
 • @Andriy.v:, ось ще цікаві способи обійти заборону на "перейменування", які накладені і адміністративно, і арбітражно [3], [4], [5]. --Flavius (обговорення) 06:45, 22 липня 2021 (UTC)