Обговорення користувача:Гуманіст

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Рокитянский Олексій Анисимович[ред. код]

Доброго дня. Ви завантажили фото на commons.wikimedia, де існують жорсткі правила (авторське право). Цілком можливо, що це фото можуть взагалі вилучити. Загалом, для Героїв Радянського Союзу використовують інший шлях — добропорядне використання. Наприклад: Тікунов Григорій ЯковичФайл:Тікунов Григорій Якович.jpg. З повагою, --Roman333 (обговорення) 17:30, 10 квітня 2018 (UTC)

Робиться за прикладом, майже один в один. --Roman333 (обговорення) 17:31, 10 квітня 2018 (UTC)

Добрі ст.[ред. код]

Вітаю колего! Ви забули поставити свій голос про сторінку, котру номінували. З повагою --Professor Senkler (обговорення) 16:01, 14 квітня 2018 (UTC)

Номінації[ред. код]

Доброго дня. Я побачив, що після певних моїх критичних зауважень Ви вирішили видалити свої номінації зі сторінок голосування. Перше, про що я хотів Вам сказати - так робити категорично не можна (тобто просто видаляти щось у Вікіпедії на таких форумах, де участь в обговоренні бере низка користувачі). Якщо Ви хочете зняти номінації - або напишіть про це у самих номінаціях, або дайте знати комусь із користувачів, хто займається адмініструванням цього проекту. Наприклад - я, хтось з адміністраторів чи будь-який досвідчений користувач. Тоді у порядку певної процедури вони знімаються з голосування. Якщо вирішите все ж таки знімати - напишіть мені на сторінку обговорення. З повагою, --SW (обговорення) 22:10, 14 квітня 2018 (UTC)

Тиждень Полтавщини 2018[ред. код]

Вітаю, пане Гуманіст! Запрошую Вас долучитися до проведення тематичного тижня присвяченого славному Полтавському краю. З повагою, — Шиманський હાય! 14:29, 26 квітня 2018 (UTC)

ru:Лазарь (Самадбегишвили)[ред. код]

Сделайте статью в укр-вики?--Станислав Савченко (обговорення) 12:37, 14 травня 2018 (UTC)

Саміт АТЕС 2011[ред. код]

Добрый день. Можете дополнить статью (Сделать заготовку)? Спасибо!--Станислав Савченко (обговорення) 11:45, 8 червня 2018 (UTC)

@Станислав Савченко, не моя тема. Статья судя по-всему должна быть фундаментальной, а писать болванку не вникая - не в моих правилах, извините--Гуманіст (обговорення) 13:10, 8 червня 2018 (UTC)

Новий проект[ред. код]

Вітаю! Чи зможете Ви створити самостійно Вікіпедія:Проект:Лінгвістика чи Вам буде потрібна допомога? З повагою --В.Галушко (обговорення) 17:20, 22 серпня 2018 (UTC)

Доброго вечора, В.Галушко! Навіть не знаю, хоч і не планував цього робити (висловив лише свою думку про доцільність існування проекту), спробувати можна, звичайно. Якщо чесно, я думав, що хтось із досвідчених зголоситься це зробити.
Я не філолог, проте у планах було написати статтю про одну зниклу мову, про яку є статті в іншомовних вікі. Власне, тому мені й прийшла на думку ця ідея - я побачив, що таку статтю нікуди буде "приткнути", нема відповідного проекту.
Але з Вами може й зробимо. Які обов'язки у автора проекту (чи як це правильно називається)? --Гуманіст (обговорення) 18:46, 22 серпня 2018 (UTC)
Розуміння поняття «обов'язки» у Вікіпедії взагалі своєрідне. Не завжди автор проекту є його керівником: наприклад, я є фактичним куратором проекту Грамотність, хоча й приєднався до нього набагато пізніше після його створення. Щодо досвідчених: учасники займаються тим, що їм самим цікаво, і тому проект мусимо ми створювати. --В.Галушко (обговорення) 19:02, 22 серпня 2018 (UTC)
В.Галушко, я тільки що передивився ось цю статтю і зрозумів, що я нічого не зрозумів:). Якщо серйозно, то там такі умови (5 редакторів, не дуже ясні чисто технічні питання - як це все оформлювати ітп ітд). Не знаю з чого починати. У порталах є хоч макет, з допомогою якого можна створювати новий. Складно для користувача, який до цього писав тільки статті і редагував їх, але, думаю, я б там розібрався. А тут взагалі...--Гуманіст (обговорення) 20:05, 22 серпня 2018 (UTC)
Серед активних вікіпедистів я знаю 5 осіб, зацікавлених у мовознавстві. Спитаю їх, може вони погодяться. --В.Галушко (обговорення) 20:33, 22 серпня 2018 (UTC)
Вітаю! Запрошую до участі в новому проекті Вікіпедія:Проект:Мовознавство. Він поки на стадії розробки, але вже зараз Ви можете додати свій підпис у список учасників. З повагою --В.Галушко (обговорення) 20:23, 11 вересня 2018 (UTC)

CEE Spring 2018: підсумки[ред. код]

Доброго дня! Дякуємо за участь у конкурсі! Вікіпоштою Вам надіслала форму для заповнення, щоб ми могли передати чи переслати Вам відзнаки --VikaIvankiv (WMUA) (обговорення) 11:02, 3 вересня 2018 (UTC)

VikaIvankiv (WMUA), дякую, форму заповнив--Гуманіст (обговорення) 12:20, 3 вересня 2018 (UTC)