Обговорення користувача:GlovackiBot

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, GlovackiBot!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 09:32, 21 листопада 2016 (UTC)

Автоматизована заміна тексту: (-дата_народження +дата народження)[ред. код]

Доброго дня! Для чого ви це робите? Я зараз дивлюся на статтю Савицький Юліан Феліксович (перша, яка трапила під руку), там усі поля з підкресленнями, і ви прибираєте підкреслення рівно з одного поля. Який у цьому сенс? Це може хіба заплутати — NickK (обг.) 09:55, 28 листопада 2016 (UTC)

Безглузді редагування бота[ред. код]

А який сенс у прибиранні чи додаванні пробілів або переводів рядка? І навіщо вилучати незаповнені параметри шаблонів?--Анатолій (обг.) 16:58, 20 травня 2017 (UTC)

Вирішив зробити багато косметичних редагувань, тому запустив їх з під бота. Краще пишіть на мою СО, бо тут я не завжди можу побачити. --Glovacki (обговорення) 17:01, 20 травня 2017 (UTC)
Я спитав у чому їх сенс. Нащо прибирати незаповнені параметри шаблонів? Раптом хтось захоче заповнити, але не знатиме, як зветься параметр.--Анатолій (обг.) 17:03, 20 травня 2017 (UTC)
Хто буде заповнювати параметр просто у статті? Скоріше вже на вікіданих. А якщо дуже треба буде, то піде прочитає на сторінку шаблона і документації, і додасть. --Glovacki (обговорення) 17:05, 20 травня 2017 (UTC)
У нас далеко не всі шаблони мають відповідні параметри на Вікіданих. Нащо користувачу робити зайві дії, йти читати документацію, якщо можна просо вписати дані біля потрібного параметра?--Анатолій (обг.) 17:07, 20 травня 2017 (UTC)
Ок, заперечення прийняте, більше бот такого робити не буде. --Glovacki (обговорення) 17:44, 20 травня 2017 (UTC)