Обговорення користувача:Taras.G

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
   Основні засади Вікіпедії   
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Taras.G!
   Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас, як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікі-розмітки.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

Якщо виникли запитання про проект або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповідь на Ваше питання там відсутня, поставте запитання у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your languages skills, you are welcomed to create your own User Page, introduce interwiki, load images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask help of Community on CommunityPortal (help).
   Як створити статтю
   Як редагувати статті
   Ілюстрування статей
   Потренуйтеся тут!
   Правила і вказівки
   Стиль оформлення статей
   Авторські права
   Довідка
   Користувачі, що допоможуть Вам
   Словничок вікітермінів

І моя Вм порада. Змініть нік. У вікіпедії не вітаються образливі і провокаційні імена. Для цього слід звернутися на ось цю сторінку. Успіхів. --Pavlo1 (обговорення) 18:23, 11 червня 2012 (UTC)[відповісти]

Шаблони не перекладаються[ред. код]

Якщо перекладаєте статтю з іншої вікі, то парметри і назви шаблонів просто перекладати не можна, треба зайти на сторінку шаблону в Вікі звідки перекладаєте, перейти по інтервікі до нас, подивитись як шаблон зветься у нас, які в нього параметри і тоді вставити наш шаблон і перенести параметри. В цьому випадку {{Космічний апарат}}. Успіхів. --Igor Yalovecky (обговорення) 09:44, 12 червня 2012 (UTC)[відповісти]

Запрошення до участі у Тижні Чорного моря[ред. код]

Запрошення до участі в астрономічному тижні[ред. код]

MediaWiki message delivery (обговорення) 19:24, 13 червня 2015 (UTC)[відповісти]

Тиждень екології[ред. код]

--アンタナナ через MediaWiki message delivery

Тиждень екології[ред. код]

--アンタナナ через MediaWiki message delivery

У Вікіпедії пройде конкурс статей з фізики та астрономії[ред. код]

З повагою, член оргкомітету Звірі (обговорення) 21:07, 15 березня 2016 (UTC)[відповісти]

Вітаю, вже розпочалася реєстрація щодо участі у місячнику фантастики, що офіційно стартує незабаром, для участі в тематичнику запрошую зареєструватися на його сторінці.--Yasnodark (обговорення) 14:25, 11 вересня 2017 (UTC)[відповісти]

пропозиція[ред. код]

Вітаю @ФІГ ВАМ:, вже розпочалася реєстрація щодо участі у тематичнику фантастики, що стартує у вересні, для участі в тематичнику запрошую зареєструватися на сторінці. Сподіваюся на вашу участь та створення і поліпшення статей про фантастичні твори та їх творців. Під час відповіді прошу пінгувати. З повагою. Координатор проекту «Фантастика»--Yasnodark (обговорення) 16:19, 8 вересня 2018 (UTC)[відповісти]

Запрошуємо взяти участь у WikiScience Contest 2019[ред. код]

Вітаю!

До кінця листопада триває WikiScience Contest 2019 — конкурс статей, присвячений науковим темам. Цьогоріч у конкурс включені три наукові дисципліни: біологія, фізика та археологія. Беріть участь у конкурсі і допоможіть українській Вікіпедії поповнитися фаховими статтями на ці теми!

У конкурсу є призовий фонд, і ви маєте шанс виграти цінні призи за перемогу та активну участь у кожній з номінацій. Призами будуть сувеніри та сертифікати інтернет-магазинів. Детальніші правила участі можна прочитати в регламенті.

До речі, паралельно у Вікісховищі відбувається фотоконкурс Wiki Science Competition 2019 в Україні. Приєднуйтесь до нього також!

Якщо будуть питання, пишіть на SciencePhotowikimedia.org.ua або на Фейсбук-сторінку.

З повагою, --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) (від імені організаційного комітету конкурсу) 11:01, 14 листопада 2019 (UTC)[відповісти]

Ви отримали це повідомлення, бо вказали на своїй сторінці, що є біологом чи фізиком та/або цікавитесь біологією чи фізикою.

Місяць астероїдів та місяць космічних телескопів[ред. код]

Запрошуємо вас долучитися до створення та покращення статей в рамках нинішнього Місяця астероїдів та майбутнього Місяця космічних телескопів, який розпочнеться 1 квітня. Будемо раді бачити вас серед учасників! З найкращими -- Dmytro Tvardovskyi (обговорення) 00:14, 28 березня 2023 (UTC)[відповісти]

Неприйнятна назва облікового запису[ред. код]

Вітаємо!

Повідомляємо Вас, що обране Вами при реєстрації ім'я облікового запису не відповідає політиці Вікіпедії щодо назв облікових записів (наприклад, є провокаційним, рекламним, збігається з назвою організації/установи/підприємства тощо). Зважаючи на відсутність у Вашому внеску вандалізму та інших відверто неконструктивних дій, припускаючи Ваші добрі наміри у Вікіпедії, Вас наразі не заблоковано.

Будь ласка, протягом семи днів оберіть іншу назву облікового запису та зверніться на сторінку Спеціальна:GlobalRenameRequest із запитом на перейменування облікового запису. Зверніть увагу, нова назва облікового запису має відповідати згаданій вище політиці.

Якщо протягом семи днів Ви не звернетесь із запитом на перейменування облікового запису, адміністратори будуть змушені заблокувати цей обліковий запис.

У випадку блокування ви не втрачаєте можливості створити новий обліковий запис або звернутись із запитом на перейменування цього. --Andriy.v (обговорення) 17:03, 20 липня 2023 (UTC)[відповісти]