Обговорення користувача:Oleksandr Tahayev

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

-- Automatic welcomer (обговорення) 12:37, 11 серпня 2014 (UTC)

Зміст

Хокей на зимових Олімпійських іграх 2018 — жіночий турнір[ред. код]

перепрошую, що вліз але там вже є шаблони під жіночі збірні. Тому підкорегував трохи. --Jphwra (обговорення) 11:06, 22 лютого 2018 (UTC)

@Jphwra: Дякую. Я заново створив шаблон "Hockeybox2", який до цього вилучили. Бо "Хокейний поєдинок" чомусь не підходив. Якби це функціональність якось об'єднати і зробити перенаправлення. Тут трохи посварилися під час Олімпіади, якщо цікаво можете почитати Вікіпедія:Запити до адміністраторів#Місячник Олімпійських ігор.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 11:33, 22 лютого 2018 (UTC)
Вже почитав. Вікіпедія так і лишається місцем з'ясування в кого що там довше, замість розвитку контенту. --Jphwra (обговорення) 11:36, 22 лютого 2018 (UTC)
Шаблони ПВ та ГБ є. по останньому ЧС подивись, торішньому — 2017 року. --Jphwra (обговорення) 11:55, 22 лютого 2018 (UTC)
@Jphwra: Та я вже, чесно кажучи, поки писав про шорт-трек, забув для чого вони потрібні.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 12:13, 22 лютого 2018 (UTC)
ОК, я сам потім підкорегую. --Jphwra (обговорення) 12:13, 22 лютого 2018 (UTC)

Вітаю![ред. код]

Христос Воскрес! Вітаю зі святом, всього самого найкращого! --Yukh68 (обговорення) 14:04, 8 квітня 2018 (UTC)

@Yukh68: Воїстину воскрес! Взаємно вітаю.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 14:05, 8 квітня 2018 (UTC)

Оскар Вайлд[ред. код]

Вітаю, Oleksandr Tahayev!

Я помітив, що ви час від часу перекладаєте вибрані та добрі статті з інших мовних розділів. Нещодавно натрапив на Ваш переклад статті про Бернарда Шоу. Може Вам також вдасться перекласти добру статтю про Оскара Вайлда? Якщо ж це для Вас завелика і надто марудна робота, то можна поділити статтю і перекласти її спільними зусиллями. Відпишіть, будь ласка, якщо Вам цікаво. Дякую, --Andrew-CHRom (обговорення) 08:45, 11 квітня 2018 (UTC)

@Andrew-CHRom: Я досить багато вже так статей переклав, хоча деякі можливо не до кінця. Цю я вже колись дивився і можливо мене зупинило те, що в ній вже є якийсь текст. Я ніколи не заміняю повністю наново тексту, а намагаюся залишити те, що було написано нашими користувачами раніше, бо шкода роботи цих всіх людей. Раз вже Ви звернулися, то давайте я її швиденько сьогодні до ночі перекладу, перервавши участь у Місячнику східної Європи, тим більше, що це можливо письменник, який мені найбільше сподобався в оригіналі. А старий текст якось розподілю всередині перекладу. Спільно перекладати немає сенсу, оскільки мені зручніше це робити через переклад вмісту і одразу. А краще Ви потім це все ще раз вичитаєте.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 11:58, 11 квітня 2018 (UTC)

Oleksandr Tahayev, щиро вдячний. Я тоді більше сконцентрую увагу на творах Вайлда — займуся доповненням наявних статтей і створенням нових, аби якнайширше описати його діяльність на сторінках української вікіпедії. Ще раз дякую.--Andrew-CHRom (обговорення) 12:19, 11 квітня 2018 (UTC)

@Andrew-CHRom: Добре.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 12:32, 11 квітня 2018 (UTC)
@Andrew-CHRom: Щось я трохи переоцінив свої сили. Почав перекладати, але виявилося трохи складніше, ніж думав, і займе кілька днів. Щось у мене вже менше енергії ніж раніше. Треба десь шукати нові джерела для натхнення.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 07:51, 12 квітня 2018 (UTC)
Нічого страшного, можна й на довше розтягнути, тобто писати про шахістів, але й спорадично повертатися до перекладу.--Andrew-CHRom (обговорення) 08:16, 12 квітня 2018 (UTC)
@Andrew-CHRom: Я поступово працюю над цією статтею у своїй чернетці Користувач:Oleksandr Tahayev/Оскар Вайлд. Доробив до розділу "Судові процеси", а решту збираюся в липні, бо хочу дотоді присвятити свій час музичному конкурсу. Але мені не подобається і той текст, який вичитав, і я певен, що там є помилки, бо англійський оригінал виявився заважким для мене. Тож, якщо є бажання, можете переглянути текст у моїй чернетці до розділу "Судові процеси", порівняти його в паралельних вікнах і вичитати.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 08:16, 22 травня 2018 (UTC)
Спробую на вихідних переглянути. Дякую. Я вже думав, що Ви забули про цю статтю. До речі, хотів спитати, Ви перекладаєте з польської за допомогою ґуґл перекладача, чи використовуєте якийсь інший спосіб?--Andrew-CHRom (обговорення) 14:27, 22 травня 2018 (UTC)
@Andrew-CHRom: Перекладаю за допомогою "перекладу вмісту", який використовує Яндекс, але потім додатково виправляю спеціальним скриптом, який я написав під шахову тематику, оскільки майже всі статті про шахістів у польській Вікіпедії написані за схожим зразком. А потім залишається вже не так багато виправляти вручну.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 14:37, 22 травня 2018 (UTC)
Впали мені в око декілька статей в польській вікі, тож вирішив запитати. Спробую тоді спочатку перекласти за допомогою "перекладу вмісту", але якщо не вийде нормальна якість, то робитиму вручну.--Andrew-CHRom (обговорення) 14:48, 22 травня 2018 (UTC)
@Andrew-CHRom: На мою думку виходить швидше, якщо виправляти всередині перекладу вмісту, а не просто вручну.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 14:59, 22 травня 2018 (UTC)
Вітаю! Ви не проти, якщо я внесу ще свої корективи? Пишу, щоб уникнути конфлікту редагувань.--Andrew-CHRom (обговорення) 09:18, 15 вересня 2018 (UTC)
@Andrew-CHRom: Можете вносити сміливо корективи. Якщо буде конфлікт редагувань, то я зроблю так, щоб і Ваші і мої редагування збереглись. Мені ще небагато залишилось і сьогодні я закінчу. Стаття насправді потребує ретельної вичитки. Я підозрюю, що там навіть можуть бути фактичні помилки перекладу, оскільки я не дуже знайомий з тогочасною термінологією. Мені не подобається побудова деяких речень. Може я ще після Вас попрошу інших користувачів у кнайпі.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 09:49, 15 вересня 2018 (UTC)
@Andrew-CHRom: Можете сміливо виправляти. Свою роботу я поки що завершив.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:19, 15 вересня 2018 (UTC)
Добре, дякую. Маю питання до вступу. Не знаю, на скільки доцільно вживати каторжні роботи, оскільки письменник не має нічого спільного з Російською імперією. Може варто замінити на важкі роботи? Може ще якось?--Andrew-CHRom (обговорення) 10:24, 15 вересня 2018 (UTC)
@Andrew-CHRom: Важкі роботи це занадто загально. Потрібно конкретніше значення, щоб було зрозуміло, що це відбувалося в ув'язненні. Стаття Каторга пропонує для країн крім Росії варіант "Примусові роботи". Хоча я почитав російську статтю, то в ній написано, що такі роботи оплачувані. А для неоплачуваних є стаття "Обов'язкові роботи".--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:31, 15 вересня 2018 (UTC)

Кайдо Кюлаотс[ред. код]

Доброго дня. Помітив багато помилок перекладу. Повиправляйте, будь ласка.--Білецький В.С. (обговорення) 06:45, 14 квітня 2018 (UTC)

@Білецький В.С.: Там не так було багато помилок, просто вони кидаються в очі. Я начебто повиправляв. Це в мене просто розкладка клавіатури буває сама час від часу перескакує сама. Подивіться, будь ласка, може Ви мали на увазі ще якісь помилки.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 06:52, 14 квітня 2018 (UTC)
Дійсно. Просто кидалися в очі. Багато не було.--Білецький В.С. (обговорення) 10:08, 14 квітня 2018 (UTC)
@Білецький В.С.: Я вже кілька місяців пишу Вікіпедію просто через не можу. Я пишу багато статей про шахістів, бо придумав спосіб як прискорити переклад з польської Вікіпедії, за допомогою перекладу вмісту і спеціального скрипта. Потім ще трохи виправляю вручну, але часом вже на автоматі це роблю, тому можуть залишитися кілька помилок. Статті виходять кращі, ніж в російській Вікіпедії і залишилося ще десь тисячу. Хочу тему шахістів добити, щоб потім про неї вже не згадувати. Але старих мотивів у мене вже не залишилося через особисті проблеми. Крім мене їх все-одно ніхто не напише і через 10 років. Якщо кільки помилок десь залишиться, то нічого страшного. Навіть кілька разів читав думку, що це допомагає залучати дописувачів.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:51, 14 квітня 2018 (UTC)
Згоден з Вами. Вітаю Вашу роботу і Ваш доробок у Вікіпедії. Це дійсно один з РЕАЛЬНИХ працюючих україномовних проектів. Будь-що треба його підтримувати, розвивати, вдосконалювати. Ваші статті про шахістів давно помітив. Вони мають енциклопедичний характер, робота системна - те що треба. Успіхів! Тримаймося!--Білецький В.С. (обговорення) 11:02, 14 квітня 2018 (UTC)
Дякую за підтримку. Намагатимусь знаходити в собі сили для подальшої роботи.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 11:16, 14 квітня 2018 (UTC)

Доброго вечора. А ось тут і багато в очі кидається, і загалом помилок чимало. Принаймі я лише в одному реченнні їх не бачу. Чи там просто шаблон {{у роботі}} загубився? З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 18:10, 16 квітня 2018 (UTC)

@Thevolodymyr: Справді шаблон пропустив.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 18:14, 16 квітня 2018 (UTC)

Уточнення[ред. код]

Добрий день! Не можна забрати те, чого немає. Це щодо користувача Aeou. --Basio (обговорення) 14:55, 22 квітня 2018 (UTC)

@Basio: Але ж раніше він був адміністратором?--Oleksandr Tahayev (обговорення) 14:57, 22 квітня 2018 (UTC)
@Basio: Все, він вже мені сам відповів.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 15:01, 22 квітня 2018 (UTC)

про статті про аніме[ред. код]

прошу Вас проголосувати не лише проти видалення статті УкрДаб, а й інших у категорії, оскільки там всі утворення, і зокрема АК Міцурукі займаються українізацією в інтернеті чи на місцях, жоден з них не допускає компромісів з ворогом через вигідність чи інші фактори. Бо ці нерозумні дійсно їх видалять, попри всі авторитетні джерела, які таки є.

@Анімешник: Я втомився вже проти всіх них боротися майже чотири роки. Я й так займаюся багатьма речами, нехтуючи особистим життям. Ви самі подумайте добре і обґрунтуйте цю саму думку там. Може хтось прислухається і завдяки цьому ще джерела пошукає, або відповідно підіб'є підсумок. І ви підписуйтеся. Зверху на панелі управління є такий олівець (у мене він п'ятий зліва). Коли натиснете, то з'явиться чотири хвилясті риски, це й буде підпис.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 17:37, 22 квітня 2018 (UTC)
Боротися не треба. Треба просто поставити голос.
@Анімешник: За попередньої системи це було голосування, а нині проста наявність голосу нічого не значить. Треба добре обґрунтовувати. --Oleksandr Tahayev (обговорення) 06:25, 23 квітня 2018 (UTC)

Стаття Тетяна Шадріна[ред. код]

Шановний користувачу! Дякуємо, що ви зробили свій внесок до Вікіпедії, створивши статтю Тетяна Шадріна. Проте ця стаття надто мала та/або недооформлена, щоби бути повноцінною енциклопедичною статтею. Якщо протягом трьох днів її не буде суттєво поліпшено (хоча б до рівня статті-заготовки), статтю буде вилучено. Якщо ви маєте намір доробити статтю, приберіть зі статті шаблон-попередження та поставте шаблон {{Edited}}. Із запитаннями можете звертатися до мене. — Brunei (обговорення) 17:22, 26 квітня 2018 (UTC)

@Brunei: Доробив.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 19:22, 26 квітня 2018 (UTC)

Вікі любить музику[ред. код]

Фредді Мерк'юрі[ред. код]

перепрошую за своє редагування, не звернув увагу на шаблон пишу. --Jphwra (обговорення) 06:19, 1 червня 2018 (UTC)

@Jphwra: Нічо. Я в цей час не редагував.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 06:21, 1 червня 2018 (UTC)

Питання[ред. код]

А з іранськими НП такої заливки не буде як з хорватами? --Jphwra (обговорення) 14:15, 3 червня 2018 (UTC)

@Jphwra: це залежить лише від @Sergento:.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 14:18, 3 червня 2018 (UTC)
Вітаю. Зайнятися Іраном планую одразу по завершенню роботи із Хорватією. У процесі заливок Хорватії значною мірою вдалося налагодити заливку даних по клімату за координатами і пошук самих координат (за їх відсутності на ВД, а з Іраном, наскільки бачив, це трапляється значно частіше, ніж із Хорватією) в OSM. (Цей пошук спрацьовує не для всіх НП, але для значної частки, тому мабуть буде ок). Єдине що, по Ірану, як я розумію, немає історичних даних по населенню, які зазвичай є для Хорватії, тому не буде діаграми з чисельністю населення за різними роками. То ж очікую, що у статтях по Ірану будуть загальні дані про населення за переписом 2006 року, а в більшості ще і координати НП і таблиця з кліматом. Поки залишилося до перекладу кілька жупаній Хорватії і до заливки стільки ж, плюс ті, що вже перекладені але не залиті. --Sergento 08:31, 4 червня 2018 (UTC)
@Sergento: Привіт, Сергію. Я чесно кажучи сподівався, що вийде хоча би 9000 статей за той місяць, а вийшло разом з заливками 7300. Якби заливати понад 9000 статей за місяць, то можна було би за два роки досягнути мільйона. Тільки щоб не перевищувати 10000, бо це би спонукало інші вікіпедії до масштабних заливок, що небажано. Ти тоді на вікічетвергові здається казав, що в тебе ще багато незалитих білків залишилося. Поки готуєш таблицю для Ірану, то може заливав би по кілька тисяч білків на місяць, так щоб сумарно десь виходило між 9 і 10 тис., принаймні тих, для яких є міжмовні посилання. Може ще я не буду настільки швидко встигати транслітерувати Іран, то додатково можна було би білки, взагалі мені було неважко з такою швидкістю траслітерувати Хорватію, міг би ще десь удвічі швидше. Ще таке таке питання, чи можна буде в ці самі статті за допомогою цього самого бата додавати якусь нову інформацію? Це було б дуже непогано на майбутнє, якщо з'являтимуться нові дані, наприклад, населення Ірану за минулі роки, або захочеш прописати словами якусь інформацію з карток.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 07:51, 7 червня 2018 (UTC)
Вітаю. Ну, відтоді з білками ми покінчили. Вже доволі давно. Їх залили щось із кільканадцять тисяч і на тому поки все. Там Бруней їх переглядає, деякі ми перезаливаємо із тих, що уже були, але для мого бота там роботи наразі не дуже є в плані заливок. Зараз працюю над заливанням тих жупаній, які вже є перекладені і потім залишаться ще дві. І на тому закінчиться Хорватія. Наразі не маю достатньо часу, аби залити їх швидше, можу приділяти цьому тільки кілька годин на день. Конкретно цим ботом додавати інфо до існуючих статей я не можу, він заточений тільки під створення нових. Але якщо з'явиться багато нової вагомої інформації, яку варто буде додавати ботом, то можна буде подумати над тим, як це зробити. Якщо для Ірану знайдеться щось крім тих Екселівських файлів із населенням до початку заливки, то можна буде це залити, чи в картку, чи текстом. Те, як виглядатимуть, залиті ботом, обов'язково узгодимо. --Sergento 08:51, 7 червня 2018 (UTC)
@Sergento: Добре тоді. Я поки буду писати про музику, а ти спробуй якось швидше бота налаштувати. Мені вже не терпиться почати транслітерувати, бо я це ще задумав задовго до того Вікічетверга.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:55, 7 червня 2018 (UTC)

Try the new version of Content Translation[ред. код]

Hi Oleksandr Tahayev,

I’m Pau Giner, a Designer and Product Manager working with the Language team of the Wikimedia Foundation. We are working on some improvements to Content Translation that may be of your interest since you have been a prolific translator during the recent months.

Currently the Language team is working on a new version of Content Translation that will provide a more solid editing experience. This is expected to solve many of the common issues that translators experience when creating a translation. Inserting and editing complex content such as references will be much easy, reliable and producing cleaner wikitext as a result.

The new version is a major refactoring and architectural update of Content Translation, so we want to expose it to editors in a gradual way but starting at an early stage. Given your experience with the current version of the tool, we think you are an ideal candidate to try the new version and give us feedback. If you are interested you can follow these steps:

  1. Access the new version of the tool. You can access the new version anytime at the usual location of the tool by adding a version=2 parameter to the URL. So you can follow this link to start a new translation: https://uk.wikipedia.org/wiki/Special:ContentTranslation?version=2
  2. Translate an article. Try to create a new article as you would normally do in Content Translation.
  3. Provide feedback. Based on your experience translating with the new version (and your previous experiences with the former version) you can provide feedback in this talk page. Provide feedback mentioning what worked well, what didn’t work so well, and whether you noticed anything important to be missing to support your translation workflow. If you are familiar with Phabricator (our bug tracking system), you can report CX2 related issues by creating a ticket using this link.

Your feedback will be very useful to identify common issues to work on for the upcoming months.

Thanks for using Content Translation.

--Pginer-WMF (обговорення) 09:51, 12 червня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Дискографія Боба Ділана[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Дискографія Боба Ділана був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:06, 13 червня 2018 (UTC)

Питання[ред. код]

Вітаю Олександре, можете поставити у статті "Волейбольна Євроліга" поставити шаблон про застарілість інформацію, бо геть нічого про перемогу українців. А я забув як шаблон виглядає.--Yasnodark (обговорення) 15:08, 15 червня 2018 (UTC)

А я ніколи й не знав.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 15:09, 15 червня 2018 (UTC)


Питання[ред. код]

Вітаю Oleksandr Tahayev прошу вас залишити ваш голос у "пропоновані зміни" цієї сторінки щодо змісту фотоколлажу, бо попередні розділи захаращені, а тут конкретна пропозиція і чітко буде видно проявив спільноти.--Yasnodark (обговорення) 13:38, 18 червня 2018 (UTC)

Подяка[ред. код]

IBM 026 card code.png
Подяка
За визначальний внесок у підготовку заливки статей про населені пункти Хорватії. Sergento 11:05, 25 червня 2018 (UTC)

Запрошую також за можливості долучатися до наступного проекту. Sergento 11:05, 25 червня 2018 (UTC)

Не в службу, а в дружбу[ред. код]

Доброго дня. Ви запропонували перенести 3 статті Війна Ареса та ін. в статтю про автора. Згоден. Слушно. Але я зараз утиснутий в часі - вже майже в дорозі. Чи не зможете допомогти перенести? З перепосиланнями. Буду дуже вдячний. З повагою.--Білецький В.С. (обговорення) 16:16, 28 червня 2018 (UTC)

Вікі любить музику: вікідані та поліпшення статей (до 09 липня)[ред. код]

Wiki loves music-logo ukr.svg

Привіт! Конкурс «Вікі любить музику» завершився: створено чи поліпшено 539 статей, понад 50 учасників. Наше журі розпочне роботу вже через кілька днів, але нам хотілося б, щоб якість конкурсних робіт була вищою, тому організаційний комітет дає можливість поліпшити вже створені (чи поліпшені) конкурсні статті до 09 липня включно. Зокрема, зверніть увагу:

Ми сподіваємося, що цей додатковий час дасть Вам можливість поліпшити Ваші статті, а читачам Вікіпедії — отримати якісніший матеріал. З повагою, організаційний комітет конкурсу «Вікі любить музику» )

Шаблон Edited у статті Дискографія Джорджа Майкла[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Дискографія Джорджа Майкла був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 00:36, 6 липня 2018 (UTC)

Щодо дражливих виразів[ред. код]

Вітаю, пане Oleksandr Tahayev.

Я маю до вас велике прохання — утримайтеся від дражливих епітетів на кшталт «москвомовних» ред.№ 22905181, які у контексті ваших слів несуть підкреслено негативну конотацію, і можуть лише розпалити суперечки, ажніяк не сприяючи порозумінню. Буду вдячний, --VoidWanderer (обговорення) 15:25, 6 липня 2018 (UTC)

@VoidWanderer: Цілком нейтральне слово, яке рекомендують вживати замість "кацапорилих". Якось хочеться зняти негативну енергію людині, яка в столиці держави на 28-му році незалежності почуває себе недобитим індіанцем. Цілком нейтральне порівняно з "кацапорилих".--Oleksandr Tahayev (обговорення) 16:37, 6 липня 2018 (UTC)
Рекомендую на сторінках Вікіпедії вживати «російськомовних». Звісно, «москвомовних» — це значно нейтральніше за згадану вами альтернативу, але у нас наразі дуже електризована атмосфера в спільноті, і я не бачу жодного позитиву від того щоб додатково її нагнітати без нагальної причини. --VoidWanderer (обговорення) 17:03, 6 липня 2018 (UTC)
@VoidWanderer: Вважається, що теперішні росіяни вкрали в нас назву, тобто "москвомовні" набагато точніше з історичного погляду. Це принципове бажання зробити такий епітет загальнопоширеним. І я думаю, що вони не образяться, якщо вже вони не постидалися за 28 років не перейти на свою "рідну" державну мову.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 17:24, 6 липня 2018 (UTC)
Давайте зійдемося на тому, що руськомовні та російськомовні — різні речі. Все інше — ВП:НЕТРИБУНА. --VoidWanderer (обговорення) 17:46, 6 липня 2018 (UTC)
@VoidWanderer: Я не зустрічав ніде, що "москвомовні" це образливе слово, а теперішню Росію не можна називати Московією.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 17:50, 6 липня 2018 (UTC)
Москвомовні — підкреслює саме московськість, російське самодержавництво, кремлівську волю. Столиця країни зазвичай є прямою асоціацією із діями, а найбільше — зовнішньополітичними діями держави. Тобто:
  • «російськомовний» — нейтральне звучання
  • «москвомовний» — той, хто говорить мовою Москви — столиці держави, мовою агресії, мовою Кремля.
Я не знаю чому я пояснюю очевидні речі. --VoidWanderer (обговорення) 17:55, 6 липня 2018 (UTC)

Тенісні турніри 2[ред. код]

Вітаю! Думав почати з того, що не минуло і пів року від Вашогої пропозиції співпраці, але, виявляється, минуло ). Якщо пропозиція актуальна, то гляньте, що в мене вийшло:

Я скористався Вашим .js файлом (гігантична праця!), але я не надто міцний в JS, тому ботом перекодував його в Пайтон-список і пропустив через нього англійську сторінку. Кинув поки в особистий простір і приблокував категорії, щоб не засмічувати. Якщо матимете час , бот може кидати відразу в основний простір вставляючи {{edited}}, а в робочому просторі сформує список нових сторінок які треба переглянути. Бажаю успіхів і чекаю на відповідь! --Rar (обговорення) 17:53, 23 липня 2018 (UTC)

@Rar: Мені подобається. Можете за завтра в основному просторі зробити назад до 2000 року, а я за тиждень якраз повиправляю. Я, до речі, якраз сам вже планував повернутися до цієї теми, але ботом буде набагато швидше.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 18:45, 23 липня 2018 (UTC)
Думаю поки що досить. Список тут. Може захочете щось додати до .js файла (попередьте мене, я користуюся локальною копією). Я поки займуся реєстрацією бота на вікіданих, там серйозна процедура, тестова прогонка, обговорення,...--Rar (обговорення) 11:37, 24 липня 2018 (UTC)
@Rar: Дякую. Починаю працювати.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 15:32, 24 липня 2018 (UTC)
@Rar: Я ці статті повиправляв. Трохи доповнив і виправив свій js-файл, можете свій переробити. Для 2017 року повиправляв майже всі прізвища, а для 16 і 15 років деякі позалишалися. В основній сітці вже нових імен фактично не зустрічається, а в кваліфікації може кілька нових бути, тож я вирішив на них поки не відволікатися, тим більше, що до 2010 року розділу "кваліфікація" немає. Це я вже потім ретельно для парного розряду виправлятиму і можна буде по них ще раз бота прогнати, оновивши файл. Поки можете назад до 2000 року робити з оновленим файлом. І ще було би бажано, щоб бот сам прив'язував статті до вікіданих, бо це забирає деякий час.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 15:07, 25 липня 2018 (UTC)
Підтримую "не відволікатися" на кілька прізвищ латинкою, відповідні статті певно не скоро у нас з'являться. Що до вікіланих, то я мав намір додати ці статті при тестовій прогонці бота при його реєстрації. Не думав, що Ви це зробите вручну. Сьогодні зроблю нові статті, не додавайте їх у вікіданих. Мушу ще завтоматизувати формування списку статей для перекладу, вручну це займає багато часу.--Rar (обговорення) 07:20, 26 липня 2018 (UTC)
@Rar: Добре.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 09:53, 26 липня 2018 (UTC)
@Rar: Повиправляв для 2012-2014 років, вікідані не прив'язував.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 15:47, 26 липня 2018 (UTC)
Швидко Ви це робите. Додаю наступні роки. Тестову прогонку інтервікі-бота зробив, чекаю на схвалення. Нові сторінки ще також без інтервікі, під'єднаю після схвалення бота, не тратьте на це свого часу.--Rar (обговорення) 05:21, 27 липня 2018 (UTC)
У 2006 в англійців теж починаються прогалини. --Rar (обговорення) 05:37, 27 липня 2018 (UTC)
@Rar: Коли закінчаться для перекладу англійські сторінки, то можна буде переналаштувати бота на італійську Вікіпедію. Там можливо усі (принаймні майже всі) турніри попередніх років, і сторінки побудовані майже за таким самим принципом, тільки перед тим треба буде трохи доповнити і підправити файл.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 06:12, 27 липня 2018 (UTC)
Виправте, будь ласка, в .js такі заміни (хіба що маєте заперечення проти транскрипції яка є в назвах статей):
@Rar: Повиправляв, а "Кирстя" вже й так було.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 13:55, 27 липня 2018 (UTC)
Я закінчив WTA тур до 2000 року. Що Ви думаєте про ITF Women's Circuit 2011-2017 обмежуючись турніріми >= $50000? Наприклад з таких шаблонів: en:Template:2017 ITF Women's Circuit. Там >60 турнірів на рік виходить. Сторінки вийдуть досить червоні, але майже всі прізвища у Вас перекладені. По 2 турніри з 2011 і 2017 всі разом тут. На реєстрацію бота все ще чекаю, але помаленьку підтягую.--Rar (обговорення) 10:43, 28 липня 2018 (UTC)
@Rar: Думаю, що поки слід обмежитися WTA і потім після парного розряду добре пооформлювати статті за роками. У мене просто не вистачить терпіння, щоб занадто довго писати про один теніс. Треба буде зробити перерву, тим більше, що тут попросили написати кілька статей на іншу тему.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 13:47, 28 липня 2018 (UTC)
Добре, Вам видніше. Про ті статті за роками я вже думав, навіть один чи два помилково створив, там здається кілька елементів треба до словника додати. Як будете готові, то напишіть що робимо далі - одиночний 19хх, парний 20хх чи головні 20хх. І ще одне: в обговорення вже створених статей варто вставити {{Перекладена стаття}}. Чи ви не заперечуєте, якщо я в цьому шаблоні вкажу, що це зроблено використовуючи Ваш словник?--Rar (обговорення) 15:14, 28 липня 2018 (UTC)
@Rar: Не думаю, що треба шаблон про переклад. У статтях немає оригінальної інформації. З таким само успіхом можна просто перенести інформацію з тенісних джерел.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 15:41, 28 липня 2018 (UTC)
@Rar: А щодо турнірів, то варто буде переналаштувати на італійську Вікіпедію і зробити решту турнірів для одиничного розряду звідти, оскільки до 2000 року в англійській їх все-одно дуже мало. За завтрашній день я дороблю ті, що вже є і трохи підготую файл js до італійських статей. Перед парним розрядом треба буде міняти переклад деяких речень на множину.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 17:32, 28 липня 2018 (UTC)
@Rar: Я зараз максимально хочу вписати прізвища тенісисток раніше 2000 року, щоб потім менше було виправляти вручну. Це в мене десь займе десь тиждень. Потім можна буде запускати бота, спочатку ще трохи з англійської, а потім з італійської Вікіпедії.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 06:22, 31 липня 2018 (UTC)
Добре, почекаю, це справді велика робота. Отримав бота на вікіданих і саме ввігнав туди всі вже зроблені сторінки. Вчора я почав наводити лад в категоріях тих сторінок і жахнувся яке то заплутане. Тож змайстрував бота який аналізує вміст англійської категорії і підкатегорій (до вказаної глибини) і, через міжмовні посилання, формулює рекомендації що додати чи створити. Напустив його на en:Category:WTA Tour і 2 рівні підкатегорій. Бот порпався там 2 години (інформація про сторінку то всього секунда!), але його "вердикт" був вартий чекання. Якщо Вам цікаво, то початкова версія вердикту тут, зараз сторінка коротша, багато вже зробив, від частини рекомендацій відмовився. Якщо захочете зробити аналіз якоїсь іншої (не тенісної) категорії, кличте :).--Rar (обговорення) 07:22, 31 липня 2018 (UTC)
Гляньте, будь ласка, на Категорія:Italian Open (теніс). Там назва змінювалася, а статті майже всі з BNL, як тут: Internazionali BNL d'Italia 2010, жінки, одиночний розряд, хоч там вже Italian Open. Не заперечуєте щоб перейменувати?--Rar (обговорення) 11:55, 1 серпня 2018 (UTC)
@Rar: Я думаю, що хай залишається такою, як. Вони можуть і поміняти спонсора, а загальна назва залишиться.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 15:56, 1 серпня 2018 (UTC)
Я неясно виразився. Йдеться про назви статей за роками, а не загальна категорія. Ці статті сховані в категоріях за роками. Категорії названі правильно (за спонсором), а статті ні.--Rar (обговорення) 18:21, 1 серпня 2018 (UTC)
@Rar: Якраз навпаки, статті містять назву спонсора Internazionali BNL d'Italia, а категорії називаються просто Italian Open. Я думаю, що хай так поки й залишається.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 18:39, 1 серпня 2018 (UTC)
Вітаю! Чи я міг би якось допомогти з вишуковуванням тенісистів яких ще немає у Вашому словнику? Нп., нвписати бота який пробіжиться по турнірах парного розряду (англійська вікі, скажімо 1960-2018) і виловить всі посилання на тенісистів, підрахує кількість кожного, перевірить чи є українська стаття, якщо немає то може перевірити (для підказки транскрипції) чи є російська. Трохи роботи з ботом буде, але продуктивніше ніж вручну і при чоловічих турнірах придасться. Буде з того користь?--Rar (обговорення) 09:04, 3 серпня 2018 (UTC)
@Rar: Добре було б за допомогою бота їх повідшуковувати і зробити у вигляді одного стовпчика. Але я думаю, що раніше 1969 року поки не варто. І, крім того, мені спочатку треба самому зробити для 70-80 років, а потім уже запускати бота, щоб він відшуковував залишок. Поки що, для 70-х років більше таких, що немає, ніж є. Мені поки зручніше робити вручну, але коли залишиться по кілька нових тенісистів на турнір, то такий бот дуже полегшить мені роботу. І зовсім добре було б якби такий бо, ще й показував країну, за яку виступає тенісист, бо однакове написання по-різному транслітерується з різних мов.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 15:24, 3 серпня 2018 (UTC)
Бота я здебільшого відлагодив, по турнірах бігає, тенісисток вилапує і рахує кількість. Завтра ще спробую додати пошук країни - там завжди є категорія "... female tennis player", оці три крапки нам і потрібні. Зроблю вивід звичайним вікі-списком розділяючи Тенісистку, категорію і кількість згадувань якимось розділювачем, щоб легко було поділити на стовпчики нп. в Excel чи Calc і посортувати як хочеться:
*^[[:en:Katherine Ip]]^American, Hong Kong^14
(відразу попав на 2 категорії, це ж треба). Або банальним .csv . Пропозиції змін приймаються. Я результат пошуку збережу, потім можна формат виводу міняти --Rar (обговорення) 20:14, 3 серпня 2018 (UTC)
Результат роботи на парному розряді WTA на сторінці Користувач:RarBot/Tennis/test. Пройшов роки 2017-2008. Перша група (Немає англійських сторінок i немає у словнику) нецікава, там максимум 3 посилання за 10 років, можна залишити англ. текст. Те що треба зробити, це група 2, хоч там теж є особи, які появилися 1-2 рази. Перше число це к-сть сторінок на яких є посилання, також подана перша сторінка (хронологічно остання) де посилання є. Вскочили теж мужчини через погано категоризовані турніри, але таких не багато. Списки ніяк не сортовані. Напишіть чи нормальний вивід, а я пройдусь по en:Category:WTA Tour seasons до 1971, бот працює напрочуд швидко.--Rar (обговорення) 11:39, 4 серпня 2018 (UTC)
Ще помітив в третій групі (Немає українських сторінок, але є у словнику) кілька випадків закінчень прізвищ -іч, десь у правописі є що має бути -ич. Словник я брав актуальний на сьогоднішній ранок з Вашої сторінки.--Rar (обговорення) 11:47, 4 серпня 2018 (UTC)
@Rar: Мені подобається така форма виводу, вона значно прискорить роботу над турнірами. Щодо правопису прізвищ, то врахую зауваження під час подальшої транслітерації.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 19:31, 4 серпня 2018 (UTC)--Oleksandr Tahayev (обговорення) 19:31, 4 серпня 2018 (UTC)
Я обновив списки, дійшов до 1971. Там статей з Double в назві мало, але нових прізвищ трохи додало. Думаю можна залишити тих які зустрічаються вкрай рідко і мають складну транлітерацію.--Rar (обговорення) 21:59, 4 серпня 2018 (UTC)
@Rar: Я транслітерував майже всі імена, які знайшов бот і яких не було у словнику. Спочатку їх вписував у Користувач:Oleksandr Tahayev/tennisman together.js, але він досягнув максимального розміру 2 Гб. Тоді я створив новий файл Користувач:Oleksandr Tahayev/tennisman together 2.js і вписував решту імен вже туди. Тож Вам їх треба якось у своїй таблиці об'єднати. Не впевнений що 2.js працює правильно, бо не хоче виводитись на панель управління, але підозрюю, що справа у налаштуваннях Вікіпедії, бо не хоче показувати навіть коли відкочую до тих версій. які раніше показувало. Але навіть якщо там помилка, то це не повинно завадити ботові. І коли оновите базу даних свого бота на основі цих двох файлів, то можете ще раз повторити процедуру пошуку імен, яких немає в моїх двох таблицях, тільки для жіночого одиночного розряду. Там їх не повинно бути багато. Тоді це були б уже всі імена WTA назад до 1971 року. Не лякайтеся, що знизу мені вивело багато сторінок про турніри. То всі сторінки, які я спеціально собі залишив на потім.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 13:59, 11 серпня 2018 (UTC) ‎
Для вчитування списку не важливо чи скрипт виконується, важливо, що структура отих кількарядкових функцій заміни не змінилася. Зараз допишу кілька рядків коду і запущу.--Rar (обговорення) 14:25, 11 серпня 2018 (UTC)
Результати одиночного розряду на тому ж місці. В другій групі приблизно 270 осіб, багато з них з 1-2 виступами. Знову повскакували чоловічі турніри, чоловіки в країні мають знак питання. Турнір цього разу не обов'язково останній в якому тенісистка виступала (я помилився і прогнав спочатку 1999 до 1971, потім доповнив 2000 до 2017).--Rar (обговорення) 16:39, 11 серпня 2018 (UTC)
@Rar: Все транслітерував у другий файл. Можна було би вже зробити всі турніри в одиночному розряді серед жінок до початку 1970-х років, які є в англійській Вікіпедії, але є одна проблема. Для переважної більшості турнірів спортсменка записується, наприклад, [[Татьяна Гарбін|Т Гарбін]], де після вертикальної риски йде перша літера з імені. І в мене таблиці налаштовані, щоб це все транслітерувати також. Але в деяких статтях перша літера не наводиться, а просто йде прізвище, тому для таких статей таблиця не спрацьовує і залишається без перекладу після вертикальної риски. Наприклад у статті Pattaya Women's Open 2007, одиночний розряд так і залишило [[Ципора Обзилер|Obziler]]. Було б добре якось ввести умову, що якщо після риски бот не спрацював і прізвище залишилося без перекладу, то щоб він сам брав останнє слово перед рискою і повторював його після риски.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 08:26, 16 серпня 2018 (UTC)
Можу спробувати здублювати кожен зразок [[Name Surname|N Surname]] на [[Name Surname|Surname]]. Чи я правильно зрозумів, що тепер треба завантажувати словник тільки з Користувач:Oleksandr Tahayev/tennisman together 2.js?--Rar (обговорення) 10:43, 16 серпня 2018 (UTC)
Я поповнюю тільки другий словник, бо в першому вже немає місця, але запускати їх все-одно треба разом, і так щоб цей сумарний словник спрацьовував двічі. Можете спробувати здублювати, а потім протестувати чи працює правильно, взявши дві різні статті, наприклад, 1993 Challenge Bell – Singles і 1976 French Open – Women's Singles. Якщо не вийде і воно обидві перетворить на просто прізвища без перших літер, то тоді краще буде просто таблицями перекладати, а я вже буду дороблювати вручну. Там їх не так вже й багато.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 11:27, 16 серпня 2018 (UTC)
Ще я придумав спосіб, що можна було би два кожні рядки в моїх таблицях типу
/S Hatamova/g,
'Ш Хатамова'
замінити на
/\|Hatamova]]/g,
'|Хатамова]]'
Чи може якось, як воно вже у Вас там виходить. А потім це, що вийшло, додати до сумарної таблиці.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 11:37, 16 серпня 2018 (UTC)
Гляньте поки на переклад без дублювання: Користувач:RarBot/Tennis/check. Там в кількох випадках переклало повне Ім'я, але залишило скорочене, нп. "Gigi Fernández" переклало, а "G Fernández" - ні (це перший .js). Крім того бот висварився на непарні дужки в "Cheryl Jones)" та "Wendy Wood \(tennis)\" - це другий .js.--Rar (обговорення) 15:03, 16 серпня 2018 (UTC)
@Rar: В першому файлі деякі скорочені імена залишилися нетраслітерованими, можливо для 1990-х років. Це я може ще доповню, коли буду вичитувати після бота опубліковані статті. А для другого файлу ці дві помилки виправив, хоча у самого мене він все-одно не запрацював, мабуть ще десь є помилки.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 15:33, 16 серпня 2018 (UTC)
Поки це дублювання не працює. У першій статті змін не сталося, друга навіть трохи зіпсувалася. Мушу подумати що роблю не так.--Rar (обговорення) 16:01, 16 серпня 2018 (UTC)
@Rar: Тоді не треба цього дублювання. Я бачу, що цих статей все-одно небагато і вони переважно припадають на 70-і - початок 80-х років. Я після публікації ботом їх сам транслітерую.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 16:13, 16 серпня 2018 (UTC)
1999 на Користувач:RarBot/Tennis. Всі вписані на вікіданих, якщо не видно інших мов, то порожнє Редагувати/Зберегти їх "проявляє", але, зазвичай, за кілька хвилин само появляється. Наступні завтра, хіба що будуть якісь питання.--Rar (обговорення) 19:11, 16 серпня 2018 (UTC)
@Rar: Оформив за 1999 рік.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 06:07, 17 серпня 2018 (UTC)
1998 вже є, зараз піду далі.--Rar (обговорення) 07:54, 17 серпня 2018 (UTC)
@Rar: Зробив включно від 1998 до 1995 року. В мене таке питання. Чи можна буде після публікації всіх статей налаштувати так бота, щоб він у вже українських статтях познаходив вирази з подвійними квадратними дужками, які хоча би частково містять латинські літери. Щоб потім ці вирази вручну транслітерувати і ботом їх поміняти у всіх цих статтях.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 06:16, 19 серпня 2018 (UTC)
Можна і, на перший погляд, це не складно. Можу спробувати на щойно введених статтях (поки Ви їх не відредагували) такий список зробити, але увечері. Я подивився вчора, що Ви активно працюєте і додав кілька сезонів. У 1990-1993 там чомусь діра, а далі знову багато. --Rar (обговорення) 07:17, 19 серпня 2018 (UTC)
@Rar: Давайте краще такий список вже після того, як дійдемо до початку 1970-х років, щоб усі одразу повиправляти. Ті турніри, яких немає в англійській Вікіпедії, можна буде взяти з італійської, але перед тим треба буде трохи підправити перший файл і доповнити другий.
Переходячи на італійську варто поділити файли на частину незмінну (прізвища) та змінну (фрагменти фраз), так буде легше і при переході на парний розряд. При бажанні можна поділити на більшу к-сть файлів (нп., виділити частину залежну від розряду і/чи статі), ботові все одно, можна сьогодні зчитувати одні файли, завтра другі. Крім того, я не знаю як Ви формуєте оті маленькі функції заміни, ботові вся ця оболонка не є необхідною - він вилускує з кожної фукції вхід та вихід. Якщо буде простіше, можемо домовитись про інший формат у файлі нових замін - можуть бути навіть в одному рядку розділені чимось унікальним.--Rar (обговорення) 13:50, 19 серпня 2018 (UTC)
@Rar: Для тенісу я вже файли ділити не буду. Для мене це займе більше часу, ніж просто замінити якісь окремі записи в цих двох файлах. Для італійської там мені треба буде зовсім небагато підправити в першому файлі, я це швидко знайду за допомогою пошуку, а в другому треба буде з нуля записати переклад невеликої кількості фраз. Для парної навіть якби для розбивки, то все одно треба повністю цей файл проглядати, а потім ще міняти. Легше буде проглянути і одразу поміняти. А для чоловічого треба буде подивитися різницю між одиночним і парним жіночими, і там все буде видно, що де міняти. Але перед чоловічим все-одно треба буде робити довгу перерву, бо я вже трохи втомився від цієї теми. Хочеться доробити вже жінок до початку 70-х років і забути надовго про теніс. У мене ще є ідея стосовно окремих спортсменок, але я про це розповім після заливки парного розряду.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 14:10, 19 серпня 2018 (UTC)
@Rar: Оформив до 1983 року включно.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 19:37, 20 серпня 2018 (UTC)
Я прогавив той момент коли треба досипати статей, закопався в підготовку заливки польських сіл. Зараз є всі до 1971.--Rar (обговорення) 20:13, 20 серпня 2018 (UTC)
@Rar: Оформив те що було до 1971 року. Аби це зараз налаштувати так бота, щоб він у вже опублікованих за посиланням Користувач:RarBot/Tennis/done українських статтях познаходив вирази з подвійними квадратними дужками текст і текст Б, які хоча би частково містять латинські літери, і по одному разу їх зробив би у вигляді списку, як у Користувач:RarBot/Tennis/test. Я би з них зроби маленький окремий js для замін, щоб один раз ним пройтися знову по тих опублікованих статтях.
Добре, завтра зроблю.--Rar (обговорення) 21:31, 22 серпня 2018 (UTC)
Зробив, довжелезний список на Користувач:RarBot/Tennis/test. Посортований за алфавітом та за кількістю випадків. Там 2600 рядків, з яких 1000 це категорії, де латинка (WTA або назва турніру) повинна бути. Якщо Вам буде простіше, то я можу вивести це в форматі зручному для редагування та для використання пізніше в Пайтоні. Це буде послідовність рядків на зразок
[u"[[Зіна Гаррісон|Z Garrison]]",     u"[[Зіна Гаррісон|Z Garrison]]"],

або

[u"[[Зіна Гаррісон|Z Garrison]]",  
   u"[[Зіна Гаррісон|Z Garrison]]"],
і треба лише виправити другий елемент. Але дивіться на свої затрати часу, ботові різниця невелика.--Rar (обговорення) 06:43, 23 серпня 2018 (UTC)
Я краще так як є. Власне я вже частину транслітерував, пройшовшись по них двома файлами. Але зараз ці статті поки не треба міняти ботом. Я зроблю окремо цей файл і тоді окремо треба буде пройтися самим ним, не вмикаючи два попередні файли. Тому що вони вносять деякі шкідливі зміни, після яких доводиться назад вручну виправляти.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 07:01, 23 серпня 2018 (UTC)
Почекайте, не виправляйте в тексті сторінки, бо губиться те, що треба замінити. Зараз буде список до редагування.--Rar (обговорення) 07:05, 23 серпня 2018 (UTC)
Вже є, перший рядок хай залишиться без змін, другий (з відступом) це заміна. Можна парами вилучати якщо заміна не потрібна.--Rar (обговорення) 07:11, 23 серпня 2018 (UTC)
А можна замість парних рядків замінити так, як я вже зробив за допомогою двох файлів js, щоб не набирати це вручну?--Oleksandr Tahayev (обговорення) 07:13, 23 серпня 2018 (UTC)
Не розумію як. Є файли js які ці заміни роблять? --Rar (обговорення) 07:18, 23 серпня 2018 (UTC)
Це ж і є ці два файли, з яких Ви робили таблицю для бота. Він просто чомусь у статтях не все, що можна було, замінив.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 07:25, 23 серпня 2018 (UTC)
Я щойно перешукав обидва файли і не знайшов "Z Garrison". Ми точно тими самими файлами (сторінками) користуємось?--Rar (обговорення) 07:35, 23 серпня 2018 (UTC)
Здається зрозумів, просто статті до 2000 року були зроблені до розширення списку. Давайте я по них пройдуся цим розширеним, а потім ще раз запущу пошук латинки. І тоді треба буде додавати нові заміни.--Rar (обговорення) 07:45, 23 серпня 2018 (UTC)
@Rar: Якщо Ви хочете ботом знов по цим всім статтям пройтися, то не треба, бо він вносить кілька шкідливих змін, і тоді мені знов треба буде кожну статтю вручну виправляти. До речі, я Z Garrison не знайшов у себе в цих двох файлах, хоча Zina Garrison є.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 07:53, 23 серпня 2018 (UTC)
тоді зробімо так: пройдіться по Користувач:RarBot/Tennis/test#Список замін своїми js (працюють вже обидва?), а я співставлю стару і нову версію і склею як треба. А потім заміню тільки ці змінені посилання.--Rar (обговорення) 08:05, 23 серпня 2018 (UTC)
@Rar: Все, зробив обома файлами. Я виправив другий файл, там трьох апострофів не вистачало.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 08:23, 23 серпня 2018 (UTC)
Здається працює: [1], [2]. Зараз запущу на цілий список статей.--Rar (обговорення) 08:57, 23 серпня 2018 (UTC)
Зроблено. Трохи підкрутив гайки і бот запропонував такі заміни: Користувач:RarBot/Tennis/test. Якщо немає заперечень, пробіжусь ще раз всіма статтями.--Rar (обговорення) 10:12, 23 серпня 2018 (UTC)
@Rar: Для кількох виправив на дівочі прізвища, а решту правильно, можна міняли. Але ще десь є такі, що взагалі не перекладені.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:28, 23 серпня 2018 (UTC)
Зараз закінчу ці заміни, а потім повторю пошук латинки. --Rar (обговорення) 10:33, 23 серпня 2018 (UTC)
Гляньте наступну порцію замін, чомусь не знаходить всіх відразу. А потім вже латинка :)--Rar (обговорення) 12:01, 23 серпня 2018 (UTC)
@Rar: Два прізвища виправив, а решта було правильно.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 12:25, 23 серпня 2018 (UTC)
На Користувач:RarBot/Tennis/test актуальні посилання з латинкою. Деякі мають просто змішування розкладок, нп. "Іоана Ралука Олару|IР Олару" друге I має латинкою. Для мене загадка, чому бот не побачив "Марія Ліндстрем|M Lindström" і подібні, хоч багато таких випадків знайшов і вони вже замінені. Я зараз мабуть тенісну тему завершу, повернуся увечері або завтра. --Rar (обговорення) 14:18, 23 серпня 2018 (UTC)
@Rar: Транслітерував імена. Можете тепер ще раз пройтись ботом по опублікованих статтях.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 21:53, 25 серпня 2018 (UTC)
YesТак Зроблено Якщо Ви не внесли змін в js, то при наступних статтях я можу (перед створенням) всі ці зміни застосувати. І як Ви їх всіх зі стількох мов перекладаєте! Ага, переглядаючи роботу бота знайшов Tashkent Open 2007 з англійським загальним текстом.--Rar (обговорення) 06:26, 26 серпня 2018 (UTC)
@Rar: Я мабуть уже не буду всі ці зміни додатково вносити в js. Під час заливки італійських статей можна було би зробити одну сумарну таблицю в порядку js, 2 js і оця остання таблиця, так щоб просто js спрацював для кожної статті двічі, а дві інші таблиці по одному разу. А потім в отриманих статтях так само ботом пошукати латинські тексти в квадратних дужках. Але перед заливкою з італійської хочу зробити місяць перерви і іранські села також не транслітерувати. В мене відбувся нервовий зрив, не лише через це, але деякою мірою і через таку марудну працю. І я хочу на деякий час повністю змінити тематику статей, довиконати свої давні обіцянки, позакривати старі хвости, за які мені вже роблять зауваження. А Ви в цей час спокійно можете заливати польські села. Коли буду готовий далі продовжувати, то сам повідомлю. А щодо наведеної статті з неперекладеним текстом, то самі можете пересвідчитися, що вона є в переліку нижче на цій сторінці, тож таких статей зовсім небагато. Транслітерую згідно з практичними транскрипціями, які дуже детально розписані в російській Вікіпедії, а також згідно з сайтами, де носії вимовляють вголос, правопис враховую. Помилки все-одно можливі, особливо за останні роки. Перекладав усе крім корейської мови.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 07:14, 26 серпня 2018 (UTC)
У такому разі чекатиму поки знову захочете повернутися до цієї теми. Бажаю спокою і успіхів!--Rar (обговорення) 10:31, 26 серпня 2018 (UTC)

Вікіпедія:Кандидати у добрі статті[ред. код]

Добридень! Знаю, що Ви пишете на шахову тему, тому хотів попросити, щоб Ви глянули на номінацію Турнір претендентів 1953 на добру статтю. Можливо, виникнуть якісь пропозиції чи зауваги. Буду вдячний за Вашу увагу! --Friend (обг.) 13:02, 25 липня 2018 (UTC)

@Friend: На добру то точно заслуговує. Я там написав зауваження. Можу сказати про свої плани, що збираюся через деякий час доперекласти з польської (там досить якісні стаби) про шахістів неангломовних країн, залишилося кілька сотень. Може доперекладу деякі вибрані й добрі статті, наприклад, про Фішера в англійській Вікіпедії величезна стаття, яку я лише частково переклав. І хочу написати чи покращити одну окрему статтю, зробити її кращою, ніж в інших Вікіпедіях, наприклад, загальну статтю "Шаховий турнір". В темі то я орієнтуюся, а якраз у Вас хотів спитати якісь поради щоб швидше її написати і щодо підбору джерел. Мені здається ідеальний варіант це коли повністю покривається певна тематика, а деякі зі статей кращі, ніж в інших Вікіпедіях. Я би сам не брався писати ці всі статті, якби до мене Ви не писали і Петрокрс і ще деякі користувачі. Це надихає.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 13:46, 25 липня 2018 (UTC)
Гадаю, що для такої різнопланової статті як Шаховий турнір для початку треба взяти структуру, «скелет», з англомовної, німецько- та іспаномовної сторінки, а тоді вже до кожного розділу конкретно підбирати джерела. Я слабо граю і цікавлюся переважно історичними турнірами, в ній можу написати хіба що основні історичні віхи та експерименти з переграваннями нічиїх, 1/4 очка за нічию, впровадженням контролю часу і т. п. Точно корисно для популяризації україномовних шахів мати непогані базові статті, як-от сеанс одночасної гри, контроль часу й терміни зі Список шахових термінів. Ваша стаття Нічия (шахи) досить непогана, до речі. --Friend (обг.) 16:48, 25 липня 2018 (UTC)
@Friend: Давайте я тоді для початку перекладу з англійської (німецької та іспанської не знаю), Ви щось від себе додасте, і потім я вже буду окремо розписувати розділи. "Контроль часу" я й сам збирався поліпшити. Писав коли ще зовсім мало було статей про шахи, тому для швидкості просто взяв з Інтернету статтю українською, яка була під вільною ліцензією. Але зараз бачу, що можна поліпшувати з англійської та російської вікіпедій.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 17:15, 25 липня 2018 (UTC)

Правопис прізвищ[ред. код]

Вітаю! Прошу вибачити, що відволікаю від роботи. Ви створили багато потрібних статей про шахістів, але в деяких з них не додержуються чинні правила передачі південнослов'янських і російських прізвищ (зокрема, суфікса -ик, -иця, південнослов'янського и, а також прізвищ, утворених від спільнослов'янських коренів). Приклади: Кокарєв Дмитро Миколайович, Тєтєрєв Віталій Анатолійович (-рев передаємо як -рев), Новік Максим Вікторович, Плотнікова Клавдія Захарівна (суфікс -ик), Драголюб Мініч, Нікола Спірідонов, Владімір Петков, Мілан Матулович, Ігор Міладинович, Петр Веліков, Владімір Букал (південнослов'янські імена), Боян Кураїца (суфікс -ця, пор. Емир Кустуриця), Зіміна Ольга Анатоліївна (спільнокореневе з українським слово). Також сумнівне іменування статті як Максименко Андрій (шахіст): якщо по батькові не відоме, то доречніше спочатку писати ім'я, а потім прізвище. Чи зможете Ви виправити все це, а також назви інших статей з відступленнями від правопису, самотужки? З повагою --В.Галушко (обговорення) 15:05, 27 липня 2018 (UTC)

@В.Галушко: Я не можу ніколи не помилятись і все знати. Вікіпедію пишуть багато людей, які виправляють помилки один одного, в цьому й сила Вікіпедії. Тож сміливо виправляйте, якщо впевнені, що то помилка.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 15:28, 27 липня 2018 (UTC)

Шаблон про переклад[ред. код]

Добрий день. Я оцінюю статті з конкурсу «CEE Spring 2018». Побачив, що у стаття про шахістів, які Ви переклали з полвікі відсутні шаблони про переклад, можливо є ще інші. Поставте шаблони, бо інакше оцінки за статті будуть знижені. --Basio (обговорення) 07:14, 1 серпня 2018 (UTC)

@Basio: В історіях редагувань цих статей є посилання на сторінки, з яких перекладено, і згідно з правилами цього достатньо.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 07:23, 1 серпня 2018 (UTC)
тут немає, а тут я шаблон поставив. --Basio (обговорення) 07:38, 1 серпня 2018 (UTC)
@Basio: Просто на початку конкурсу я ще використовував свої старі заготовки без застосування "перекладу вмісту", який автоматично ставить посилання, а потім побачив, що швидше виходить його застосовувати в вже ту версію виправляти. Я під вечір повернуся з бібліотеки і подивлюся до якого числа треба поставити шаблон, але таких статей точно небагато.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 07:45, 1 серпня 2018 (UTC)
@Basio: Попроставляв шаблон для статей про чоловіків-шахістів за 27 березня. Решта статей шаблону не потребують.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 17:37, 1 серпня 2018 (UTC)

Деяка статистика[ред. код]

Доброго дня, Олександре!

Підбив деяку статистику, можливо, Вам стане цікаво. Див тут - Користувач:Nickispeaki/Статистика за кількістю дописувачів. --Nickispeaki (обговорення) 08:01, 1 серпня 2018 (UTC)

Попередження[ред. код]

Вітаю. Ми колись уже з Вами говорили, що всі люблять Україну різними способами. Будь ласка, не називайте «ворогами України» будь-яких користувачів за дії у Вікіпедії, що відповідають правилам. Навіть, якщо користувач порушує правила, пам'ятайте: Ніколи не робіть нападів на інших користувачів. Таким діям немає жодного виправдання. Сподіваюсь на розуміння.--Brunei (обговорення) 09:39, 6 серпня 2018 (UTC)

Небезпечний для спільноти проект АК[ред. код]

прибери свій опис з Кнайпи негайно!!! Я тобі писав в особистій переписці, а не публічно. --Jphwra (обговорення) 21:20, 13 серпня 2018 (UTC)

@Jphwra: Ви самі у кнайпі написали про сьогоднішню розмову. Її самі розпочали і самі про неї згадали у кнайпі.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 21:24, 13 серпня 2018 (UTC)
Я не вказував де ми переписувались!!! Просто написав, це може бути де завгодно. Навіщо про це так широко писати взагалі??? --Jphwra (обговорення) 21:26, 13 серпня 2018 (UTC)
Прибери свій допис або зміни трактовку негайно!!!! Це не було на публічних дописах, як це зробив Бучач-Львів. --Jphwra (обговорення) 21:28, 13 серпня 2018 (UTC)
@Jphwra: Ну вже якщо написали, що переписувалися, то яка різниця де. Хто ж Вас примушував про це згадувати? Я взагалі реагував на репліку Ніка. Сам би я про це не написав. А по-друге якраз зокрема і месенджер Ви й подали в арбітраж. --Oleksandr Tahayev (обговорення) 21:32, 13 серпня 2018 (UTC)
То як так зрозумів, воно так і лишиться? Я там не згадував саме месенджер. А відносно позову, то там в сукупності йшло. Прибери свій допис або зміни його. Те що ти себе поводиш себе не дуже добре (це м'яко кажучи) не дає привід спекулювати цією темою тут. Чи щось не зрозумів?? Бо таки бачу що нічого не зрозумів. --Jphwra (обговорення) 21:36, 13 серпня 2018 (UTC)
@Jphwra: Ну Ви ж не просто так написали фразу: "І ми сьогодні переписувались досить довго". Я мусив написати якусь відповідь, щоб учасники тієї дискусії приблизно уявляли про що йде мова. Мені це важливо, не хочеться залишатися дурнях. Наводити текст тієї розмови я не буду і в арбітраж не буду подавати. Вилучати вже немає сенсу. Я вже пересвідчився, що люди мої виправлення все-одно бачать.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 21:43, 13 серпня 2018 (UTC)
Та хоч два арбітражи, я вже все відписав що думаю про тебе і твої дії. Можеш почитати. От тепер остаточно ЧАО. --Jphwra (обговорення) 21:46, 13 серпня 2018 (UTC)

Національне назва[ред. код]

ред.№ 23149057 Я Вас розумію. Але це яку мову Ви повернули в шаблон відкотивши редагування? Будете дивитись що відкочуєте?--Avatar6 (обговорення) 06:36, 19 серпня 2018 (UTC)

@Avatar6: Не тратьте мій час. Крім того, що Ви зіпсували картку, різниці в самому її відображенні не бачу жодної.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 06:44, 19 серпня 2018 (UTC)
Он як. Звісно Ваш Особистий Час важливіший за час інших, який ви марнуєте такими "сказуваннями", разом із плюндруванням української мови автоперекладами. Я виправив картку, шановний, робіть попередній перегляд власних відкотів щоб зрозуміти що "Національне назва" їй незрозуміло, але Ви її зіпсували взад своїм відкотом, бо "економлячи Власний Особистий Час" навіть не дивитесь що повертаєте.--Avatar6 (обговорення) 06:58, 19 серпня 2018 (UTC)
@Avatar6: Слухайте. Ви ж так довго над цим шаблоном працювали і прекрасно знаєте, що там повинен бути параметр "місцева назва", який має бути заповнений. Навіщо Ви взагалі вирізаєте? Як після цього здогадатися, що там щось потрібно. Я тоді на картку не звернув увагу, а Ви замість того, щоб виправити на правильний варіант, взагалі вирізаєте. Тепер щодо автоперекладу. Ви або вибачаєтеся, або наводите мені в тексті цієї статті численні залишки автоперекладу. Інакше я буду подавати в арбітраж. А то якось несправедливо виходить. Ти сидиш вичитуєш, читаєш різні правила на форумах, і тебе звинувачують, а інші користувачі не вичитують, їхні статті затверджують патрульні і потім ти після них виправляєш це все. Дивіться, оце я виправив ред.№ 23145442 уже після того, як його затвердили. І таких статей купа. Тож звинувачуйте краще цих людей у автоперекладі, а не мене.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 07:29, 19 серпня 2018 (UTC)
@Avatar6: Будете вибачатися чи ні?--Oleksandr Tahayev (обговорення) 14:46, 20 серпня 2018 (UTC)
За те що Ви не розумієте, що параметри P1705: назва офіційною / оригінальною мовою, P1448: офіційна назва повинні міститися в Елементі Вікіданих і братися звідти усіма користувачами, незалежно від мови чи вікіпроекту мовою, — не мені вибачатися. Усі порожні незрозумілі шаблонам пароаметри будуть випилені, як спотворення української мови і неповага до їх користувачів. Ваша думка цього нерозуміє. Вибачте мене за Ваші здібності в розумінні і витрачанні часу інших, не лише українців.--Avatar6 (обговорення) 14:41, 23 серпня 2018 (UTC)
ну й щоб без претензій до тексту статей - параметри карток видаляються ботом. Так, я знаю ціну часу.--Avatar6 (обговорення) 14:44, 23 серпня 2018 (UTC)
@Avatar6: Позаповнюйте спочатку усі Вікідані, а потім видаляйте з карток.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 03:35, 24 серпня 2018 (UTC)
Спочатку позаповнюйте усі параметри в картах українською мовою, І НАЗВИ ПАРАМЕТРІВ В КАРТКАХ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ. А потім я не буду з Вами гратися у запропонований тут Вами футбол — посилання куди подалі ди власних хфутбольних воріт. Ви розумієте звідки і яким чином наповнюються Вікідані? Не розумієте. Сподіваюсь, мій коментар Вам прояснить дещо. Якщо ні — грайтеся в свої ворота далі і не заважайте тим, хто співпрацює з колегами, а не футболиться з ними.--Avatar6 (обговорення) 17:16, 26 серпня 2018 (UTC)

Morning glory[ред. код]

Привіт Олександре! Радий, що маю нагоду звернутися, але насправді привід не дуже приємний. На мою думку, стаття (названа тепер "ранкове сяйво") містить цілком непоєднальний матеріал. Принаймні непоєднальний під даним гаслом. Адже в ботаніці ані жодна з наведених рослин не називається "ранкове сяйво", ані їх поєднання. Подібний "комплекс" чи "феномен" існує лише в межах англійської мови і справжнього біологічно-енциклопедичного змісту не має. Грубо кажучи - це так ніби піти в англовікі і створити там комплексну статтю cossa про scythe, spit (landform) і french braid. Така, на жаль, у цьому логіка, вірніше, її відсутність (в неангломовному світі). А поза тим, як завжди, бажаю наснаги і оптимізму! І, також, з Днем незалежності! Mykola Swarnyk (обговорення) 04:26, 24 серпня 2018 (UTC)

@Mykola Swarnyk: Може воно й так. Це вже хай вирішують інші вікіпедисти. Я часто пишу статті з такою думкою, що це роблю як замінник англійського тексту. Що все написане англійської, повинно бути й українською. Якщо вже є тут якась англійська стаття, то має бути й українська. Я би не проти був, аби Ви у вступі якось добре пояснили цю думку, що ця назва має сенс лише в англомовному світі. І що українські назви можуть бути різні для різних рослин.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 04:38, 24 серпня 2018 (UTC)

Тиждень Хіп-хопу[ред. код]

Вітаю! Часом не маєте бажання долучитися до Тижня хіп-хопу?--Andrew-CHRom (обговорення) 09:25, 27 серпня 2018 (UTC)

@Andrew-CHRom: На жаль ні, бо якраз вирішив і вже почав закривати старі хвости і обіцянки, зокрема, до речі, і про Оскара Вайлда.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 09:37, 27 серпня 2018 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Фантастична осінь 2018 тощо[ред. код]

Oleksandr Tahayev вітаю, вже розпочалася реєстрація щодо участі у місячнику фантастики, що стартує у вересні, для участі в тематичнику запрошую зареєструватися на сторінці. Ви казали влітку, що плануєте участь, тож дмаю сподівання.--Yasnodark (обговорення) 13:36, 31 серпня 2018 (UTC)

@Oleksandr Tahayev: доброго дня, нагадую, що сьогодні, 20 вересня, стартує офіційна частина фантастичного тематичника, сподіваюсь на вашу реєстрацію та внесок.--Yasnodark (обговорення) 15:29, 20 вересня 2018 (UTC)
Oleksandr Tahayev Дякую, що зареєструвалися та запланували поліпшувати "Гру преcтолів".
Та чи не хотіли б ви приділити увагу іншим творам автора, вже відомого за написанням статті "Яйце дракона": Світ Роша, або політ коника[en] та Зоретрус[en]. Можливо вас зацікавлять також якісь з нижче перелічених потрібних статей про найбільш яскраві англомовні фантастичні романи, що вже мають статті в англвікі: Прогульник Рідлі[en], Зазубрена орбіта, Сліпі голоси[en], Моторне літо[en], Марсіяни, забирайтеся додому[en], Та маючи пис...[en], Навпіл надлюдина[en], Гладіатор (роман)[en], Радіо Дарвіна[en], Шадрах у вогнищі[en], Рухливий Марс[en].--Yasnodark (обговорення) 15:47, 17 жовтня 2018 (UTC)

Можливо я помиляюсь, та здається ви також приділяли увагу видавництвам фантастики, тож маю пропозиції в цьому ракурсі: Джонатан Кейп[en], Таймскейп Букс[en], Фейбер та Фейбер[en], Саймон і Шустер[en], Покет Букс[en], Даблдей[en], Бантам[en], en[Chatto&Windu], Вуменз Пресс[en], Пенґуїн[en], Сідвік та Джексон[en]. Можливо що здасться цікавим...--Yasnodark (обговорення) 15:47, 17 жовтня 2018 (UTC)

CEE Spring 2018: підсумки[ред. код]

Доброго дня! Дякуємо за участь у конкурсі! Для того, щоб передати Вам призи за участь у конкурсі, нам необхідно з Вами сконтактуватися. Будь ласка, активуйте для цього вікіпошту: необхідно увійти до Вікіпедії під своїм логіном та паролем, перейти на сторінку Налаштування (зверху сторінки), поставити галочку біля «Дозволити електронну пошту від інших користувачів» і зберегти конфігурації. І відпишіть на eventsAt sign.svgwikimedia.org.ua, що Ви це зробили, вказавши назву свого облікового запису. Дякуємо!--VikaIvankiv (WMUA) (обговорення) 10:17, 3 вересня 2018 (UTC)

Місяць фантастичних творів 2017: підсумки[ред. код]

Доброго дня! Дякуємо за участь у місячнику! Ініціатор місячника, користувач Yasnodark, звернувся до ГО «Вікімедіа Україна» з проханням відзначити найактивніших учасників та учасниць акції. На жаль, йому не вдалося підвести підсумки раніше, тому ми тільки зараз розсилаємо форму для збору даних від Вас. Фейсбуком Вам надіслала форму для заповнення, щоб ми могли передати чи переслати Вам сувеніри--VikaIvankiv (WMUA) (обговорення) 15:29, 7 вересня 2018 (UTC)

Список гравців збірної України з футболу[ред. код]

Доброго дня. Чи не бажаєте ви взяти на себе регулярне оновлення Список гравців збірної України з футболу? Його створив і п'ять років стабільно оновлював Lexusuns, однак після того, як його пішли, список залишився застарілим, і його відвідуваність падає. Оскільки ви свого часу говорили про намір доробити недороблене Lexusuns'ом, можливо, вам буде цікаво? — NickK (обг.) 10:03, 10 вересня 2018 (UTC)

@NickK: Я оновив список. На 100 відсотків не впевнений, що правильно, ще потім раз перевірю. Ті два посилання, які були в статті, вже давно не оновлюються. Я знайшов інший сайт, але там трохи незручно, що сортування йде за кількістю м'ячів. Можу раз на кілька місяців оновлювати, якщо те джерело також буде оновлюватися.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 12:52, 10 вересня 2018 (UTC)

Фредді Мерк'юрі[ред. код]

Пане Олександре. У мене в планах перекласти повністю всю інформацію з англійських статтей про всіх членів гурту Queen. Зараз я завершив переклад про Браяна Мея. У мене є питання: Ви все переклали з англійської статті про Фредді Мерк'юрі? Може там ще щось залишилося не перекладеним?--Парус (обговорення) 19:30, 12 вересня 2018 (UTC)

@Парус: Абсолютно все переклав з англійської. Наша стаття навіть трішки більша, оскільки я залишив текст, який був до цього, а там була додаткова інформація, і взяв трішки додаткової інформації з російської Вікіпедії про дитинство.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 19:38, 12 вересня 2018 (UTC)
Дякую!--Парус (обговорення) 19:40, 12 вересня 2018 (UTC)

Пропозиція[ред. код]

Вітаю! Маєте зацікавлення ідеєю? --Ерідан (обговорення) 13:08, 22 вересня 2018 (UTC)

@Ерідан: Воно то цікаво, але я вирішив зробити велику перерву у своїй фейсбучній діяльності і вже кілька тижнів туди не заходжу.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 13:16, 22 вересня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Український фонд соціальних інвестицій[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Український фонд соціальних інвестицій був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 09:12, 25 вересня 2018 (UTC)

Одне прохання[ред. код]

Сьогодні виник конфлікт через перейменування статті про хокейний чемпіонат Франції з хокею. Прошу уважно підходити до таких статей, де вже наявні статті про предмет. --Jphwra (обговорення) 19:00, 28 вересня 2018 (UTC)

@Jphwra: По-перше статтю не я перейменовував. Моє виправлення було ред.№ 23412540. Цим я зробив посилання синім, якраз те, що Ви любите, перед цим пересвідчившись, що заміна справді коректна. І після вертикальної риски залишив як було, тобто такий вигляд залишиться для читачів незалежно від перейменувань.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 19:17, 28 вересня 2018 (UTC)
Та я в принципі до тебе не маю по тій праці претензій. От те що було далі від іншого редактора ото я взагалі не зрозумів. Тож і прошу наступного разу його статті правити обережно, щоб він після цього не влаштовував не зрозумілих перейменувань. --Jphwra (обговорення) 05:09, 29 вересня 2018 (UTC)

Згущівка з кавою[ред. код]

Zguschene moloko z kavoju.png Згущівка з кавою
В мене пальці не встигатимуть натискати дякую якщо я це робитиму для кожного вашого редагування, тому краще напишу тут за всі. Дякую за збільшення зв'язності між статтями, таким чином читачі знаходитимуть цікаві їм статті швидше, і не шукатимуть на сторонніх ресурсах, хоч вони є в нас, просто через неправильну вікіфікацію на них не було посилання. Це справді корисна робота. Буник (обговорення) 10:30, 1 жовтня 2018 (UTC)
@Bunyk: Я мабуть уже більшість із тих, що були в таблиці, виправив. Інформатику залишаю Вам. Ще трохи виправлю, а решту вирішив рекомендувати виправити іншим вікіпедистам в рамках Місячника упорядкування української Вікіпедії. Може у Вас є якісь уточнення чи рекомендації, як іще прискорити впорядкування Вікіпедії? А з цими зауваженнями в принципі зрозуміло як впоратися. Найбільша проблема виникає, якщо користувач оформлював у вигляді приміток як джерел посилання на якісь інші статті в іншомовних вікіпедіях. Переважно це справа рук користувача:Яким, який їх робив коли писав статті на основі іншомовних розділів, замість того, щоб переносити посилання на джерела, на основі яких написані статті у відповідних мовних розділах. Я ще якось про це допишу в рекомендаціях, щоб звернути на це увагу.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 08:05, 6 жовтня 2018 (UTC)

Рейніш Ольга[ред. код]

Дякую, якийсь глюк з компом. Ви виправили. Добре.--Білецький В.С. (обговорення) 19:33, 3 жовтня 2018 (UTC)

Цікаве про Азію[ред. код]

Tydzień Azji Południowo-Wschodniej.GIF
Подяка за участь у Тижні Південно-Східної Азії
Вітаю, Oleksandr Tahayev!
Ви, напевне, вже й забули, а я хочу подякувати Вам за участь у літньому Тижні Південно-Східної Азії. Ми тоді створили спільними зусиллями 72 нові статті, поліпшили 36 наявних статей, а також зробили кращими категоризацію, зв'язність та багато інших дрібниць. Дуже дякую за допомогу!
До речі, ще 7 днів триває дотичний до тематики Тиждень азійської кухні (раптом Ви не знали) й повним ходом насувається Місяць Азії 2018, де буде створено ще більше статей. Щоб і надалі підтримувати куточок Вікіпедії про Південно-Східну Азію в порядку, запрошую долучитися до нового вікіпроекту «Південно-Східна Азія» Наснаги Вам, пишіть ще!
--Brunei (обговорення) 18:16, 21 жовтня 2018 (UTC)
@Brunei: Надалі я участі у заходах, організованих Вікімедія Україна брати не буду. Взагалі ніколи. Ні в Азії, ні в Східної Європи, ні у вікіфлешмобах. Узагалі ніколи.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 19:38, 21 жовтня 2018 (UTC)
Наскільки я розумію, Тиждень азійської кухні організував користувач Sakateka, Місячник Азії організовує міжвікіпедійна спільнота на Меті. Тиждень ПСАзії організовував я, але як приватний вікіпедист, без підтримки ВМУА. Тому незрозуміло, до чого тут «Вікімедіа Україна».--Brunei (обговорення) 20:34, 21 жовтня 2018 (UTC)
@Brunei: Навіть якщо це просто люди входять у Вікімедія Україна, то я з ними не хочу мати жодних справ. Жодних призів і значків від таких людей я отримувати не хочу. Будь-ласка вилучіть його і більше мені не надсилайте, увесь цей допис можете вилучити.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 18:48, 24 жовтня 2018 (UTC)
Ви знаєте, на Нюрнберзькому трибуналі було постановлено, що, хоча СС і є злочинною організацією, жодного члена СС не можна оголошувати злочинцем автоматично, без розгляду його/її вчинків. Втім, тут у нас, на щастя, не трибунал. Кінець кінцем, це Ваша, СО, можете робити з зірочками все, що заманеться. Це всього-на-всього зірочка, хоч і планувалася для приємних емоцій. --Brunei (обговорення) 18:59, 24 жовтня 2018 (UTC)
Oleksandr Tahayev вітаю гадаю, що ви неправі. Приміром ви мабуть не відповили чи відмовилися від призу за минулорічний місячник фантастики, який заслужили. Чи не не поважаєте і мою багатомісячну працю по підрахунках тієї всякої всячини, що на створювали та наполіпшували учасники на моє замовлення та на власний смак? Гадаю та сподіваюсь, що це не так. Можете вважати, що це від мене "за заслуги перед жанром" за гроші "клятих пройдисвітів )", хоча згоден з коментарем вище: не треба чорнити усіх разом, якщо хтось вас образив чи не ви згідні з існуючою системою, що дійсно багато в чому виглядає дивною чи в дечому анахронічною.--Yasnodark (обговорення) 15:34, 10 листопада 2018 (UTC)

Пропозиція[ред. код]

Oleksandre знаю, що ви віддаєте перевагу перекладу наповнених статей. У російському розділі є статусна стаття ru:Город Солнца, відповідно можна доповнити нашу. Є також декілька інших варіантів:

Oleksandre Дякую; радий, що цього разу вгодив.--Yasnodark (обговорення) 17:44, 10 листопада 2018 (UTC)
Наврядчи у вас вистачить часу на ще щось, проте про всяк випадок надам перелік ще декількох розгорнутих статей.--Yasnodark (обговорення) 17:44, 10 листопада 2018 (UTC)

Інтерв'ю з Farsi wiki Admin[ред. код]

Привіт, я побачив ваше співбесіду з перським адміністратором. Цікаво, що я запитав вас, чи ви коли-небудь створювали вірменську чи вірменську мову у Вікіпедії українців. Я публікую вірменську та вірменську мови в Перській Вікіпедії. Це моя сторінка [3]

Modern Sciences (обговорення) 18:28, 24 жовтня 2018 (UTC)

Щодо Вікі любить музику[ред. код]

Пане Олександре,прошу не спамити в недоречних місцях. Сторінка обговорення - це те місце, де я вам з радістю відповім.

@JTs: То де мої призи за конкурси?--Oleksandr Tahayev (обговорення) 11:49, 15 листопада 2018 (UTC)
 Я би відповіла, аби Ви обрали підходяще місце для обговорення. --لʈی (обг.) 12:14, 15 листопада 2018 (UTC)
  @JTs: Мені не обговорення потрібне, а сертифікати. Два з половиною місяці пройшло відтоді, як ви мені мали їх вручити, в урочистій атмосфері.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 12:16, 15 листопада 2018 (UTC)

Не розумію, звідки ви взяли два з половиною місяці, адже відповідь ви дали тільки 30 жовтня. Представник від оргкомітету найближчими днями відправить сертифікати, оскільки виникли складнощі в їх покупці. Прошу вибачення за це. --لʈی (обг.) 12:48, 15 листопада 2018 (UTC)

@JTs: По-перше, мені мали їх ще вручити наприкінці серпня. Мені навіть ніхто не повідомляв, що я їх виграв, лише стосовно книжок. Ви мене несправедливо не запросили на церемонію. Мене звинуватили, а ніхто самого мене не вислухав. Все з вашою організацією зрозуміло і я буду наполягати на її розпуску. Те, що сертифікати дотепер не були готові (а повинні були бути ще наприкінці серпня), означає, що ви мені їх взагалі не збиралися вручати, а хотіли просто між собою поділити.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 13:16, 15 листопада 2018 (UTC)
@JTs: Я би може спокійніше поставився, якби мені ще під конференції було повідомлення "Ми не можемо Вас запросити на конференцію для вручення призів тому то і тому то, але можемо Вам їх вислати поштою". А нічого такого не було і ніхто мені не повідомляв. Тому я буду ставити питання ребром.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 13:25, 15 листопада 2018 (UTC)
Як і домовились сьогодні, один сертифікат буде замінено і усі разом надішлемо Вам поштою. --لʈی (обг.) 13:32, 15 листопада 2018 (UTC)
@JTs:1800 грн книгарня "Є", 4000 Фуршет і 1000 Сільпо.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 13:38, 15 листопада 2018 (UTC)
Нічого собі різниця: між осяяними німбом конкурсами та регулярними тематичниками вторинної ваги, якими опікуються усілякі Яснодарки. Я в отетерілому шоці...--Yasnodark (обговорення) 14:13, 15 листопада 2018 (UTC)
@Yasnodark: Я попробував був поставити це питання на сторінці однієї вікіпедистки у Фейсбуці, про яку я був кращої думки, і вона так огризнулася, що мені стало страшно. Таких епізодів у спробах моїх стосунків із Вікімедією багато, багато чого дивного. Тільки благаю Вас, ставтеся до цього всього спокійно. Не треба так як я мучити себе. Це все шумовиння днів.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 14:20, 15 листопада 2018 (UTC)
Ну, звісно поліпшення музичної тематики в дев`ять разів є важливішим за поліпшення наповненості фантастичної тематики, і не враховуючи усіляких "фуршетів" і "сільпо". Я ще дивуюсь, що дописувачі відпадають. Якось огидно стає: усі рівні, та все ж є рівніші. Я б ще зрозумів триразову різницю між «конкурсами» та «тематичниками» через певну різницю в організаційних моментах та 9 разів лише по одному з параметрів, а по інших — нескінченість - це вже занадто... А чому не піаніно чи скрипка Страдіварі як приз? Я ж навіть і помріяти не міг бодай про підписку на «Локус» для переможця... А тут схоже саме такі конкурсні перспективи — питання лише в тому буде скрипка чи піанініно...
А в неолімпіаді навіть підписка на українську спортивну періодику залишилась далекою мрією без відповіді, теж певно не той рівень та чергова сумнівна тема, та й надскладно організувати. Воістину менше знаєш - краще спиш...--Yasnodark (обговорення) 14:43, 15 листопада 2018 (UTC)
@Yasnodark: Вікіпедія починалася як чисто волонтерський проект, досягнула нечуваних успіхів, і такою повинна залишатися. Гроші повинні витрачатися на апаратне устаткування, програмне забезпечення і тих, хто це обслуговує. Ідея тратити гроші на всілякі конкурси, вишколи, зарплату найманим працівникам, гранти, кількатижневі поїздки по Південній Африці і т.д. себе в наших умовах скомпрометувала. Організацію Вікімедія Україна треба розпустити.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 14:36, 15 листопада 2018 (UTC)
Я не вважаю, що кошти мають витрачатися лише на технічне забезпечення. Не бачу нічого поганого у віківишколах, експедиціях, конкурсах чи оплаті виконаної роботи чи винагороді за неї (та й на волонтерстві довго не протягнеш), проте особливо шокує нерівність ставлення до окремих їх виглядів, зокрема схожого характеру, проте організованої різними людьми, оце змушує замислитись... Приміром я гадав, що основні суми виділяють на вікіекспедиції чи ще якісь заходи, у яких я поки не приймав участь, та організація кокурсу та тематичника - занадто схожі речі, що різниця у нагороді була настільки суттєвою, я вже не кажу, чи вистачить мене знову на багатомісячні ретельні підрахунки підсумків без віддачі, що займають купу часу та є занадто нудними і марудними за процесом. Хоча скоріше про необхідність реформування, а не розпуску.--Yasnodark (обговорення) 14:43, 15 листопада 2018 (UTC)
Щодо пункту "кількатижневі поїздки по Південній Африці" тощо, краще не оновлюйте моїх знань.--Yasnodark (обговорення) 14:45, 15 листопада 2018 (UTC)
@Yasnodark: Та я нічого не мав би проти, якби ці люди писали якісно. і багато. А то ж вони нічого там не роблять. 80 тис баксів грантів на рік отримують і нічого не роблять. 20 віківишколів на рік = 20 безкоштовних обідів для вчителів ото й уся їхня робота. Ну ще два конкурси фотографій і вікіфлешмоби, але це ж усе йде по накатаній колії вже багато років і не вимагає зусиль. Ви уявляєте собі, що можна було би зробити з 80 тис. баксів?--Oleksandr Tahayev (обговорення) 14:52, 15 листопада 2018 (UTC)
Не є обов`язковим ще й писати, до того ж якісно і багато. От у мене кожного дня мрії про написання нових та поліпшення власних статей розбиваються об необхідність поліпшення та доробки тих, написання яких зорганізував, бо розумію, що таким чином я буду кориснішим. От Джон Кемпбелл теж коли став редактором майже припинив сам писати, проте з його лона вийшов увесь "золотий вік фантастики". У кожного своє призначення, все не можна робити одночасно.
проте прикро і це головне, що майже нічого не робиться для піару проекту. Якби я отримував за це кошти та мав офіційний папірець про причетність до організації аля акредитація, я б стукався в усі владні та медійні двері з метою просування проекту та інформування про нього. А наразі я в цьому напрямі вагомих результатів теж не бачу, хоча певно хтось цим опікується. Та ще й живе у столиці.--Yasnodark (обговорення) 15:01, 15 листопада 2018 (UTC)
@Yasnodark: Ваші слова мені нагадали фільм Асса, "Але якщо вся справа в якихось папірцях, то я висловлюю свій найрішучіший протест". Майже нічого не робиться і хтось живе у столиці. Але писати Вікіпедію я продовжуватиму і у Ваших тижнях братиму участь.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 15:05, 15 листопада 2018 (UTC)
Дивився занадто давно, тож не згадаю, про що там Цой та Ковжун розмовляли. Шодо участі завжди буду радий, проте навіть непрямо ви все одно ви опиняєтесь у полоні потенційних винагород. От і виходить, що ви написали та поліпшили надцять статей, а у цьогорічній фантастичній осені поки обмежилися поліпшенням, хоч і істотним, лише однієї популярної статті. Хоча я не певен, що музика є більш вашою темою, ніж фантастика. От і маєш: хош не хош, а на підкірку діє. Та повторю: будь-якому внеску буду завжди радий.--Yasnodark (обговорення) 15:19, 15 листопада 2018 (UTC)
@Yasnodark: Я просто зараз мову фарсі повторюю, тому що нещодавно мені ця навичка дуже допомогла, про що йдеться в попередньому дописі, і я усвідомив, що треба її розвивати, тому на статті часу залишається менше, ну і плюс старі хвости закриваю.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 15:27, 15 листопада 2018 (UTC)

Щодо призів по конкурсам Вікі любить Музику, CEE Spring та місячнику фантастичних творів[ред. код]

Вітаю. Сьогодні відправив Вам усі сертифікати по вказаним вище конкурсам на адресу, яку Ви написали у листі. Як тільки посилка прийде на необхідне відділення - Нова Пошта повідомить Вас про це смс повідомленням --OleksandrKotliar (WMUA) (обговорення) 15:24, 17 листопада 2018 (UTC)

@OleksandrKotliar (WMUA): Зрозуміло.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 17:03, 17 листопада 2018 (UTC)