Обговорення:Macmillan Inc.

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Це сторінка обговорень та пропозицій для статті Macmillan Inc.
Правила обговорень

Шановний Рассилоне! Поясніть будь ласка, що то за такий універсальний шаблон застосований Вами і до:

  • {{нп|Джордж Едвард Бретт||en|George Edward Brett}}; — ім'я людини
  • {{нп|Гейл (видавець)|Томсона Гейла|en|Gale (publisher)}} — компанія з вивчення математики
  • {{нп|McGraw-Hill Education}} — навчально-видавнича компанія

Також бажано зрозуміти на яких засадах побудовано неологізм "Публішерс Лтд" (Макміллан Публішерс Лтд - Видавництво Макміллан).

З вдячністю чекатиму на роз'яснення.

З повагою, — Це написав, але не підписав користувач Taanfegr (обговореннявнесок) 17:54, 18 січня 2021‎ (UTC).

@Taanfegr: Шаблон {{нп}} додає до червоного посилання на УкрВікі посилання на іншомовну статтю про те саме, аби спонукати читачів / редакторів написати статтю замість червоного посилання. Що ж до «Публішерс», то це питання до пана Yasnodark, адже це було його перейменування. --Рассилон 18:59, 18 січня 2021 (UTC)

Вітаю, Рассилоне!

Щодо червоного кольору посилань — питання неоднозначне. Для того щоб написати відмічену червоним, відсутню статтю, треба мати бажання і час. Ви ж, побачивши почервоніння після дії шаблону {{нп}}, навряд взялися за написання червоних статей. Спонукання (примус) червоним кольором не такий вже й гарний стимул для неоплачуваних проектів; окрім як нагадування самому собі :).

До речі:

  1. посилання на WikiEng створював для власних потреб написання статті з швидкою звіркою джерел; врешті вирішив залишити,
  2. чому в шаблоні {{нп}} використані САМЕ літери "нп", як в шаблоні "населений пункт" ?

Дякую за відповідь. --Taanfegr (обговорення) 19:40, 18 січня 2021 (UTC)

@Taanfegr: якщо {{НП}} великими — це «населений пункт», а якщо {{нп}} малими — це «не перекладено». Так уже повелося ). --Рассилон 05:53, 19 січня 2021 (UTC)
@Рассилон: Дякую за інформацію! --Taanfegr (обговорення) 12:17, 20 січня 2021 (UTC)

Гарної пори доби, Рассилоне.

На додаток до висловленого раніше.
Заради цікавості глянув на згадану Вами сторінку "Macmillan Publishers". З 4 листопада 2013 (часу останньої правки створившим її користувачем Білецьким В.С,); до 18 січня 2021 року яка була, така ж і є зараз кількість СПОНУКАЮЧИХ, червоних відміток. Деяким ПРИСКІПЛИВИМ користувачам недостає наснаги навіть звірити назви маркованих червоним статтей з вже наявними, що значно простіше ніж створювати статтю від першопочатку.
Як в 2013 так і в 2021 наявні 13 червоних маркувань. Виправлена тільки категорія, Великобританія замінена на Велика Британія.

Хоча, щоб перестали дратувати червоним:

Такою є СУМНІВНА ефективність СПОНУКАНЬ !!

P.S. При бажанні, зробіть заміни Ви, якщо ж ні — згодом виправлю сам. --Taanfegr (обговорення) 21:38, 18 січня 2021 (UTC)

@Taanfegr: Помилкові червоні посилання, такі, як Ви щойно навели, — це людський фактор. Їх треба або виправляти, або перенаправляти на правильні назви, залежно від поширеності помилки та наявності посилань на них. --Рассилон 05:53, 19 січня 2021 (UTC)