Обговорення користувача:Гуманіст

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Рокитянский Олексій Анисимович[ред. код]

Доброго дня. Ви завантажили фото на commons.wikimedia, де існують жорсткі правила (авторське право). Цілком можливо, що це фото можуть взагалі вилучити. Загалом, для Героїв Радянського Союзу використовують інший шлях — добропорядне використання. Наприклад: Тікунов Григорій ЯковичФайл:Тікунов Григорій Якович.jpg. З повагою, --Roman333 (обговорення) 17:30, 10 квітня 2018 (UTC)

Робиться за прикладом, майже один в один. --Roman333 (обговорення) 17:31, 10 квітня 2018 (UTC)
@Roman333:, вітаю! Нещодавно у мене було вилучено півтора десятка зображень, які я завантажував протягом 2018 року для використання у своїх статтях. Тож звертаюся до Вас, щоб Ви мені буквально «на пальцях» пояснили порядок дій із цим добропорядним використанням. Коли треба вставляти цей шаблон і заповняти його? На етапі завантаження фото на commons чи в тілі самої статті? Прикро, скоро буде рік як я у вікіпедії, а ще не навчився цим користуватися...--Гуманіст (обговорення) 14:45, 8 січня 2019 (UTC)
  • Доброго дня. Я завантажував лише фото одного типу (Герої Радянського Союзу і повні кавалери ордену Слави). Всі вони робляться за одним зразком. На цьому мій досвід у оформленні файлів і закінчується. Користувач:antanana — є найбільш авторитетним спеціалістом у цьому питанню (з тих кого я знаю у вікіпедії). Можете звернутися до неї. Перепрошую, що нічим не можу допомогти. --Roman333 (обговорення) 14:57, 8 січня 2019 (UTC)

Добрі ст.[ред. код]

Вітаю колего! Ви забули поставити свій голос про сторінку, котру номінували. З повагою --Professor Senkler (обговорення) 16:01, 14 квітня 2018 (UTC)

Номінації[ред. код]

Доброго дня. Я побачив, що після певних моїх критичних зауважень Ви вирішили видалити свої номінації зі сторінок голосування. Перше, про що я хотів Вам сказати - так робити категорично не можна (тобто просто видаляти щось у Вікіпедії на таких форумах, де участь в обговоренні бере низка користувачі). Якщо Ви хочете зняти номінації - або напишіть про це у самих номінаціях, або дайте знати комусь із користувачів, хто займається адмініструванням цього проекту. Наприклад - я, хтось з адміністраторів чи будь-який досвідчений користувач. Тоді у порядку певної процедури вони знімаються з голосування. Якщо вирішите все ж таки знімати - напишіть мені на сторінку обговорення. З повагою, --SW (обговорення) 22:10, 14 квітня 2018 (UTC)

Тиждень Полтавщини 2018[ред. код]

Вітаю, пане Гуманіст! Запрошую Вас долучитися до проведення тематичного тижня присвяченого славному Полтавському краю. З повагою, — Шиманський હાય! 14:29, 26 квітня 2018 (UTC)

ru:Лазарь (Самадбегишвили)[ред. код]

Сделайте статью в укр-вики?--Станислав Савченко (обговорення) 12:37, 14 травня 2018 (UTC)

Саміт АТЕС 2011[ред. код]

Добрый день. Можете дополнить статью (Сделать заготовку)? Спасибо!--Станислав Савченко (обговорення) 11:45, 8 червня 2018 (UTC)

@Станислав Савченко, не моя тема. Статья судя по-всему должна быть фундаментальной, а писать болванку не вникая - не в моих правилах, извините--Гуманіст (обговорення) 13:10, 8 червня 2018 (UTC)

Новий проект[ред. код]

Вітаю! Чи зможете Ви створити самостійно Вікіпедія:Проект:Лінгвістика чи Вам буде потрібна допомога? З повагою --В.Галушко (обговорення) 17:20, 22 серпня 2018 (UTC)

Доброго вечора, В.Галушко! Навіть не знаю, хоч і не планував цього робити (висловив лише свою думку про доцільність існування проекту), спробувати можна, звичайно. Якщо чесно, я думав, що хтось із досвідчених зголоситься це зробити.
Я не філолог, проте у планах було написати статтю про одну зниклу мову, про яку є статті в іншомовних вікі. Власне, тому мені й прийшла на думку ця ідея - я побачив, що таку статтю нікуди буде "приткнути", нема відповідного проекту.
Але з Вами може й зробимо. Які обов'язки у автора проекту (чи як це правильно називається)? --Гуманіст (обговорення) 18:46, 22 серпня 2018 (UTC)
Розуміння поняття «обов'язки» у Вікіпедії взагалі своєрідне. Не завжди автор проекту є його керівником: наприклад, я є фактичним куратором проекту Грамотність, хоча й приєднався до нього набагато пізніше після його створення. Щодо досвідчених: учасники займаються тим, що їм самим цікаво, і тому проект мусимо ми створювати. --В.Галушко (обговорення) 19:02, 22 серпня 2018 (UTC)
В.Галушко, я тільки що передивився ось цю статтю і зрозумів, що я нічого не зрозумів:). Якщо серйозно, то там такі умови (5 редакторів, не дуже ясні чисто технічні питання - як це все оформлювати ітп ітд). Не знаю з чого починати. У порталах є хоч макет, з допомогою якого можна створювати новий. Складно для користувача, який до цього писав тільки статті і редагував їх, але, думаю, я б там розібрався. А тут взагалі...--Гуманіст (обговорення) 20:05, 22 серпня 2018 (UTC)
Серед активних вікіпедистів я знаю 5 осіб, зацікавлених у мовознавстві. Спитаю їх, може вони погодяться. --В.Галушко (обговорення) 20:33, 22 серпня 2018 (UTC)
Вітаю! Запрошую до участі в новому проекті Вікіпедія:Проект:Мовознавство. Він поки на стадії розробки, але вже зараз Ви можете додати свій підпис у список учасників. З повагою --В.Галушко (обговорення) 20:23, 11 вересня 2018 (UTC)

Питання[ред. код]

Гуманіст Вітаю! Дякую за доповнення. А ви впевнені, що твір Гуревича не проходить за розміром, я подивився, що там 15 розділів, а сторінок скільки? До речі, сподіваюся на ваше поверення до участі у фантастичній осені.

І чи не дійшли ваші руки до книги Браннера, якого ви запланували для прочитання чи чогось іншого зі списка пропозицій, приміром Джека Фінні, Пітера Бігла, Кліфорда Сімака чи Ллойда Біггла-молодшого, які поки не фігурують у ваших планах, як я вважаю помилково, бо цим нехтуєте ліричністю та гуманізмом у їх творах. А оригінальні та філософські твори Джона Бойда та Джеймса Бліша заслуговують на прочитання не менше через їх нетрадиційне викладення тем релігії, а у першому випадку ще й чи еротики у фантастиці.--Yasnodark (обговорення) 12:43, 23 жовтня 2018 (UTC)
Yasnodark, там біля 130 сторінок. Це повість, у нас же рейтинг романів. Наразі вирішив серйозно зайнятися збором комуністичних утопій і написанням якогось критичного розбору. Дізнався, що у Німеччині така праця була зроблена. Нажаль, в мережі є лише ця презентація, сама книга задорого коштує. До речі, можливо, вона Вам відома.
Можете включити, до цього рейтингу за вже узгодженими умовами можна включати будь-які твори обсягом понад 100 сторінок, а також окремі менші твори, проте названі романами при виданні. --Yasnodark (обговорення) 13:50, 23 жовтня 2018 (UTC)
Yasnodark, вилучив цю повість із «Не пройшли за розміром» і переставив її в основний список, при цьому виключивши з нього Першонароджених--Гуманіст (обговорення) 16:13, 23 жовтня 2018 (UTC)
Ваше право.--Yasnodark (обговорення) 16:18, 23 жовтня 2018 (UTC)
Щодо Ваших рекомендацій, то я їх не забув, свого часу прочитаю. По мірі прочитання будуть і нові статті. З повагою, --Гуманіст (обговорення) 13:16, 23 жовтня 2018 (UTC)
Дякую та сподіваюся. А от приміром Ітіна ви здається читали, а статті про нього нема і твори Гуревича статтями не «обласкані».--Yasnodark (обговорення) 16:18, 23 жовтня 2018 (UTC)
Yasnodark:), статті про комутопії я писати зараз не буду, хочу посилатись на власний критичний матеріал, а не тільки на усну «отсебятіну». Поки критичний матеріал тільки в планах, після бесід зі знаючими людьми, виявилося, що до цього ще далеко — комутопій значно більше, ніж я собі уявляв. Ще гору книг треба перечитати. Якщо Ви будете проводити Фантастичну осінь і на наступний рік, то, можливо, я викладу щось про ці твори. P.S. До того ж, уже хтось написав (переклав?) про Країну Гонгурі в рамках місячника. --Гуманіст (обговорення) 17:26, 23 жовтня 2018 (UTC)
Гуманіст Я не про книгу, а про її автора. Щодо книг радий, що ви плануєте дещо урізноманітнити спектр для прочитання і буду чекати на статті на інші фантастичні теми, поки ви відпочинете від комутопій.--Yasnodark (обговорення) 12:40, 24 жовтня 2018 (UTC)
вітаю, зараз на об'єднання часу в мене нема, якщо у вас нема АД про псевдокомунізм щодо конкрених книг, прошу вас перенести більшість вмісту підкатегорії до загальної. Та поки мені не до цього.--Yasnodark (обговорення) 15:19, 11 грудня 2018 (UTC)
@Yasnodark:, тільки що вилучив увесь зміст цієї категорії. Вона наразі порожня. Вилучив також згадку про неї на сторінці тематичника. На жаль, видаляти категорії ще не навчився, можете це зробити Ви. --Гуманіст --Гуманіст (обговорення) 16:23, 11 грудня 2018 (UTC)
Я не маю на це прав, проте мені здається, що технокомунізм можна було залишити у ній.--Yasnodark (обговорення) 16:45, 11 грудня 2018 (UTC)

CEE Spring 2018: підсумки[ред. код]

Доброго дня! Дякуємо за участь у конкурсі! Вікіпоштою Вам надіслала форму для заповнення, щоб ми могли передати чи переслати Вам відзнаки --VikaIvankiv (WMUA) (обговорення) 11:02, 3 вересня 2018 (UTC)

VikaIvankiv (WMUA), дякую, форму заповнив--Гуманіст (обговорення) 12:20, 3 вересня 2018 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:03, 1 листопада 2018 (UTC)

Сторінку Технокомунізм номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Технокомунізм, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 2 листопада 2018. Що ще можна зробити? --Kharkivian (обг.) 12:12, 2 листопада 2018 (UTC)

Сторінку Пролом (роман) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Пролом (роман), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 28 грудня 2018. Що ще можна зробити? --Friend (обг.) 09:33, 28 грудня 2018 (UTC)

Сувеніри за участь у Вікімарафоні 2019[ред. код]

Вітаю! Дякую за Вашу участь у Вікімарафоні. Я надіслала Вам листа вікіпоштою щодо сувенірів; перевірте його, будь ласка.--VikaIvankiv (WMUA) (обговорення) 12:16, 19 лютого 2019 (UTC)

VikaIvankiv (WMUA), дякую, отримав, заповнив--Гуманіст (обговорення) 15:01, 19 лютого 2019 (UTC)

Конкурс WikiGap Challenge[ред. код]

Вітаю! Запрошую взяти учать у міжнародному конкурсі WikiGap-виклик, метою якого є покращення висвітлення жінок у Вікіпедії. Конкурс триває з 8 березня по 8 квітня 2019, щоб взяти участь, вам потрібно зареєструватись у розділі Учасники. Пропоновані до створення статті можна переглянути тут. Переможці марафону отримають призи від Вікімедіа Швеція. --Tespaer (обговорення) 23:40, 15 березня 2019 (UTC)

Згущівка[ред. код]

Zguschene moloko.png Згущівка
Дякую! Вже зробила! Tanyastor (обговорення) 17:32, 8 квітня 2019 (UTC)

Статус файлу Файл:Мосієнко Володимир Сергійович.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Мосієнко Володимир Сергійович.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. 『  』 Обг. 13:09, 11 квітня 2019 (UTC)

привіт! на жаль, не знайшла на сайті підтвердження про те, що світлина є опублікована під вільною ліцензією. якщо є можливість отримати дозвіл, то ознайомтеся із алгоритмом тут: ВП:Дозволи --アンタナナ 04:49, 20 квітня 2019 (UTC)

Сувеніри за участь у Тижні Швеції[ред. код]

Вітаю! Дякуємо за Вашу участь у Тижні Швеції. Надіслала Вам листа вікіпоштою щодо сувенірів; перевірте його, будь ласка.--VikaIvankiv (WMUA) (обговорення) 17:47, 25 липня 2019 (UTC)

Європейська весна: Запрошення на церемонію нагородження[ред. код]

Вітаю!

Радий повідомити, що ви перемогли в одній чи кількох номінаціях конкурсу «Європейська весна». Від імені організаційного комітету перепрошую за затримку із публікацією підсумків.

Запрошуємо вас на церемонію нагородження, де ми оголосимо детальні результати конкурсу та вручимо призи переможцям. Я надіслав вам листа вікіпоштою з деталями про церемонію; перевірте його, будь ласка. --Aced / AntonProtsiuk (WMUA)talk 19:29, 28 листопада 2019 (UTC)

Aced / AntonProtsiuk (WMUA)talk, вітаю! Заповнив форму--Гуманіст (обговорення) 19:50, 28 листопада 2019 (UTC)

Сувеніри за участь у Європейській весні 2019[ред. код]

Вітаю! Дякуємо за вашу участь у Вікіпедія:Європейська весна 2019. Надіслали вам листа вікіпоштою щодо сувенірів; перевірте його, будь ласка.

Конкурс статей «Вікіпедія для школи»[ред. код]

Вітаю! Дякую за вашу участь в конкурсі статей «Вікіпедія для школи». Зараз експертне журі перевіряє усі подані на конкурс статті. Результати конкурсу будуть оголошені дещо пізніше, ніж планувалося: у березні. На конкурс подали доволі багато статей, і журі потрібно усі якісно перевірити )

Поки ви чекаєте на результати, можете взяти участь в акції «Пишемо про пам'ятки культури» або іншому тематичному тижні з тих, які зараз проходять.

Дякую за розуміння! Якщо будуть питання, пишіть мені або на shkolaAt sign.svgwikimedia.org.ua. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 16:36, 13 лютого 2020 (UTC)

AntonProtsiuk (WMUA), вітаю! Я, здається, не брав участі в цьому конкурсі, а лише запитував про особливості участі--Гуманіст (обговорення) 17:08, 13 лютого 2020 (UTC)
Ви реєструвались для участі. Можливо, нічого не писали в підсумку; але я надіслав повідомлення усім зареєстрованим для надійності. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 20:00, 13 лютого 2020 (UTC)

Конкурс статей «Вікіпедія для школи»: Оновлення щодо результатів[ред. код]

Доброго дня! Пишу, щоб повідомити, що результати конкурсу статей «Вікіпедія для школи» будуть оголошені пізніше, ніж планувалося: до кінця квітня. На жаль, поточна ситуація не дозволяє нам підбити підсумки раніше.

Від імені організаційного комітету конкурсу перепрошую за затримку і дякую за розуміння. Якщо будуть питання, пишіть мені на сторінку обговорення або на shkolaAt sign.svgwikimedia.org.ua. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 21:06, 27 березня 2020 (UTC)

Додаток для Європейської весни 2020[ред. код]

Оскільки ви створюєте багато статей в конкурсі "Європейська весна 2020", пропоную вам для зручності увімкнути додаток "EUSpring", який у статтях основного простору додає справа зверху сторінки у секції "Ще" пункт "Європейська весна 2020". При натисканні цього пункту з'явиться зручний інтерфейс додання шаблону {{Європейська весна 2020}} на сторінку обговорення статті. --Tohaomg (обговорення) 21:06, 28 березня 2020 (UTC)

@Tohaomg:, дякую, встановив, корисна штука )--Гуманіст (обговорення) 21:10, 28 березня 2020 (UTC)

Боротьба з антикомунізмом[ред. код]

Дякую за запрошення взяти участь в голосуванні щодо перейменування Жовтневого перевороту в революцію. Шкодую, що в той час був неактивний і вчасно не побачив його. Втім як ми розуміємо, це не перший і не останній такий випадок, позаяк доволі примітивні, антикомуністичні настрої, на жаль, вельми розповсюджені по українській Вікіпедії. Я бачу, що ви самі вже не раз з цим стикалися (наприклад, коли вашу статтю про Технокомунізм було номіновано на вилучення). Тому пропоную надалі нам кооперуватися і регулярно повідомляти одне одного у разі виникнення таких випадків, щоб згуртовано їм протидіяти і забезпечувати вільне енциклопедичне висвітлення тем щодо лівої політики. Що скажете? --Тарасій (обговорення) 16:58, 5 квітня 2020 (UTC)

@Surnuk:, вітаю! Я тільки за, товаришу! Будемо кооперуватися, звертайтеся коли що — чим зможу, можливо я колись звернуся. Добре, що тут можна, хоча й складно, знайти однодумців. А щодо того обговорення — то його фінал був наперед передбачуваним. Не могли наші «боги» пропустити, щоб хтось Революцію називав Революцією. Але то вже питання принципове, не міг не спробувати, принаймні--Гуманіст (обговорення) 17:27, 5 квітня 2020 (UTC)

Конкурс «Європейська весна»: Корисна інформація[ред. код]

Доброго дня!

Дякую за вашу участь у конкурсі статей «Європейська весна». Нагадую, що до кінця конкурсу залишилося ще майже два тижні. До кінця травня ви можете покращувати свої статті, аби згодом отримати вищі оцінки за якість та підвищити свої шанси на призові місця )

Також хочу звернути увагу, що організатори створили списки популярних статей в інших мовних розділах, які відсутні або надто короткі у нас. Обирайте цікаві вам країни на сторінці Вікіпедія:Європейська весна 2020/Список статей до створення. Списки популярних статей — на початку сторінки кожної країни.

Це статті, яких давно бракує в УкрВікі, тож було б добре, якби вони з'явилися в рамках нашого конкурсу. Також нагадую, що робота над статтями із цих списків приносить вам додаткові бали при оцінюванні.

Якщо будуть запитання, пишіть мені на сторінку обговорення або на електронну адресу ceespringAt sign.svgwikimedia.org.ua. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 09:08, 18 травня 2020 (UTC)

Ви отримали це повідомлення, бо взяли участь у конкурсі статей «Європейська весна 2020»