Обговорення користувача:ХЕндрюХ

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

* Архів 1

Конспірологія[ред. код]

Вітаю. Зауважте що я видалив посилання. Там звісно цікаві догадки, але вони не є додатковими фактами по темі. --ASƨɐ 21:55, 31 жовтня 2018 (UTC)

Добрий вечір. Ви ж маєте розуміти, що офіційні росЗМІ такого писати, на жаль, не будуть. Та й серед наших докопатися до істини навряд чи комусь буде цікаво. Навів як посилання, щоб люди самі могли все оцінити. Як знаєте. Сперечатися не буду, бо на таке немає часу :) --ХЕндрюХ (обговорення) 00:34, 1 листопада 2018 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:03, 1 листопада 2018 (UTC)

Дякую за пропозицію, але я і так займаюся упорядкування у міру своїх скромних можливостей:) --ХЕндрюХ (обговорення) 21:13, 3 листопада 2018 (UTC)

Місяць Української революції та державності[ред. код]

Coat of Arms of UNR-2.svg
Ukrainian revolution 1917-1921 monthly contest logo-02.png

Доброго дня! Запрошуємо долучитися до місячника статей Української революції та державності, що проходитиме з 14 листопада до 14 грудня. Допоможіть збільшити кількість та покращити якість статей на історичну, культурну, воєнну та інші теми безпосередньо пов'язані з революційною добою та українською державністю. Ми підготували список статей до створення, але можете пропонувати свої. Приєднуйтесь!

--TohaomgBot (обговорення) 20:27, 15 листопада 2018 (UTC)

Конкурс WikiGap Challenge[ред. код]

Вітаю! Запрошую взяти учать у міжнародному конкурсі WikiGap-виклик, метою якого є покращення висвітлення жінок у Вікіпедії. Конкурс триває з 8 березня по 8 квітня 2019, щоб взяти участь, вам потрібно зареєструватись у розділі Учасники. Пропоновані до створення статті можна переглянути тут. Переможці марафону отримають призи від Вікімедіа Швеція.--Tespaer (обговорення) 21:39, 17 березня 2019 (UTC)

Мільчевська та ін.[ред. код]

Вітаю! Дякую за уточнення та доповнення до написаних мною статтей. Щодо ваших вимог (бо звучить воно як вимога) повніше використовувати посилання (я так розумію мова йде про оф сайт ФФУ). То частково вже почав робити, але протоколи матчів мені майже не доступні, як і статистика по збірним. Оскільки ця інформація доступна лише зареєстрованим користувачам (а для цієї реєстрації мені потрібен е-мейл, якого в мене немає і якого принципово не бажаю створювати). З повагою, --Дми88 (обговорення) 9:45, 28 березня 2019 (UTC)

Дякую за Вашу відповідь. Ви робите велику справу, але могли б її робити краще. Це не вимога, а побажання. Просто уважніше перечитуйте свої статті - ось і все. Про електронну скриньку, звісно, цікаво) --ХЕндрюХ (обговорення) 10:25, 4 квітня 2019 (UTC)

Нова стаття[ред. код]

Д.Д. Андрію, дякую, що перевірив. Але є два моменти. Чому я не можу забрати зайву -- середню -- колонку? Треба зробити різнокольоровим. Я тобі на пошту вишлю, як воно має виглядати.--Volodymyr VB (обговорення) 13:35, 27 травня 2019 (UTC)
@Volodymyr VB: Зробив як зміг. -- ХЕндрюХ (обговорення) 14:55, 27 травня 2019 (UTC)

Запрошення до участі у Тижні Швеції[ред. код]

Доброго дня! Завтра починається тематичний тиждень Швеції, який триватиме до 30 червня. Колись ви брали участь у Місяці Швеції — можливо, вам було б цікаво долучитися і до цього тематичного тижня.

В рамках тижня можна писати на будь-які теми, пов'язані із Швецією. Для активних учасників тижня передбачені сувеніри від Посольства Швеції в Україні та ГО «Вікімедіа Україна», а для найактивніших — окремі призи і запрошення на нагородження в Посольстві у Києві. Запрошую вас долучатися! --Aced 11:16, 5 червня 2019 (UTC)