Обговорення:Орган Гаммонда

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Це сторінка обговорень та пропозицій для статті Орган Гаммонда
Правила обговорень

Перейменування на Хаммонда[ред. код]

@A1: Зверніть увагу на шаблон вище: статтю було перейменовано на Гаммонда за рішенням спільноти, тому зворотне перейменування потребує вагомих аргументів. Поки що ви навели одне джерело на підтвердження своєї позиції. Однієї монографії не досить, аби робити з правопису виняток, тим більше, що вона була опублікована до введення чинних граматичних правил. Прошу вас повернути статтю до попереднього стану. --Nina Shenturk (обговорення) 22:02, 9 червня 2021 (UTC)

Поки що це єдине фахове україномовне джерело, в якому достатньо детально йдеться про орган Хаммонда. Якщо ви знаєте інші україномовні фахові джерела про цей інструмент, прошу їх навести. В іншому разі підстав для повернення "до попереднього стану" немає. --A1 (обговорення) 16:52, 10 червня 2021 (UTC)
@A1: після цього редагування написання в тексті статті не відповідає назві статті. Це якийсь дивний спосіб перейменувати статтю без перейменування і обговорення. І це явно неконсенсусні дії.
Коли я робив перейменування, я подав заявку на перейменування статті згідно з ВП:ПС. @A1: прошу або подати нову заявку на перейменування (з лінком на попередню заявку), або повернути в статті те написання, яке є у її назві. --Юрій Булка (обговорення) 22:04, 10 червня 2021 (UTC)
Слід було при подачі заявки повідомити мені, як автору статті про таку ініціятиву. І витримати бодай тижневий термін для підбиття підсумків. --A1 (обговорення) 10:54, 11 червня 2021 (UTC)
У Вікіпедії жодна стаття не належить одному автору. Проте визнаю, що варто було повідомити. Підсумок підбивав не я, тому не можу цього коментувати. Усе ж, я не перейменовував статтю самовільно і виставив на обговорення. --Юрій Булка (обговорення) 11:18, 11 червня 2021 (UTC)
A1, а Ви не бачили цього у власному СС?--Юрко (обговорення) 12:03, 12 червня 2021 (UTC)