Обговорення користувача:Mcoffsky

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?


Сторінку Щербенко Руслана Василівна номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Щербенко Руслана Василівна, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 15 лютого 2018. Що ще можна зробити? Евіка Стоколос (обговорення) 11:40, 15 лютого 2018 (UTC)

Доброго дня! Підкажіть, чому стаття позначена як неважлива?

аутсорсинг молода течія, а в ЄС давно вкоренилася. Людина займається рідкісною позитивною діяльністю. Про аутсорсинг і аутстафінг дуже мало інформації в вікіпедії. Тому статтю варто залишити.

Наявність статті у вікіпедії мотивуватиме людину на подальшу наукову роботу, якійсь дослідження. Що в цьому поганого? В україні вкрай мало фахівців з аутсорсингу, тим більше на міжнародному рівні

PR-не є метою. Вкажіть слова або речення, в яких є підозра на PR і це перепишеться або видалиться. Значимість особи полягає в тому, що вона перша Українка, яка виступала на рівних в Європі з питань аутсорсингу. Її компанія працює з гігантами ринку. Але в статті цього не вказуємо, бо не хочу, щоб був натяк на PR В даному випадку значимість особи тісно повязана з діяльністю. Вона допомагає скорочувати витрати на оподаткування повністю законним способом /що не легко в Україні/, є конкретні кейси, але якщо це внести в статтю буде PR. Я погоджуюся, що Вікіпедія не місце для реклами, якщо у Вас є підозри на рекламу. Підкажіть і разом це виправимо. міжнародні дипломи та подяка від міністерства економіки, дещо доказує значущість. На цьому не робиться акцент, щоб не було PR.

Окрім того спеціально не вставляється ссилка на компанію "новий стандарт аутсорсинг", по причині PR

Роберто Донадоні[ред. код]

Виставив вище вказану статтю в кандидати на добру. Прошу визначитись. З повагою, --Дми88 (обговорення) 8:11, 12 березня 2018 (UTC)
Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 13:46, 11 травня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Пам'ятник Івану Павлу II (Бердичів)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Пам'ятник Івану Павлу II (Бердичів) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 02:49, 24 березня 2018 (UTC)

Гімн Нікарагуа[ред. код]

Добрый день! Создайте статью, пожалуйста--Станислав Савченко (обговорення) 04:27, 5 квітня 2018 (UTC)

Ізраїльський місяць[ред. код]

Лого місяця

Вітаю! Запрошую до участі Ізраїльському місяці у Вікіпедії, що триватиме до 14 травня, з нагоди 70-річного ювілею проголошення держави Ізраїль. --Anntinomyобг 18:48, 2 травня 2018 (UTC)

Ніколас Салмерон-і-Алонсо[ред. код]

Вітаю!
Додав інформацію із Енциклопедичного словника Брокгауза і Ефрона, але не маю можливості довести сторінку до пуття. Прошу Вас, як єдиного автора, зробити це --Ejensyd (обговорення) 17:54, 2 червня 2018 (UTC)

Мануель Руїз Зоррілла (ісп. Manuel Ruiz Zorrilla)[ред. код]

Вітаю!
Чи не маєте бажання створити ще й цю сторінку?--Ejensyd (обговорення) 09:43, 3 червня 2018 (UTC)

У планах, але пізніше --Mcoffsky (обговорення) 09:48, 3 червня 2018 (UTC)

Запрошення до Вікітижня Південно-Східної Азії[ред. код]

Вітаю. Ви колись брали участь у Тижні Сінгапуру, то я й подумав, що Тиждень Південно-Східної Азії Вас може зацікавить. Бачив, що Ви доклалися й до багатьох інших азійських тем, тому запрошую з подвійним ентузіазмом. )--Brunei (обговорення) 17:37, 16 червня 2018 (UTC)

Сторінку Шишман III номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Шишман III, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 18 червня 2018. Що ще можна зробити? KHMELNYTSKYIA (обговорення) 18:51, 18 червня 2018 (UTC)