Обговорення:Сімферополь (розвідувальний корабель, 2020)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Це сторінка обговорень та пропозицій для статті Сімферополь (розвідувальний корабель, 2020)
Правила обговорень

Назва[ред. код]

Журналісти чомусь проект 502 ЕМ «Василь Яковенко» називають «Лагуною». Інші називають сам корабель так. Хай буде тимчасовою назвою.--ЮеАртеміс (обговорення) 10:51, 24 жовтня 2019 (UTC)

Лагуна - шифр проекту розвідувального корабля, судячи з усього.--PsichoPuzo (обговорення) 11:03, 24 жовтня 2019 (UTC)

Сумнівні редагування з поверненням застарілої картки[ред. код]

@Pavlo1: Прошу звернути увагу, що повернення застарілого шаблонку картики рекомендованого до заміни й вилучення не може вважатися конструктивним редагуванням. Дякую за доповнення інформації, проте це можна робити шляхом доповнення без руйнування оформлення. Також прошу утриматися від відкотів редагувань, задля уникнення конфліктних ситуацій.--PsichoPuzo (обговорення) 19:25, 8 січня 2021 (UTC)

Не в картці діло (в картці також - вона не відповідає потребам для військових кораблів), а втому, що ви відкидаєте корисну інформацію, натомість додаєте дезу. Вибачте, завертаю все назад. Уважно прочитайте зміст картки --Old Navy 19:30, 8 січня 2021 (UTC)
Картка повністю відповідає зазначеними потребам, значно більше тої яку ви вставили. Яку корисну інфу відкинуто? Яку дезу додано? З посиланнями і аргументованими твердженнями, а не пустими заявами, будь ласка. Зокрема, інформацію яку ви вилучаєте було додано за наведеними джерелами.--PsichoPuzo (обговорення) 19:57, 8 січня 2021 (UTC)
Картка, яку я «вставив» містить усі необхідні для військового корабля дані, натомість {{Картка судна}} явно сира (некоректні розділи, відсутність низки важливих параметрів тощо). Отже використання «застарілої» картки поки виправдане. Щодо додавання вами некоректної, неправдивої і дезінформуючої інформації я пояснив в описі редагування від 12:27, 6 січня 2021‎. Ви проігнорили, просто скасували виправлення без коментарів (по радіопеленгаторам, до слова, — також, втім навмисне залишаю вашу версію). Щодо джерел — для військової техніки і озброєння є відповідні авторитетні джерела, джерела ОБС часто ліплять дезу (навіть ненавмисно), яка шериться вікіпедистами і блогерами для незамисловатої публіки. Маєте це знати --Old Navy 20:06, 8 січня 2021 (UTC)
Отже, версія без зазначення чисельності екіпажу буде для вас компромісною?--PsichoPuzo (обговорення) 21:42, 8 січня 2021 (UTC)
Ні. 1. «Сімферополь» за класом не СМРТ, корабель в ході будівництва пройшов переобладнання за іншим проектом (для прикладу, ціла низка ГС і РЗК будувалися на базі траулерів або кітобоїв, але від того вони НЕ КЛАСИФІКУВАЛИСЬ і НЕ МОГЛИ КЛАСИФІКУВАТИСЬ як риболовецькі судна, тому що класифікацію визначає не форма корпусу, а обладнання: у МРТ це морозильники, тралове обладнання, устаткування для переробки улову; для гідрографа чи розвідника - відповідно, гідроакустичне чи радіоелектронне обладнання). Клас — розвідувальний корабель, проект — «Лагуна» 2. Щодо екіпажу — брехня, «джерела» розігнали ТТХ серії траулерів 502-го проекту. Це хибні дані: див. вище: в МРТ чисельність екіпажу визначається кількістю осію, що обслуговують тралове обладнання і працюють в цеху первинної обробки улову, в РЗК — кількістю бойових постів. Цю інформацію я вам не дам, вона закрита, але з вказаною цифрою не співпадає. 3. Параметр «Власник» недоречний. Має бути тільки «Належність»: усі військові кораблі, на відміну від цивільних суден, є власністю ДЕРЖАВИ ПРАПОРА, а «належність» — важливий параметр, який визначає належність корабля/судна до ВМС, КМП, БОХР, МО тощо. Належність (організація) — ВМС України. 3. З картки пропав параметр «Порт» (порт приписки, це важливий параметр як для цивільних суден, так і військових кораблів). Для «Сімферополя» це ВМБ «Південь» — Одеса. Це мінімум. --Old Navy 22:19, 8 січня 2021 (UTC) P.S. І «пеленгаторні антени» в тексті замініть врешті-решт: антена — це конструктивний елемент єдиного виробу, пристрою, який називається радіопеленгатор.
Параметри використовуються за потребою і не є обов'язковими. Крім того, чисельність максимальна розрахункова, наскільки можна зрозуміти. Що вам заважає зазначити цю інформацію у новішій картці відповідним чином?--PsichoPuzo (обговорення) 22:23, 8 січня 2021 (UTC)
В даному випадку не за потребою, а за необхідністю. Для кожного класу корабля/судна є свої необхідні ТТХ. Вище я вам вказав, що і як необхідно --Old Navy 22:32, 8 січня 2021 (UTC)
Екіпаж, енергетична установка і параметри корпусу НЕ розрахункові, а зідрані звідси. Хто цю пулю в мережу запустив я знаю, але це не має значення --Old Navy 22:36, 8 січня 2021 (UTC)

Yakudza, як тільки буде знятий захист, я буду ЩЕ вносити правки у розділ «Радіоелектронне озброєння і обладнання»: вікіфікуватиму, пасивну РТР вилучу (активної небуває, то РЛР), заміню пеленгатори на радіопеленгатори (DDF) — пеленгатори бувають візуальні, акустичні, радіо та теплові --Old Navy 09:42, 16 січня 2021 (UTC)