Обговорення користувача:Камарад Че

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії![ред. код]

Якщо Ви початківець, то пропонуємо переглянути деякі корисні поради:

Сподіваємося, що Ви візьмете участь у подальшій роботі нашого спільного відкритого проекту не тільки як читач, але і як дописувач.

Per firmare.PNG


На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох знаків (~~~~), або за допомогою позначки підпису в вікні редагування.

Якщо виникли запитання про проект, пошукайте відповідь на сторінці Вікіпедія:Довідка. Якщо відповідь на Ваше питання там відсутня, задайте запитання у Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів. Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці Вікіпедія:Інтереси учасників.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення! Якщо Вам необхідна допомога для перших кроків зверніться до користувачів, що є в Категорія:Користувачі,_що_допоможуть_новачкам або ж можете замістити оголошення на порталі спільноти (Кнайпа). Якщо у Вас є якісь цікаві вісті, пов'язані з Вікіпедією, Ви можете подати їх у Шаблон:Новини спільноти

P. S. Irrespective of your languages skills, you are welcomed to create your own User Page, introduce interwiki, load images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавілон or create your own.
You can ask help of Community on CommunityPortal (help): Додати нове обговорення (Add new discussion/problem)

Рокаш (гурт)[ред. код]

Потрібна Ваша думка: деякі автори української Вікіпедії вважають, що треба знищити сторінку з інформацією про закарпатський рок-гурт Рокаш. Будь ласка проголосуйте [1]. Дякую за підтримку --Jancsi03 11:25, 21 листопада 2010 (UTC)

Запрошення[ред. код]

--Krupski Oleg (обговорення) 09:10, 20 березня 2013 (UTC)

Есень[ред. код]

Доброго дня! Звертаюсь до Вас із проханням — чи не могли б Ви, зважаючи на зазначене Вами знання угорської мови, доповнити цю статтю перекладом із угорськомовної версії цієї статті? З повагою, — Шиманський હાય! 12:56, 7 липня 2014 (UTC)

Ваш обліковий запис буде перейменовано[ред. код]

09:23, 20 березня 2015 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць фантастичних творів 2017 тощо[ред. код]

ВітаюКамарад Че , триває місячник фантастики, що офіційно завершується 10 листопада, для участі в тематичнику запрошую зареєструватися на його сторінці.

Дуже потрібні ваші знання угорської для перекладу наступних потрібних статей: Марія Сепеш, Петер Жолдош, Дьйюла Фекете[hu], Шандор Сатмарі[hu], Лазло Льорінц[hu], Золтан Чернаї[hu], Йозеф Черна[hu], Подорож до Фа-мі-ре-до, Надзавдання[hu], Повернення вікінга[hu], Контрапункт (роман)[hu], Надзавдання[hu], Оксигенія, Подорож до Капілярії[hu], Діагноз (роман)[hu], , що представлені у угорськомовному розділі. Проте будь-який інший внесок на фантастичну тематику також буде сприйнятий позитивно. Під час можливої відповіді прошу пінгувати.--Yasnodark (обговорення) 17:00, 7 жовтня 2017 (UTC)

Жовтнева революція, а не переворот![ред. код]

Доброго дня! Прошу висловити свою позицію щодо перейменування цієї сторінки----Гуманіст (обговорення) 14:51, 5 січня 2020 (UTC)