Обговорення користувача:Lindentop

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Lindentop!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

Зік.[ред. код]

Добрий день! А що там із тим Зіком? ЧИМ закінчилося? Бо... Я і додав до статті, бо ВПЕРШЕ хоч ЯКАСЬ внятна інформація про пацієнтів, що з ними відбувається.... А то прямо якийсь вакуум! Ніби кріз землю провалилися! То мені цікаво - що ж там із тим Зіком? То Ви не рекомендуєте його додавати? Звісно, я додавав би щось серйозніше, але ж ніхто майже нічого не пише. УП та ЄП вже майже півмісяця ніц не пишуть! А навіть оте, що Ви додали... Там сухі цифри і чисто робочі зустрічі.... ;-( Навіть ЖОДНОЇ фотографії! Ок. Буду дуже вдячний за пояснення. Бо я тільки від Вас вперше почув про Зік - ще й відразу образився, бо це виглядало для мене мало не як вандалізм - викидання АД (ну, я тоді ще Зіка вважав Ад... ;-) ). --Nickispeaki (обговорення) 13:33, 17 березня 2020 (UTC)

Зік часто маніпулює відомостями, тому честі його додавати нема. Про УП та ЄП не ручаю. Те, що додав — офіційне джерело, котре в будь-якому випадку буде вище за будь-яку новинарню. Зік мав світлину, але вона неінформативна, а отже непотрібна. — 🌳 💬

Правопис[ред. код]

Доброго дня, не міняйте слова "аудиторія" на "авдиторія", "ноу-хау" на "нов-гав" тощо. Наприклад, хоча "АВдиторія" і допускається правописом, все одно сталою нормою вважається "АУдиторія", принаймні в укр вікіпедії так прийнято, це консенсус спільноти. Дякую. --Kanzat (обговорення) 00:00, 9 листопада 2020 (UTC)