Обговорення користувача:Вальдемар Бакус

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Найсвіжіший коментар: Юрій Булка у темі «Щодо статті Школа Урсулянок (Івано-Франківськ)» 9 років тому
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

[ред. код]
   Основні засади Вікіпедії   
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Вальдемар Бакус!
   Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас, як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікі-розмітки.

Якщо виникли запитання про проект або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповідь на Ваше питання там відсутня, поставте запитання у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Як створити статтю
   Як редагувати статті
   Ілюстрування статей
   Потренуйтеся тут!
   Правила і вказівки
   Стиль оформлення статей
   Авторські права
   Довідка
   Користувачі, що допоможуть Вам
   Словничок вікітермінів

--Geohem 09:20, 28 червня 2013 (UTC)Відповісти

Привіт! Будь ласка, запишіться та прийдіть на вікізустріч з нагоди нагородження переможців та учасників конкурсу статей «Вікіпедія любить пам'ятки», яка відбудеться 25 квітня (субота) об 11:30. Захід буде проходити у Софії Київській, виставкова зала «Хлібня» (2 поверх), вул. Володимирська, 24 (Київ). На заході має бути присутнім міністр культури України В'ячеслав Кириленко. Журі на вихідних уже повинне опублікувати остаточні результати, тож стежте за своїм імейлом. Якщо у Вас є додаткові запитання, то пишіть на wm-uawikimedia.org --アンタナナ / MediaWiki message delivery (обговорення) 05:23, 17 квітня 2015 (UTC)Відповісти

Щодо статті Школа Урсулянок (Івано-Франківськ)

[ред. код]
Цей файл може придатися в роботі зі студентами

Доброго дня! Прошу вибачення, що надіслав повідомлення Вам. Річ в тім, що в історії статті основний текст статті завантажив анонімний користувач. Я помилково подумав, що це були Ви (часто буває, що користувач спершу створює статтю анонімно, бо ще не має обліковки у Вікіпедії, а тоді вирішує зареєструватися, й допрацьовує статтю вже із новоствореного облікового запису). Я радий чути, що Ви працюєте зі студентами у Вікіпедії. Можливо, Вам стане у пригоді спеціальний модуль, недавно увімкнений в українській Вікіпедії, розроблений для викладачів. Він суттєво полегшує координацію роботи студентів у Вікіпедії й допомагає спільноті Вікіпедії у взаємодії зі студентами (див. Довідка:Сторінки курсів). Викладачам рекомендується користуватися цим модулем при залученні студентів до редагування Вікіпедії.

Я надав Вам прапорець викладача, який дасть Вам можливість створити сторінку для Вашого курсу, куди студенти зможуть реєструватися і зручно вибирати собі статті до створення. Ось приклад такої сторінки. Також я можу допомогти оформити таку сторінку.

Можливо, у роботі зі студентами Вам у пригоді стане в пригоді брошура, яку ми недавно підготували. Її може бути легше зрозуміти студентам, ніж деталізовані сторінки довідки Вікіпедії.

Я радо допоможу Вам скористатись модулем освітньої програми Вікіпедії. --Юрій Булка (обговорення) 10:52, 20 квітня 2015 (UTC)Відповісти