Обговорення користувача:Mcoffsky

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?


Да здравствует Украинская Википедия![ред. код]

Благодарю именно статья: https://uk.m.wikipedia.org/wiki/Дахана_(Кулобський_район) я стал участником Википедии, в основном я пишу статьи в таджикскую Википедию который еще не интересный и мне кажется монополия ))) 

Good luck my dear Ukraine Wikipedia!
Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 20:51, 4 лютого 2019 (UTC)

ВП:ВИЛ[ред. код]

Добрий день! Звертаюся до Вас як до одного з найактивніших підсумко-підбивачів ВП:ВИЛ. Можете взятися за підведення підсумків з кінця? Тобто, наприклад, 27 вересня, якщо не помиляюся, підвести підсумок однієї статті. І так далі. Бо якось не дуже добре, коли обговорення завершилися (ніхто не дає аргументів або навіть голосів понад місяць), а підсумок не підводять. З ою статею потрібно буде добре попрацювати, як я бачу, думки розділилися дуже сильно. Дякую!--DiMon2711 18:54, 15 січня 2019 (UTC)

Ситуація[ред. код]

Доброго вечора! Дякую за вилучення "Петро Кречетніков", Ви оперативніше це зробили. Тут не було ніякого умислу, а випадково було опубліковано під моїм ніком під час тренінгу з учнями до Вікімарафону. Дякую.--Качуровська (обговорення) 20:21, 21 січня 2019 (UTC)

Перенесення тексту в іншу статтю[ред. код]

Вітаю! За результатами обговорення Ви просто перенесли текст і створили перенаправлення. Але дії порушують АП. Це потрібно робити як вказано в ВП:ОБ, де в Див. має бути посилання на обговорення (Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/2 листопада 2018#Могила радянського воїна в селі Призове) --Basio (обговорення) 10:20, 24 січня 2019 (UTC)

@Basio: Перепрошую. Читав, знав і пам'ятав, а як стикнувся - той не влучив. Як тепер вчинити правильно? --Mcoffsky (обговорення) 10:46, 24 січня 2019 (UTC)

Просто відкинути редагування за сьогодні і повторити з потрібними коментарями. --Basio (обговорення) 12:32, 24 січня 2019 (UTC)

Вилучення статей[ред. код]

Вітаю! У мене є питання до вилучення статей. Стаття Приватна синагога ім. А. Зеленського порушує АП, про це було зазначено в обговоренні. У БО "Полтавський єврейський фонд Хесед Нефеш" мало незалежних джерел, що істотно висвітлюють організацію, інтерв'ю з членами організації не є незалежними. Крім того у назві не такі лапки. --Basio (обговорення) 08:47, 25 січня 2019 (UTC)

@Basio:

 1. Щодо Приватна синагога ім. А. Зеленського - було висунуто припущення про копіювання тексту з джерела, також було звернуто увагу на стиль, тому на сторінці встановив відповідний шаблон. Так, статтю потрібно доопрацьовувати/переписувати, але не вилучати точно.
 2. Щодо БО "Полтавський єврейський фонд Хесед Нефеш" - приблизно така ж ситуація: потрібно доопрацьовувати, а не вилучати. Лапки замінити - то ж п'ять секунд (не звернув уваги, вчитувався у зміст, шукав рекламу).
 3. У нас статті висять на вилученні по півроку, хоч правила встановлюють термін обговорення 1 тиждень. Розумію, що після цього потрібно підбивати підсумки. А варіантів не так багато: чи вилучати, чи залишати безумовно, чи спонукати зацікавлених дописувачів їх поліпшувати. Втім, із того, що я бачу, за спірними статтями взагалі ніхто не бажає підбивати підсумки. Я сам, підбиваю підсумки й бачу, як у мене летить купа каміння. Добре, поки тільки Ви реагуєте, та й більше з конструктивом. Хоч досвіду наберусь... Чи я не правий по суті? --Mcoffsky (обговорення) 11:57, 25 січня 2019 (UTC)
Щодо другого, то можна сперечатися. Але в першому є явне порушення. Текст на 90 % є копівіо. Якщо його викинути, то стаття втрачає сенс. На переробку копівіо відводиться тиждень, а тут 2,5 місяця, автор був пропінгований. Не заперечую певна значимість, але порушення АП дуже важливий аргумент. --Basio (обговорення) 12:46, 25 січня 2019 (UTC)
Доброго дня! Щодо третього: так 1 тиждень, але щодо підбиття підсумку термін необмежений...на жаль. --『 』 Обг. 13:15, 25 січня 2019 (UTC)

Підсумки вилучень[ред. код]

Привіт! Після підбиття підсумку у ВП:ВИЛ, не забувайте ставити Шаблон:Залишено на сторінці обговорення залишеної статті. Шаблон запобігає повторній номінації без нових аргументів.--Стефанко1982 (обговорення) 12:03, 25 січня 2019 (UTC)

Шаблон Edited у статті Сіньтай[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Сіньтай був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 17:41, 25 січня 2019 (UTC)

Шаблон Edited у статті Ханьдань[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Ханьдань був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 18:50, 27 січня 2019 (UTC)

Залишення статей з ВП:ВИЛ[ред. код]

Вітаю. Коли залишаєте статті-кандидати на вилучення, на СО статті потрібно поставити {{залишено|дата (наприклад, 19 січня 2019)}}. Сподіваюся на розуміння.--DiMon2711 14:38, 4 лютого 2019 (UTC)

@Димон2711: Перепрошую, де пропустив? — Це написав, але не підписав користувач Mcoffsky (обговореннявнесок).
Доброго дня! Це робить бот у 2 часа ночі. Можливо є якісь його особливості, але цього я не знаю. --『 』 Обг. 17:15, 4 лютого 2019 (UTC)

Алі Ріда Баша ар-Рікабі[ред. код]

Доброго дня! Дещо уточнив у статті Алі Ріда Баша ар-Рікабі. Як на мене, треба перейменувати у Алі Ріда аль-Рікабі або Алі Ріда Паша аль-Рікабі. Таке ім'я, як зараз, в джерелах не знайшов. Ваша думка з цього приводу? Чи потягне значні зміни у статтях, що посилаються? --SaltVisor (обговорення) 09:55, 6 лютого 2019 (UTC)

@SaltVisor: Згоден з Вами. Якщо не проти, перейменую на Алі Ріда аль-Рікабі. Пов'язані статті - не проблема, тим більше, якщо залишити перенаправлення. --Mcoffsky (обговорення) 10:01, 6 лютого 2019 (UTC)
@Mcoffsky: Дякую. --SaltVisor (обговорення) 10:46, 6 лютого 2019 (UTC)

Шаблон:Єпископат УПЦ КП та УАПЦ[ред. код]

Вітаю, ви видалили ці два шаблони у звязку з тим що церкви вже не існує. Це виглядає дивним, тому що якщо чогось вже не існує то це так чи інакше наша історія, і шаблони варто зберегти --August (обговорення) 13:14, 10 лютого 2019 (UTC)

@Augustus-ua: Ці шаблони відображали не історію, а сьогодення. Наразі єпископатів УПЦ КП та УАПЦ немає. Чинний єпископат - у шаблоні Єпископат ПЦУ. Не розумію, в чому проблема. Якби мова йшла, наприклад, про такий шаблон, то була б інша справа. --Mcoffsky (обговорення) 13:19, 10 лютого 2019 (UTC)
Ну шаблон вже ж неможливо побачити, тому я не можу проаналізувати що там було, але судячи з назви то можна було б залишити, позицію чому я вже написав. --August (обговорення) 13:21, 10 лютого 2019 (UTC)
@Augustus-ua: Обговорення відбувалось тут. Якщо в двох словах, ті шаблони містили склад єпископату церков на той момент, коли було утворено ПЦУ, тобто після того моменту вміст шаблонів уже не відповідав дійсності й був перероблений на цей шаблон. Фактично вміст, за деякими винятками, залишився, але вже відповідно до реалій сьогодення. Сподіваюсь, я Вас не заплутав. --Mcoffsky (обговорення) 15:38, 10 лютого 2019 (UTC)

Не надо путать названия стран с фамилиями[ред. код]

Уважаемый участник! Есть известная ошибка (идущая из английского языка), когда китайские государства называют "династиями", в результате чего несведующие люди путают названия государств с фамилиями (империю Тан, где правил род Ли, называют "династией Тан", империю Цин, где правил род Айсиньгьоро, называют "династией Цин", и т.д.). К сожалению вы начали внедрять эту путаницу на Викиданные, внося названия государств в свойство P53, предназначенное для отображений фамилий. В результате во многих языковых разделах википедии, где в шаблоны-карточки автоматически подставляются сведения с Викиданных, теперь из-за ваших действий отображается полный бред, типа "Чжан Сюаньцзин из рода Ранняя Лян". Пожалуйста, больше так не делайте, сейчас другим участникам приходится вручную вычищать всё то, что вы натворили. Slb nsk (обговорення) 19:59, 21 лютого 2019 (UTC)

+ 1. Від себе додам: у літературі китайських монархів найчастіше називають за власними прізвищами і іменами, а не за храмовими чи посмертними іменами (ХХХ-цзун чи ХХХ-ді). Бо останні часто омогліфічні й омонімічні у різних родів. Інтерес до теми — штука добра, але він не заміняє компетентності. Якщо ви не опановували хірургію, не варто робити операції. --N.Português (обговорення) 13:34, 22 лютого 2019 (UTC)

@N.Português:, вчора відкрив нове обговорення тут, прохав допомоги з даного питання тих, хто в темі. Поки не дійшов до династії Тан, іменував статті за особистими іменами, однак, щоб не починати війни редігувань з Haida, виніс обговорення на загал. За більш, ніж добу не відгукнувся ніхто, в тому числі й Ви! А тепер Ви, не надто розбираючись, що й до чог, закидаєте мені некомпетентність чи щось інше. Щодо Вікіданих - пішов за аналогією з тим, що було до мене в інших статтях, хоч у певний момент усвідомив помилку та припинив додавати не ті дані. З повагою, --Mcoffsky (обговорення) 14:27, 22 лютого 2019 (UTC)
Дякую за обговорення. Я не відгукнувся бо не мав часу.
Я не «закидаю некомпетентність». Я просто констатую факт: інтересу недостатньо, треба володіти матеріалом.
Якщо ви називали імператорів за власними іменами — треба було продовжувати це робити. Зрештою, якщо ви хірург, вивчали академічну медицину і збираєтеся робити операцію, то з хіромантами з цього приводу не радяться. Радяться з іншими хірургам.
Haida не розбирається в більшості тем, про які пише. У мене з цього приводу була з ним невтішна розмова. Він не усвідомлює шкоди своїх дій.
Слід перейматися не «війнами», а достовірністю інформації, яку ви публікуєте. Інакше через вікіпедію ширяться фейки. Вони отруюють читачів і б'ють по самому проекту. --N.Português (обговорення) 03:16, 24 лютого 2019 (UTC)

Дякую за допомогу[ред. код]

Шановний Mcoffsky!

Вчора я працював над статтею Робочий варіант, на той момент статті не було,а був проект з робочими матеріалами. На даний час уже є кістяк статті, але я ще буду її доопрацьовувати. Дякую за підказку з шаблоном Пишу! З повагою, --ЮрійІІ (обговорення) 17:04, 25 лютого 2019 (UTC)

Ягода[ред. код]

Доброго дня, я створив статтю про нову українську співачку Yagoda, а Ви вирішили що стаття не є значущою. У неї вже багато прихильників, а Вікіпедія була б чудовим джерелом інформації для нових. Її пісні вже в ротації на радіостанціях. Вважаю ваше рішення помилковим. — Це написав, але не підписав користувач Yagoda.official (обговореннявнесок).

Вітаю, @Yagoda.official:! Стаття, яку я вилучив не відповідає правилам української Вікіпедії. Будь ласка, ознайомтесь уважно, передусім, із ВП:КЗ та ВП:АД. Тоді створіть статтю, що відповідатиме правилам, а також вимогам вікірозмітки (бажано), й ніхто її не вилучить. З повагою, --Mcoffsky (обговорення) 12:30, 3 березня 2019 (UTC)

Щодо вилучення сторінки "Ковмір Юхим Омелянович/Temp"[ред. код]

Даруйте, я завантажив другий раз сторінку, тому що вирішив, що вона не збереглася. Я навіть не міг подумати, що вона може бути миттєво вилучена баз попередження. А тепер я прошу Вас пояснити причину вилучення. Мені було запропоновано переписати сторінку Ковмір Юхим Омелянович, щоб уникнути порушення авторських прав. Що я й зробив. Новий текст я мав розмістити (так конкретно було вказано) на тимчасовій сторінці, саме з такою назвою. Після цього я мав чекати рішення адміністратора, який порушив цю справу. Але Ви її вилучили. Я чогось не розумію. Поясніть, будь ласка. З повагою, --Pavelgorn (обговорення) 20:28, 3 березня 2019 (UTC)

Дякую --Pavelgorn (обговорення) 20:55, 3 березня 2019 (UTC)

Чек'юзери[ред. код]

Вітаю. Можливо, сповіщення не прийшло, але Вас номіновано на права чек'юзера. Сподіваюся, дасте згоду. З повагою, DiMon2711 19:56, 4 березня 2019 (UTC)

Місячник 10000 необхідних статей[ред. код]

Привіт! До 30 квітня у Вікіпедії проходить місячник 10000 необхідних статей — вікітолока зі створення та покращення статей із обов'язкових 10000. Ви зробили понад 300 редагувань у цих статтях, може цей захід Вас зацікавить? Тут можна ознайомитися із переліком пропозицій: статей до створення та поліпшення. Дуже хотілося б підвищити якість статей українською, тому щиро запрошуємо приєднатися до цієї ініціативи! --アンタナナ 22:35, 4 березня 2019 (UTC)

Вікідані[ред. код]

Вітаю. Дуже прошу Вас підтримати мене тут. Мені зі права конче потрібні для боротьби з вандалізмом. Буду надзвичайно сильно Вам вдячний!--DiMon2711 16:59, 10 березня 2019 (UTC)

Вітаю, @Dimon2711:. Не певен, що Ви маєте достатні технічні знання та навички, необхідні для адміністрування WD, бо то доволі складна сутність. Бажання стати першим українським адміном там - похвальне, втім упевненості поки немає. Sorry. --Mcoffsky (обговорення) 17:40, 10 березня 2019 (UTC)
Я все розумію, але права мені потрібні лише для боротьби з вандалізмом. Більше я їх використовувати ніде не збираюся (поки що), доки не наберуся досвіду. З вандазілмом там величезні проблеми, бо усі боряться з вандалізмом у своїх домашніх вікі, а про Вікідані часто забувають. Але вирішувати Вам. З повагою, DiMon2711 17:44, 10 березня 2019 (UTC)
@Dimon2711: резони усвідомлюю, втім думка поки така, тож не буду «псувати» картину на сторінці голосування ). --Mcoffsky (обговорення) 17:47, 10 березня 2019 (UTC)
Дякую, що псувати картину не будете ). Але думаю, її і так зіпсують.--DiMon2711 17:50, 10 березня 2019 (UTC)
Так як мене вже нічого не врятує, прошу Вас проголосувати проти та висловити свою думку, щоб я хочаб перед наступною заявкою перечитав зауваження на одній сторінці одразу.--DiMon2711 20:38, 10 березня 2019 (UTC)

Вилучення[ред. код]

доброго дня. Під кажіть будь-ласка причину вилучення статті Никітенко Ростислав Павлович? — Це написав, але не підписав користувач 212.55.77.161 (обговореннявнесок).
Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 14:07, 14 квітня 2019 (UTC)

ШВ[ред. код]

Вітаю. Яка Ваша думка з приводу номінацій та вилучення статей? Точніше# скільки часу повинно пройти від моменту створення, щоб статтю можна було номінувати на ШВ? Чи якщо стаття підпадає під ШВ, то вона повинна вилучатися одразу? Наперед вдячний за відповіді!--DiMon2711 22:26, 11 березня 2019 (UTC)

@Dimon2711: Вітаю! Тут потрібен диференційований підхід. Якщо стаття не вандальна, не рекламна тощо, якщо є хоч якийсь натяк на те, що вона просто в роботі (а шаблон на початку не стоїть), то слід спілкуватись з її автором. Особливо, коли автор новачок, то йому просто потрібно терпляче пояснювати очевидні для досвідчених користувачів речі. Особисто я, коли є хоч найменший сумнів, намагаюсь статтю зберегти. --Mcoffsky (обговорення) 06:55, 12 березня 2019 (UTC)

Критерії значимості телевізійних передач[ред. код]

Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, розділ чи сторінку Вікіпедії, де кодифіковано критерії значимості телепередач. Думаю, не одному мені буде корисно на майбутнє. Дякую! --Yuriz (обговорення) 14:09, 12 березня 2019 (UTC)

Вітаю, @Yuriz: Окремих критеріїв значимості для телепередач наразі немає. Якщо мова йде про одну з моїх останніх адміндій, то там я керувався загальними критеріями значимості, конкретніше - істотне висвітлення. З повагою, --Mcoffsky (обговорення) 15:00, 12 березня 2019 (UTC)

Конкурс WikiGap Challenge[ред. код]

Вітаю! Запрошую взяти учать у міжнародному конкурсі WikiGap-виклик, метою якого є покращення висвітлення жінок у Вікіпедії. Конкурс триває з 8 березня по 8 квітня 2019, щоб взяти участь, вам потрібно зареєструватись у розділі Учасники. Пропоновані до створення статті можна переглянути тут. Переможці марафону отримають призи від Вікімедіа Швеція. --Tespaer (обговорення) 23:42, 15 березня 2019 (UTC)

Статистика перегляду "Створені статті LRTools"[ред. код]

Вітаю! Підскажіть, будь ласка, чому нині не працює вказана статистика. Дякую, --Nikolay.sinitskiy (обговорення) 08:58, 16 березня 2019 (UTC)

Вітаю, @Nikolay.sinitskiy: не знаю, в чому там проблема. Можливо, її буде вирішено найближчим часом, а може й ні. Працює XTools. --Mcoffsky (обговорення) 16:50, 16 березня 2019 (UTC)

Chicken HUT[ред. код]

Доброго дня, не зрозуміло блокування статті про фаст-фуд "Chicken HUT"? Це була зовсім не реклама! Дякую.
Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 14:07, 14 квітня 2019 (UTC)

Мапа Китаю[ред. код]

Доброго дня! File:RP Chine administrative.svg зможете перекласти українською?--『 』 Обг. 14:38, 9 квітня 2019 (UTC)

Вітаю, @AlexKozur: назви перекласти нескладно, от тільки робота з зображеннями не моя сильна сторона. --Mcoffsky (обговорення) 07:09, 10 квітня 2019 (UTC)
https://tools.wmflabs.org/svgtranslate/File:RP_Chine_administrative.svg (додаток для SVG файлів https://tools.wmflabs.org/svgtranslate/). Зможете? Якщо будуть складнощі, то я можу все зробити. Мені лиш потрібні україномовні назви. --『 』 Обг. 07:22, 10 квітня 2019 (UTC)
@AlexKozur: зроблю. --Mcoffsky (обговорення) 10:32, 10 квітня 2019 (UTC)

Місячник ілюстрування Вікіпедії[ред. код]

привіт! вибач, що турбую! запрошую долучитися до місячника ілюстрування Вікіпедії — є галереї об'єктів із фотоконкурсів «Вікі любить пам'ятки» та «Вікі любить Землю» за регіонами, можна вибирати світлини і використовувати їх у статтях. а також можна виправляти помилки, якщо не той об'єкт вказано у списках… списки пам'яток культури, наприклад, Житомирська область (можна також за районами) чи й інші регіони України: Вікіпедія:Wiki Loves Monuments/Ukraine --アンタナナ 08:58, 15 квітня 2019 (UTC)

Привіт, @Antanana: зовсім не турбуєш. Спробую, по мірі можливості. --Mcoffsky (обговорення) 10:06, 15 квітня 2019 (UTC)

Список земледельцев и арендаторов Волынской губернии — Житомир: Волын. губ. тип., 1913.[ред. код]

Вітаю! Нарешті вже існує оцифрований вказаний Список Державного архіву Житомирської області. Одначе, використати його в якості Примітки (для бесперешкодного доступу до історичної інформації) неможливо. Прохання увжно подивитися щодо застосування Списку у с. Карпівці (Чуднівський район) та с. Северини. З повагою, --Nikolay.sinitskiy (обговорення) 11:39, 27 квітня 2019 (UTC) Див. тут: Список землевладельцев и арендаторов Волынской губернии.pdf

Вітаю @Nikolay.sinitskiy: переглянув статті та посилання. Наче все працює, посилання веде саме туди, куди необхідно. Чи Ви щось інше мали на увазі? --Mcoffsky (обговорення) 15:38, 30 квітня 2019 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Дунбей[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Дунбей був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 23:14, 27 квітня 2019 (UTC)

Галіцька Вікторія Вікторівна[ред. код]

Добрий день! Відновіть, Галіцька Вікторія Вікторівна в особистому просторі, будь ласка. Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/12 березня 2019 --Cabinet Noir (обговорення) 11:40, 30 квітня 2019 (UTC)

Добрий день! @Mcoffsky:допоможіть, будь ласка, зі сторінкою. Я її відредагувала, прибрала слабо підтверджену інформацію і доповнила факти. Розмістила у відкритий простір, і її видалили через повторне розміщення. Мене цікавить, в відредагованій версії достатньо позначена значущість (це причина, по якій вперше видалили)? Для того, щоб я змогла запросити перегляд рішення. Буду дуже Вдячна!--Cabinet Noir (обговорення) 10:00, 29 травня 2019 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Каїрська декларація[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Каїрська декларація був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 17:54, 20 травня 2019 (UTC)

Вилучення перенаправлень[ред. код]

Вітаю. Перенаправлення такі як Анна Джейн Харрісон не бажано видаляти тільки через те що там х замість г, правопис хоть і надає перевагу передаванням h через г, але не забороняє використання варіанту через х. Дякую за увагу.--Andriy.v (обговорення) 12:32, 11 червня 2019 (UTC)

@Andriy.v: знаю й прекрасно розумію, втім у даному конкретному випадку була велика плутанина із сумішшю розкладок, тому прийняв таке рішення. До того ж нічого не заважає створити нове, правильне, перенаправлення. --Mcoffsky (обговорення) 12:54, 11 червня 2019 (UTC)
Плутанину з сумішшю розкладок вже був вирішив я перейменувавши без перенаправлення. Мені однаково чи там є перенаправлення чи ні, тому створювати заново не збираюсь. Просто хотів зауважити Вам про не зовсім правильність вашої дії (хоч це є дрібницею). З повагою.--Andriy.v (обговорення) 13:11, 11 червня 2019 (UTC)

Причина вилучення статті[ред. код]

Доброго дня! Поясніть причини блокування статті під назвою Гуцул Вадим Володимирович?

Уся інформація, викладена в тексті, відповідає дійсності. Містить актуальну інформацію. Ця особа є публічною, веде активну професійну і громадську діяльність.

Поясніть, у чому саме полягає причина і як усунути недоліки, якщо такі є?

Дякую завчасно! Katerina.Obodovskaya (обговорення) 17:05, 12 червня 2019 (UTC)

Якщо я зміню контент, яким чином можлива публікація, якщо ви встановили захист автоматичний?

Прошу вашої допомоги, тому що не мала наміру спамити. Створюю вперше, тому допускаю помилки. Katerina.Obodovskaya (обговорення) 17:47, 12 червня 2019 (UTC)

Додати, наприклад, джерела як у цьому випадку? https://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%AF%D1%80%D0%BE%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%B0_%D0%93%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%8C Katerina.Obodovskaya (обговорення) 17:49, 12 червня 2019 (UTC)

Керівники різних гілок влади адміністративно-територіальних утворень вищого рівня (область, штат тощо) — незалежно від країни.


Це один з критеріїв значимості. Ми ж йому відповідаємо.


Завчасно дякую за всі відповіді. Katerina.Obodovskaya (обговорення) 18:41, 12 червня 2019 (UTC)

ВП:ЗППП та ВП:ЗППВ[ред. код]

Вітаю. Чи не могли б ви закрити заявки на ВП:ЗППП та ВП:ЗППВ щодо мене? Дякую--DiMon2711 05:52, 13 червня 2019 (UTC)

Вітаю @Dimon2711:! На ВП:ЗППП зараз не готовий підбити підсумок, бо потрібно більш ретельно розбиратись в історії Ваших дій як патрульного, хоч і з першого погляду ту номінацію не сприймаю надто серйозно. Втім, спостерігаючи за Вашою діяльністю (зі сторони), бачу підтвердження своїм думкам, що їх я висловлював під час Вашого висування на НПА, а також у WD. А така діяльність, повірте, може сильно дратувати окремих осіб, і починається ланцюгова реакція, що користі не додає жодної. Тож, приєднуючись до порад/побажань інших користувачів (передусім адмінів), також пораджу Вам зайняти більш спокійну та виважену позицію, а не кидатись на кожну правку з "усією пролетарською ненавистю". До речі, зауважу, що останнім часом Ви зробили великий крок уперед в цьому сенсі. Щодо ВП:ЗППВ я висловив свою думку, тож, певен, найближчим часом підсумок буде підбито. З повагою, --Mcoffsky (обговорення) 07:44, 13 червня 2019 (UTC)
Там ще дві заявки можна підбити Пізнайка і Воганда. --Jphwra (обговорення) 07:54, 13 червня 2019 (UTC)
@Jphwra: щодо Piznajko однозначної думки не маю. Там і насправді порушення є, втім головна причина - імпульсивність користувача, але ж видно його прагнення зробити проект кращим. Тож поки не готовий підбивати підсумок. --Mcoffsky (обговорення) 08:07, 13 червня 2019 (UTC)
Ок, добре. Можливо хтось з динозаврів підіб'є підсумок? --Jphwra (обговорення) 08:09, 13 червня 2019 (UTC)

Шаблон:Віківихідні[ред. код]

Шаблон:Віківихідні Чи не допомогли б Ви мені створити Шаблон:Віківихідні/документація, де був би такий текст

Використовувати шаблон напрочуд просто: Додайте собі на сторінку Користувача та / або обговорення наступне:

Віківихідні

І спокійно відпочивайте. Це Ваш заслужений відпочинок (чи Ви це заслужили!)

Єдиний параметр:

коли — якщо вихідні закінчуються не в понеділок (що служить значенням за промовчанням), тут можна написати, коли ж вони закінчуються (наприклад, для тих Користувачів, які живуть в Ізраїлі можна написати в неділю)

Буду вдячний, якщо допоможете!

--Анатолій 17:59, 14 червня 2019 (UTC)

Вітаю, @Анатолій 2000:! Ваш шаблон, наскільки я сильний в технічній стороні шаблонів, не включає додаткових параметрів, тож кожен користувач не може змінювати параметри так, як йому зручно. Подивіться інші подібні шаблони та зробіть за подобою (наприклад {{Відпустка}}). І ще, перечитайте ВП:Підпис і користуйтесь усіма перевагами інтерфейсу, замість того, щоб проставляти підпис вручну. Це, до речі, полегшить спілкування з Вами іншим користувачам. --Mcoffsky (обговорення) 05:50, 15 червня 2019 (UTC)

Щодо статті Курсик Олександр Васильович[ред. код]

Дякую за ваше рішення щодо питання вилучення статті. Я новачок, це неабияк мотивувало вчитися і вносити правки. Перегляньте будь ласка ще раз. Чекаю на наступні зауваження.

Вітаю, @Pavlov.dmytro:! Передусім висловіть свої аргументи на користь залишення статті за цим посиланням. Далі спробуйте додати до статті джерела про діяльність особи як депутата місцевого законодавчого органу, а також про його журналістську діяльність. І ще, приберіть зі статті неенциклопедичні речення, наприклад «Виховує двох донечок» (не використовуйте в статтях пестливі форми, якщо вони не є частиною цитати, наприклад). За необхідності звертайтесь по допомогу. З повагою, --Mcoffsky (обговорення) 09:17, 15 червня 2019 (UTC)
Доброго дня!, @Mcoffsky:! Звертаюся за допомогою, щодо цієї статті. Внесли багато змін, вони досі не пройшли перевірку. Стаття так і залишається кандидатом на вилучення. Як це поправити? Завчасно дякую!
Вітаю @Pavlov.dmytro:! Стаття буде кандидатом на вилучення, доки хтось з адміністраторів не підіб'є підсумок. Іноді цей процес може бути тривалим, особливо коли немає цілковитої впевненості залишити-вилучити.

Щодо сторінки Самбожук Нікіта Миколайович[ред. код]

Доброго дня! Прошу видалити сторінку Самбожук Нікіта Миколайович за бажанням Самбожука Нікіти Миколайовича, оскільки сторінка є щодо конкретної особи та містить особисті дані, які на даний час автор бажає видалити з вільного доступу, користуючись своїм правом на особисту інформацію, у тому числі у зв'язку із втратою актуальності наведеної на сторінці інформації. Прошу вилучити сторінку Самбожук Нікіта Миколайович з Вікіпедії. Заздалегідь вдячні за співпрацю.

Князі Білгорода[ред. код]

Добрий день. Прошу дозвіл, на створення сторінки-перенаправлення. Ви видалили її, і я хочу хоча б щоб про неї йшлося в статті Білгородське князівство. --DestroyedShu 09:53, 19 червня 2019 (UTC)

Вітаю @DestroyedShu:! По-перше, окремий дозвіл на таке не потрібен (втім гарантії не дам, що перенаправлення не вилучать адміністратори), по-друге, не бачу в цьому великого сенсу. Можна просто в тілі зазначеної статті згадати книгу (наприклад у розділі «В літературі» чи «Пам'ять»). --Mcoffsky (обговорення) 13:07, 19 червня 2019 (UTC)
Дякую --DestroyedShu 14:05, 19 червня 2019 (UTC)

Перегляньте будь ласка сторінку CreditPlus. Я відредагував сторінку[ред. код]

Доброго дня, я відредагував сторінку https://uk.wikipedia.org/wiki/CreditPlus з урахуванням ваших зауважень. Це мій перший досвід роботи з wikipedia, тому можуть бути помилки. Чекаю вашого рішення. Дякую за вашу думку. — Це написав, але не підписав користувач CreditPlusua (обговореннявнесок).

Вітаю @CreditPlusua:! Ви можете висловити свої аргументи за цим посиланням. Рішення щодо статті буде прийматись за результатами обговорення спільнотою. З повагою, --Mcoffsky (обговорення) 12:09, 21 червня 2019 (UTC)
перепрошую, що втручаюся. Хочу попросити користувача @CredutPlusua: змінити нік за допомогою Вікіпедія:Перейменування користувачів. Наразі ваш нік є рекламним. У разі невиконання прохання, вас може бути заблоковано. З повагою--DiMon2711 12:49, 21 червня 2019 (UTC)

Вже час[ред. код]

його блокувати. Образи продовжуються. Прошу вчинити якихось дій, доки їх не вчинив я. Дякую--DiMon2711 18:02, 21 червня 2019 (UTC)

@Dimon2711: нажаль, не вмію читати думки. Скажіть хоч про кого Ви. --Mcoffsky (обговорення) 05:56, 22 червня 2019 (UTC)
Сварника, його вчора вже заблокували разом з ним. --Jphwra (обговорення) 06:03, 22 червня 2019 (UTC)
Багато пропускаю... --Mcoffsky (обговорення) 06:06, 22 червня 2019 (UTC)

Доброго вечора[ред. код]

Я бачив, ви підбили підсумок по моїй ЗППП. Обговорення вже синє, тому не буду нічого там писати. Оскаржувати підсумок теж не збираюсь. Але все-таки: ви дійсно вважаєте, що я можу в цьому бути корисним? Бо якщо подивитись обговорення моєї кандидатури, то я ризикував не отримати статус патрульного, мені його дали після того, як я припинив робити те, про що писали. --Володимир Ганджук 18:39, 23 червня 2019 (UTC)

@Vogand: самокритичний погляд це звісно похвально, але не потрібно бути аж занадто самокритичним. Я, за великим рахунком, написав усе в підбитті підсумку, тому працюйте й отримуйте задоволення, якщо, звісно, Ви не збираєтесь робити «те, про що писали» ). Ще раз успіхів! --Mcoffsky (обговорення) 06:21, 24 червня 2019 (UTC)

ВП:АЯСУ[ред. код]

Вітаю. Сьогодні почав перекладати есе ВП:АЯСУ. Як одного з найактивніших адмінів на ВП:ВИЛ, прошу з ним ознайомитись. Воно ще не до кінця перекладене, але суть зрозуміла. З повагою--DiMon2711 21:33, 23 червня 2019 (UTC)

залигати статті, бо "значимість розкрито", це все одно, що "вас заблоковано згідно ВП:БЛОК" чи просто "згідно правил". Прошу вас уточнювати конкретні пункти. Дякую--DiMon2711 09:17, 26 червня 2019 (UTC)

Згущівка[ред. код]

Zguschene moloko.png Згущівка
Дякую!) Sky and lands (обговорення) 09:21, 27 червня 2019 (UTC)

Блокування[ред. код]

а там точно можна назавжди блокувати? --Jphwra (обговорення) 15:52, 27 червня 2019 (UTC)

Європейська весна 2019[ред. код]

Привіт! Ви зголошувалися оцінювати статті конкурсу — я щиро сподіваюся, що за час, що минув, це бажання у вас ще залишилося ) Ви зараз вже можете працювати в інструменті для оцінювання. На сторінці WikiGrade є загальна інструкція до користування ним, а в разі чого, пишіть мені на СО. Дякую! -- ViraMotorko (WMUA) (обг.) 15:19, 30 червня 2019 (UTC)

Привіт, @ViraMotorko (WMUA):! Часу й бажання не втратив ). Поки в інструменті не бачу своїх статей. --Mcoffsky (обговорення) 06:35, 1 липня 2019 (UTC)
Поки можна оцінювати з загального списку. --Ата (обг.) 08:15, 1 липня 2019 (UTC)

Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/23 червня 2019#Білгородський кисіль[ред. код]

Привіт. Прошу підвести підсумки у темі. Дякую. --DestroyedShu Обг 12:52, 2 липня 2019 (UTC)<

Прохання запобігти ВР Катерина Ковальчук[ред. код]

Вітання. Аби зопобігти ВР на сторінці Катерина Ковальчук прошу поставити захист на сторінку на редагування. Свої аргументи щодо того чому стара інформація була невірною я виклав на СО. Дякую.--piznajko (обговорення) 03:22, 4 липня 2019 (UTC)

Вітаю @Piznajko:! Поки не бачу підстав для встановлення захисту. Натомість звернувся до Вашого опонента з пропозицією. Також додав статтю до свого списку спостереження. Чекаємо на реакцію. --Mcoffsky (обговорення) 07:44, 4 липня 2019 (UTC)

Варварські наслідування (підробки) монет Боспорського царства[ред. код]

Чому Ви вилучили цю статтю? — Це написав, але не підписав користувач Makuria (обговореннявнесок).

@Makuria: статтю номіновано на вилучення й вилучено відповідно до п. 2 критеріїв швидкого вилучення статей, бо за стилем і змістом вона не відповідає базовим правилам Вікіпедії (ознайомтесь, будь ласка, з правилом Вікіпедія:П'ять основ). Якщо ж Ви не завершили роботу над статтею, ставте на її початку шаблон {{Пишу}}, щоб уникнути втрати внеску. І не забувайте підписувати свої репліки на сторінках обговорень - це полегшує комунікацію (кнопка вставки підпису розташована ліворуч вгорі четвертою). --Mcoffsky (обговорення) 10:09, 4 липня 2019 (UTC)

Шановний, у статті були заголовки розділів. Вона була у стані написання. Як можна таке вилучати, не дуже зрозуміло.

@Makuria: ще раз про шаблон {{Пишу}} (ніхто не заважає створити статтю наново, тим більше, що цінного там не було нічого)! І ще раз про підпис. --Mcoffsky (обговорення) 10:23, 4 липня 2019 (UTC)

DRIMAbeats[ред. код]

Як виправити помилки щоб статтю не вилучили? підкажіть будь-ласка. — Це написав, але не підписав користувач Mr.Boommm (обговореннявнесок).

@Mr.Boommm: все дуже просто: прочитайте уважно правила ВП:КЗ, особливу увагу зверніть на авторитетні джерела, бо їх у статті немає. Тобто, значимість предмета статті потрібно обґрунтувати за допомогою авторитетних незалжених джерел. Тоді стаття точно залишиться. --Mcoffsky (обговорення) 18:24, 6 липня 2019 (UTC)
@Mcoffsky: дякую. я зробив зміни. — Це написав, але не підписав користувач Mr.Boommm (обговореннявнесок).
@Mr.Boommm: гаразд. На сторінці обговорення користувача можна не пінгувати. І не забувайте підписуватись (ВП:ПІДПИС), це значно полегшує комунікацію. --Mcoffsky (обговорення) 18:52, 6 липня 2019 (UTC)

Вилучення сторінки 3NET[ред. код]

Підкажіть чому вилучено сторінку https://uk.wikipedia.org/wiki/3NET? — Це написав, але не підписав користувач Zorbagan (обговореннявнесок).

Вітаю @Zorbagan:. Сторінку було вилучено через невідповідність критеріям значимості. Перечитайте їх, будь-ласка, та спробуйте створити статтю, що відповідатиме правилам. Також зверніть увагу на правила ВП:АД і ВП:РЕКЛАМА.--Mcoffsky (обговорення) 09:53, 12 липня 2019 (UTC)

Поясніть причини блокування статті під назвою Дідовець Юрій Вікторович[ред. код]

=== Доброго дня! Поясніть причини блокування статті під назвою Дідовець Юрій Вікторович

Уся інформація, викладена в тексті, відповідає дійсності. Містить актуальну інформацію. Ця особа є публічною, веде активну професійну і громадську діяльність.

Поясніть, у чому саме полягає причина і як усунути недоліки, якщо такі є?

Стаття Панкуеба[ред. код]

Шановний користувачу! Дякуємо, що ви зробили свій внесок до Вікіпедії, створивши статтю Панкуеба. Проте ця стаття надто мала та/або недооформлена, щоби бути повноцінною енциклопедичною статтею. Якщо протягом трьох днів її не буде суттєво поліпшено (хоча б до рівня статті-заготовки), статтю буде вилучено. Якщо ви маєте намір доробити статтю, приберіть зі статті шаблон-попередження та поставте шаблон {{Edited}}. Із запитаннями можете звертатися до мене. — Brunei (обговорення) 23:48, 14 липня 2019 (UTC)

Стаття Сан-Хосе-дель-Фраґуа[ред. код]

Шановний користувачу! Дякуємо, що ви зробили свій внесок до Вікіпедії, створивши статтю Сан-Хосе-дель-Фраґуа. Проте ця стаття надто мала та/або недооформлена, щоби бути повноцінною енциклопедичною статтею. Якщо протягом трьох днів її не буде суттєво поліпшено (хоча б до рівня статті-заготовки), статтю буде вилучено. Якщо ви маєте намір доробити статтю, приберіть зі статті шаблон-попередження та поставте шаблон {{Edited}}. Із запитаннями можете звертатися до мене. — Brunei (обговорення) 23:48, 14 липня 2019 (UTC)

Щодо вилучення сторінки Босенко, Лариса Василівна[ред. код]

Прошу надати вмотивовану відповідь чому була видалена сторінка Босенко, Лариса Василівна. — Це написав, але не підписав користувач Kplansetovic (обговореннявнесок).

Вітаю @Kplansetovic:. На Вашій сторінці обговорення я вже надав пояснення, втім спробую пояснити простіше. Стаття не відповідає критеріям значимості, що прийняті в україномовній Вікіпедії, а конкретно ВП:БІО та загальним ВП:КЗ. Ознайомтесь, будь ласка також із правилом ВП:АД і ВП:ІС-П. Ще маю прохання підписувати свої повідомлення (докладніше ВП:ПІДПИС), це спрощує комунікацію. З повагою, --Mcoffsky (обговорення) 09:28, 17 липня 2019 (UTC)

Дякую за розясннення. Ще одне уточнююче питання. Статя видалена тому що вона не належно оформлена чи тому що особа Босенко Лариса Василівна не достатньо значима для розміщення в вікпедії в принципі ?--Kplansetovic (обговорення) 14:07, 17 липня 2019 (UTC)

@Kplansetovic: до оформлення претензій немає. Якщо предмет статті значимий, то оформлення - другорядна річ. У конкретній статті немає ані відповідності критеріям ВП:БІО, ані широкого висвітлення діяльності особи в незалежних авторитетних джерелах. --Mcoffsky (обговорення) 15:26, 17 липня 2019 (UTC)

Взаэмна допомога[ред. код]

Ви видалили цю сторінку, тому що це спам. Але це неправда, так як насправді спама та незв'язного вмісту тут не було.. Це дуже значима (була) газета в Олександрійському районі яка має бути в Вікіпедії.William Medved (обговорення)

@William Medved: статтю вилучено, бо вона не відповідала критеріям значимості, до того ж стиль написання близький до рекламного. Якщо Ви наполягаєте на значимості статті, подайте заявку за цим посиланням. З повагою, --Mcoffsky (обговорення) 09:27, 19 липня 2019 (UTC)

Я спеціально брав стиль такий як в Полтавський вісник щоб не було пред'яв по-типу рекламного стиля.... До того ж, 10 000 екземлярів в Цьому районі не значимі? William Medved (обговорення)

@William Medved: для ЗМІ окремі критерії наразі не прописані, втім є загальні ВП:КЗ. Окрім того, я не знайшов видання в каталогах. 10 000 для району немало, втім наклади агітаційних листівок зараз набагато більші, а це не надає їм значимості. --Mcoffsky (обговорення) 10:01, 19 липня 2019 (UTC)

По-перше, газета була офіційно зареєстрована 08.09.2009 наказом МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ.Верховна рада України. Вийщло 100 номерів цієї газети. По-друге, це правозахисна газета, яка відповідає критеріям значимості вікпедії, та не є агітацією, так як була набагато раніше виборів. По-третє, навіть одне з найавторитетніших змі Олександрії раніше випускало цю газету. Сотні змі передруковували газету. William Medved (обговорення)

@William Medved: перепрошую, що затягнув із відповіддю. Викладіть свої аргументи на сторінці ВП:ВВС на розгляд інших адміністраторів, і буде прийнято рішення. --Mcoffsky (обговорення) 13:14, 21 липня 2019 (UTC)

Статтю Сасаїма необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Сасаїма, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Конкретні зауваження Ви можете прочитати на підсторінці поліпшення за 22 липня 2019. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою, Brunei (обговорення) 15:56, 22 липня 2019 (UTC)

Статтю Німаїма необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Німаїма, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Конкретні зауваження Ви можете прочитати на підсторінці поліпшення за 22 липня 2019. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою, Brunei (обговорення) 15:56, 22 липня 2019 (UTC)

Статтю Сан-Мартін (Мета) необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Сан-Мартін (Мета), значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Конкретні зауваження Ви можете прочитати на підсторінці поліпшення за 22 липня 2019. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою, Brunei (обговорення) 15:56, 22 липня 2019 (UTC)

Богдан Помогайбог[ред. код]

Доброго дня! Поясніть причини блокування статті під назвою Помогайбог Богдан Веніамінович ?

Уся інформація, викладена в тексті, відповідає дійсності. Містить актуальну інформацію, + ми навіть не закінчили її наповнення. Ця особа є публічною, веде активну професійну і громадську діяльність.

Поясніть, у чому саме полягає причина і як усунути недоліки, якщо такі є? — Це написав, але не підписав користувач Indigoua1 (обговореннявнесок).

@Indigoua1: передусім об'єкт статті має бути енциклопедично значимим, критерії значимості осіб розписані за цим посиланням. Також ознайомтесь із правилом про авторитетні незалежні джерела, а також із загальними критеріями значимсоті. Якщо Ви продовжуєте роботу над статтею, поставте на її початку шаблон {{Пишу}}. --Mcoffsky (обговорення) 06:19, 5 серпня 2019 (UTC)

Моноподіальне галуження[ред. код]

Сторінку Моноподіальне галуження номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Моноподіальне галуження, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 9 серпня 2019. Що ще можна зробити? Monolit (обговорення) 18:42, 9 серпня 2019 (UTC)

Часник «Любаша»[ред. код]

Здравствуйте. Данная статья не является дубликатом, это сорт которым интересуются аграрии, селекционеры, журналы, и рядовые граждане. Прошу пересмотреть решение по данной статье и восстановить статью. С уважением, Александр Иванов. — Це написав, але не підписав користувач Ivanov.A.S.1993 (обговореннявнесок).

@Ivanov.A.S.1993: я вилучив статтю не через те, що вона дублює інформацію в основній статті, але через те, що окремої значимості вона не має. Якщо бажаєте, додайте інформацію про сорт до статті Часник, це буде більш доречно й раціонально. --Mcoffsky (обговорення) 12:17, 16 серпня 2019 (UTC)

Вибачте, але я з вами не погоджуюся. Окремий сорт має право на окрему статтю, це як місто у великій державі. Стаття ще буде доповнюватися. З повагою --Ivanov.A.S.1993

Прошу допомогти[ред. код]

Добридень! Вже декілька тижнів прцюю над статею про серію книг "Люди Перемоги", а хам-адмін її видаляє через свої політичні уподобання... Скажіть, будь ласка, що в ній не так? Що виправити? Допоможіть, будь ласка! Адже стільки часу та сил вклала в неї :(( -- On tv (обговорення) 12:35, 16 серпня 2019 (UTC)

@On tv: не мав важливості відповісти відразу. Бачу, що статтю відновлено й почалось обговорення щодо вилучення. Спробую завтра глибше вникнути в проблему. --Mcoffsky (обговорення) 21:11, 16 серпня 2019 (UTC)
Буду уже вдячна за вашу участь. Дякую. -- On tv (обговорення) 12:07, 21 серпня 2019 (UTC)

Питання[ред. код]

Zguschene moloko.png тоді чому не видаляються статті про nike, adidas, joma і так далі? я не є представником компанії europaw і не рекламував її
ганьба Степан Ігорович (обговорення) 14:26, 17 серпня 2019 (UTC)
@Степан Ігорович: не мав не меті вилучати саме Ваші статті, а лише ті, що не відповідають вимогам правил Вікіпедії. --Mcoffsky (обговорення) 14:29, 17 серпня 2019 (UTC)
@Степан Ігорович: Якщо маєте таку думку, подавайте заявку на ВП:ВВС. --Mcoffsky (обговорення) 14:33, 17 серпня 2019 (UTC)

тоді чому не видаляються статті про nike, adidas, joma і так далі?[ред. код]

Export hell seidel steiner.png я не є представником компанії europaw і не рекламував її Степан Ігорович (обговорення) 14:35, 17 серпня 2019 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Себастьян де Еслава[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Себастьян де Еслава був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 05:38, 22 серпня 2019 (UTC)

Номіную Вас на позбавлення статусу адміністратора[ред. код]

Номіную Вас на позбавлення статусу адміністратора, оскільки Ви прибрали шаблони про швидке вилучення зі статей Денніс Вілсон і Лінетт Фромм. Ті статті є переважно невичитаним машинним перекладом. Людина, яка зробила той переклад, відмовляється визнавати, що там наявні помилки. Я вважаю, що шаблони про сирий переклад або помилки в цій ситуації не підходять, оскільки користувач уже дуже досвідчений і не збирається підвищувати свою мовну компетентність. Шаблон "швидке вилучення" найкраще підходить у цій ситуації. Тільки так можна зупинити користувача від подальших невичитаних автоперекладів, які компрометують українську Вікіпедію.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 23:21, 27 серпня 2019 (UTC)

@Oleksandr Tahayev: Ваше право. Розумію, що в даний момент Ви аргументи не сприймаєте. --Mcoffsky (обговорення) 23:26, 27 серпня 2019 (UTC)
Сприймаю, але на іншій шальці терезів десятки тисяч невичитаних автоперекладів, які перетворили в очах читачів українську Вікіпедію в смітник. Тож ставлю Вас на позбавлення.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 23:31, 27 серпня 2019 (UTC)

Авторські права у статті Окілко Володимир Миколайович[ред. код]

Вітаю! Допоможіть розібратися, чи не порушує користувач авторські права Окілко Володимир Миколайович#Мій шлях? Наперед дякую --Анна Мороз (обговорення) 13:58, 30 серпня 2019 (UTC)

Вітаю @Анна Мороз:! Так, випадок досить складний, але розібратись можна. Інформація у статті на 94% взята з цього джерела, втім це офіційний сайт не лише тієї особи, про яку стаття, але й автора статті, бо вони співпадають, судячи з ніка. З іншого боку, формального, ми не можемо ідентифікувати автора статті лише за його ніком, тому, знову ж таки формально, можна ставити шаблон {{Порушення авторських прав}} і видаляти копівіо. Загалом зазначена стаття, м'яко кажучи, не зовсім енциклопедична. До того ж на неї можна поставити шаблончик {{КОІ}}, а на сторінку автора - {{Привітання-спам}}. Сподіваюсь допоміг. --Mcoffsky (обговорення) 14:32, 30 серпня 2019 (UTC)
Дякую за чітку та швидку відповідь. Приберу лише розділ, сподіваюсь автор наведе інші джерела --Анна Мороз (обговорення) 14:59, 30 серпня 2019 (UTC)

Підтвердіть авторство світлини[ред. код]

Прошу підтвердити авторство світлини, зробленої у Стокгольмі та написати на сторінці обговорення. Дякую. --Андрій Гриценко (обговорення) 19:25, 30 серпня 2019 (UTC)

Відповідь[ред. код]

Добридень! Відповім тут, а не на ВП:ЗА. Щодо перекладів, то в мене думка, що якщо переклад опрацьований, то краще почекати 7 днів, навіть якщо немає шаблонів-повідомлень. КШВ не має уточнення щодо понять автопереклад і машинний переклад. Узагалі вважаю, що нам вже давно потрібно було б створити правило щодо переведення таких статей хоча б в особистий простір, а потім їх вилучення у разі недоопрацювання. Узагалі я за так би мовити простір чернетка як в англвікі. Наприклад, мої статті до тижневика відеоігор були створені як машинний переклад і опрацьовані упродовж дня. Я не вважаю, що Ви зробили щось неправильно.--『 』 Обг. 16:32, 6 вересня 2019 (UTC)

Вітаю, AlexKozur! Можливо, Ви праві. Я, наприклад, взагалі майбутні статті опрацьовую в зовнішньому редакторі й частинами вантажу до основного простору, щоб простіше було відстежити можливі помилки. А щодо правила підтримав би таке уточнення. --Mcoffsky (обговорення) 17:11, 6 вересня 2019 (UTC)

Категорії про хокеїстів[ред. код]

Доброго дня. У футболістів чемпіонат світу проводиться раз на чотири роки, а у хокеїстів — щороку. Немає доцільності у таких категоріях. Рагулін Олександр Павлович — 12 додаткових категорій, Васильєв Валерій Іванович — 11. І цей список можна продовжувати. Аналогічні категорії існують лише в одній вікіпедії (словенській чи словацькій). Їх потрібно вилучати: і пусті і повні. --Roman333 (обговорення) 08:56, 10 вересня 2019 (UTC)

Дуже дякую, Roman333, за роз'яснення. Просто не в темі, тому й питаю. --Mcoffsky (обговорення) 08:58, 10 вересня 2019 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Список правителів Колумбії[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Список правителів Колумбії був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 16:38, 17 вересня 2019 (UTC)

Знову[ред. код]

Вітаю! Панна повторила знову. І ще це, якщо можна, а то більше доби висить. --Yukh68 (обговорення) 15:37, 29 вересня 2019 (UTC)

@Yukh68: уже бачив, вилучив і звернувся до авторки на СО. Сподіваюсь все буде ОК. Друге також вилучив (до К:СШВ сьогодні ще не добрався). --Mcoffsky (обговорення) 15:42, 29 вересня 2019 (UTC)
Дякую. --Yukh68 (обговорення) 15:43, 29 вересня 2019 (UTC)

Опитування щодо адміністрування[ред. код]

Добрий день. Якщо Вам не важко, то дайте відповіді на питання щодо адміністрування тут. Зробіть це до 14 жовтня. --Submajstro (обговорення) 13:26, 3 жовтня 2019 (UTC)

Про вилучення перенаправлення на файл[ред. код]

Вітаю.

Поясніть з якою метою ви вилучили перенаправлення Файл:Poltava Airbase.jpg? Тепер в історії статті Авіабаза Полтава там у картці буде червоний лінк без жодної на те причини. Чим це поліпшило Вікіпедію?

--VoidWanderer (обговорення) 12:21, 11 жовтня 2019 (UTC)

Доброго вечора. Ви проігнорували попереднє моє питання, проте маю повторити це ж питання вже по відношенню до Файл:Av pov 1.jpg. Навіщо ви вилучили перенаправлення? Ви перевірили як стали виглядати сторінки, які на нього посилаються, після цього? --VoidWanderer (обговорення) 21:55, 2 грудня 2019 (UTC)

@VoidWanderer: Вітаю! Трохи збентежений, бо взагалі не бачив цієї теми, тож не ігнорував попереднє питання. В будь-якому разі перепрошую. Втім, я вилучив розірване перенаправлення, що вело на вилучений файл. О-о! Тепер перечитав, і зрозумів де помилився (вдруге, як виявилось). --Mcoffsky (обговорення) 22:11, 2 грудня 2019 (UTC)

А, то ось як воно все просто було. А я собі вже трохи почав невідомо що вигадувати, хоча ви просто не помітили звернення. Буває й так.
Просто на майбутнє: перенаправлення, як правило, не варто вилучати. Вони зв'язують речі всередині Вікіпедії і нікому не заважають — це дві дуже важливі і корисні їх якості. --VoidWanderer (обговорення) 22:19, 2 грудня 2019 (UTC)
Вдячний за відновлення! --VoidWanderer (обговорення) 22:20, 2 грудня 2019 (UTC)

Новий спосіб допомагати новачкам[ред. код]

Вигляд увімкненої домашньої сторінки новачка

Привіт! Ви належите до найактивніших патрульних останнього часу; оскільки ви проводите чимало часу у Вікіпедії, то я подумала, що вам може бути цікаво.
Планується (я писала про це у Кнайпі (пропозиції)) увімкнути в уквікі нову функцію під назвою «Домашня сторінка новачка»: свіжозареєстрований користувач матиме власну «домашню», де будуть підказки про те, що можна зробити, і, що головне — згадуватиметься персональний наставник. Таким чином, новачок могтиме звернутися із запитанням не в знеособлену кнайпу (про яку ще якось треба дізнатися), а до конкретної людини, яка зголосилася допомагати.
Система випадково присвоюватиме новачкам когось зі списку тих, хто додав своє ім'я на цій сторінці: Вікіпедія:Кнайпа (допомога)/Наставники.
Якщо вам цікаво допомагати новачкам, будь ласка, додайте своє ім'я користувача на цій сторінці.
Дякую! -- Ата (обг.) 19:04, 11 жовтня 2019 (UTC)

Перепрошую, це я щось по другому колу вже o:-! Дякую! --Ата (обг.) 19:26, 11 жовтня 2019 (UTC)

Захист від створення[ред. код]

Вітаю. Дякую, що вилучили сторінку Сакуляк Віта Володимирівна, але якщо бачите, що сторінку вже вилучали, то бажано її ще й захистити від створення (хоть на рік думаю). З повагою.--Andriy.v (обговорення) 11:42, 18 жовтня 2019 (UTC)

Andriy.v, частково згоден, але, мабуть, почекаємо. Якщо буде створено ще раз, обов'язково встановлю захист. Дякую! --Mcoffsky (обговорення) 11:46, 18 жовтня 2019 (UTC)

Козеня для Вас![ред. код]

Boer Goat (8742860752).jpg

Доброго дня!

Сьогодні Ви видалили сторінку бігового клубу з вказанням причини - реклама. Це мій перший досвід створення сторінки на вікі. Сторінка має інформативний характер щодо клубу

Допоможіть, будь ласка, із її створенням. Буду дуже вдячна! назва сторінки: Salomon Running Club Ukraine

Yulya2787 (обговорення) 15:10, 23 жовтня 2019 (UTC)

Щодо підсумку[ред. код]

Вітаю. Ви підвели підсумок тут. Я так і не зрозумів на підставі чого: якщо по тексту статті, то вона не відповідає ВП:КЗК, якщо по обговоренню, то все що було сказане там відсутнє в статті. --Submajstro (обговорення) 18:30, 23 жовтня 2019 (UTC)

Вітаю, Submajstro! Правила Вікіпедії рекомендують, окрім критеріїв значимості, керуватись здоровим глуздом. Якщо перейти за посиланням, що є у статті (це джерело, мабуть, є найавторитетнішим, якщо вести мову про фантастичні твори принаймні російською мовою), то можна дізнатись, скільки разів і де публікувались твори, що входять до циклу (мова ж іде не про окрему книжку). Чи вважати Василя Головачова видатним автором (відповідно до п. 9 КЗК)? Для багатьох поціновувачів фантастики відповідь однозначна, бо я, наприклад, не можу уявити російську фантастику без Головачова. Таких підстав мені вистачило для підбиття підсумку. Щодо додавання інформації до статті (з того, що було в обговоренні), не маю особливого бажання й часу. Якщо моя відповідь не влаштовує, можете оскаржити підсумок. З повагою, --Mcoffsky (обговорення) 12:42, 24 жовтня 2019 (UTC)
Я вважаю, що підсумок поспішний, бо не можна писати статтю на одному джерелі, якого не достатньо для значимості, бо просто фіксує про публікації твору. Адже відсутні незалежні публікації про твір. Кількість видань це не підстава для значимості. Щодо автора, то я не вважаю, що він відповідає п.9, щоб писати статті про його твори. --Submajstro (обговорення) 13:03, 24 жовтня 2019 (UTC)
Він є лауреатом численних премій (1, 2) і зокрема єдиної та найважливішої на пострадянських просторах премії "за внесок до жанру" «Аеліта» 3 та 4 (членом журі на час вручення премії Головачову і аж до смерті був Борис Стругацький 5 та інші видатні метри жанру). Не вам і не нам його значимість визначати, а спільноті фантастичного середовища, до якої він належить (а вона уславила його усіма можливими преміями). Крім того, він не був чужим і для позажанрового середовища: свідченням чого була навявність членства у Спілках письменників України та Росії. Його твори екранізовані, тож він відомий і у кіноспільноті. Тож автор цілком і безумовно відповідає пункту 9. І пробачте мене та казати, що наявність багаторазового перевидання творів нічого не варте - дуже дивно, бо — це показник вельми важливий, бо він означає оцінку читача, для яких ми й працюємо. Так само, як є важливою і публікація творів з циклу у найвідомішому на пострадянських просторах художнього та літературно-критичного журналу «Если», в редколегії якого тоді були декілька лауреатів «Єврокону» та й сам Борис Стругацький. Публікація на фантлабі і є незалежною, бо до Головачова цей найвідоміший на пострадянському стосунку не має. На жаль з іншою російською фантастикознавчою критикою в інтернеті не склалося (про українську взагалі не кажу, та й про сучасні російськомовні твори українською пишуть ще рідше), бо є фантлаб і ним критики і переймаються, там і критикують. А паперових журналів не так багато. Остання версія Енциклопедії фантастики видана 1997 в електронному виді, двома роками раніше у паперовому, і там Головачов є, а твору написаного пізніше звісно немає (як дивно, що його не передбачили). Більшість критиків - творців тієї Енциклопедії вже померли, живі редагують фантлаб чи пишуть статті для "Если", в яких є опис твору та сам твір відповідно.--Yasnodark (обговорення) 13:49, 24 жовтня 2019 (UTC)
@Yasnodark: пробачте, але ці всі слова не допоможуть і не покращать статтю. У першу чергу думайте про статтю, а потім вже про дії користувачів. --Fosufofiraito Обг. 14:45, 24 жовтня 2019 (UTC)
Де ви тут щось про користувачів побачили, знову у вас свої власні міражі? Перечитайте пункт 9, і перечитайте аргументи підсумовувача та мої тут на доведення відповідності пункту 9 та значимості твору. І не варто вигадувати того, що тут не написано. Є правило і повна відповідність автора цьому правилу більше нікуди і крапка. У абзаці вище жодного сова про жодного користувача. Лише про автора та твір. На балаканину часу не маю, я й так витратив купу часу на опис прописних істин.--Yasnodark (обговорення) 15:01, 24 жовтня 2019 (UTC)

Запрошення на Тиждень азійської кухні 2019[ред. код]

Вітаю @Mcoffsky:! Запрошуємо Вас взяти участь другому тижні азійської кухні 2019, що триватиме до 30 жовтня. Чекаємо від Вас смачних статей про азійські наїдки та напої.--Sakateka (обговорення) 09:04, 26 жовтня 2019 (UTC)

Новозибківський під'їзний шлях[ред. код]

Статтю було перейменовано згідно з Вікіпедія:Перейменування статей/Стародубський під'їзний шлях → Стародубська під'їзна колія. Тож просто так зворотно перейменовувати не можна, потрібне нове обговорення.--Анатолій (обг.) 22:12, 27 жовтня 2019 (UTC)

Місячник пам'яті користувача Qweasdqwe[ред. код]

Вітаю! Запрошую долучитись до учасників місячника пам'яті користувача Qweasdqwe, який проходитиме від 4 листопада до 4 грудня 2019 року.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 19:40, 2 листопада 2019 (UTC)

Уродженці провінції Кордова[ред. код]

Доброго здоров'я. Нещодавно ви додали до категорії Уродженці провінції Кордова статтю Антоніо Лопес Абас. Справа в тому, що з цією категорією якась плутанина. Створювалася вона для уродженців аргентинської провінції Кордова, але потім здається Avatar6 причепив туди інтервікі до іспанської Кордови і прив'язав категорію до якогось шаблону. Тепер там люди з обох Кордов. Щось з цим треба робити, але я не надто розуміюся на шаблонах, тому якщо ви можете виправити ситуацію, зробіть це, будь ласка.--UNICORN 21:12, 7 листопада 2019 (UTC)

@RainbowUnicorn: тут справа не в інтервікі, там, наче, все норм, а у властивостях вікіданих. Я навіть не прив'язував конкретну статтю до місця народження, а просто робив так, щоб відповідні дані підтягувались з WD. Зараз спробую покопирсатись там. Дякую за реакцію. --Mcoffsky (обговорення) 07:33, 8 листопада 2019 (UTC)
@RainbowUnicorn: все ж проблема з інтервікі була. Наче виправив через WD. --Mcoffsky (обговорення) 09:49, 8 листопада 2019 (UTC)

Видалення Яковенко Арсен Ваагнович[ред. код]

А як щодо відповідності кільком додатковим критеріям, таким як Дипломанти та призери відомих міжнародних і українських конкурсів (зокрема, юнацьких);, Провідні артисти (солісти) відомих музичних колективів, театрів;, Митці, чия творчість (концерти, виставки, публікації тощо) була висвітлена у ЗМІ, інтернет-виданнях; ? Крім того, додав в статтю посилання на сайт Національної опери. --Vasyl` Babych (обговорення) 07:01, 9 листопада 2019 (UTC)
@Vasyl` Babych: Аргументацію я подав у підсумку номінації. Якщо з'являться нові досягнення, підкріплені ВП:АД, можете сміливо подавати заявку на відновлення статті тут або ж можу навіть зараз відновити в особистому просторі (у Вашій чернетці) для доопрацювання. --Mcoffsky (обговорення) 08:38, 9 листопада 2019 (UTC)
Так в статті були підтвердження згаданих мною додаткових критеріїв значності. Що доробляти-то? Ось стаття в кеші гуґла, ознайомтеся, є посилання в примітках. Що не так? https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:Vvb437buENYJ:https://uk.wikipedia.org/wiki/%25D0%25AF%25D0%25BA%25D0%25BE%25D0%25B2%25D0%25B5%25D0%25BD%25D0%25BA%25D0%25BE_%25D0%2590%25D1%2580%25D1%2581%25D0%25B5%25D0%25BD_%25D0%2592%25D0%25B0%25D0%25B0%25D0%25B3%25D0%25BD%25D0%25BE%25D0%25B2%25D0%25B8%25D1%2587+&cd=1&hl=uk&ct=clnk&gl=ua --Vasyl` Babych (обговорення) 08:55, 9 листопада 2019 (UTC)
@Vasyl` Babych: вся аргументація є на сторінці обговорення номінації на вилучення. Та якщо Ви наполягаєте, подавайте заявку на ВП:ВВС. І, якщо Ваших аргументів виявиться достатньо, хтось з адмінів її відновить. --Mcoffsky (обговорення) 09:02, 10 листопада 2019 (UTC)

Видалення Агросем[ред. код]

Доброго дня! Сторінку Агросем було вилучено. Проте я маю можливість підтвердити значимість предмету статті Агросем за допомогою авторитетних джерел з наведенням посилань у тілі статті. Напишіть, будь ласка, ще мої помилки. Готова виправити. Дякую! — Це написала, але не підписала користувачка Виктория Рогальчук (обговореннявнесок). --Виктория Рогальчук

Вітаю, @Виктория Рогальчук: Ви можете подати заявку на відновлення статті за цим посиланням. Якщо Ваші аргументи будуть достатніми, статтю буде відновлено. Також статтю може бути відновлено у Вашому особистому просторі для доопрацювання. Після того Ви зможете попросити будь-кого з досвідчених користувачів (мене, в тому числі) статтю перевірити. У разі її відповідності правилам, статтю буде відновлено в основному просторі. --Mcoffsky (обговорення) 09:43, 13 листопада 2019 (UTC)
Добрий день, @Mcoffsky: Заявка відправлена кілька днів тому. І з невідомих мені причин мою сторінку в списку заявок оминають. Допоможіть, будь ласка, у вирішенні цієї ситуації. Щиро дякую! — Це написала, але не підписала користувачка Виктория Рогальчук (обговореннявнесок). --Користувач: Виктория Рогальчук (обговорення)
Добрий день, @Mcoffsky: Прошу відновити статтю для доопрацювання. Дякую!
Добрий день, @Mcoffsky: Правки внесла, прошу перевірити виконану роботу. Дякую! --Виктория Рогальчук (обговорення) 13:21, 15 листопада 2019 (UTC)
Добрий день, @Mcoffsky: Статтю виправлено відповідно до статті наших партнерів https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%B3%D1%80%D0%BE%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%81%D0%B5%D1%80%D0%B2%D1%96%D1%81. Прошу Вас переглянути та надати мені коментарі.
Щиро дякую! --Виктория Рогальчук (обговорення) 15:16, 22 листопада 2019 (UTC)
Green tickТак Добрий день Mcoffsky! Максимально переписала статтю в стилі, надісланого мені зразка. Більшість джерел із попереднього варіанту видалила та додала ті, які є мінімально рекламними. Прошу переглянути мою роботу та за потреби вказати на помилки або підтвердити її в просторі Вікіпедії. Щиро. --Виктория Рогальчук (обговорення) 08:40, 28 листопада 2019 (UTC)

Доопрацювання статті "Триметр"[ред. код]

Mcoffsky перевірте будь ласка доопрацювання статті Триметр — Це написав, але не підписав користувач StefaniLos (обговореннявнесок).

Розбіжності[ред. код]

Думаю, Ви й без цього пояснення все правильно зрозумієте, але про всяк випадок… Сьогодні я намагався поставити крапку (цілком вірогідно, що не остаточну) у найдавнішому і складному обговоренні на ВП:ВИЛ. Мова про статтю Барінова Яна Дмитрівна. Це було складна справа, яка ускладнювалася тим, що довелося приймати рішення протилежне Вашому. Опосередковано можу зробити висновок, що у Вас, як і у мене, були певні сумніви в остаточній оцінці значимості чи незначимості цієї людини і наші оцінки були десь поруч. Якщо застосувати популярну наразі шкалу з 50 відтінків, можливо, Ваш був на ній 25-м, а мій 26-м, але між ними межа, яка ділить її на два можливих рішення, які ми можемо прийняти. Напевно, я дещо жорсткіший у трактуванні вимог цього проекту. Цілком вірогідно, що це перша, але не остання подібна ситуація, тому я хотів би, щоб Ви не сприймали їх, як вияв неповаги до Вас і Вашої думки. --Олег (обговорення) 08:56, 23 листопада 2019 (UTC)

@Mr.Rosewater: щиро приємно читати такі рядки. В даному випадку я дійсно вагався між + і -, та завжди хочеться зберегти статтю, якщо в неї є хоч якісь шанси. Випадок суперечливий. Можливо згодом стаття з'явиться пізніше знов і тоді вже ні в кого не виникне сумнівів щодо значимості. P. S. В жодному разі не припустив би від Вас якийсь вияв неповаги чи будь-чого подібного. --Mcoffsky (обговорення) 17:36, 23 листопада 2019 (UTC)

Європейська весна: Запрошення на церемонію нагородження[ред. код]

Вітаю!

Від імені організаційного комітету дякую вам за роботу в журі конкурсу «Європейська весна 2019»! Запрошуємо вас на церемонію нагородження, де ми оголосимо детальні результати конкурсу та вручимо призи й сувеніри людям, залученим до конкурсу. Я надіслав вам листа вікіпоштою з деталями про церемонію; перевірте його, будь ласка. --Aced / AntonProtsiuk (WMUA)talk 20:14, 27 листопада 2019 (UTC)

Видалення мед центру[ред. код]

Доброго дня. не розуміємо чому сторінку мед центру Центр лікування варикозу «Бизисмед» було видалено


Вказана причина: відверто рекламний характер, при цьому знаходимо сторінки багатьох інших кліннік. Чим вони відрізняються від нашого контенту?

наприклад Медичний центр «Відродження» — Це написав, але не підписав користувач Олесь Трипадуш (обговореннявнесок).

@Олесь Трипадуш: статтю було вилучено через рекламний стиль (перечитайте ВП:РЕКЛАМА та ВП:СТИЛЬ), окрім того в самій статті відсутні посилання на ВП:АД, що вказує на незначимість предмету статті. --Mcoffsky (обговорення) 13:17, 3 грудня 2019 (UTC)

Вилучення статті ТзОВ «Магік»[ред. код]

Доброго дня шановний Пан Mcoffsky. Дуже вам дякую за вашу роботу та оперативність. Я добре розумію ваше рішення, але в мене питання що я можу зробити і що саме поліпшити у статті щоб вона відповідала всім вимогам. Можливо якось повернути статтю для доопрацювання на місяць, я буду дуже вдячний, і виконаю всі ваші зауваження. З Повагою Валентин Карпенко (обговорення) 09:12, 9 грудня 2019 (UTC)

Видалення статті Dizex band.[ред. код]

Доброго часу доби. Шановний(а) Mcoffsky, нещодавно Ви вилучили мою статтю про мою музичну групу, позначивши причину як явну саморекламу. Можете пояснити що не так? В чому саме проявляється самореклама? Вкажіть на помилки - я виправлю. Хочу, щоб стаття про мій гурт була на Вікіпедії. Дякую.

Видалення статті "Особливості державної реєстрації лікарських засобів в Україні та оцінка їх еквівалентності"[ред. код]

Шановний [[Користувач:|Mcoffsky]] Доброго дня,

По-перше: зміст статті не був скопійований з джерела https://www.apteka.ua/article/431229, і матеріал не є власністю джерела https://www.apteka.ua/article/431229 .

По-друге: Стаття "Особливості державної реєстрації лікарських засобів в Україні та оцінка їх еквівалентності" - це фактично МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ МОЗ УКРАЇНИ 77.17/119.17 Приклад суміжного джерела для завантаження: https://xn--h1adc2i.xn--j1amh/mynysterstvo%20ohorony/nakazy-moz/251017-8.html. Даний матеріал дозволяється вільно розповсюджувати як і наприклад зміст Конституції України, так як це державна загальнодоступна інформація, яка також на 100% продубльована у джерелі https://www.apteka.ua/article/431229. Дану методичку можна віднайти у будь-якій онлайн та офлайн бібліотеці по напрямку.

По-третє: Дані методичні рекомендації складені тими ж авторами, що й написали книгу-довідник еквівалентності лікарських засобів Rx index. Представником яких я і являюсь. Автори методичних рекомендацій закономірно та логічно виклали їх у своєму довіднику. Стаття була викладена мною та взята з підручника, автори якого, я наголошую, і являються авторами методичних рекомендаціий.

Надіюсь на Ваше порозуміння та скоріше відновлення статті. Дякую. Нижче пруфи: https://prnt.sc/q98l5j - автори книги https://prnt.sc/q98lts - автори методичних рекомендацій Прошу відновити статтю. У іншому випадку, якщо для Вас це не є доказовою базою, я вимушений розцінювати Вас та ваші дії як зловживання статусом адміністратора Вікіпедії для комерційного просування сайту apteka.ua власники якого не мають жодного відношення ні до авторів методичних рекомендацій, ні до авторів довідника. Представником яких, повторюю, я являюсь. (у статті є посилання на онлайн-версію довідника)

Дякую! — Це написав, але не підписав користувач Atlasveryshrugged (обговореннявнесок).

@Atlasveryshrugged: дякую за детальні роз'яснення, та існує механізм, дуже ретельно розписаний на Вашій сторінці обговорення і в тексті шаблону, розміщеного замість доданого Вами тексту на цільовій сторінці. Серед посилань, що Ви надали, не побачив таких, що поширюють інформацію під вільною ліцензією. Окрім іншого, стаття створена Вами не відповідає базовим правилам Вікіпедії, передусім вона не є енциклопедичною статтею. Якщо Ви вдались до порівняння з Конституцією України, то спробуйте хоча б зайти на відповідну сторінку в Вікіпедії (Конституція України) та порівняйте з умістом методичних рекомендацій. З повагою, --Mcoffsky (обговорення) 10:24, 11 грудня 2019 (UTC)
@Mcoffsky:

Нажаль, не маю можливості розповсюджувати повний перелік документів, ліцензій тощо. Я навів у приклад Конституцію як приклад вільного розповсюдження та недоречність зауваження щодо ніби-то порушення ніби-то авторьских прав apteka.ua, а не еталон розмітки статті на Вікіпедії. Прохання не маніпулювати. На сайті apteka.ua також не зазначено ані слова з того, про що ви написали вище. Тобто ви вважаєте, що методичні рекомендації в цілому складені науковцями НАМН України - це не є енциклопедичний матеріал? Я вважаю, що ваша думка занадто суб'єктивна та вибіркова. Якщо виклад статті порушив якісь правила Вікіпедії - прохання їх навести. Згідно конкретних (я підкреслюю) зауважень та правил - я виправлю статтю. І головне підсумкове запитання - чи можу я, як представник від авторів методичних рекомендацій та пов'язаною з ними книгою Rx index відновити статтю? Якщо так, то дуже велике прохання написати алгоритм конкретних дій та проблематику без шаблонів та суб'єктивізму як на прикладі з apteka.ua (з чого ви взагалі взяли, що матеріал скопійовано в них? з чого ви взяли, що авторьскі права належать їм? Тим паче, що я вам виклав фотографії підручника що містить цю саму статтю(!) як першоджерело(!!!) ) Дякую З повагою, --Atlasveryshrugged

@Atlasveryshrugged: підручник теж захищений авторським правом. А всі аргументи доцільно викласти на сторінці обговорення статті. Я ж спробую залучити до обговорення й інших адміністраторів. --Mcoffsky (обговорення) 11:45, 11 грудня 2019 (UTC)
@Mcoffsky: Щодо ліцензій, то річ про статтю - методичні рекомендації та їх обіг, а не про підручник (довідник) в якому вона викладена в повному обсязі - та його обіг/поширення. Проте, якщо ви бажаєте побачити документи на книгу - я їх надам за необхідністю. Скажіть будь-ласка, я маю розпочати дискусію на сторінці обговорення статті? Щиро дякую за зацікавленність у вирішенні цього питання. — Це написав, але не підписав користувач Atlasveryshrugged (обговореннявнесок).
@Atlasveryshrugged: так, це буде найкраще й обговорення побачить більше користувачів, ніж наше з Вами листування. --Mcoffsky (обговорення) 14:45, 11 грудня 2019 (UTC)

Шаблон пишу у статті Маріам Дадіані[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Маріам Дадіані був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 00:20, 12 грудня 2019 (UTC)

Айсель Теймурзаде[ред. код]

Вітаю. Вибачте, будь ласка. Одна помилка потягнула за собою іншу. --Олег (обговорення) 14:57, 23 грудня 2019 (UTC)

@Mr.Rosewater: я працював з розірваними перенаправленнями, тож все, наче, ок. --Mcoffsky (обговорення) 16:24, 23 грудня 2019 (UTC)

Вибрана стаття[ред. код]

Вітаю. Прошу Вас глянути Шаблон:Вибрана стаття. Там триває війна редагувань, хоча є обговорення на Обговорення:Головна сторінка. Прошу вас повернути ту версію, яку вважажте правильною та відпатрулювати її. Дякую--Dimon2712 (обговорення) 10:14, 29 грудня 2019 (UTC)

Вітаю, Dimon2712! Поки зарано казати про ВП:ВР. Потрібно спробувати дійти консенсусу в обговореннях. --Mcoffsky (обговорення) 10:24, 29 грудня 2019 (UTC)

Ламінам[ред. код]

На підставі якого критерію швидкого вилучення було вилучено статтю? -- Usik64 обговорення 20:20, 6 січня 2020 (UTC)

@Usik64: стаття - відверта реклама. --Mcoffsky (обговорення) 08:13, 7 січня 2020 (UTC)
Приберіть ТЕ, що Ви вважаєте рекламою. Навіщо статтю про будівельний матеріал вилучати? Чи моя вина в тому, що матеріал називають за назвою виробника?? Пам'ятаєте, на початку 1990х те, що зараз звуть Бітумна черепиця, будівельники називали Катепал чи Катапал? Це теж торгова марка. Здається, США. Потім російська Техноніколь почала випускати свій Шинглас. Але ж перша назва теж була за назвою компанії. Знайдете аналог назві Ламінам, я з радістю подам на переіменування статті -- Usik64 обговорення 10:58, 7 січня 2020 (UTC)
@Usik64: до чого тут назва? Стиль статті рекламний, ВП:АД немає. Якщо Ви впевнені, що стаття відповідає правилам, подайте заявку на її відновлення на ВП:ВВС. --Mcoffsky (обговорення) 11:03, 7 січня 2020 (UTC)
Авторитетних джерел не буде, оскільки будівельники тільки почали освоювати цей матеріал. Я з ним працюю скоро рік. Пів Києва перелопатили, щоб знайти підрядника, який би взявся працювати з такими розмірами. Щоб було зрозуміліше, лист ламінама по площі більше ніж лист ОСБ. Гляньте каталог https://www.vybor.biz.ua/catalog/1, тут ці плити теж ідуть як Ламінам -- Usik64 обговорення 11:25, 7 січня 2020 (UTC)
Подробиць технології не можу знайти. Описи всі десь приблизно як тут. Проте, це теж можна кваліфікувати як рекламу, і не більше. Давайте відновим і переробим статтю. До речі, зверніть увагу на ціни. Мені здається, Епіцентр ще довго не буде завозити такий матеріал. Але це ж не виключає його застосування на промислових об'єктах чи в елітному житлобудуванні, чи не так? -- Usik64 обговорення 11:30, 7 січня 2020 (UTC)

@Usik64: поки не буде авторитетних незалежних джерел, стаття не набуде відповідності правилам, тому її існування в Вікіпедії не виправдане. Відновлювати статтю в особистому просторі для доопрацювання потрібно теж через ВП:ВВС. --Mcoffsky (обговорення) 06:56, 8 січня 2020 (UTC)

ОК. Я дам інфу про ламінам в загальній статті Керамограніт. Поки український ринок будматеріалів роздуплиться, тоді з'являться (надіюсь) АвторДж, запиляймо повноцінну статтю -- Usik64 обговорення 13:16, 8 січня 2020 (UTC)

Удаление статьи о MUST SEE Movie[ред. код]

Почему удалили мою статью? Привожу пример других статей на тему кинодистрибьюции в Украине: https://uk.m.wikipedia.org/wiki/Svoe_kino, https://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B0%D1%81%D0%BA%D0%B0%D0%B4_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B0, https://uk.m.wikipedia.org/wiki/Yeah!_Distribution, они так же не достаточно значимые, тогда их тоже нужно удалить. Katycat90 (обговорення) 10:45, 10 січня 2020 (UTC)

@Katycat90: перш за все - це україномовний розділ Вікіпедії, та ок, я розумію російську. Щодо Вашого питання, то достатньо порівняти написану Вами статтю з тими, що Ви навели в посиланнях, щоб зрозуміти, в чому різниця. А для того, щоб розуміти критерії значимості, їх потрібно прочитати (ось посилання). В двох словах: діяльність компанії, про яку була стаття, не має висвітлення в незалежних авторитетних джерелах. Якщо Ви маєте впевненість у значимості компанії, подайте заявку на ВП:ВВС. З повагою, --Mcoffsky (обговорення) 13:09, 10 січня 2020 (UTC)

WAM 2019 Postcard[ред. код]

Dear Participants and Organizers,

Congratulations!

It's WAM's honor to have you all participated in Wikipedia Asian Month 2019, the fifth WAM. Your achievements were fabulous, and all the articles you created make the world can know more about Asia in different languages! Here we, the WAM International team, would like to say thank you for your contribution also cheer for you that you are eligible for the postcard of Wikipedia Asian Month 2019. Please kindly fill the form, let the postcard can send to you asap!

Cheers!

Thank you and best regards,

Wikipedia Asian Month International Team 2020.01

Про «Ліберальний консерватизм»[ред. код]

На якій підставі, тепер ліберальний консерватизм це те саме, що й консерватизм? Ліберальний консерватизм - це течія консерватизму/ --Степан Ігорович (обговорення) 17:24, 20 січня 2020 (UTC)

@Степан Ігорович: так і перенаправлення було не на «Консерватизм», а на розділ «Ліберальний консерватизм». Чи Ви хочете створити окрему статтю? Якщо так, то причини в номінації на ШВ було вказано не ті. --Mcoffsky (обговорення) 17:27, 20 січня 2020 (UTC)
@Mcoffsky: я створю статтю Ліберальний консерватизм, але не потрібно їх поєднувати (Ліберальний консерватизм - це течія консерватизму). Тому, прошу видалити статтю Ліберальний консерватизм--Степан Ігорович (обговорення) 17:30, 20 січня 2020 (UTC)
Тепер зрозуміло. Так і слід було прописати в шаблоні номінації. Зараз зроблю. --Mcoffsky (обговорення) 17:32, 20 січня 2020 (UTC)
дякую --Степан Ігорович (обговорення) 17:38, 20 січня 2020 (UTC)

WAM 2019 Postcard[ред. код]

Wikipedia Asian Month 2019

Dear Participants and Organizers,

Kindly remind you that we only collect the information for WAM postcard 31/01/2019 UTC 23:59. If you haven't filled the google form, please fill it asap. If you already completed the form, please stay tun, wait for the postcard and tracking emails.

Cheers!

Thank you and best regards,

Wikipedia Asian Month International Team 2020.01


MediaWiki message delivery (обговорення) 20:58, 20 січня 2020 (UTC)

Запрошую до патрулювання статей Вікімарафону[ред. код]

Доброго дня! Зараз в українській Вікіпедії триває Вікімарафон. Протягом наступних кількох днів до Вікіпедії прийде більше нових користувачів і буде створено більше нових статей, ніж зазвичай. Новачкам часто потрібна допомога у допрацюванні статей і поясненні правил Вікіпедії.

Ви є активним патрульним, тож чи не було б вам цікаво долучитися до проекту патрулювання статей Вікімарафону? Сторінка проекту — Вікіпедія:Вікімарафон 2020/Патрулювання (запишіться там, якщо долучитесь до проекту); список статей для патрулювання тут (буде оновлюватися кожного дня; відмічайте там перевірені статті). Окрім подяки від усіх редакторів і читачів Вікіпедії, учасники проекту отримають набір сувенірів від ГО «Вікімедіа Україна» )

І, звісно ж, запрошую вас приєднуватися до самого Вікімарафону до 1 лютого онлайн або на вікізустрічах. --Acedtalk 19:38, 27 січня 2020 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Педро Алькантара Ерран[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Педро Алькантара Ерран був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 06:21, 3 лютого 2020 (UTC)

Пишемо про пам’ятки культури до Вікіпедії[ред. код]

Колаж з робіт поданих на фотоконкурс «Вікі любить пам'ятки 2019».png

Вітаю! До кінця лютого триває акція зі створення та поліпшення статей про пам'ятки культури України — тематичний тиждень «Пишемо про пам'ятки культури до Вікіпедії».

Ми проводимо фотоконкурс «Вікі любить пам'ятки» з 2012 року, і за ці роки вдалося зібрати 280 тисяч вільних фотографій пам'яток культури. На жаль, далеко не всі з цих пам'яток належно представлені в українській Вікіпедії, і далеко не всі якісні фотографії використовуються у статтях Вікіпедії. Ми прагнемо покращити це.

Ви брали участь у фотоконкурсі «Вікі любить пам'ятки» в Україні — тож, можливо, вам було б цікаво долучитися і до цієї акції. Як приємний бонус, найактивніші учасники місячника отримають брендовані сувеніри та подарунки від ГО «Вікімедіа Україна» )

Долучайтеся! --Acedtalk (від імені організаційного комітету «Вікі любить пам'ятки») (від імені організаційного комітету «Вікі любить пам'ятки») 19:11, 6 лютого 2020 (UTC)

Не правте сторінки негайно після створення![ред. код]

Прохання ніколи не правити сторінки негайно після створення! Через те, що Ви зробили правки на сторінці екзотична зоря протягом 10 хвилин після створення, я втратила всі редагування, які там робила! --Sthelen.aqua (обговорення) 10:20, 21 лютого 2020 (UTC)

Перепрошую, Sthelen.aqua, я відстежую список новостворених статей і, якщо в них не стоїть шаблон {{Пишу}}, то можу вносити свої правки. Якщо виник конфлікт редагувань, то вікно внизу сторінки дозволяє принаймні скопіювати Вашу версію статті та зберегти її. Поки не бачу проблеми. --Mcoffsky (обговорення) 10:26, 21 лютого 2020 (UTC)
Проблема в тому, що шаблон {{Пишу}} не ставиться автоматично після публікації з інструменту перекладу, а отже не існує в статті на час її потрапляння до списку новостворених. Його потрібно поставити вручну, а Ви і деякі раніше до Вас, починаючи правити новостворені статті, фактичне стаєте на заваді автору. З ввічливості, якщо хтось щойно створив статтю, бажано давати час (день чи хоча б кілька годин) автору доправити статтю (незалежно від того, чи він уже встиг поставити шаблон {{Пишу}}). Для моїх статей сумний рекорд таких правників був кілька хвилин після публікації, навіть чаю не встигла випити. --Sthelen.aqua (обговорення) 11:20, 21 лютого 2020 (UTC)
Sthelen.aqua, стаття не потрапляє до списку новостворених моментально. Як правило, зі спостережень, стаття з'являється там за кілька хвилин. А шаблон автоматично ніколи не ставиться, його потрібно ставити вручну, він для того й потрібен, щоб застерегти інших користувачів від внесення своїх редагувань. Спробую утриматись від редагування Ваших статей одразу після створення ). --Mcoffsky (обговорення) 11:57, 21 лютого 2020 (UTC)

Доцільність існування сторінки неоднозначності[ред. код]

Вітаю. Дякую, що перейменували сторінку на Бойко Юрій Анатолійович, втім я сподівався, що Ви вилучете і сторінку Бойко Юрій Анатолійович (значення), саме для того я і поставив запит. Вважаю, що наразі сторінка неоднозначності є зайвою, оскільки до неї провязані тільки 2 статті, з яких одна носить назву без уточнення. На обох статтях присутній шаблон {{about}}, який створює посилання між двома статтями тезками і я думаю, що цього досить для вирішення неоднозначності. Якщо читач шукатиме священника Юрія Бойка Анатолійовича, то йому буде достатьно зайти на сторінку Бойко Юрій Анатолійович та натиснути на посилання у верхній частині статті.--Andriy.v (обговорення) 21:30, 25 лютого 2020 (UTC)

@Andriy.v: не бачу жодної шкоди від існування такої сторінки, тож і вилучати її не варто. --Mcoffsky (обговорення) 07:36, 26 лютого 2020 (UTC)
Стаття звісно не несе ніякої шкоди, як і не несуть ніякої шкоди більшість статей, що вилучаються на ВП:ВИЛ, але питання тут чи стаття несе якусь користь. У поточному стані — ні, вище я вказав чому. Втім думаю, що таке потрібно буде обговорити на загал, коли буду мати час відкрию обговорення.--Andriy.v (обговорення) 16:52, 26 лютого 2020 (UTC)

Новий пам'ятник Баху[ред. код]

Вітаю! Потрібна допомога в перейменуванні сторінки Користувач:Новий пам'ятник Баху на Новий пам'ятник Баху. Я там вже наплутав із перейменуваннями, якісь фільтри заважають. Статтю допрацюю. --Oleh Kushch (обговорення) 16:46, 26 лютого 2020 (UTC)

@Oleh Kushch: Green tickТак --Mcoffsky (обговорення) 17:08, 26 лютого 2020 (UTC)

Нова тема[ред. код]

Прошу залишити статю про Василинюка Олександра Михайловича. Я не хочу видалення статі,а навпаки доповнення і покращення. Оскільки це видатна постать Національної Гвардії України і військової частини 3029. Ця особистість заслуговує на свою статю. Дякую за порозуміння!!! — Це написав, але не підписав користувач Danilo Vasilinik 28 (обговореннявнесок).

Видалення сторінки користувача[ред. код]

Доброго дня. Допоможіть, будь ласка, з видаленням сторінки обговорення користувача Обговорення_користувача:Павло Футрук Я не користуюсь Вікіпедією, не пам'ятаю свого пароля або пошти для відновлення. Саму сторінку колись вдалося видалити, а обговорення, бачу, Ви відновили в листопаді. Оскільки я не займаюсь наповненням Вікіпедії, ця сторінка обговорення не має жодної цінності. Дякую.

Вітаю @91.225.201.21: наразі проблема з ідентифікацією Вас як користувача Павло Футрук, інакше Ви могли б поставити СО на швидке вилучення. Зараз, мабуть, неможливо співставити дані через запит до чекюзерів у зв'язку з давньою неактивністю. І просто цікаво, ця сторінка особисто Вам додає якогось клопоту? --Mcoffsky (обговорення) 14:16, 1 березня 2020 (UTC)

Закривання дня[ред. код]

Вітаю, наскільки я знаю, якщо день закритий вручну, то тоді ботДР не спрацьовує на цій сторінці, і не проставляє інформацію про номінацію на сторінці обговорення залишеної статті. В кінці для він має пройтись і підвести підсумки. --yakudza 17:45, 3 березня 2020 (UTC)

Вітаю, yakudza. Я проставляю шаблони на СО вручну та закриваю день також вручну. Та більше не буду, якщо не я підбиваю останні підсумки. --Mcoffsky (обговорення) 17:48, 3 березня 2020 (UTC)
А я й забув, що тут підсумок "вилучення". Для нього шаблон на СО не потрібен. --yakudza 17:52, 3 березня 2020 (UTC)
) --Mcoffsky (обговорення) 17:53, 3 березня 2020 (UTC)

Необгрунтоване видалення статей[ред. код]

Ви здійснили необгрунтоване видалення сторінки "Системи динамічного позиціонування". Де наводилися варіаційні методи, прикладені до динамічної системи для стабілізації крену судна. Очевидно, що ви є некомпетентним гуманітарієм, який, судячи по редагуванням, цікавиться правителями Колумбії. Правителі Колумбії вам не зроблять стабілізоване судно. Але якщо ви хочете, можете на колумбійських правителях плавати. Адже важливіше що там в Колумбії, ніж що тут. Хехе...

По сабжу, видимо идеология ЦК партии Украины не позволяет гражданам интересоваться математикой, что вы так быстро удалили. Ну не хотите чтобы я публиковал на украинском статьи, буду в России публиковать. Математика не имеет национальной принадлежности.

@LastRun123: Ваші висновки не є очевидними, тому залиште їх при собі, а статтю було вилучено через те, що вона не була статтею в енциклопедичному сенсі. Якщо продовжуєте працювати над статтею, ставте на її початку шаблон {{Пишу}}. --Mcoffsky (обговорення) 07:49, 4 березня 2020 (UTC)

Вилучення сторінки Інститут громадянської освіти імені Сергія Рябова НаУКМА[ред. код]

Доброго дня, шановний Mcoffsky!

Вчора створив сторінку Інститут громадянської освіти імені Сергія Рябова НаУКМА. Я так підозрюю, що стаття опинилась тут через порушення авторських прав. Але проблема в тому, що автор більшої частини текстів - сам я. А на іншу частину маю відповідні дозволи від директорки організації на публікацію всієї інформації (можу підтвердити в приватних повідомленнях), адже працюю в Інституті громадянської освіти НаУКМА. Ба більше, навіть мій нік називається однойменно з поштою Інституту, на яку акаунт у Вікі і зареєстрований. Я поставив джерела звідки взята інформація по всій статті. Не подумайте, я не якийсь бот чи фейк! Планую створити ще дві статті - про засновника Інституту та директорку. До-речі, про засновника буде не копіпаста з інших сайтів а реальний інсайд, адже його біографія хоч і є у відкритому доступі, але дуже мало інформації про персону. Дякую за розуміння!

З Повагою, Співробітник ІГО — Це написав, але не підписав користувач Rchitannya (обговореннявнесок).

@Rchitannya: справа в тому, що статтю було номіновано на швидке вилучення з причиною «Невідповідність критеріям значимості». Ваші аргументи потрібно викласти на сторінці обговорення кандидатів на вилучення (Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/6 березня 2020). --Mcoffsky (обговорення) 11:27, 6 березня 2020 (UTC)

Шаблон перекладаю у статті Жінки у журналістиці[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Жінки у журналістиці був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{перекладаю}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 06:42, 14 березня 2020 (UTC)

Конфлікт редагувань[ред. код]

Вітаю!!! Прошу, не потрібно у перші хвилини після публікування перекладу редагувати. Ви ж знаєте, що даже вичитані статті і ті після перекладу можуть бути з деякими неточностями. Тому дайте авторам якийсь час це виправити. Так, я знаю про "пишу". Але якщо це явні невеликі помилки, які можна зразу виправити, чому це не зробити. Я не ганяюсь за кількістю редагувань, а прагну максимально одноразово це зробити. Просто така ситуація уже повторювана, тому і пишу. Дякую за порозуміння.--Качуровська (обговорення) 11:25, 20 березня 2020 (UTC)

Вітаю, пані Качуровська. Перепрошую, що так вийшло. Вікно вирішення конфлікту редагувань дозволяє цей конфлікт вирішити найкращим чином. Банально ж справа в тому, що більшість користувачів так і залишають свої переклади в такому вигляді, а я маю звичку переглядати новостворені статті й редагую, якщо не бачу шаблону. Повертатись до таких статей пізніше та дивитись, чи там щось змінилось - не реально. Ще раз перепрошую. --Mcoffsky (обговорення) 11:35, 20 березня 2020 (UTC)

WAM 2019 Postcard: All postcards are postponed due to the postal system shut down[ред. код]

Wikipedia Asian Month 2019

Dear all participants and organizers,

Since the outbreak of COVID-19, all the postcards are postponed due to the shut down of the postal system all over the world. Hope all the postcards can arrive as soon as the postal system return and please take good care.

Best regards,

Wikipedia Asian Month International Team 2020.03

Сторінка обговорення вилученої статті…[ред. код]

…хіба не вилучається разом зі статтею? Напр., Обговорення:420 Freedom Sampler --Ата (обг.) 11:34, 27 березня 2020 (UTC)

Привіт. Побачив коментар і вирішив відповісти, бо колись чистив Вікіпедію від таких сторінок. СО треба вилучати окремо, і якщо адміністратор не побачив, що сторінка має СО, або забув її вилучити — то так вона й залишиться. Але є такий гарний інструмент на wmflabs — OrphanTalk, який дозволяє відстежувати такі сторінки і вилучати їх час від часу.--Piramidion 11:53, 27 березня 2020 (UTC)
Piramidion, власне кажучи, я з нього й прийшла — думала, що він видасть лише випадково створені СО (таке буває), а виявила, що й таких залишенців після вилучення статті доволі багато. Я вже подумала, що може раптом у правилах не згадується про вилучення СО разом зі статтею. -- Ата (обг.) 13:12, 27 березня 2020 (UTC)
Так, я там з подивом для себе виявив, що теж залишив декілька СО, коли вилучав статті. Треба колись почистити (і взагалі, це чудовий спосіб підвищити кількість адміндій із користю для спільноти — можна комусь із малоактивних адміністраторів ідею підкинути)--Piramidion 13:15, 27 березня 2020 (UTC)
Piramidion, а чи не можна до інструменту вилучення включити й сторінку обговорення, як в інструменті перейменування? --Mcoffsky (обговорення) 09:32, 28 березня 2020 (UTC)
Не знаю — мабуть, треба в розробників питати (або ще може хтось зі старожилів це знає). Може, це розробники так перестрахувалися від помилок — краще випадково залишити СО, аніж випадково вилучити там, де не треба.--Piramidion 12:38, 28 березня 2020 (UTC)
Ну, так. Є вірогідність помилки. При перейменуванні ж теж залишається стара СО, яку потрібно вилучати окремо, а така автоматична опція не передбачена. --Mcoffsky (обговорення) 12:51, 28 березня 2020 (UTC)

Стосовно статті «Агмед Абдалла Самбі»[ред. код]

Доброго дня.

Ви створили статтю Агмед Абдалла Самбі. Я, звичайно, арабської мови не знаю, але знаю, що такі імена ми передаємо у формі «Ахмед» і «Мохамед».

Швидкий пошук в гугл стосовно цієї особи українською мовою дає варіант саме «Ахмед» ([1], [2], [3], [4]).

Тому напевно краще перейменувати статтю і внести правки в текст.

З повагою, --V Ryabish (обговорення) 17:33, 28 березня 2020 (UTC)

Как выложить документ ?[ред. код]

Здравствуйте, обращаюсь к Вам, так как никто мне не может ответить и сама найти решение не могу. Подскажите, пожалуйста, если я хочу сделать ссылку на источник, который не является сайтом. Например я хочу выложить в подтверждение информации вытяг с реестра в формате ворд или пдф, как мне это сделать? Это реестр с сайта: https://usr.minjust.gov.ua/ , где по ЕГРПОУ предприятия или ИНН физлица можно делать запрос на общедоступную информацию. Ответ на запрос сайт выдает в формате текстового документа, который нужно скачать, прямой ссылки нету.--NITHEA (обговорення) 06:19, 31 березня 2020 (UTC)

@NITHEA: джерелом може бути не лише веб-ресурс, але й будь-яке друковане джерело, наприклад книжка, паперова енциклопедія чи, як у Вашому випадку, документ. Таким чином, потрібно просто прописати основні реквізити (назву, дату, номер тощо) документа, й цього буде достатньо. З іншого боку, звертаю Вашу увагу, що подібного роду документи є первинними джерелами, а вони не беруться до уваги під час визначення значимості предмету статті. Для підтвердження значимості потрібні вторинні незалежні авторитетні джерела. Сподіваюсь, Ви отримали відповідь. З повагою, --Mcoffsky (обговорення) 06:40, 31 березня 2020 (UTC)
@Mcoffsky: Спасибо, за ответ, очень помогли. А эти основные реквизиты мне прописать в самом тексте, или оформлять их в список источников и делать ссылку на него?--NITHEA (обговорення) 07:14, 31 березня 2020 (UTC)
@NITHEA: можна окремо в списку джерел, якщо потрібно позначити, що саме підтверджує джерело, то варто зробити примітку після твердження. --Mcoffsky (обговорення) 07:17, 31 березня 2020 (UTC)

Запрошення до участі у місячнику «Мистецтво Північного Відродження»[ред. код]

--Romanbibwiss (обговорення) 14:08, 1 квітня 2020 (UTC)