Обговорення користувача:UeArtemis

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?

Місячник 10000 необхідних статей[ред. код]

Привіт! До 30 квітня у Вікіпедії проходить місячник 10000 необхідних статей — вікітолока зі створення та покращення статей із обов'язкових 10000. Ви зробили понад 300 редагувань у цих статтях, може цей захід Вас зацікавить? Тут можна ознайомитися із переліком пропозицій: статей до створення та поліпшення. Дуже хотілося б підвищити якість статей українською, тому щиро запрошуємо приєднатися до цієї ініціативи! --アンタナナ 22:35, 4 березня 2019 (UTC)

Березень 2019[ред. код]

Ваші останні редагування видаються такими що нагадують війну редагувань відповідно до вашого недавнього відкоту у статті Мокрицький Сергій Євгенович. Замість повторного скасування редагувань іншого редактора у випадку протирічь, усі редактори української Вікіпедії мають співробітничати один з одним, задля пошуку Консенсусу та уникнення деструктивного редагування.

Будь ласка приділіть особливу увагу офіційним правилам Вікіпедії щодо війни редагувань:

  1. Війна редагувань є деструктивної, незалежно від кількості відкотів, які ви зробили.
  2. Не вступайте у війну редагувань навіть якщо ви вважаєте, що ви праві.

Якщо ви опинилися у ситуації, коли у вас є протиріччя щодо конкретного редагування, використовуйте Сторінку обговорення статті аби обговорити конроверсійні зміни; працюйте разом аби отримати версію, що відповідає Консенсусу серед редакторів. Ви можете залишити повідомлення на відповідній дошці оголошень для адміністраторів для пошуку шляхів вирішення конфлікту. У деяких випадках можливим рішенням може бути подати заявку на тимчасовий захист сторінки. Якщо ви задіяні у війні редагувань, вас можуть заблокувати від редагувань.
Примітка: не рекомендується вилучати попередження, які ще не втратили актуальність, тому що у деяких випадках це може розцінюватися як порушення правил Вікіпедії. --piznajko (обговорення) 06:56, 13 березня 2019 (UTC)

На Вас скарга до адмінів. До речі, не я її зробив. Але підтримую. Це Ваші дії неадекватна війна редагувань.--ЮеАртеміс (обговорення) 06:57, 13 березня 2019 (UTC)

Кланєць[ред. код]

Вітаю! Не зовсім ясне Ваше перейменування Кланєць. Звук /н/ там пом'якшений. --В.Галушко (обговорення) 18:19, 17 квітня 2019 (UTC)

В українській мові є лише -ець. Смаль - смалець, не смалєць.--ЮеАртеміс (обговорення) 18:47, 17 квітня 2019 (UTC)
Ви збиралися відмінювати Кланьця, а не Кланця?--ЮеАртеміс (обговорення) 18:48, 17 квітня 2019 (UTC)
У південнослов'янських мовах враховується різниця між -nje- та -ne-. У хорватській вікі саме Klanjca. Спробуйте-но розв'язати правописну задачу. У мене не виходить. --В.Галушко (обговорення) 18:55, 17 квітня 2019 (UTC)
В українській мові немає такого відмінювання (хоча є асиміляція, тому читається однаково). Граматично можливе тільки -нець. А цей суфікс належить до тих, що адаптуються.--ЮеАртеміс (обговорення) 20:01, 17 квітня 2019 (UTC)
@В.Галушко: кого - жильця, хто - жилець, не жилєць. Це кращий приклад.--ЮеАртеміс (обговорення) 07:15, 19 квітня 2019 (UTC)