Обговорення користувача:Mcoffsky

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?


Хашиміти[ред. код]

Доброго дня, @Mcoffsky:. Ви нещодавно впорядковували йорданських королів та прем'єрів, отже в темі як ніхто, а мені не завадить інший погляд. Маю на меті дещо додати до статей про йорданських Хашимітів і ось що муляє.

По-перше, щодо династії "Абдулла I ібн/Хусейн бен/Абдалла II бін". Зрозуміло, що історично у нас склалися різні варіанти, але хоча б в статтях про одну йорданську родину ми можемо навести лад. З усних спілкувань дійшов висновку, що (йдеться про вимову, на письмі там самі приголосні) "ібн" використовується, коли власне ім'я не вказане, як у випадку Ібн Арабі, "бін" - коли власне ім'я присутнє (Абдалла II бін Хусейн), а вимова "бен" взагалі арабам на притаманна, вона з івриту, хоча зустрічається подекуди у Північній Африці.

По-друге, Абдулла ібн Хуссейн. Навіть у самій статті безперервно чергуються Абдулла/Абдалла. А ще є нащадок, у якого стале ім'я Абдалла II. Схиляюсь до виправлення засновника йорданської династії на Абдалла бін Хусейн (і в пов'язаних статтях також). І саме з приводу пов'язаних статтей маю сумніви, оскільки потягне за собою чималий "хвіст" редагувань. Ваша думка?--SaltVisor (обговорення) 07:00, 31 серпня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Ростовський повіт (Ярославська губернія)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Ростовський повіт (Ярославська губернія) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 14:31, 16 вересня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Ліберально-демократична партія (Камбоджа)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Ліберально-демократична партія (Камбоджа) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 12:11, 25 жовтня 2018 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:03, 1 листопада 2018 (UTC)

Файл:Ігор Маковський.JPG[ред. код]

привіт :) і я скористаюся шансом поставить запитання: Твої дії (як майбутнього адміністратора) із цим фото? --アンタナナ 23:22, 18 листопада 2018 (UTC)

Привіт! Та давно вже хотів позбутись цього файла, але просто про нього забув :) --Mcoffsky (обговорення) 09:47, 19 листопада 2018 (UTC)

Адмінство[ред. код]

mini
  • Вітаю з обранням! Дарую маленький віничок, у роботі десь згодиться. У вас все обов'язково вийде :) — Alex Khimich 21:47, 22 листопада 2018 (UTC)
    Дякую! Працюєм. --Mcoffsky (обговорення) 07:06, 23 листопада 2018 (UTC)

Зміщення числа тиражу в графу кількості сторінок в статті "Дванадцять місяців"[ред. код]

Чим зумовлено таке зміщення,якщо при редагуванні все на своєму місці?--Rpvmlviv (обговорення) 22:29, 4 грудня 2018 (UTC)