Обговорення користувача:Ahonc/Архіви/грудень 2017

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

OTRS: 2013031210010276

Привіт. Можеш будь ласка подивитись на що саме наданий цей дозвіл і яка там ліцензія прописана? Бо в нас у ВД купа творів, хочу їх правильно поатрибутувати. artem.komisarenko (обговорення) 10:51, 1 грудня 2017 (UTC)

«… видання Юрія Отрошенка „П'єси і переклади співаної поезії“ (тексти, ноти, картини) та твори Юрія Отрошенка, зображені на фотографіях, зроблених Наталією Тимків та Іллею Корнійком». Ліцензія CC-BY-SA-3.0.--Анатолій (обг.) 20:40, 1 грудня 2017 (UTC)
Дякую. artem.komisarenko (обговорення) 00:37, 2 грудня 2017 (UTC)

Сторінку Литвинов Сергій Миколайович номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Литвинов Сергій Миколайович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 10 грудня 2017. Що ще можна зробити? --Анатолій (обг.) 00:57, 10 грудня 2017 (UTC)

OTRS

c:File:Mykhailo Melnyk Father Vasil.jpg. Дякую --Павло (обговорення) 13:35, 15 грудня 2017 (UTC)

Шаблон:Роздільні пункти Львівської дирекції ЛЗ

До того, що я написав у описі правки, додам, що якраз для тих небагатьох статей, де він НЕ один, від мого редагування буде користь, тоді як для тих багатьох, де він один, він не згорнеться, тож шкоди не буде--Unikalinho (обговорення) 06:21, 14 жовтня 2017 (UTC)

Ще одну річ додам. У мене в особистих налаштуваннях прописано так, щоби всі навшаблони були згорненими. АЛЕ! Якщо прописати в самому шаблоні state=expanded, то НАВІТЬ це налаштування не допомагає! Тож із будь-якої точки зору краще залишати оцей параметр state незаповненим. Повторюю, в такому випадку шаблон працюватиме за замовчуванням як autocollapsed, тобто буде відкритим, коли один, і закритим, якщо не один. Ну і особисті налаштування тоді працюватимуть--Unikalinho (обговорення) 06:33, 14 жовтня 2017 (UTC)
Я взагалі не розумію, нащо згортати шаблони. Якщо він великий, на півсторінки, то ще можна. А звичайний шаблон нема сенсу. В усіх дирекціях прописано розгорнутим, чим Львівська особлива?--Анатолій (обг.) 10:12, 14 жовтня 2017 (UTC)
Вибачте за затримку, просто дуже багато позавікіпедійних справ, заходжу рідко
Давайте не будемо примусом займатися. Ваш варіант перекриває навіть особисті налаштування. А мій варіант навіть не згортає шаблон, а лише "напівзгортає", і то лише умовно. Стосовно цього є загальновікіпедійний консенсус: якщо шаблон один, то розгортати, якщо більше, то згортати. На Львів (станція) (звідки я й вийшов на цей шаблон) таких навшаблонів є три. Хочете, щоб усі були розгорнутими -- відкривайте обговорення в рамках усієї вікіпедії. А поки що є так, як є. Додам ще опис цього всього в документацію шаблона, щоб не було непорозумінь--Unikalinho (обговорення) 16:57, 5 листопада 2017 (UTC)
Не бачив правил щодо цього. Шаблони інший дирекцій розгорнуті, не бачу причин робити виняток для цієї. У вашому випадку він завжди згорнутий виходить і не можна вказати окремо стан згорнутості. Ви хочете міняти, тож ви відкривайте обговорення.--Анатолій (обг.) 17:00, 5 листопада 2017 (UTC)
Ні. Завжди згорнутий -- це якщо прописати state=collapsed. А якщо залишати поле порожнім, то він буде діяти саме так, як написано нижче.--Unikalinho (обговорення) 17:03, 5 листопада 2017 (UTC)
Я кажу, що примусово розгорнути його неможливо у вашому випадку.--Анатолій (обг.) 17:17, 5 листопада 2017 (UTC)
А я якраз кажу, що примусово розгортати або примусово згортати не потрібно. Див. {{Параметри згортання}}--Unikalinho (обговорення) 06:51, 8 листопада 2017 (UTC)
Ну вам може й не потрібно, а мені потрібно.--Анатолій (обг.) 19:11, 8 листопада 2017 (UTC)
То чому Ви вирішили, що має бути по-Вашому? {{Параметри згортання}} прийняте давним-давно, і там є консенсус...--Unikalinho (обговорення) 16:47, 11 грудня 2017 (UTC)
Я не бачив стосовно інших дирекцій, але вважаю, що і там треба не розгортати примусово. Ще раз зазначу: якщо залишити параметр порожнім, то шаблон буде розгортатись, якщо він один, і згортатись, якщо не один. А користувача, якого це не влаштовує, може в особистих налаштуваннях зміни зробити--Unikalinho (обговорення) 17:07, 5 листопада 2017 (UTC)
Але проблема в тому, що якщо з якоїсь причини не працюють JavaScript'и (а воно буває, коли хтось помилку зробить чи оновлять платформу), то розгорнути його неможливо. Тому я проти згорнених шаблонів.--Анатолій (обг.) 17:13, 5 листопада 2017 (UTC)
Непрацюючі скрипти в окремих к-чів -- не привід змушувати всіх бачити на сторінці 2, 3, 5, 6 примусово розгорнених шаблонів. У таких випадках просто виправляють помилки. За потреби звертаються на Вікіпедія:Кнайпа (технічні питання)--Unikalinho (обговорення) 06:53, 8 листопада 2017 (UTC)
Якщо так просто, виправте.--Анатолій (обг.) 19:08, 8 листопада 2017 (UTC)
А що виправляти? І чому я? Якщо щось не так, я звертаюсь за вищезгаданим посиланням. А чому Ви всіх змушуєте танцювати під Вашу дудку, мені незрозуміло. Мати на одній сторінці два-три-чотири-п'ять розгорнутих навшаблонів спільнота не бажає...--Unikalinho (обговорення) 16:52, 11 грудня 2017 (UTC)
Якщо не буде переконливої відповіді, то подальші Ваші зміни вважатимуться неконсенсусними. Тож я ще почекаю розумний термін--Unikalinho (обговорення) 17:10, 5 листопада 2017 (UTC)
Чого це вони неконсенсусні??? Якби в усіх дирекціях були згорнуті, а тут розгорнутий, тоді так. А тут навпаки, у всіх дирекція розгорнуті, а ви хочете цей згорнути, тому неконсенсусні ваші дії.--Анатолій (обг.) 17:13, 5 листопада 2017 (UTC)
Ми зараз говоримо не про дирекції, а про всі навшаблони взагалі та про технологію їх роботи. Наочною демонстрацією цієї технології можна побачити в {{Параметри згортання}}. Якщо з цим ознайомитись, то цілком зрозуміло, що шаблон за замовчуванням буде розгортатись там де він один, і згортатись там, де їх більше одного. А примусово розгортати одразу кілька шаблонів на одній сторінці є неконсенсусним для всієї Вікіпедії (власне тому й маємо те, що прописано в {{Параметри згортання}}). І я не думаю, що багато людей на таке погодяться. Якщо ж Ви хочете ввести для навшаблонів дирекцій якийсь виняток, то саме це й треба обговроити. І насправді тут потрібно було якраз Вам спочатку відкрити обговорення, досягти консенсусу, а вже потім впровджувати це. А зараз на сторінках великих станцій маємо доволі незручну ситуацію, де Ваші шаблони дирекцій є не єдиними, але примусово розгорнені. І правильним було б усунути це ноу-хау для шаблонів дирекцій, тобто забрати примусове expanded, в крайньому випадку замінити це слово на autocollapsed--Unikalinho (обговорення) 06:42, 8 листопада 2017 (UTC)
Я ознайомився, перевірив і можу сказати, що {{Параметри згортання}} не працює ні у моїй, ні у вашій версії. Тож цей аргумент не пройшов.--Анатолій (обг.) 19:08, 8 листопада 2017 (UTC)
Давайте так. У мене весь той час був зламаний палець, і я навіть заходити сюди не міг (тому й не відписував), тож зараз мені потрібен час, щоб повністю відновити в пам'яті всю дискусію, заодно перевірити ось це Ваше твердження. Але пам'ятаю, що якщо забрати примусове розгорнення, то шаблон автоматично розгортається там, де він один, і згортається там, де він не один. У мене є саме так, і то завжди--Unikalinho (обговорення) 16:52, 11 грудня 2017 (UTC)
Автоматичного (ро)згортання я не заперечував. Я казав, що {{Параметри згортання}} у вашій версії не працюють.--Анатолій (обг.) 20:49, 11 грудня 2017 (UTC)
Що саме не працює? Не розгортається, коли шаблон на сторінці один, чи не згортається, коли він на сторінці не один? Бо саме такі параметри задані за замовчуванням, і в мене все саме так працює--Unikalinho (обговорення) 12:54, 12 грудня 2017 (UTC)
Ні, не працюють параметри (ро)згортання, ті, що НЕ за замовчуванням.--Анатолій (обг.) 19:10, 12 грудня 2017 (UTC)
Але я-то пропоную якраз встановити ті, що за замовчуванням. Ви самі знаєте, що це за параметри, бо редагували сторінку, де вони прописані--Unikalinho (обговорення) 11:23, 15 грудня 2017 (UTC) Чи Ви неодмінно хочете, щоб на сторінці з трьома навігаційними шаблонами (наприклад тут) вони всі автоматично розгорталися?--Unikalinho (обговорення) 11:26, 15 грудня 2017 (UTC)
@Unikalinho: ви про незначні зміни колись чули??? Якщо потрібно виправити своє ж повідомлення, робіть зміну незначною. Інакше на кожне редагування приходить електронний лист… Потім у поштовій скриньці купа листів, що Unikalinho відредагував сторінку обговорення, хоча досить було лише одного.--Анатолій (обг.) 13:12, 16 грудня 2017 (UTC)
Мені це занадто важко... кожного разу ту галочку ставити. Мені здається, Вам легше споглянути на зайвий лист у своїй поштовій скриньці... обсяг же тепер у них необмежений.
Я хочу почути відповідь на своє питання. Бо ми обговорюємо певні зміни в шаблоні, а не просто балакаємо...--Unikalinho (обговорення) 13:47, 19 грудня 2017 (UTC)
О, нарешті ми дійшли до чогось спільного :) Мені теж занадто важко кожного розгортати шаблони. Мені здається, вам буде легше згорнути їх у кількох статтях.--Анатолій (обг.) 19:54, 19 грудня 2017 (UTC)
Але в такому випадку доведеться забрати оце "expanded" з коду. Бо воно перекриває навіть отаку зміну... я про це й говорив на самому початку, що для того, щоб можна було в самих статтях щось робити, в самому шаблоні параметр state має бути порожнім--Unikalinho (обговорення) 10:49, 22 грудня 2017 (UTC)
Я вам уже пояснив вище, що у вашій версії така конструкція теж не працюватиме. У моїй версії шаблон завжди розгорнутий, у вашій може бути і згорнутим, і розгорнутим, причому примусово зробити розгорненим/згорненим не вийде (перевіряв). Я вважаю, що краще, коли він завжди розгорнутий. Не так вже він і багато місця займає у статті.--Анатолій (обг.) 19:25, 22 грудня 2017 (UTC)
Ще раз. {{Параметри згортання}}. Там написано про те, що за замовчуванням шаблон автоматично розгортається на тих сторінках, де він є один, і згортається там, де він не один. До такого консенсусу дійшли ще на зорі існування Вікіпедії. Ви ж хочете примусово розгортати шаблони навіть там, де їх кілька. Причому так, щоб вони були такими розгорнутими для всіх... незалежно від їхнього бажання та особистих налаштувань. Тому я прошу показати в укрвікі консенсус на примусове розгортання всіх навігаційних шаблонів, або ж відкрити відповідне обговорення в кнайпі. В іншому випадку потрібно змиритися з тим, що на сторінках типу Львів (станція) наш шаблон буде автоматично згортатися (бо він там один з трьох), а на, наприклад, Гірняк (станція) -- автоматично розгортатися (бо він там один).--Unikalinho (обговорення) 08:38, 26 грудня 2017 (UTC)
А ви покажіть правило, де написано, що шаблони мають згортатися. Що не заборонено, те дозволено. Я вам вкотре пояснюю, і востаннє: параметри згортання не працюють в цьому шаблоні ні у вашій, ні у моїй версії, тож ваше рішення не підходить. Не бачу сенсу далі продовжувати дискусію.--Анатолій (обг.) 19:47, 26 грудня 2017 (UTC)
Ці правила прописані в {{Параметри згортання}}. Їх придумав не я. Далі: Ви так і не сказали, ЩО САМЕ не працює в цих параметрах. Я процитую:
«
   |state=collapsed для відображення шаблону в згорнутому стані, тобто прихованим за його заголовком – наприклад, {{BASEPAGENAME|state=collapsed}}
    |state=expanded для відображення шаблону в розгорнутому стані, тобто повністю видимим – наприклад, {{BASEPAGENAME|state=expanded}}
    |state=autocollapse для відображення шаблону в згорнутому стані, але лише коли на сторінці присутній інший шаблон такого ж типу – наприклад, {{BASEPAGENAME|state=autocollapse}}

Якщо не задано інакше (див. параметр |state= у коді шаблону), за замовчуванням шаблон має стан autocollapse
»

Звертаємо увагу на останнє речення: Якщо не задано інакше (див. параметр |state= у коді шаблону), за замовчуванням шаблон має стан autocollapse. Це означає, що коли поле |state= є порожнім, то шаблон працює як autocollapse (тобто згортається, якщо він на сторінці не один, і розгортається, якщо він один). Саме так наш шаблон і працює в моїй версії.

Я ще раз запитую: ЩО САМЕ тут у Вас не працює? Якщо ж Ви хочете примусово розгортати всі навігаційні шаблони на одній сторінці (навіть якщо їх багато), то Ви мусите врахувати й побажання інших користувачів, які примусового розгортання не хочуть (а консенсус проти примусового розгортання було прийнято ще на зорі існування вікіпедії). Якщо Ви вважаєте, що на цей шаблон має бути виняток, то потрібно обґрунтувати це. Інакше Ваші дії розцінюються як неконсенсусні--Unikalinho (обговорення) 17:06, 30 грудня 2017 (UTC)

По-перше, не було ніякого консенсусу на зорі Вікіпедії. На зорі Вікіпедії не було взагалі розгортання шаблонів. По-друге, 30 навігаційних шаблонів розгорнуті, ви хочете зробити 1 автозгортанням, то ваші дії є неконсенсусними, а не мої. Якби я поставив в одному розгорнутість, а в інших було автозгортання, тоді так. По-третє, щодо параметрів згортання. Ви повістю текст шаблону читали? Той, який розміщений на сторінці шаблону, а не початковий. Там написано, що при вказанні {{Роздільні пункти Львівської дирекції ЛЗ|state=expanded}} шаблон має бути розгорнутим, а при {{Роздільні пункти Львівської дирекції ЛЗ|state=collapsed}} — згорнутим, але це не працює. Тому не треба мені щоразу показувати цей шаблон. Узагалі я не розумію. Ви мені намагаєтеся три місяці щось пояснити. Я вас попросив найпростіше: дайте посилання на правила. Ви ж мені все про параметри згортання розказуєте… Якщо правила нема, то я не бачу далі про що говорити. Не морочте мені голову.--Анатолій (обг.) 18:28, 30 грудня 2017 (UTC)