Обговорення користувача:Гуманіст

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Рокитянский Олексій Анисимович[ред. код]

Доброго дня. Ви завантажили фото на commons.wikimedia, де існують жорсткі правила (авторське право). Цілком можливо, що це фото можуть взагалі вилучити. Загалом, для Героїв Радянського Союзу використовують інший шлях — добропорядне використання. Наприклад: Тікунов Григорій ЯковичФайл:Тікунов Григорій Якович.jpg. З повагою, --Roman333 (обговорення) 17:30, 10 квітня 2018 (UTC)

Робиться за прикладом, майже один в один. --Roman333 (обговорення) 17:31, 10 квітня 2018 (UTC)
@Roman333:, вітаю! Нещодавно у мене було вилучено півтора десятка зображень, які я завантажував протягом 2018 року для використання у своїх статтях. Тож звертаюся до Вас, щоб Ви мені буквально «на пальцях» пояснили порядок дій із цим добропорядним використанням. Коли треба вставляти цей шаблон і заповняти його? На етапі завантаження фото на commons чи в тілі самої статті? Прикро, скоро буде рік як я у вікіпедії, а ще не навчився цим користуватися...--Гуманіст (обговорення) 14:45, 8 січня 2019 (UTC)
  • Доброго дня. Я завантажував лише фото одного типу (Герої Радянського Союзу і повні кавалери ордену Слави). Всі вони робляться за одним зразком. На цьому мій досвід у оформленні файлів і закінчується. Користувач:antanana — є найбільш авторитетним спеціалістом у цьому питанню (з тих кого я знаю у вікіпедії). Можете звернутися до неї. Перепрошую, що нічим не можу допомогти. --Roman333 (обговорення) 14:57, 8 січня 2019 (UTC)

Добрі ст.[ред. код]

Вітаю колего! Ви забули поставити свій голос про сторінку, котру номінували. З повагою --Professor Senkler (обговорення) 16:01, 14 квітня 2018 (UTC)

Номінації[ред. код]

Доброго дня. Я побачив, що після певних моїх критичних зауважень Ви вирішили видалити свої номінації зі сторінок голосування. Перше, про що я хотів Вам сказати - так робити категорично не можна (тобто просто видаляти щось у Вікіпедії на таких форумах, де участь в обговоренні бере низка користувачі). Якщо Ви хочете зняти номінації - або напишіть про це у самих номінаціях, або дайте знати комусь із користувачів, хто займається адмініструванням цього проекту. Наприклад - я, хтось з адміністраторів чи будь-який досвідчений користувач. Тоді у порядку певної процедури вони знімаються з голосування. Якщо вирішите все ж таки знімати - напишіть мені на сторінку обговорення. З повагою, --SW (обговорення) 22:10, 14 квітня 2018 (UTC)

Тиждень Полтавщини 2018[ред. код]

Вітаю, пане Гуманіст! Запрошую Вас долучитися до проведення тематичного тижня присвяченого славному Полтавському краю. З повагою, — Шиманський હાય! 14:29, 26 квітня 2018 (UTC)

ru:Лазарь (Самадбегишвили)[ред. код]

Сделайте статью в укр-вики?--Станислав Савченко (обговорення) 12:37, 14 травня 2018 (UTC)

Саміт АТЕС 2011[ред. код]

Добрый день. Можете дополнить статью (Сделать заготовку)? Спасибо!--Станислав Савченко (обговорення) 11:45, 8 червня 2018 (UTC)

@Станислав Савченко, не моя тема. Статья судя по-всему должна быть фундаментальной, а писать болванку не вникая - не в моих правилах, извините--Гуманіст (обговорення) 13:10, 8 червня 2018 (UTC)

Новий проект[ред. код]

Вітаю! Чи зможете Ви створити самостійно Вікіпедія:Проект:Лінгвістика чи Вам буде потрібна допомога? З повагою --В.Галушко (обговорення) 17:20, 22 серпня 2018 (UTC)

Доброго вечора, В.Галушко! Навіть не знаю, хоч і не планував цього робити (висловив лише свою думку про доцільність існування проекту), спробувати можна, звичайно. Якщо чесно, я думав, що хтось із досвідчених зголоситься це зробити.
Я не філолог, проте у планах було написати статтю про одну зниклу мову, про яку є статті в іншомовних вікі. Власне, тому мені й прийшла на думку ця ідея - я побачив, що таку статтю нікуди буде "приткнути", нема відповідного проекту.
Але з Вами може й зробимо. Які обов'язки у автора проекту (чи як це правильно називається)? --Гуманіст (обговорення) 18:46, 22 серпня 2018 (UTC)
Розуміння поняття «обов'язки» у Вікіпедії взагалі своєрідне. Не завжди автор проекту є його керівником: наприклад, я є фактичним куратором проекту Грамотність, хоча й приєднався до нього набагато пізніше після його створення. Щодо досвідчених: учасники займаються тим, що їм самим цікаво, і тому проект мусимо ми створювати. --В.Галушко (обговорення) 19:02, 22 серпня 2018 (UTC)
В.Галушко, я тільки що передивився ось цю статтю і зрозумів, що я нічого не зрозумів:). Якщо серйозно, то там такі умови (5 редакторів, не дуже ясні чисто технічні питання - як це все оформлювати ітп ітд). Не знаю з чого починати. У порталах є хоч макет, з допомогою якого можна створювати новий. Складно для користувача, який до цього писав тільки статті і редагував їх, але, думаю, я б там розібрався. А тут взагалі...--Гуманіст (обговорення) 20:05, 22 серпня 2018 (UTC)
Серед активних вікіпедистів я знаю 5 осіб, зацікавлених у мовознавстві. Спитаю їх, може вони погодяться. --В.Галушко (обговорення) 20:33, 22 серпня 2018 (UTC)
Вітаю! Запрошую до участі в новому проекті Вікіпедія:Проект:Мовознавство. Він поки на стадії розробки, але вже зараз Ви можете додати свій підпис у список учасників. З повагою --В.Галушко (обговорення) 20:23, 11 вересня 2018 (UTC)

Питання[ред. код]

Гуманіст Вітаю! Дякую за доповнення. А ви впевнені, що твір Гуревича не проходить за розміром, я подивився, що там 15 розділів, а сторінок скільки? До речі, сподіваюся на ваше поверення до участі у фантастичній осені.

І чи не дійшли ваші руки до книги Браннера, якого ви запланували для прочитання чи чогось іншого зі списка пропозицій, приміром Джека Фінні, Пітера Бігла, Кліфорда Сімака чи Ллойда Біггла-молодшого, які поки не фігурують у ваших планах, як я вважаю помилково, бо цим нехтуєте ліричністю та гуманізмом у їх творах. А оригінальні та філософські твори Джона Бойда та Джеймса Бліша заслуговують на прочитання не менше через їх нетрадиційне викладення тем релігії, а у першому випадку ще й чи еротики у фантастиці.--Yasnodark (обговорення) 12:43, 23 жовтня 2018 (UTC)
Yasnodark, там біля 130 сторінок. Це повість, у нас же рейтинг романів. Наразі вирішив серйозно зайнятися збором комуністичних утопій і написанням якогось критичного розбору. Дізнався, що у Німеччині така праця була зроблена. Нажаль, в мережі є лише ця презентація, сама книга задорого коштує. До речі, можливо, вона Вам відома.
Можете включити, до цього рейтингу за вже узгодженими умовами можна включати будь-які твори обсягом понад 100 сторінок, а також окремі менші твори, проте названі романами при виданні. --Yasnodark (обговорення) 13:50, 23 жовтня 2018 (UTC)
Yasnodark, вилучив цю повість із «Не пройшли за розміром» і переставив її в основний список, при цьому виключивши з нього Першонароджених--Гуманіст (обговорення) 16:13, 23 жовтня 2018 (UTC)
Ваше право.--Yasnodark (обговорення) 16:18, 23 жовтня 2018 (UTC)
Щодо Ваших рекомендацій, то я їх не забув, свого часу прочитаю. По мірі прочитання будуть і нові статті. З повагою, --Гуманіст (обговорення) 13:16, 23 жовтня 2018 (UTC)
Дякую та сподіваюся. А от приміром Ітіна ви здається читали, а статті про нього нема і твори Гуревича статтями не «обласкані».--Yasnodark (обговорення) 16:18, 23 жовтня 2018 (UTC)
Yasnodark:), статті про комутопії я писати зараз не буду, хочу посилатись на власний критичний матеріал, а не тільки на усну «отсебятіну». Поки критичний матеріал тільки в планах, після бесід зі знаючими людьми, виявилося, що до цього ще далеко — комутопій значно більше, ніж я собі уявляв. Ще гору книг треба перечитати. Якщо Ви будете проводити Фантастичну осінь і на наступний рік, то, можливо, я викладу щось про ці твори. P.S. До того ж, уже хтось написав (переклав?) про Країну Гонгурі в рамках місячника. --Гуманіст (обговорення) 17:26, 23 жовтня 2018 (UTC)
Гуманіст Я не про книгу, а про її автора. Щодо книг радий, що ви плануєте дещо урізноманітнити спектр для прочитання і буду чекати на статті на інші фантастичні теми, поки ви відпочинете від комутопій.--Yasnodark (обговорення) 12:40, 24 жовтня 2018 (UTC)
вітаю, зараз на об'єднання часу в мене нема, якщо у вас нема АД про псевдокомунізм щодо конкрених книг, прошу вас перенести більшість вмісту підкатегорії до загальної. Та поки мені не до цього.--Yasnodark (обговорення) 15:19, 11 грудня 2018 (UTC)
@Yasnodark:, тільки що вилучив увесь зміст цієї категорії. Вона наразі порожня. Вилучив також згадку про неї на сторінці тематичника. На жаль, видаляти категорії ще не навчився, можете це зробити Ви. --Гуманіст --Гуманіст (обговорення) 16:23, 11 грудня 2018 (UTC)
Я не маю на це прав, проте мені здається, що технокомунізм можна було залишити у ній.--Yasnodark (обговорення) 16:45, 11 грудня 2018 (UTC)

CEE Spring 2018: підсумки[ред. код]

Доброго дня! Дякуємо за участь у конкурсі! Вікіпоштою Вам надіслала форму для заповнення, щоб ми могли передати чи переслати Вам відзнаки --VikaIvankiv (WMUA) (обговорення) 11:02, 3 вересня 2018 (UTC)

VikaIvankiv (WMUA), дякую, форму заповнив--Гуманіст (обговорення) 12:20, 3 вересня 2018 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:03, 1 листопада 2018 (UTC)

Сторінку Технокомунізм номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Технокомунізм, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 2 листопада 2018. Що ще можна зробити? --Kharkivian (обг.) 12:12, 2 листопада 2018 (UTC)

Сторінку Пролом (роман) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Пролом (роман), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 28 грудня 2018. Що ще можна зробити? --Friend (обг.) 09:33, 28 грудня 2018 (UTC)

Сувеніри за участь у Вікімарафоні 2019[ред. код]

Вітаю! Дякую за Вашу участь у Вікімарафоні. Я надіслала Вам листа вікіпоштою щодо сувенірів; перевірте його, будь ласка.--VikaIvankiv (WMUA) (обговорення) 12:16, 19 лютого 2019 (UTC)

VikaIvankiv (WMUA), дякую, отримав, заповнив--Гуманіст (обговорення) 15:01, 19 лютого 2019 (UTC)

Конкурс WikiGap Challenge[ред. код]

Вітаю! Запрошую взяти учать у міжнародному конкурсі WikiGap-виклик, метою якого є покращення висвітлення жінок у Вікіпедії. Конкурс триває з 8 березня по 8 квітня 2019, щоб взяти участь, вам потрібно зареєструватись у розділі Учасники. Пропоновані до створення статті можна переглянути тут. Переможці марафону отримають призи від Вікімедіа Швеція. --Tespaer (обговорення) 23:40, 15 березня 2019 (UTC)

Згущівка[ред. код]

Zguschene moloko.png Згущівка
Дякую! Вже зробила! Tanyastor (обговорення) 17:32, 8 квітня 2019 (UTC)

Статус файлу Файл:Мосієнко Володимир Сергійович.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Мосієнко Володимир Сергійович.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. 『  』 Обг. 13:09, 11 квітня 2019 (UTC)

привіт! на жаль, не знайшла на сайті підтвердження про те, що світлина є опублікована під вільною ліцензією. якщо є можливість отримати дозвіл, то ознайомтеся із алгоритмом тут: ВП:Дозволи --アンタナナ 04:49, 20 квітня 2019 (UTC)

Сувеніри за участь у Тижні Швеції[ред. код]

Вітаю! Дякуємо за Вашу участь у Тижні Швеції. Надіслала Вам листа вікіпоштою щодо сувенірів; перевірте його, будь ласка.--VikaIvankiv (WMUA) (обговорення) 17:47, 25 липня 2019 (UTC)