Обговорення користувача:Mcoffsky

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?


Файл:Ігор Маковський.JPG[ред. код]

привіт :) і я скористаюся шансом поставить запитання: Твої дії (як майбутнього адміністратора) із цим фото? --アンタナナ 23:22, 18 листопада 2018 (UTC)

Привіт! Та давно вже хотів позбутись цього файла, але просто про нього забув :) --Mcoffsky (обговорення) 09:47, 19 листопада 2018 (UTC)

Адмінство[ред. код]

mini
 • Вітаю з обранням! Дарую маленький віничок, у роботі десь згодиться. У вас все обов'язково вийде :) — Alex Khimich 21:47, 22 листопада 2018 (UTC)
  Дякую! Працюєм. --Mcoffsky (обговорення) 07:06, 23 листопада 2018 (UTC)

Зміщення числа тиражу в графу кількості сторінок в статті "Дванадцять місяців"[ред. код]

Чим зумовлено таке зміщення,якщо при редагуванні все на своєму місці?--Rpvmlviv (обговорення) 22:29, 4 грудня 2018 (UTC)

прошу терпіння[ред. код]

Шановний колего!

Я готую матеріали до статті про а-метод. Це ще дійсно не є стаття, це могло бути на СО, але тимчасово підсторінка основної статті, робочі матеріали та список для подальшої роботи для великої статті про а-метод.

З повагою,

Юрій Дзядик в) 11:14, 20 грудня 2018 (UTC).

Дякую за участь у Місяці Азії![ред. код]

Wikipedia Asian Month Logo v2

Вітаю, Mcoffsky! Ви створили 4 чи більше статті, і тому отримаєте листівку з якоїсь країни Азії. З якої саме країни — це таємниця! Будь ласка, заповніть цю форму не пізніше, ніж 10 січня 2019. Зважте, що пошта з Азії може йти дуже довго, тож ваша листівка може прийти через місяць-два-три.

У формі ви вказуєте свою поштову адресу. Доступ до відповідей мають лише учасники міжнародної команди організаторів. Вони випадковим чином розподілять адреси між країнами, з яких надсилатимуться листівки, і передадуть конкретним відправникам. Усі персональні дані буде стерто після того, як листівки буде надіслано. Якщо у вас є проблеми з google-формою, ви можете надіслати свою адресу листом користувачеві Saileshpat.

Дякую за Ваш внесок! Щасливих редагувань ) -- Ата (обг.) 11:29, 20 грудня 2018 (UTC)

Спасибо Вам![ред. код]

Но Я к сожалению не знаю Украинский язык. А так Я часто смотрю на Украинскую Википедию. Удачи и успехов Вам! Ohangar (обговорення) 15:18, 25 грудня 2018 (UTC)

Да здравствует Украинская Википедия![ред. код]

Благодарю именно статья: https://uk.m.wikipedia.org/wiki/Дахана_(Кулобський_район) я стал участником Википедии, в основном я пишу статьи в таджикскую Википедию который еще не интересный и мне кажется монополия ))) 

Good luck my dear Ukraine Wikipedia!
Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 20:51, 4 лютого 2019 (UTC)

Вилучення статей[ред. код]

Вітаю. При підведенні підсумків на вилучення закреслювати заголовки не обов'язково, вночі це зробить бот, якщо в підсумку є слова Залишено або Вилучено. Закреслювати потрібно тільки тоді коли закривається день. --Basio (обговорення) 19:39, 27 грудня 2018 (UTC) P.S. Захист на редагування ставиться тільки при неодноразових порушеннях. Якщо стаття номінована на вилучення, то не можна ставити захист, бо позбавляється можливість поліпшення статті будь-яким користувачем. Кращим виходом є попередження користувача або блокування при повторенні. --Basio (обговорення) 19:45, 27 грудня 2018 (UTC)

Дмитро Тараник[ред. код]

Добрий день! Ви вже вдруге чи втретє вилучаєте статтю Тараник Дмитро. До цього це зробило ще 2 адмінітсратори. Чи не пора б заблокувати користувача, який створює цю статтю знову і знову. Ось Користувач:Дмитро Тараник.--Вітаю з наступаючими святами! DiMon2711 12:43, 28 грудня 2018 (UTC)

До речі, я бачу Ви любите створювати статті про президентів, міністрів і т. д. Можете, будь ласка, взяти участь у тижні Шрі-Ланки? Нам такі статті потрібні. Дякую!--Вітаю з наступаючими святами! DiMon2711 12:45, 28 грудня 2018 (UTC)
@Димон2711:, дякую за запрошення! Буде натхнення - буду долучатись.

Ще раз про блокування[ред. код]

Вітаю. Сьогодні Ви заблокували на тиждень користувача Дмитро Тараник. Таке блокування мені незрозуміле. Обґрунтуйте, будь ласка, необхідність такого блокування і термін. Чи обов'язкове воно було і чи можна було зробити щось інше. --Basio (обговорення) 14:38, 28 грудня 2018 (UTC)

@Basio:, все просто з даним користувачем: він чотири рази створював статтю з одним і тим же змістом після її вилучення. При цьому Дмитро Тараник був попереджений Anticop про те, що Вікіпедія не є місцем для реклами/спаму. Його внесок не несе (на даному етапі) жодного конструктиву. Сподіваюсь, блокування матиме позитивний вплив. --Mcoffsky (обговорення) 15:11, 28 грудня 2018 (UTC)
У Вашій заявці на ЗПА я поставив питання, як будете діяти при виявленні порушення. У відповіді Ви не вказали саме головне: спочатку перегляну сам відповідне правило до дії, яка має бути виконана. А тепер до цієї ситуації. Перше блокування встановлюється до 24 годин (п.1.3 і п.6.2.2). Є винятки, але ця ситуація до них не потрапляє. Користувач може взяти нове ім'я або редагувати з ІР-адреси. Стаття може створюватися знову. У таких випадках не блокують користувача, а ставлять захист на створення статті користувачами, які не мають прав адміністратора. Не потрібно переносити своє ставлення до користувача, а робити дії у рамках правил. --Basio (обговорення) 15:30, 28 грудня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Хе Дань Цзя[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Хе Дань Цзя був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 18:42, 10 січня 2019 (UTC)

Підведення підсумку[ред. код]

Тільки Залишено не підсумок. --Basio (обговорення) 18:43, 11 січня 2019 (UTC)

Якщо не зрозуміли, то це стосується Вікіпедія:Статті-кандидати_на_вилучення/28_грудня_2018#Пролом_(роман), підсумок має бути аргументований взагалі, а якщо є різні думки, то обов'язково. --Basio (обговорення) 08:46, 12 січня 2019 (UTC)

Шаблон Edited у статті У Ї[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті У Ї був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 19:32, 12 січня 2019 (UTC)

ВП:ВИЛ[ред. код]

Добрий день! Звертаюся до Вас як до одного з найактивніших підсумко-підбивачів ВП:ВИЛ. Можете взятися за підведення підсумків з кінця? Тобто, наприклад, 27 вересня, якщо не помиляюся, підвести підсумок однієї статті. І так далі. Бо якось не дуже добре, коли обговорення завершилися (ніхто не дає аргументів або навіть голосів понад місяць), а підсумок не підводять. З ою статею потрібно буде добре попрацювати, як я бачу, думки розділилися дуже сильно. Дякую!--DiMon2711 18:54, 15 січня 2019 (UTC)

Ситуація[ред. код]

Доброго вечора! Дякую за вилучення "Петро Кречетніков", Ви оперативніше це зробили. Тут не було ніякого умислу, а випадково було опубліковано під моїм ніком під час тренінгу з учнями до Вікімарафону. Дякую.--Качуровська (обговорення) 20:21, 21 січня 2019 (UTC)

Перенесення тексту в іншу статтю[ред. код]

Вітаю! За результатами обговорення Ви просто перенесли текст і створили перенаправлення. Але дії порушують АП. Це потрібно робити як вказано в ВП:ОБ, де в Див. має бути посилання на обговорення (Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/2 листопада 2018#Могила радянського воїна в селі Призове) --Basio (обговорення) 10:20, 24 січня 2019 (UTC)

@Basio: Перепрошую. Читав, знав і пам'ятав, а як стикнувся - той не влучив. Як тепер вчинити правильно? --Mcoffsky (обговорення) 10:46, 24 січня 2019 (UTC)

Просто відкинути редагування за сьогодні і повторити з потрібними коментарями. --Basio (обговорення) 12:32, 24 січня 2019 (UTC)

Вилучення статей[ред. код]

Вітаю! У мене є питання до вилучення статей. Стаття Приватна синагога ім. А. Зеленського порушує АП, про це було зазначено в обговоренні. У БО "Полтавський єврейський фонд Хесед Нефеш" мало незалежних джерел, що істотно висвітлюють організацію, інтерв'ю з членами організації не є незалежними. Крім того у назві не такі лапки. --Basio (обговорення) 08:47, 25 січня 2019 (UTC)

@Basio:

 1. Щодо Приватна синагога ім. А. Зеленського - було висунуто припущення про копіювання тексту з джерела, також було звернуто увагу на стиль, тому на сторінці встановив відповідний шаблон. Так, статтю потрібно доопрацьовувати/переписувати, але не вилучати точно.
 2. Щодо БО "Полтавський єврейський фонд Хесед Нефеш" - приблизно така ж ситуація: потрібно доопрацьовувати, а не вилучати. Лапки замінити - то ж п'ять секунд (не звернув уваги, вчитувався у зміст, шукав рекламу).
 3. У нас статті висять на вилученні по півроку, хоч правила встановлюють термін обговорення 1 тиждень. Розумію, що після цього потрібно підбивати підсумки. А варіантів не так багато: чи вилучати, чи залишати безумовно, чи спонукати зацікавлених дописувачів їх поліпшувати. Втім, із того, що я бачу, за спірними статтями взагалі ніхто не бажає підбивати підсумки. Я сам, підбиваю підсумки й бачу, як у мене летить купа каміння. Добре, поки тільки Ви реагуєте, та й більше з конструктивом. Хоч досвіду наберусь... Чи я не правий по суті? --Mcoffsky (обговорення) 11:57, 25 січня 2019 (UTC)
Щодо другого, то можна сперечатися. Але в першому є явне порушення. Текст на 90 % є копівіо. Якщо його викинути, то стаття втрачає сенс. На переробку копівіо відводиться тиждень, а тут 2,5 місяця, автор був пропінгований. Не заперечую певна значимість, але порушення АП дуже важливий аргумент. --Basio (обговорення) 12:46, 25 січня 2019 (UTC)
Доброго дня! Щодо третього: так 1 тиждень, але щодо підбиття підсумку термін необмежений...на жаль. --『 』 Обг. 13:15, 25 січня 2019 (UTC)

Підсумки вилучень[ред. код]

Привіт! Після підбиття підсумку у ВП:ВИЛ, не забувайте ставити Шаблон:Залишено на сторінці обговорення залишеної статті. Шаблон запобігає повторній номінації без нових аргументів.--Стефанко1982 (обговорення) 12:03, 25 січня 2019 (UTC)

Шаблон Edited у статті Сіньтай[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Сіньтай був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 17:41, 25 січня 2019 (UTC)

Шаблон Edited у статті Ханьдань[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Ханьдань був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 18:50, 27 січня 2019 (UTC)

Залишення статей з ВП:ВИЛ[ред. код]

Вітаю. Коли залишаєте статті-кандидати на вилучення, на СО статті потрібно поставити {{залишено|дата (наприклад, 19 січня 2019)}}. Сподіваюся на розуміння.--DiMon2711 14:38, 4 лютого 2019 (UTC)

@Димон2711: Перепрошую, де пропустив? — Це написав, але не підписав користувач Mcoffsky (обговореннявнесок).
Доброго дня! Це робить бот у 2 часа ночі. Можливо є якісь його особливості, але цього я не знаю. --『 』 Обг. 17:15, 4 лютого 2019 (UTC)

Алі Ріда Баша ар-Рікабі[ред. код]

Доброго дня! Дещо уточнив у статті Алі Ріда Баша ар-Рікабі. Як на мене, треба перейменувати у Алі Ріда аль-Рікабі або Алі Ріда Паша аль-Рікабі. Таке ім'я, як зараз, в джерелах не знайшов. Ваша думка з цього приводу? Чи потягне значні зміни у статтях, що посилаються? --SaltVisor (обговорення) 09:55, 6 лютого 2019 (UTC)

@SaltVisor: Згоден з Вами. Якщо не проти, перейменую на Алі Ріда аль-Рікабі. Пов'язані статті - не проблема, тим більше, якщо залишити перенаправлення. --Mcoffsky (обговорення) 10:01, 6 лютого 2019 (UTC)
@Mcoffsky: Дякую. --SaltVisor (обговорення) 10:46, 6 лютого 2019 (UTC)

Шаблон:Єпископат УПЦ КП та УАПЦ[ред. код]

Вітаю, ви видалили ці два шаблони у звязку з тим що церкви вже не існує. Це виглядає дивним, тому що якщо чогось вже не існує то це так чи інакше наша історія, і шаблони варто зберегти --August (обговорення) 13:14, 10 лютого 2019 (UTC)

@Augustus-ua: Ці шаблони відображали не історію, а сьогодення. Наразі єпископатів УПЦ КП та УАПЦ немає. Чинний єпископат - у шаблоні Єпископат ПЦУ. Не розумію, в чому проблема. Якби мова йшла, наприклад, про такий шаблон, то була б інша справа. --Mcoffsky (обговорення) 13:19, 10 лютого 2019 (UTC)
Ну шаблон вже ж неможливо побачити, тому я не можу проаналізувати що там було, але судячи з назви то можна було б залишити, позицію чому я вже написав. --August (обговорення) 13:21, 10 лютого 2019 (UTC)
@Augustus-ua: Обговорення відбувалось тут. Якщо в двох словах, ті шаблони містили склад єпископату церков на той момент, коли було утворено ПЦУ, тобто після того моменту вміст шаблонів уже не відповідав дійсності й був перероблений на цей шаблон. Фактично вміст, за деякими винятками, залишився, але вже відповідно до реалій сьогодення. Сподіваюсь, я Вас не заплутав. --Mcoffsky (обговорення) 15:38, 10 лютого 2019 (UTC)

Не надо путать названия стран с фамилиями[ред. код]

Уважаемый участник! Есть известная ошибка (идущая из английского языка), когда китайские государства называют "династиями", в результате чего несведующие люди путают названия государств с фамилиями (империю Тан, где правил род Ли, называют "династией Тан", империю Цин, где правил род Айсиньгьоро, называют "династией Цин", и т.д.). К сожалению вы начали внедрять эту путаницу на Викиданные, внося названия государств в свойство P53, предназначенное для отображений фамилий. В результате во многих языковых разделах википедии, где в шаблоны-карточки автоматически подставляются сведения с Викиданных, теперь из-за ваших действий отображается полный бред, типа "Чжан Сюаньцзин из рода Ранняя Лян". Пожалуйста, больше так не делайте, сейчас другим участникам приходится вручную вычищать всё то, что вы натворили. Slb nsk (обговорення) 19:59, 21 лютого 2019 (UTC)

+ 1. Від себе додам: у літературі китайських монархів найчастіше називають за власними прізвищами і іменами, а не за храмовими чи посмертними іменами (ХХХ-цзун чи ХХХ-ді). Бо останні часто омогліфічні й омонімічні у різних родів. Інтерес до теми — штука добра, але він не заміняє компетентності. Якщо ви не опановували хірургію, не варто робити операції. --N.Português (обговорення) 13:34, 22 лютого 2019 (UTC)

@N.Português:, вчора відкрив нове обговорення тут, прохав допомоги з даного питання тих, хто в темі. Поки не дійшов до династії Тан, іменував статті за особистими іменами, однак, щоб не починати війни редігувань з Haida, виніс обговорення на загал. За більш, ніж добу не відгукнувся ніхто, в тому числі й Ви! А тепер Ви, не надто розбираючись, що й до чог, закидаєте мені некомпетентність чи щось інше. Щодо Вікіданих - пішов за аналогією з тим, що було до мене в інших статтях, хоч у певний момент усвідомив помилку та припинив додавати не ті дані. З повагою, --Mcoffsky (обговорення) 14:27, 22 лютого 2019 (UTC)