Обговорення користувача:Mcoffsky

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?


Зміст

Да здравствует Украинская Википедия![ред. код]

Благодарю именно статья:  https://uk.m.wikipedia.org/wiki/Дахана_(Кулобський_район) я стал участником Википедии, в основном я пишу статьи в  таджикскую Википедию который еще не интересный и мне кажется монополия )))  

Good luck my dear Ukraine Wikipedia!
Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 20:51, 4 лютого 2019 (UTC)

ВП:ВИЛ[ред. код]

Добрий день! Звертаюся до Вас як до одного з найактивніших підсумко-підбивачів ВП:ВИЛ. Можете взятися за підведення підсумків з кінця? Тобто, наприклад, 27 вересня, якщо не помиляюся, підвести підсумок однієї статті. І так далі. Бо якось не дуже добре, коли обговорення завершилися (ніхто не дає аргументів або навіть голосів понад місяць), а підсумок не підводять. З ою статею потрібно буде добре попрацювати, як я бачу, думки розділилися дуже сильно. Дякую!--DiMon2711 18:54, 15 січня 2019 (UTC)

Ситуація[ред. код]

Доброго вечора! Дякую за вилучення "Петро Кречетніков", Ви оперативніше це зробили. Тут не було ніякого умислу, а випадково було опубліковано під моїм ніком під час тренінгу з учнями до Вікімарафону. Дякую.--Качуровська (обговорення) 20:21, 21 січня 2019 (UTC)

Перенесення тексту в іншу статтю[ред. код]

Вітаю! За результатами обговорення Ви просто перенесли текст і створили перенаправлення. Але дії порушують АП. Це потрібно робити як вказано в ВП:ОБ, де в Див. має бути посилання на обговорення (Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/2 листопада 2018#Могила радянського воїна в селі Призове) --Basio (обговорення) 10:20, 24 січня 2019 (UTC)

@Basio: Перепрошую. Читав, знав і пам'ятав, а як стикнувся - той не влучив. Як тепер вчинити правильно? --Mcoffsky (обговорення) 10:46, 24 січня 2019 (UTC)

Просто відкинути редагування за сьогодні і повторити з потрібними коментарями. --Basio (обговорення) 12:32, 24 січня 2019 (UTC)

Вилучення статей[ред. код]

Вітаю! У мене є питання до вилучення статей. Стаття Приватна синагога ім. А. Зеленського порушує АП, про це було зазначено в обговоренні. У БО "Полтавський єврейський фонд Хесед Нефеш" мало незалежних джерел, що істотно висвітлюють організацію, інтерв'ю з членами організації не є незалежними. Крім того у назві не такі лапки. --Basio (обговорення) 08:47, 25 січня 2019 (UTC)

@Basio:

  1. Щодо Приватна синагога ім. А. Зеленського - було висунуто припущення про копіювання тексту з джерела, також було звернуто увагу на стиль, тому на сторінці встановив відповідний шаблон. Так, статтю потрібно доопрацьовувати/переписувати, але не вилучати точно.
  2. Щодо БО "Полтавський єврейський фонд Хесед Нефеш" - приблизно така ж ситуація: потрібно доопрацьовувати, а не вилучати. Лапки замінити - то ж п'ять секунд (не звернув уваги, вчитувався у зміст, шукав рекламу).
  3. У нас статті висять на вилученні по півроку, хоч правила встановлюють термін обговорення 1 тиждень. Розумію, що після цього потрібно підбивати підсумки. А варіантів не так багато: чи вилучати, чи залишати безумовно, чи спонукати зацікавлених дописувачів їх поліпшувати. Втім, із того, що я бачу, за спірними статтями взагалі ніхто не бажає підбивати підсумки. Я сам, підбиваю підсумки й бачу, як у мене летить купа каміння. Добре, поки тільки Ви реагуєте, та й більше з конструктивом. Хоч досвіду наберусь... Чи я не правий по суті? --Mcoffsky (обговорення) 11:57, 25 січня 2019 (UTC)
Щодо другого, то можна сперечатися. Але в першому є явне порушення. Текст на 90 % є копівіо. Якщо його викинути, то стаття втрачає сенс. На переробку копівіо відводиться тиждень, а тут 2,5 місяця, автор був пропінгований. Не заперечую певна значимість, але порушення АП дуже важливий аргумент. --Basio (обговорення) 12:46, 25 січня 2019 (UTC)
Доброго дня! Щодо третього: так 1 тиждень, але щодо підбиття підсумку термін необмежений...на жаль. --『  』 Обг. 13:15, 25 січня 2019 (UTC)

Підсумки вилучень[ред. код]

Привіт! Після підбиття підсумку у ВП:ВИЛ, не забувайте ставити Шаблон:Залишено на сторінці обговорення залишеної статті. Шаблон запобігає повторній номінації без нових аргументів.--Стефанко1982 (обговорення) 12:03, 25 січня 2019 (UTC)

Шаблон Edited у статті Сіньтай[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Сіньтай був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 17:41, 25 січня 2019 (UTC)

Шаблон Edited у статті Ханьдань[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Ханьдань був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 18:50, 27 січня 2019 (UTC)

Залишення статей з ВП:ВИЛ[ред. код]

Вітаю. Коли залишаєте статті-кандидати на вилучення, на СО статті потрібно поставити {{залишено|дата (наприклад, 19 січня 2019)}}. Сподіваюся на розуміння.--DiMon2711 14:38, 4 лютого 2019 (UTC)

@Димон2711: Перепрошую, де пропустив? — Це написав, але не підписав користувач Mcoffsky (обговореннявнесок).
Доброго дня! Це робить бот у 2 часа ночі. Можливо є якісь його особливості, але цього я не знаю. --『  』 Обг. 17:15, 4 лютого 2019 (UTC)

Алі Ріда Баша ар-Рікабі[ред. код]

Доброго дня! Дещо уточнив у статті Алі Ріда Баша ар-Рікабі. Як на мене, треба перейменувати у Алі Ріда аль-Рікабі або Алі Ріда Паша аль-Рікабі. Таке ім'я, як зараз, в джерелах не знайшов. Ваша думка з цього приводу? Чи потягне значні зміни у статтях, що посилаються? --SaltVisor (обговорення) 09:55, 6 лютого 2019 (UTC)

@SaltVisor: Згоден з Вами. Якщо не проти, перейменую на Алі Ріда аль-Рікабі. Пов'язані статті - не проблема, тим більше, якщо залишити перенаправлення. --Mcoffsky (обговорення) 10:01, 6 лютого 2019 (UTC)
@Mcoffsky: Дякую. --SaltVisor (обговорення) 10:46, 6 лютого 2019 (UTC)

Шаблон:Єпископат УПЦ КП та УАПЦ[ред. код]

Вітаю, ви видалили ці два шаблони у звязку з тим що церкви вже не існує. Це виглядає дивним, тому що якщо чогось вже не існує то це так чи інакше наша історія, і шаблони варто зберегти --August (обговорення) 13:14, 10 лютого 2019 (UTC)

@Augustus-ua: Ці шаблони відображали не історію, а сьогодення. Наразі єпископатів УПЦ КП та УАПЦ немає. Чинний єпископат - у шаблоні Єпископат ПЦУ. Не розумію, в чому проблема. Якби мова йшла, наприклад, про такий шаблон, то була б інша справа. --Mcoffsky (обговорення) 13:19, 10 лютого 2019 (UTC)
Ну шаблон вже ж неможливо побачити, тому я не можу проаналізувати що там було, але судячи з назви то можна було б залишити, позицію чому я вже написав. --August (обговорення) 13:21, 10 лютого 2019 (UTC)
@Augustus-ua: Обговорення відбувалось тут. Якщо в двох словах, ті шаблони містили склад єпископату церков на той момент, коли було утворено ПЦУ, тобто після того моменту вміст шаблонів уже не відповідав дійсності й був перероблений на цей шаблон. Фактично вміст, за деякими винятками, залишився, але вже відповідно до реалій сьогодення. Сподіваюсь, я Вас не заплутав. --Mcoffsky (обговорення) 15:38, 10 лютого 2019 (UTC)

Не надо путать названия стран с фамилиями[ред. код]

Уважаемый участник! Есть известная ошибка (идущая из английского языка), когда китайские государства называют "династиями", в результате чего несведующие люди путают названия государств с фамилиями (империю Тан, где правил род Ли, называют "династией Тан", империю Цин, где правил род Айсиньгьоро, называют "династией Цин", и т.д.). К сожалению вы начали внедрять эту путаницу на Викиданные, внося названия государств в свойство P53, предназначенное для отображений фамилий. В результате во многих языковых разделах википедии, где в шаблоны-карточки автоматически подставляются сведения с Викиданных, теперь из-за ваших действий отображается полный бред, типа "Чжан Сюаньцзин из рода Ранняя Лян". Пожалуйста, больше так не делайте, сейчас другим участникам приходится вручную вычищать всё то, что вы натворили. Slb nsk (обговорення) 19:59, 21 лютого 2019 (UTC)

+ 1. Від себе додам: у літературі китайських монархів найчастіше називають за власними прізвищами і іменами, а не за храмовими чи посмертними іменами (ХХХ-цзун чи ХХХ-ді). Бо останні часто омогліфічні й омонімічні у різних родів. Інтерес до теми — штука добра, але він не заміняє компетентності. Якщо ви не опановували хірургію, не варто робити операції. --N.Português (обговорення) 13:34, 22 лютого 2019 (UTC)

@N.Português:, вчора відкрив нове обговорення тут, прохав допомоги з даного питання тих, хто в темі. Поки не дійшов до династії Тан, іменував статті за особистими іменами, однак, щоб не починати війни редігувань з Haida, виніс обговорення на загал. За більш, ніж добу не відгукнувся ніхто, в тому числі й Ви! А тепер Ви, не надто розбираючись, що й до чог, закидаєте мені некомпетентність чи щось інше. Щодо Вікіданих - пішов за аналогією з тим, що було до мене в інших статтях, хоч у певний момент усвідомив помилку та припинив додавати не ті дані. З повагою, --Mcoffsky (обговорення) 14:27, 22 лютого 2019 (UTC)
Дякую за обговорення. Я не відгукнувся бо не мав часу.
Я не «закидаю некомпетентність». Я просто констатую факт: інтересу недостатньо, треба володіти матеріалом.
Якщо ви називали імператорів за власними іменами — треба було продовжувати це робити. Зрештою, якщо ви хірург, вивчали академічну медицину і збираєтеся робити операцію, то з хіромантами з цього приводу не радяться. Радяться з іншими хірургам.
Haida не розбирається в більшості тем, про які пише. У мене з цього приводу була з ним невтішна розмова. Він не усвідомлює шкоди своїх дій.
Слід перейматися не «війнами», а достовірністю інформації, яку ви публікуєте. Інакше через вікіпедію ширяться фейки. Вони отруюють читачів і б'ють по самому проекту. --N.Português (обговорення) 03:16, 24 лютого 2019 (UTC)

Дякую за допомогу[ред. код]

Шановний Mcoffsky!

Вчора я працював над статтею Робочий варіант, на той момент статті не було,а був проект з робочими матеріалами. На даний час уже є кістяк статті, але я ще буду її доопрацьовувати. Дякую за підказку з шаблоном Пишу! З повагою, --ЮрійІІ (обговорення) 17:04, 25 лютого 2019 (UTC)

Ягода[ред. код]

Доброго дня, я створив статтю про нову українську співачку Yagoda, а Ви вирішили що стаття не є значущою. У неї вже багато прихильників, а Вікіпедія була б чудовим джерелом інформації для нових. Її пісні вже в ротації на радіостанціях. Вважаю ваше рішення помилковим. — Це написав, але не підписав користувач Yagoda.official (обговореннявнесок).

Вітаю, @Yagoda.official:! Стаття, яку я вилучив не відповідає правилам української Вікіпедії. Будь ласка, ознайомтесь уважно, передусім, із ВП:КЗ та ВП:АД. Тоді створіть статтю, що відповідатиме правилам, а також вимогам вікірозмітки (бажано), й ніхто її не вилучить. З повагою, --Mcoffsky (обговорення) 12:30, 3 березня 2019 (UTC)

Щодо вилучення сторінки "Ковмір Юхим Омелянович/Temp"[ред. код]

Даруйте, я завантажив другий раз сторінку, тому що вирішив, що вона не збереглася. Я навіть не міг подумати, що вона може бути миттєво вилучена баз попередження. А тепер я прошу Вас пояснити причину вилучення. Мені було запропоновано переписати сторінку Ковмір Юхим Омелянович, щоб уникнути порушення авторських прав. Що я й зробив. Новий текст я мав розмістити (так конкретно було вказано) на тимчасовій сторінці, саме з такою назвою. Після цього я мав чекати рішення адміністратора, який порушив цю справу. Але Ви її вилучили. Я чогось не розумію. Поясніть, будь ласка. З повагою, --Pavelgorn (обговорення) 20:28, 3 березня 2019 (UTC)

Дякую --Pavelgorn (обговорення) 20:55, 3 березня 2019 (UTC)

Чек'юзери[ред. код]

Вітаю. Можливо, сповіщення не прийшло, але Вас номіновано на права чек'юзера. Сподіваюся, дасте згоду. З повагою, DiMon2711 19:56, 4 березня 2019 (UTC)

Місячник 10000 необхідних статей[ред. код]

Привіт! До 30 квітня у Вікіпедії проходить місячник 10000 необхідних статей — вікітолока зі створення та покращення статей із обов'язкових 10000. Ви зробили понад 300 редагувань у цих статтях, може цей захід Вас зацікавить? Тут можна ознайомитися із переліком пропозицій: статей до створення та поліпшення. Дуже хотілося б підвищити якість статей українською, тому щиро запрошуємо приєднатися до цієї ініціативи! --アンタナナ 22:35, 4 березня 2019 (UTC)

Вікідані[ред. код]

Вітаю. Дуже прошу Вас підтримати мене тут. Мені зі права конче потрібні для боротьби з вандалізмом. Буду надзвичайно сильно Вам вдячний!--DiMon2711 16:59, 10 березня 2019 (UTC)

Вітаю, @Dimon2711:. Не певен, що Ви маєте достатні технічні знання та навички, необхідні для адміністрування WD, бо то доволі складна сутність. Бажання стати першим українським адміном там - похвальне, втім упевненості поки немає. Sorry. --Mcoffsky (обговорення) 17:40, 10 березня 2019 (UTC)
Я все розумію, але права мені потрібні лише для боротьби з вандалізмом. Більше я їх використовувати ніде не збираюся (поки що), доки не наберуся досвіду. З вандазілмом там величезні проблеми, бо усі боряться з вандалізмом у своїх домашніх вікі, а про Вікідані часто забувають. Але вирішувати Вам. З повагою, DiMon2711 17:44, 10 березня 2019 (UTC)
@Dimon2711: резони усвідомлюю, втім думка поки така, тож не буду «псувати» картину на сторінці голосування ). --Mcoffsky (обговорення) 17:47, 10 березня 2019 (UTC)
Дякую, що псувати картину не будете ). Але думаю, її і так зіпсують.--DiMon2711 17:50, 10 березня 2019 (UTC)
Так як мене вже нічого не врятує, прошу Вас проголосувати проти та висловити свою думку, щоб я хочаб перед наступною заявкою перечитав зауваження на одній сторінці одразу.--DiMon2711 20:38, 10 березня 2019 (UTC)

Вилучення[ред. код]

доброго дня. Під кажіть будь-ласка причину вилучення статті Никітенко Ростислав Павлович? — Це написав, але не підписав користувач 212.55.77.161 (обговореннявнесок).
Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 14:07, 14 квітня 2019 (UTC)

ШВ[ред. код]

Вітаю. Яка Ваша думка з приводу номінацій та вилучення статей? Точніше# скільки часу повинно пройти від моменту створення, щоб статтю можна було номінувати на ШВ? Чи якщо стаття підпадає під ШВ, то вона повинна вилучатися одразу? Наперед вдячний за відповіді!--DiMon2711 22:26, 11 березня 2019 (UTC)

@Dimon2711: Вітаю! Тут потрібен диференційований підхід. Якщо стаття не вандальна, не рекламна тощо, якщо є хоч якийсь натяк на те, що вона просто в роботі (а шаблон на початку не стоїть), то слід спілкуватись з її автором. Особливо, коли автор новачок, то йому просто потрібно терпляче пояснювати очевидні для досвідчених користувачів речі. Особисто я, коли є хоч найменший сумнів, намагаюсь статтю зберегти. --Mcoffsky (обговорення) 06:55, 12 березня 2019 (UTC)

Критерії значимості телевізійних передач[ред. код]

Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, розділ чи сторінку Вікіпедії, де кодифіковано критерії значимості телепередач. Думаю, не одному мені буде корисно на майбутнє. Дякую! --Yuriz (обговорення) 14:09, 12 березня 2019 (UTC)

Вітаю, @Yuriz: Окремих критеріїв значимості для телепередач наразі немає. Якщо мова йде про одну з моїх останніх адміндій, то там я керувався загальними критеріями значимості, конкретніше - істотне висвітлення. З повагою, --Mcoffsky (обговорення) 15:00, 12 березня 2019 (UTC)

Конкурс WikiGap Challenge[ред. код]

Вітаю! Запрошую взяти учать у міжнародному конкурсі WikiGap-виклик, метою якого є покращення висвітлення жінок у Вікіпедії. Конкурс триває з 8 березня по 8 квітня 2019, щоб взяти участь, вам потрібно зареєструватись у розділі Учасники. Пропоновані до створення статті можна переглянути тут. Переможці марафону отримають призи від Вікімедіа Швеція. --Tespaer (обговорення) 23:42, 15 березня 2019 (UTC)

Статистика перегляду "Створені статті LRTools"[ред. код]

Вітаю! Підскажіть, будь ласка, чому нині не працює вказана статистика. Дякую, --Nikolay.sinitskiy (обговорення) 08:58, 16 березня 2019 (UTC)

Вітаю, @Nikolay.sinitskiy: не знаю, в чому там проблема. Можливо, її буде вирішено найближчим часом, а може й ні. Працює XTools. --Mcoffsky (обговорення) 16:50, 16 березня 2019 (UTC)

Chicken HUT[ред. код]

Доброго дня, не зрозуміло блокування статті про фаст-фуд "Chicken HUT"? Це була зовсім не реклама! Дякую.
Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 14:07, 14 квітня 2019 (UTC)

Мапа Китаю[ред. код]

Доброго дня! File:RP Chine administrative.svg зможете перекласти українською?--『  』 Обг. 14:38, 9 квітня 2019 (UTC)

Вітаю, @AlexKozur: назви перекласти нескладно, от тільки робота з зображеннями не моя сильна сторона. --Mcoffsky (обговорення) 07:09, 10 квітня 2019 (UTC)
https://tools.wmflabs.org/svgtranslate/File:RP_Chine_administrative.svg (додаток для SVG файлів https://tools.wmflabs.org/svgtranslate/). Зможете? Якщо будуть складнощі, то я можу все зробити. Мені лиш потрібні україномовні назви. --『  』 Обг. 07:22, 10 квітня 2019 (UTC)
@AlexKozur: зроблю. --Mcoffsky (обговорення) 10:32, 10 квітня 2019 (UTC)

Місячник ілюстрування Вікіпедії[ред. код]

привіт! вибач, що турбую! запрошую долучитися до місячника ілюстрування Вікіпедії — є галереї об'єктів із фотоконкурсів «Вікі любить пам'ятки» та «Вікі любить Землю» за регіонами, можна вибирати світлини і використовувати їх у статтях. а також можна виправляти помилки, якщо не той об'єкт вказано у списках… списки пам'яток культури, наприклад, Житомирська область (можна також за районами) чи й інші регіони України: Вікіпедія:Wiki Loves Monuments/Ukraine --アンタナナ 08:58, 15 квітня 2019 (UTC)

Привіт, @Antanana: зовсім не турбуєш. Спробую, по мірі можливості. --Mcoffsky (обговорення) 10:06, 15 квітня 2019 (UTC)

Список земледельцев и арендаторов Волынской губернии — Житомир: Волын. губ. тип., 1913.[ред. код]

Вітаю! Нарешті вже існує оцифрований вказаний Список Державного архіву Житомирської області. Одначе, використати його в якості Примітки (для бесперешкодного доступу до історичної інформації) неможливо. Прохання увжно подивитися щодо застосування Списку у с. Карпівці (Чуднівський район) та с. Северини. З повагою, --Nikolay.sinitskiy (обговорення) 11:39, 27 квітня 2019 (UTC) Див. тут: Список землевладельцев и арендаторов Волынской губернии.pdf

Вітаю @Nikolay.sinitskiy: переглянув статті та посилання. Наче все працює, посилання веде саме туди, куди необхідно. Чи Ви щось інше мали на увазі? --Mcoffsky (обговорення) 15:38, 30 квітня 2019 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Дунбей[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Дунбей був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 23:14, 27 квітня 2019 (UTC)

Галіцька Вікторія Вікторівна[ред. код]

Добрий день! Відновіть, Галіцька Вікторія Вікторівна в особистому просторі, будь ласка. Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/12 березня 2019 --Cabinet Noir (обговорення) 11:40, 30 квітня 2019 (UTC)

Добрий день! @Mcoffsky:допоможіть, будь ласка, зі сторінкою. Я її відредагувала, прибрала слабо підтверджену інформацію і доповнила факти. Розмістила у відкритий простір, і її видалили через повторне розміщення. Мене цікавить, в відредагованій версії достатньо позначена значущість (це причина, по якій вперше видалили)? Для того, щоб я змогла запросити перегляд рішення. Буду дуже Вдячна!--Cabinet Noir (обговорення) 10:00, 29 травня 2019 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Каїрська декларація[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Каїрська декларація був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 17:54, 20 травня 2019 (UTC)

Вилучення перенаправлень[ред. код]

Вітаю. Перенаправлення такі як Анна Джейн Харрісон не бажано видаляти тільки через те що там х замість г, правопис хоть і надає перевагу передаванням h через г, але не забороняє використання варіанту через х. Дякую за увагу.--Andriy.v (обговорення) 12:32, 11 червня 2019 (UTC)

@Andriy.v: знаю й прекрасно розумію, втім у даному конкретному випадку була велика плутанина із сумішшю розкладок, тому прийняв таке рішення. До того ж нічого не заважає створити нове, правильне, перенаправлення. --Mcoffsky (обговорення) 12:54, 11 червня 2019 (UTC)
Плутанину з сумішшю розкладок вже був вирішив я перейменувавши без перенаправлення. Мені однаково чи там є перенаправлення чи ні, тому створювати заново не збираюсь. Просто хотів зауважити Вам про не зовсім правильність вашої дії (хоч це є дрібницею). З повагою.--Andriy.v (обговорення) 13:11, 11 червня 2019 (UTC)

Причина вилучення статті[ред. код]

Доброго дня! Поясніть причини блокування статті під назвою Гуцул Вадим Володимирович?

Уся інформація, викладена в тексті, відповідає дійсності. Містить актуальну інформацію. Ця особа є публічною, веде активну професійну і громадську діяльність.

Поясніть, у чому саме полягає причина і як усунути недоліки, якщо такі є?

Дякую завчасно! Katerina.Obodovskaya (обговорення) 17:05, 12 червня 2019 (UTC)

Якщо я зміню контент, яким чином можлива публікація, якщо ви встановили захист автоматичний?

Прошу вашої допомоги, тому що не мала наміру спамити. Створюю вперше, тому допускаю помилки. Katerina.Obodovskaya (обговорення) 17:47, 12 червня 2019 (UTC)

Додати, наприклад, джерела як у цьому випадку? https://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%AF%D1%80%D0%BE%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%B0_%D0%93%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%8C Katerina.Obodovskaya (обговорення) 17:49, 12 червня 2019 (UTC)

Керівники різних гілок влади адміністративно-територіальних утворень вищого рівня (область, штат тощо) — незалежно від країни.


Це один з критеріїв значимості. Ми ж йому відповідаємо.


Завчасно дякую за всі відповіді. Katerina.Obodovskaya (обговорення) 18:41, 12 червня 2019 (UTC)

ВП:ЗППП та ВП:ЗППВ[ред. код]

Вітаю. Чи не могли б ви закрити заявки на ВП:ЗППП та ВП:ЗППВ щодо мене? Дякую--DiMon2711 05:52, 13 червня 2019 (UTC)

Вітаю @Dimon2711:! На ВП:ЗППП зараз не готовий підбити підсумок, бо потрібно більш ретельно розбиратись в історії Ваших дій як патрульного, хоч і з першого погляду ту номінацію не сприймаю надто серйозно. Втім, спостерігаючи за Вашою діяльністю (зі сторони), бачу підтвердження своїм думкам, що їх я висловлював під час Вашого висування на НПА, а також у WD. А така діяльність, повірте, може сильно дратувати окремих осіб, і починається ланцюгова реакція, що користі не додає жодної. Тож, приєднуючись до порад/побажань інших користувачів (передусім адмінів), також пораджу Вам зайняти більш спокійну та виважену позицію, а не кидатись на кожну правку з "усією пролетарською ненавистю". До речі, зауважу, що останнім часом Ви зробили великий крок уперед в цьому сенсі. Щодо ВП:ЗППВ я висловив свою думку, тож, певен, найближчим часом підсумок буде підбито. З повагою, --Mcoffsky (обговорення) 07:44, 13 червня 2019 (UTC)
Там ще дві заявки можна підбити Пізнайка і Воганда. --Jphwra (обговорення) 07:54, 13 червня 2019 (UTC)
@Jphwra: щодо Piznajko однозначної думки не маю. Там і насправді порушення є, втім головна причина - імпульсивність користувача, але ж видно його прагнення зробити проект кращим. Тож поки не готовий підбивати підсумок. --Mcoffsky (обговорення) 08:07, 13 червня 2019 (UTC)
Ок, добре. Можливо хтось з динозаврів підіб'є підсумок? --Jphwra (обговорення) 08:09, 13 червня 2019 (UTC)

Шаблон:Віківихідні[ред. код]

Шаблон:Віківихідні Чи не допомогли б Ви мені створити Шаблон:Віківихідні/документація, де був би такий текст

Використовувати шаблон напрочуд просто: Додайте собі на сторінку Користувача та / або обговорення наступне:

Віківихідні

І спокійно відпочивайте. Це Ваш заслужений відпочинок (чи Ви це заслужили!)

Єдиний параметр:

коли — якщо вихідні закінчуються не в понеділок (що служить значенням за промовчанням), тут можна написати, коли ж вони закінчуються (наприклад, для тих Користувачів, які живуть в Ізраїлі можна написати в неділю)

Буду вдячний, якщо допоможете!

--Анатолій 17:59, 14 червня 2019 (UTC)

Вітаю, @Анатолій 2000:! Ваш шаблон, наскільки я сильний в технічній стороні шаблонів, не включає додаткових параметрів, тож кожен користувач не може змінювати параметри так, як йому зручно. Подивіться інші подібні шаблони та зробіть за подобою (наприклад {{Відпустка}}). І ще, перечитайте ВП:Підпис і користуйтесь усіма перевагами інтерфейсу, замість того, щоб проставляти підпис вручну. Це, до речі, полегшить спілкування з Вами іншим користувачам. --Mcoffsky (обговорення) 05:50, 15 червня 2019 (UTC)

Щодо статті Курсик Олександр Васильович[ред. код]

Дякую за ваше рішення щодо питання вилучення статті. Я новачок, це неабияк мотивувало вчитися і вносити правки. Перегляньте будь ласка ще раз. Чекаю на наступні зауваження.

Вітаю, @Pavlov.dmytro:! Передусім висловіть свої аргументи на користь залишення статті за цим посиланням. Далі спробуйте додати до статті джерела про діяльність особи як депутата місцевого законодавчого органу, а також про його журналістську діяльність. І ще, приберіть зі статті неенциклопедичні речення, наприклад «Виховує двох донечок» (не використовуйте в статтях пестливі форми, якщо вони не є частиною цитати, наприклад). За необхідності звертайтесь по допомогу. З повагою, --Mcoffsky (обговорення) 09:17, 15 червня 2019 (UTC)