Обговорення користувача:Pavlo Shevelo

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошукуБудь ласка, "клікніть" тут, щоб залишити мені повідомлення / Please click here to leave me a new message.


  ……а попередній контент цієї СО заархівовано у:Вікімарафон-2020: напишіть статтю до 16-річчя Вікіпедії й отримайте пам'ятний сувенір![ред. код]

Святковий логотип Вікіпедії
Святковий логотип Вікіпедії
Афіша Вікімарафону
Афіша Вікімарафону

Шановний дописувачу української Вікіпедії Pavlo Shevelo!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2020, присвяченого 16-річчю української Вікіпедії!

Протягом тижня (26 січня—2 лютого 2020) сотні дописувачів створюють нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії десятки або навіть сотні нових статей, однак протягом останнього місяця, на жаль, ви зовсім не редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статтею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей. Вони проводяться по всій Україні від Володимира-Волинського до Сєвєродонецька, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі! Немає вікізустрічі у вашому місті? Ще маєте час встигнути й запропонувати організувати!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 10:02, 27 січня 2020 (UTC)Відповісти[відповісти]

Згущівка[ред. код]

Згущівка
Добрий День!
            Я роблю добро для всіх,просто так, бо мені подобается коли добро роблять мені.
                    ГАРНОГО ВАМ ДНЯ!!!)))
                                                         
                                            Просто Добра Людина)
   P.S.Добро-це одна з галузей душі) Papapizza 1 (обговорення) 07:50, 25 березня 2020 (UTC)Відповісти[відповісти]
дуже дякую, тим більше, що маю сентимент до згущівки :) . Водночас щиро перепрошую, що реагую зі значним запізненням. --pavlosh ҉ 08:16, 8 травня 2020 (UTC)Відповісти[відповісти]

Дякую за допомогу мені як чайнику!))[ред. код]

Дуже дякую за правки в розмітці текстів. Редактор Вікіпедії не є надто складним, принаймні, як мені здається, не складніше за html. Але мені треба витратити час, аби розібратись та звикнути. Ще раз дуже дякую!--Leonid Y. Voloshenko (обговорення) 04:52, 8 травня 2020 (UTC)Відповісти[відповісти]

Прошупрошу, приємно бути корисним. Досить добре пам'ятаю, як мені було непереливки коли сам був чайником (пам'ятаю не деталі, а саме те відчуття новачка), а Вам ще й "пощастило" відразу потрапити у складну ситуацію — дворазове скасування Ваших правок амбітним засновником статті, який уявляє себе її "хазяїном" чи "директором" (на жаль, є такий "звичай" в україномовній Вікіпедії :( ).
 • стосовно "Редактор Вікіпедії не є надто складним, принаймні, як мені здається, не складніше за html", то звертаю Вашу увагу, що необхідно розрізняти редакторИ (множина, бо їх у Вікіпедії два тільки офіційних) та мову розмітки. Оскільки Ви порівнюєте з іншою мовою розмітки — markup language, знаною як htML, то Ви говорите саме про мову розмітки Вікіпедії, якою Ви вже неабияк вправно послуговуєтеся, оформивши таблицю в репліці обговорення (а редактори відрізняються тим, що другий, новіший, намагається позбавити новачків необхідності відразу занурюватися у нетрі мови розмітки при найперших редагуваннях текстів статей — ідея у "зниженні бар'єру" входження в проект і є доволі плідною також і для "поспішайок");
 • щодо "витратити час, аби розібратись та звикнути", то це звичайна справа, не нервуйте і не поспішайте.
Щиро бажаю творчих успіхів у Вікіпедії (зокрема у Вікіпедії ;) ), бо відчуваю, що Ви цінний дописувач (порівнюючи з досвідом допомоги іншим новачкам).
Звертайтеся ще, скільки матимете потребу. --pavlosh ҉ 08:08, 8 травня 2020 (UTC)Відповісти[відповісти]
Дякую за теплі слова! Чи коректно мої слова стосовно Вікі-редактора перефразувати так: "Мова редактору Вікіпедії не є надто складною, принаймні, як мені здається, не складнішою за мову html"?--Leonid Y. Voloshenko (обговорення) 09:27, 8 травня 2020 (UTC)Відповісти[відповісти]
так коректніше, втім (гадаю не лише для таких нудзярів, як я) ще не досить коректно (хоча б з огляду на те, що редакторів понад один).
якщо "мова розмітки" (як частина доволі усталеного виразу «Мова розмітки гіпертексту», що є прямим перекладом HyperText Markup Language) не смакує, то нехай буде «мова форматування» чи ширше «мова форматування тексту» чи щось подібне (себто краще "прив'язуватися" не до інструменту роботи з текстом, а до об'єкту-мети-результату тієї діяльності).
--pavlosh ҉ 10:04, 8 травня 2020 (UTC)Відповісти[відповісти]

Про царя у Вікіпедії[ред. код]

Вітаю, Павле!

Відповідаю на репліку.

Павле, царя потрібно безжально виганяти. Якби римляни не вигнали Коріолана, Рим був би зруйнований чварами, і ніколи не досяг би величі і могутності. Нині Коріолан (трагедія) актуальний для України, культурні провідники нації це відчувають див., у 2014 році Влад Троїцький поставив оперу, з 2019 року іде спектакль в театрі Франка.

Yuri V. в) 21:19, 9 травня 2020 (UTC).Відповісти[відповісти]

Вітаю і дякую за висловлене змістовне міркування, Юрію! Проте ми, українці, як ніхто знаємо, що неможливо задавнені складні проблеми розв'язати швидкими простими рішеннями.
——pavlosh ҉ 21:27, 9 травня 2020 (UTC)Відповісти[відповісти]

Вікімарафон-2021: подаруйте Вікіпедії статтю до 17-річчя Вікіпедії![ред. код]

Шановний дописувачу української Вікіпедії Pavlo Shevelo!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2021, який присвячений 17-річчю української Вікіпедії! До кінця тижня (від сьогодні, 28 січня, до неділі 31 січня включно) закликаємо усіх охочих привітати Вікіпедію з днем народження, написавши принаймні одну статтю.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії десятки або навіть сотні нових статей, однак протягом останнього місяця, на жаль, ви зовсім не редагували Вікіпедію. Можливо, саме Вікімарафон стане гарним приводом повернутися до наповнення Вікіпедії? ) Усі учасники та учасниці Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, можуть отримати пам'ятні сувеніри.

Окрім створення статей, ви можете також долучитися до онлайн-вікізустрічей. У п'ятницю та суботу пройдуть вебінари із редагування Вікіпедії, реєструйтеся на них тут. Також кожного дня з четверга по неділю о 18:00 можна буде долучитися до онлайн-консультації і поставити будь-яке запитання про Вікіпедію.

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) від імені організаційного комітету Вікімарафону 2021 11:54, 28 січня 2021 (UTC)Відповісти[відповісти]

Дякую, що не забуваєте. Обіцяти не можу (не маю змоги), але намагатимусь долучитися до марафону. --pavlosh ҉ 10:10, 31 січня 2021 (UTC)Відповісти[відповісти]

Привіт! У квітні-травні за підтримки ГО «Вікімедіа Україна» плануємо провести онлайн-форум адміністраторів українських вікіпроєктів. Попередній формат (який можна обговорювати) — дводенна онлайн-подія, яка приблизно наполовину складатиметься із практичних тренінгів і наполовину із обговорень/дискусій; відкрита для всіх активних користувачів, але спрямована на адміністраторів української Вікіпедії та сестринських проєктів.

Запрошую вас обговорювати формат, пропонувати теми сесій і зголошуватися до участі на цій сторінці — Вікіпедія:Форум адміністраторів вікіпроєктів 2021.

Ви отримали це повідомлення, бо є адміністратором/адміністраторкою чи адміністратором інтерфейсу української Вікіпедії чи іншого вікіпроєкту українською мовою. --Acedtalk 16:02, 15 квітня 2021 (UTC)Відповісти[відповісти]

Привіт! 29—30 травня 2021 року пройде перший форум адміністраторів українських вікіпроєктів. Запрошуємо вас долучатися.

Захід складатиметься із практичних тренінгів та обговорень, корисних для адміністраторів Вікіпедії та інших вікіпроєктів. Хоча цільовою аудиторією події є адміністратори, вона відкрита для участі усім охочим активним користувач(к)ам вікіпроєктів за попередньою реєстрацією.

Захід пройде онлайн у формі дводенної події, по кілька годин на день. Час — попередньо із 11:00 до 16:00 кожного дня (точний час може незначно змінитися залежно від програми).

Для участі запрошуємо зареєструватися за цим посиланням. Також будемо раді вашим пропозиціям власних виступів або ідеям тем, які варто підняти на форумі. Навіть якщо ви не зможете долучитися до події вживу, можете усе одно зареєструватися; після події організатори надішлють вам записи сесій, які будуть записуватися. Деталі — на сторінці події.

Ви отримали це повідомлення, бо є адміністратором/адміністраторкою чи адміністратором інтерфейсу української Вікіпедії чи іншого вікіпроєкту українською мовою. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 07:58, 14 травня 2021 (UTC)Відповісти[відповісти]

Привіт! Пишу, щоб нагадати про цю подію; вона пройде уже в цю суботу—неділю. Плануємо багато цікавого для адміністраторів вікіпроєктів — як практичні тренінги (на кшталт технічних порад чи вирішення конфліктів), так і обговорення. Якщо не вийде долучитися, але подія зацікавила, можете все одно заповнити реєстраційну форму; потім ми надішлемо записи усіх або більшості сесій. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 22:25, 26 травня 2021 (UTC)Відповісти[відповісти]

Вікімарафон-2022: напишіть статтю з нагоди 18-річчя Вікіпедії![ред. код]

Шановний дописувачу української Вікіпедії Pavlo Shevelo!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2022, який присвячений 18-річчю української Вікіпедії! Марафон триває до понеділка 31 січня включно, тож закликаємо усіх охочих привітати Вікіпедію з днем народження, написавши принаймні одну статтю.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії десятки або навіть сотні нових статей, однак протягом останнього місяця, на жаль, ви зовсім не редагували Вікіпедію. Можливо, саме 18-річчя Вікіпедії стане нагодою написати нову статтю? ) Усі учасники та учасниці Вікімарафону, які напишуть хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Окрім створення статей, ви можете також долучитися до вікізустрічей, переважно онлайн, хоча в деяких регіонах карантинні обмеження дозволяють і офлайн. Детальніша інформація доступна тут: Вікіпедія:Вікімарафон 2022/Вікізустрічі.

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) від імені організаційного комітету Вікімарафону-2022 09:45, 29 січня 2022 (UTC)Відповісти[відповісти]

Потрібна допомога[ред. код]

Дорого дня! Мені потрібна Ваша допомога. Вперше в житті пишу нову статтю, до цього лише редагувала, але відчуваю в собі сили винести статтю на простори Вікіпедії. Я студентка, але через війну в країні освіта дещо погіршилася, з точки зору браку інформації в моєму напрямку. У нас в місті є IT-компанія, яка в моєму, та й у всіх університетах міста, проводить безкоштовні лекції та курси для тих, хто цікавиться технічним напрямком. Також допомагають нашому університету технічно. Оскільки університети не дають належної інформації про розробку і айті, це був шанс для мене здійснити свою мрію почати програмувати. Я ще не стала розробником, і не думаю, що це скоро станеться, але ця компанія допомагає таким людям, як я, від початку до кінця, і навіть на практиці є можливість спробувати щось зробити. Я надихаюся такими діями, бо вперше бачу, щоб ІТ-компанія якось культурно та освітньо пов’язана із суспільством, і я пишаюся, що таке є навіть у моєму рідному місті. Більше того, вони розробили прикольні додтки для букінгу за межами країни, думаю нашим у Європі це якось навіть допоможе, хоча в цій темі я не дуже розбираюся. Написати статтю було досить важко, оскільки вся інформація про них в основному англійською, а це не моя рідна мова. У зв'язку з тим, що я ще не досягла великого успіху в написанні статей, звертаюся до вас як до досвідченого професіонала в питаннях редагування Вікіпедії, оскільки я повністю заплуталася в етапах написання статті і не впевнена, що вона без помилок. Моя стаття є в інкубаторі Вікіпедії "инкубатор: bandapixels". В англомовній вікіпедії не розуміють, що таке вікі інкубатор і навіть не бачать статтю на моїй сторінці. Будь ласка, допоможіть мені, які подальші кроки після публікації статті в інкубаторі і що я повинна виправити в статті. Буду дуже вдячна за будь-яку допомогу! --V.rova (обговорення) 09:05, 4 жовтня 2022 (UTC)Відповісти[відповісти]

Підтвердження статті SocialBoost[ред. код]

Вітаю! Створили статтю на Вікіпедії про міжнародну технологічну громадську організацію SocialBoost, яка об’єднує стартапи і технічну експертизу з урядами та громадянським суспільством для розв’язання проблем економік, що розвиваються. Чи можете ви прочитати статтю та підтвердити її?

Дуже вдячні за співпрацю та внесок у розвиток української tech сфери. --Яніна Шабанова (обговорення) 14:28, 13 квітня 2023 (UTC)Відповісти[відповісти]