Обговорення користувача:AlexSmith2121

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Найсвіжіший коментар: VoidWanderer у темі «Часткове блокування від 22 серпня 2022» 11 місяців тому
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   Основні засади Вікіпедії   
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, AlexSmith2121!
   Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проєктом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проєкту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Як створити статтю
   Як редагувати статті
   Ілюстрування статей
   Потренуйтеся тут!
   Правила і настанови
   Стиль оформлення статей
   Авторські права
   Довідка
   Користувачі, що допоможуть Вам
   Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 20:17, 15 березня 2022 (UTC)Відповісти

Джерела

[ред. код]

Вітаю! Дякую за Ваш внесок до статті 3-тя бригада оперативного призначення НГ (Україна), але частину інформації я вимушений вилучити через порушення низки правил Вікіпедії та рекомендацій Міноборони МКІП. Зокрема, вилучено інформацію про факти загибелі низки військовослужбовців, які підтверджено авторитетними джерелами (це порушує правила ВП:АД, ВП:В, ВП:ОД та ВП:БЖЛ). Так само ці правила порушує і вказання дати загибелі військовослужбовців, якщо у джерелі (публікації) немає підтвердження, що загибель сталася в цей день - в Указах Президента України немає дат загибелі військовослужбовців, а лише факт їх нагородження посмертно в день видачі указу. Тому прошу Вас не додавати інформацію, яку не можна підтвердити та перевірити через вже опубліковані матеріали у ЗМІ. Дуже прошу ознайомитися з правилами Вікіпедії щодо поводження з інформацією та підтвердженням її в статтях (ВП:АД, ВП:В, ВП:ОД та ВП:БЖЛ) та надалі дотримуватися них. --Kharkivian (обг.) 21:10, 16 серпня 2022 (UTC)Відповісти

Вітаю! Я командир цієї бригади Олександр Півненко, як ви думаєте я знаю хто і коли загинув в моїй військовій частині? --AlexSmith2121 (обговорення) 11:00, 20 серпня 2022 (UTC)Відповісти
AlexSmith2121, Вікіпедія не спирається на знання вікіпедистів.
Вікіпедія спирається тільки на опубліковані надійні джерела. Це — її основа. Надійними джерелами вважаються: статті у поважних виданнях, книги від знаних авторів, меморіальні сайти національного рівня.

Мета Вікіпедії — повна та надійна енциклопедичність. Перевірність є ключовою умовою для досягнення цієї мети, тому дописувачі повинні використовувати та покладатись тільки на джерела, що варті довіри — так, щоб можна було легко перевірити наведені у статті факти.
Це означає, що для того, щоб написати хорошу енциклопедичну статтю, слід використовувати факти, твердження, ідеї, припущення, теорії, точки зору, гіпотези та аргументи, опубліковані поважним видавцем. Критерієм для включення у Вікіпедію є саме перевірність (тобто, можливість перевірки за наведеним джерелом), а не істинність.
Перевірність є однією із трьох політик, що регулюють порядок наповнення Вікіпедії. Решта дві — це Вікіпедія:Нейтральна точка зору та Вікіпедія:Жодних оригінальних досліджень. У комплексі ці три політики визначають якість та тип даних, що допустимі для розміщення в основному просторі назв Вікіпедії.
— Вікіпедія:Перевірність

А також:

Якщо бажаєте внести у Вікіпедію яку-небудь корисну інформацію, можете це зробити, однак зауважте, що інформація без посилання на надійне (авторитетне) джерело може бути надалі вилучена зі статті.
— Вікіпедія:Авторитетні джерела

Двома словами: повний перелік загиблих доцільно буде навести тоді, коли з'являться опубліковані джерела до нього.
--VoidWanderer (обговорення) 15:15, 21 серпня 2022 (UTC)Відповісти

Часткове блокування від 22 серпня 2022

[ред. код]

Доброго вечора.

Через неузгоджені зміни, війну редагувань і відсутність бажання дослухатися до пояснень, які вам були наведені раніше, ви дістаєте часткове блокування: вам обмежено доступ до сторінки 3-тя бригада оперативного призначення НГ (Україна).

Блокування може бути зняте, якщо ви ознайомитеся із основами функціонування Вікі, про які вам говорилося, і дасте обіцянку робити конструктивний внесок до статті.

Дякую за розуміння, --VoidWanderer (обговорення) 19:50, 22 серпня 2022 (UTC)Відповісти

Доброго дня! Надійне джерело довідка про смерт моїх бійців! --AlexSmith2121 (обговорення) 10:00, 23 серпня 2022 (UTC)Відповісти
Інтернет воїни! --AlexSmith2121 (обговорення) 10:00, 23 серпня 2022 (UTC)Відповісти
Надійні джерела у Вікіпедії описуються правилом Вікіпедія:Авторитетні джерела.
В даному випадку — це статті у поважних виданнях, книги від знаних авторів, меморіальні сайти національного рівня. --VoidWanderer (обговорення) 10:19, 23 серпня 2022 (UTC)Відповісти
Я лично правил статьи про свою бригаду! Вы меня забанили! Молодцы, я уже на пути создания своего сайта и книги памяти! --VoidWanderer а вы дальше редактируйте, вам же больше известно про 3 бригаду НГУ! Спасибо что помогаете военным. --AlexSmith2121 (обговорення) 18:57, 4 вересня 2022 (UTC)Відповісти
Дякую за ваш внесок і за все, що ви робите. Проте мені здається, що в цілях вашої безпеки, вам варто змінити номер телефону та робочий комп'ютер. --ХЕндрюХ (обговорення) 10:18, 5 вересня 2022 (UTC)Відповісти

Зняття блокування

[ред. код]

Я побачив ваші редагування у дубльованій статті, яку ви створили замість сторінки, до якої я заблокував вам доступ свого часу: ред. № 38443406, Обговорення:3 бригада оперативного призначення "СПАРТАН" НГ України.

Через те, що цього разу ви наводили джерела до правок, я зніму ваше блокування зі сторінки 3-тя бригада оперативного призначення НГ (Україна), оскільки це було головною претензією до ваших редагувань.

Також, на майбутнє скажу: якщо ви отримали адміністративне обмеження, у Вікіпедії не прийнято створювати нову сторінку натомість. По-перше, це створює дубляж статей: дві статті описують одне й те ж — правило ВП:ПОДІБНЕ говорить про це. По-друге, це вважається обходом накладеного блокування. Обидва моменти засуджуються у Вікіпедії. Якщо є проблема, вона завжди може бути вирішена у цивілізований спосіб. --VoidWanderer (обговорення) 12:34, 1 серпня 2023 (UTC)Відповісти

Інфа

[ред. код]

Я досліджую сучасну війну Росії проти України, і мені цікава інформація, що ви публікуєте, чи не могли би ми поспілкуватися? KupDenKupri (обговорення) 01:06, 11 вересня 2022 (UTC)Відповісти