Обговорення користувача:Danilin

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

[ред. код]
   Основні засади Вікіпедії   
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Danilin!
   Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас, як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікі-розмітки.

Якщо виникли запитання про проект або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповідь на Ваше питання там відсутня, поставте запитання у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Як створити статтю
   Як редагувати статті
   Ілюстрування статей
   Потренуйтеся тут!
   Правила і вказівки
   Стиль оформлення статей
   Авторські права
   Довідка
   Користувачі, що допоможуть Вам
   Словничок вікітермінів

--Divega (обговорення) 18:19, 13 лютого 2013 (UTC)Відповісти

Вилучення шаблонів

[ред. код]

Вилучення шаблонів, що зазначають недоліки статті без їх виправлень можуть вважатись вандалізмом. За такі дії можливо отримати блокування. Ознайомтесь з переліком посилань щодо рекомендацій до написання статей на цій сторінці вище та за посиланнями у шаблонах.--Divega (обговорення) 19:00, 9 лютого 2013 (UTC)Відповісти

Знову звертаю вашу увагу на неприпустимість вилучення шаблонів без виправлення їх зауважень. Такі дії вважаються вандальними та можуть призвести до вашого блокування.--Divega (обговорення) 18:40, 13 лютого 2013 (UTC)Відповісти
  • Зверніть також увагу, що писати про себе у Вікіпедії дуже і дуже небажано (можливо, помиляюся, але ваш нік свідчить, що з Олександром Валерійовичем ви пов'язані). Зараз стаття виставлена на вилучення. Ознайомтеся із ВП:БІО і, якщо вважаєте, що стаття відповідає цьому правилу, спробуйте довести це тут: Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/13 лютого 2013. Вилучення службового шаблону про вилучення призведе до обмеження редагування цієї статті вами. --Acedtalk 19:13, 13 лютого 2013 (UTC)Відповісти

Блокування

[ред. код]
Блокування
Блокування
Вас тимчасово заблоковано у зв'язку з вилученням службових шаблонів на сторінці Данілін Олександр Валерійович‎ для запобігання подальшим порушенням. Термін блокування — 1 день.
Коли термін блокування буде вичерпано, ми будемо раді продовженню Вашої конструктивної участі в проєкті.

Після закінчення терміну блокування зніметься автоматично.

Якщо Ви вважаєте, що є вагомі причини для розблокування, створіть нову тему унизу Вашої сторінки обговорення та додайте такий текст: {{Розблокувати|Ваша причина тут ~~~~}}.

--Acedtalk 19:22, 13 лютого 2013 (UTC)Відповісти

Блокування і подальша робота.

[ред. код]

Доброї ночі, шановний новий користувач!

Вас заблокували за порушення правил Вікіпедії. Спробую пояснити простою зрозумілою мовою, що сталося.

1. Наскільки я розумію, Ви написали статтю про себе. В цьому нічого поганого не було б, якби Ви були б дійсно дуже значимою особою для Вікіпедії. Але в іншому випадку, на думку більшості, такі статті мають бути вилученими, оскільки не є значимими для Вікіпедії. У нас досить небагато вікіпедистів (користувачів-редакторів Вікіпедії) мають про себе статтю у Вікіпедії. Той наший відомий користувач Юрій Пероганич розпочав знайомство із Вікіпедією так як і Ви. І його статтю ТЕЖ витерли. Ну, хіба, може, не заблокували. Ну то, я вважаю Ви просто потрапили під гарячу руку адміна. ;-0 2. Службові шаблони мають право видаляти або ті, хто поставили, або адміни, і, як правило, тільки після усунення причини. Службовий шаблон, це оте - <noinclude>{{Delete|13 лютого 2013}}</noinclude>.

Щоб я порадив у цій ситуації.

  1. Заспокоїтися
  2. Обговорити причини даної ситуації із більш досвідченними колегами. Навіть ті, хто проголосували За вилучення Вашої статті, після обговорення, можуть змінити свою думку. (сьогодні-завтра, поки буду мати інет теж зможу підсказати, що і як робити)
  3. Це нормальна ситуація у вікіпедії. Тут добре допомагає використання принципу Дотримання думки про добрі наміри учасників. Заходьте на сторінку Обговорення Видалення статті і спокійно і АРГУМЕНТОВАНО відстоюйте свої переконання. Так!, ДОБРА витримка іноді просто КОНЧЕ необхідна для такого процесу! Іноді доводиться змирятися і йти на поступки. Вікіпедія - жива. І тут живі люди. Завтра Вас розблокують і Ви це прочитаєте. Успіхів!

Пс. Щоб перейти на сторінку обговорення видаленої статті треба натиснути на Посилання вгорі самої статті (у даному випадку на текст "Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/13 лютого 2013" ) Або ось тут прямо - http://uk.wikipedia.org/wiki/Вікіпедія:Статті-кандидати_на_вилучення/13_лютого_2013#.D0.94.D0.B0.D0.BD.D1.96.D0.BB.D1.96.D0.BD_.D0.9E.D0.BB.D0.B5.D0.BA.D1.81.D0.B0.D0.BD.D0.B4.D1.80_.D0.92.D0.B0.D0.BB.D0.B5.D1.80.D1.96.D0.B9.D0.BE.D0.B2.D0.B8.D1.87

ну і перечитати ще раз http://uk.wikipedia.org/wiki/Вікіпедія:Критерії_вилучення_статей І це також - http://uk.wikipedia.org/wiki/Вікіпедія:Критерії_значимості/Особи

За Вас іде добре оце - "Статтю створив учасник або анонім з нульовим внеском, що не володіє вікі-розміткою (замість вилучення допоможіть йому оформити статтю як треба)." звідси - http://uk.wikipedia.org/wiki/Вікіпедія:Критерії_вилучення_статей — Це написав, але не підписав користувач Nickispeaki (обговореннявнесок).

Стаття Данілін Олександр Валерійович: що робити

[ред. код]

Доброго дня! Перш за все уважно почитайте ось це: Вікіпедія:Критерії значимості/Особи. Відповідність цим критеріям і їх висвітлення у статті визначає чи бути їй у вікіпедії. Якщо предмет статті відповідає хоча б частині з них — продовжуйте роботу над статтею. Якщо ні — подумайте, може краще написати про щось інше.
Тепер про роботу над статтею. Аби не було таких непорозумінь, коли починаєте роботу над статтею поставте зверху шаблончик {{пишу}} (просто напишіть пишу в подвійних фігурних лапках — а машина самв намалює відповідну картинку) — це значить що стаття в роботі, прохання не заважати. Далі: уся інформація в статті має бути підтверджена незалежними джерелами (див. тут Вікіпедія:Авторитетні джерела). Форма статті — див. Вікіпедія:Стиль. У вас є ше пять днів на роботу: раніше 20-го підсумки обговорення щодо вилучення підводитись не будуть.
Що треба робити на сторінці обговорення номінації статті на вилучення: коли ви у своїй статті доведете, що її предмет відповідає вищевказаним критеріям слід висловити в обговоренні свої аргументи посилаючись на конкретні пункти правила (критеріїв). Бажано ще коли стаття буде готова поставити на обговоренні шаблончик {{Перероблено}}, який привертатиме увагу адміністратора, що підбиватиме підсумки до проведеної над статтею роботи.
Здається усе. Звертайтесь, якщо що. До речі, в обговореннях вікіпедисти підписуються. Це робить машина автоматично, якщо ви поставите читири тільди ~~~~ або тиснете на клавішу з синім олівцем (третя зліва) над панеллю редагування. Якісних редагувань. --Pavlo1 (обговорення) 20:33, 14 лютого 2013 (UTC)Відповісти

Переглянув.
По-перше нехватає посилань на незалежні джерела. Данілін гуглиться досить непагано — слід добавити. Бажано зносками. Виставлені шаблончики «[Джерело?]» слід замінити посиланнями.
По-друге, відповідність критеріям↓ по змісту статті не проглядається. Якщо є треба акцентувати на:

  • Розробка нової наукової теорії (нехай навіть незагальноприйнятої), широко відомої гіпотези (доведеної чи спростованої);
  • Наукове, географічне або геологічне відкриття, помітна участь в експедиціях і наукових експериментах;
  • Офіційна участь у програмних комітетах великих (не менше 100 учасників) наукових конференцій, наявність запрошених доповідей на великих конференціях;
  • Професорська робота у провідних або унікальних вузах за даною спеціальністю;
  • Авторство винаходів, що мають кардинальне значення для розвитку тієї чи іншої сфери виробництва чи обслуговування;
  • Наявність публікацій у провідних наукових журналах;
  • Значна участь у створенні великих довідкових видань, підготовці навчальних посібників для початкової, середньої і вищої школи, які використовуються за межами навчального закладу, в якому працював чи працює автор;
  • Значна кількість науково-популярних публікацій на широко відомих Інтернет-ресурсах, у журналах тиражем не менше 1000 примірників, книг тиражем не менше 500 примірників;
  • Розробка оригінальної методики освіти, що викликала резонанс у професійному педагогічному співтоваристві та в суспільстві в цілому.

--Pavlo1 (обговорення) 13:59, 15 лютого 2013 (UTC)Відповісти