Обговорення користувача:Oleksandr Tahayev

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

-- Automatic welcomer (обговорення) 12:37, 11 серпня 2014 (UTC)

Зміст

Хокей на зимових Олімпійських іграх 2018 — жіночий турнір[ред. код]

перепрошую, що вліз але там вже є шаблони під жіночі збірні. Тому підкорегував трохи. --Jphwra (обговорення) 11:06, 22 лютого 2018 (UTC)

@Jphwra: Дякую. Я заново створив шаблон "Hockeybox2", який до цього вилучили. Бо "Хокейний поєдинок" чомусь не підходив. Якби це функціональність якось об'єднати і зробити перенаправлення. Тут трохи посварилися під час Олімпіади, якщо цікаво можете почитати Вікіпедія:Запити до адміністраторів#Місячник Олімпійських ігор.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 11:33, 22 лютого 2018 (UTC)
Вже почитав. Вікіпедія так і лишається місцем з'ясування в кого що там довше, замість розвитку контенту. --Jphwra (обговорення) 11:36, 22 лютого 2018 (UTC)
Шаблони ПВ та ГБ є. по останньому ЧС подивись, торішньому — 2017 року. --Jphwra (обговорення) 11:55, 22 лютого 2018 (UTC)
@Jphwra: Та я вже, чесно кажучи, поки писав про шорт-трек, забув для чого вони потрібні.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 12:13, 22 лютого 2018 (UTC)
ОК, я сам потім підкорегую. --Jphwra (обговорення) 12:13, 22 лютого 2018 (UTC)

Вітаю![ред. код]

Христос Воскрес! Вітаю зі святом, всього самого найкращого! --Yukh68 (обговорення) 14:04, 8 квітня 2018 (UTC)

@Yukh68: Воїстину воскрес! Взаємно вітаю.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 14:05, 8 квітня 2018 (UTC)

Оскар Вайлд[ред. код]

Вітаю, Oleksandr Tahayev!

Я помітив, що ви час від часу перекладаєте вибрані та добрі статті з інших мовних розділів. Нещодавно натрапив на Ваш переклад статті про Бернарда Шоу. Може Вам також вдасться перекласти добру статтю про Оскара Вайлда? Якщо ж це для Вас завелика і надто марудна робота, то можна поділити статтю і перекласти її спільними зусиллями. Відпишіть, будь ласка, якщо Вам цікаво. Дякую, --Andrew-CHRom (обговорення) 08:45, 11 квітня 2018 (UTC)

@Andrew-CHRom: Я досить багато вже так статей переклав, хоча деякі можливо не до кінця. Цю я вже колись дивився і можливо мене зупинило те, що в ній вже є якийсь текст. Я ніколи не заміняю повністю наново тексту, а намагаюся залишити те, що було написано нашими користувачами раніше, бо шкода роботи цих всіх людей. Раз вже Ви звернулися, то давайте я її швиденько сьогодні до ночі перекладу, перервавши участь у Місячнику східної Європи, тим більше, що це можливо письменник, який мені найбільше сподобався в оригіналі. А старий текст якось розподілю всередині перекладу. Спільно перекладати немає сенсу, оскільки мені зручніше це робити через переклад вмісту і одразу. А краще Ви потім це все ще раз вичитаєте.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 11:58, 11 квітня 2018 (UTC)

Oleksandr Tahayev, щиро вдячний. Я тоді більше сконцентрую увагу на творах Вайлда — займуся доповненням наявних статтей і створенням нових, аби якнайширше описати його діяльність на сторінках української вікіпедії. Ще раз дякую.--Andrew-CHRom (обговорення) 12:19, 11 квітня 2018 (UTC)

@Andrew-CHRom: Добре.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 12:32, 11 квітня 2018 (UTC)
@Andrew-CHRom: Щось я трохи переоцінив свої сили. Почав перекладати, але виявилося трохи складніше, ніж думав, і займе кілька днів. Щось у мене вже менше енергії ніж раніше. Треба десь шукати нові джерела для натхнення.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 07:51, 12 квітня 2018 (UTC)
Нічого страшного, можна й на довше розтягнути, тобто писати про шахістів, але й спорадично повертатися до перекладу.--Andrew-CHRom (обговорення) 08:16, 12 квітня 2018 (UTC)
@Andrew-CHRom: Я поступово працюю над цією статтею у своїй чернетці Користувач:Oleksandr Tahayev/Оскар Вайлд. Доробив до розділу "Судові процеси", а решту збираюся в липні, бо хочу дотоді присвятити свій час музичному конкурсу. Але мені не подобається і той текст, який вичитав, і я певен, що там є помилки, бо англійський оригінал виявився заважким для мене. Тож, якщо є бажання, можете переглянути текст у моїй чернетці до розділу "Судові процеси", порівняти його в паралельних вікнах і вичитати.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 08:16, 22 травня 2018 (UTC)
Спробую на вихідних переглянути. Дякую. Я вже думав, що Ви забули про цю статтю. До речі, хотів спитати, Ви перекладаєте з польської за допомогою ґуґл перекладача, чи використовуєте якийсь інший спосіб?--Andrew-CHRom (обговорення) 14:27, 22 травня 2018 (UTC)
@Andrew-CHRom: Перекладаю за допомогою "перекладу вмісту", який використовує Яндекс, але потім додатково виправляю спеціальним скриптом, який я написав під шахову тематику, оскільки майже всі статті про шахістів у польській Вікіпедії написані за схожим зразком. А потім залишається вже не так багато виправляти вручну.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 14:37, 22 травня 2018 (UTC)
Впали мені в око декілька статей в польській вікі, тож вирішив запитати. Спробую тоді спочатку перекласти за допомогою "перекладу вмісту", але якщо не вийде нормальна якість, то робитиму вручну.--Andrew-CHRom (обговорення) 14:48, 22 травня 2018 (UTC)
@Andrew-CHRom: На мою думку виходить швидше, якщо виправляти всередині перекладу вмісту, а не просто вручну.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 14:59, 22 травня 2018 (UTC)
Вітаю! Ви не проти, якщо я внесу ще свої корективи? Пишу, щоб уникнути конфлікту редагувань.--Andrew-CHRom (обговорення) 09:18, 15 вересня 2018 (UTC)
@Andrew-CHRom: Можете вносити сміливо корективи. Якщо буде конфлікт редагувань, то я зроблю так, щоб і Ваші і мої редагування збереглись. Мені ще небагато залишилось і сьогодні я закінчу. Стаття насправді потребує ретельної вичитки. Я підозрюю, що там навіть можуть бути фактичні помилки перекладу, оскільки я не дуже знайомий з тогочасною термінологією. Мені не подобається побудова деяких речень. Може я ще після Вас попрошу інших користувачів у кнайпі.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 09:49, 15 вересня 2018 (UTC)
@Andrew-CHRom: Можете сміливо виправляти. Свою роботу я поки що завершив.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:19, 15 вересня 2018 (UTC)
Добре, дякую. Маю питання до вступу. Не знаю, на скільки доцільно вживати каторжні роботи, оскільки письменник не має нічого спільного з Російською імперією. Може варто замінити на важкі роботи? Може ще якось?--Andrew-CHRom (обговорення) 10:24, 15 вересня 2018 (UTC)
@Andrew-CHRom: Важкі роботи це занадто загально. Потрібно конкретніше значення, щоб було зрозуміло, що це відбувалося в ув'язненні. Стаття Каторга пропонує для країн крім Росії варіант "Примусові роботи". Хоча я почитав російську статтю, то в ній написано, що такі роботи оплачувані. А для неоплачуваних є стаття "Обов'язкові роботи".--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:31, 15 вересня 2018 (UTC)

Кайдо Кюлаотс[ред. код]

Доброго дня. Помітив багато помилок перекладу. Повиправляйте, будь ласка.--Білецький В.С. (обговорення) 06:45, 14 квітня 2018 (UTC)

@Білецький В.С.: Там не так було багато помилок, просто вони кидаються в очі. Я начебто повиправляв. Це в мене просто розкладка клавіатури буває сама час від часу перескакує сама. Подивіться, будь ласка, може Ви мали на увазі ще якісь помилки.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 06:52, 14 квітня 2018 (UTC)
Дійсно. Просто кидалися в очі. Багато не було.--Білецький В.С. (обговорення) 10:08, 14 квітня 2018 (UTC)
@Білецький В.С.: Я вже кілька місяців пишу Вікіпедію просто через не можу. Я пишу багато статей про шахістів, бо придумав спосіб як прискорити переклад з польської Вікіпедії, за допомогою перекладу вмісту і спеціального скрипта. Потім ще трохи виправляю вручну, але часом вже на автоматі це роблю, тому можуть залишитися кілька помилок. Статті виходять кращі, ніж в російській Вікіпедії і залишилося ще десь тисячу. Хочу тему шахістів добити, щоб потім про неї вже не згадувати. Але старих мотивів у мене вже не залишилося через особисті проблеми. Крім мене їх все-одно ніхто не напише і через 10 років. Якщо кільки помилок десь залишиться, то нічого страшного. Навіть кілька разів читав думку, що це допомагає залучати дописувачів.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:51, 14 квітня 2018 (UTC)
Згоден з Вами. Вітаю Вашу роботу і Ваш доробок у Вікіпедії. Це дійсно один з РЕАЛЬНИХ працюючих україномовних проектів. Будь-що треба його підтримувати, розвивати, вдосконалювати. Ваші статті про шахістів давно помітив. Вони мають енциклопедичний характер, робота системна - те що треба. Успіхів! Тримаймося!--Білецький В.С. (обговорення) 11:02, 14 квітня 2018 (UTC)
Дякую за підтримку. Намагатимусь знаходити в собі сили для подальшої роботи.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 11:16, 14 квітня 2018 (UTC)

Доброго вечора. А ось тут і багато в очі кидається, і загалом помилок чимало. Принаймі я лише в одному реченнні їх не бачу. Чи там просто шаблон {{у роботі}} загубився? З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 18:10, 16 квітня 2018 (UTC)

@Thevolodymyr: Справді шаблон пропустив.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 18:14, 16 квітня 2018 (UTC)

Уточнення[ред. код]

Добрий день! Не можна забрати те, чого немає. Це щодо користувача Aeou. --Basio (обговорення) 14:55, 22 квітня 2018 (UTC)

@Basio: Але ж раніше він був адміністратором?--Oleksandr Tahayev (обговорення) 14:57, 22 квітня 2018 (UTC)
@Basio: Все, він вже мені сам відповів.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 15:01, 22 квітня 2018 (UTC)

про статті про аніме[ред. код]

прошу Вас проголосувати не лише проти видалення статті УкрДаб, а й інших у категорії, оскільки там всі утворення, і зокрема АК Міцурукі займаються українізацією в інтернеті чи на місцях, жоден з них не допускає компромісів з ворогом через вигідність чи інші фактори. Бо ці нерозумні дійсно їх видалять, попри всі авторитетні джерела, які таки є.

@Анімешник: Я втомився вже проти всіх них боротися майже чотири роки. Я й так займаюся багатьма речами, нехтуючи особистим життям. Ви самі подумайте добре і обґрунтуйте цю саму думку там. Може хтось прислухається і завдяки цьому ще джерела пошукає, або відповідно підіб'є підсумок. І ви підписуйтеся. Зверху на панелі управління є такий олівець (у мене він п'ятий зліва). Коли натиснете, то з'явиться чотири хвилясті риски, це й буде підпис.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 17:37, 22 квітня 2018 (UTC)
Боротися не треба. Треба просто поставити голос.
@Анімешник: За попередньої системи це було голосування, а нині проста наявність голосу нічого не значить. Треба добре обґрунтовувати. --Oleksandr Tahayev (обговорення) 06:25, 23 квітня 2018 (UTC)

Стаття Тетяна Шадріна[ред. код]

Шановний користувачу! Дякуємо, що ви зробили свій внесок до Вікіпедії, створивши статтю Тетяна Шадріна. Проте ця стаття надто мала та/або недооформлена, щоби бути повноцінною енциклопедичною статтею. Якщо протягом трьох днів її не буде суттєво поліпшено (хоча б до рівня статті-заготовки), статтю буде вилучено. Якщо ви маєте намір доробити статтю, приберіть зі статті шаблон-попередження та поставте шаблон {{Edited}}. Із запитаннями можете звертатися до мене. — Brunei (обговорення) 17:22, 26 квітня 2018 (UTC)

@Brunei: Доробив.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 19:22, 26 квітня 2018 (UTC)

Вікі любить музику[ред. код]

Фредді Мерк'юрі[ред. код]

перепрошую за своє редагування, не звернув увагу на шаблон пишу. --Jphwra (обговорення) 06:19, 1 червня 2018 (UTC)

@Jphwra: Нічо. Я в цей час не редагував.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 06:21, 1 червня 2018 (UTC)

Питання[ред. код]

А з іранськими НП такої заливки не буде як з хорватами? --Jphwra (обговорення) 14:15, 3 червня 2018 (UTC)

@Jphwra: це залежить лише від @Sergento:.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 14:18, 3 червня 2018 (UTC)
Вітаю. Зайнятися Іраном планую одразу по завершенню роботи із Хорватією. У процесі заливок Хорватії значною мірою вдалося налагодити заливку даних по клімату за координатами і пошук самих координат (за їх відсутності на ВД, а з Іраном, наскільки бачив, це трапляється значно частіше, ніж із Хорватією) в OSM. (Цей пошук спрацьовує не для всіх НП, але для значної частки, тому мабуть буде ок). Єдине що, по Ірану, як я розумію, немає історичних даних по населенню, які зазвичай є для Хорватії, тому не буде діаграми з чисельністю населення за різними роками. То ж очікую, що у статтях по Ірану будуть загальні дані про населення за переписом 2006 року, а в більшості ще і координати НП і таблиця з кліматом. Поки залишилося до перекладу кілька жупаній Хорватії і до заливки стільки ж, плюс ті, що вже перекладені але не залиті. --Sergento 08:31, 4 червня 2018 (UTC)
@Sergento: Привіт, Сергію. Я чесно кажучи сподівався, що вийде хоча би 9000 статей за той місяць, а вийшло разом з заливками 7300. Якби заливати понад 9000 статей за місяць, то можна було би за два роки досягнути мільйона. Тільки щоб не перевищувати 10000, бо це би спонукало інші вікіпедії до масштабних заливок, що небажано. Ти тоді на вікічетвергові здається казав, що в тебе ще багато незалитих білків залишилося. Поки готуєш таблицю для Ірану, то може заливав би по кілька тисяч білків на місяць, так щоб сумарно десь виходило між 9 і 10 тис., принаймні тих, для яких є міжмовні посилання. Може ще я не буду настільки швидко встигати транслітерувати Іран, то додатково можна було би білки, взагалі мені було неважко з такою швидкістю траслітерувати Хорватію, міг би ще десь удвічі швидше. Ще таке таке питання, чи можна буде в ці самі статті за допомогою цього самого бата додавати якусь нову інформацію? Це було б дуже непогано на майбутнє, якщо з'являтимуться нові дані, наприклад, населення Ірану за минулі роки, або захочеш прописати словами якусь інформацію з карток.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 07:51, 7 червня 2018 (UTC)
Вітаю. Ну, відтоді з білками ми покінчили. Вже доволі давно. Їх залили щось із кільканадцять тисяч і на тому поки все. Там Бруней їх переглядає, деякі ми перезаливаємо із тих, що уже були, але для мого бота там роботи наразі не дуже є в плані заливок. Зараз працюю над заливанням тих жупаній, які вже є перекладені і потім залишаться ще дві. І на тому закінчиться Хорватія. Наразі не маю достатньо часу, аби залити їх швидше, можу приділяти цьому тільки кілька годин на день. Конкретно цим ботом додавати інфо до існуючих статей я не можу, він заточений тільки під створення нових. Але якщо з'явиться багато нової вагомої інформації, яку варто буде додавати ботом, то можна буде подумати над тим, як це зробити. Якщо для Ірану знайдеться щось крім тих Екселівських файлів із населенням до початку заливки, то можна буде це залити, чи в картку, чи текстом. Те, як виглядатимуть, залиті ботом, обов'язково узгодимо. --Sergento 08:51, 7 червня 2018 (UTC)
@Sergento: Добре тоді. Я поки буду писати про музику, а ти спробуй якось швидше бота налаштувати. Мені вже не терпиться почати транслітерувати, бо я це ще задумав задовго до того Вікічетверга.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:55, 7 червня 2018 (UTC)

Try the new version of Content Translation[ред. код]

Hi Oleksandr Tahayev,

I’m Pau Giner, a Designer and Product Manager working with the Language team of the Wikimedia Foundation. We are working on some improvements to Content Translation that may be of your interest since you have been a prolific translator during the recent months.

Currently the Language team is working on a new version of Content Translation that will provide a more solid editing experience. This is expected to solve many of the common issues that translators experience when creating a translation. Inserting and editing complex content such as references will be much easy, reliable and producing cleaner wikitext as a result.

The new version is a major refactoring and architectural update of Content Translation, so we want to expose it to editors in a gradual way but starting at an early stage. Given your experience with the current version of the tool, we think you are an ideal candidate to try the new version and give us feedback. If you are interested you can follow these steps:

 1. Access the new version of the tool. You can access the new version anytime at the usual location of the tool by adding a version=2 parameter to the URL. So you can follow this link to start a new translation: https://uk.wikipedia.org/wiki/Special:ContentTranslation?version=2
 2. Translate an article. Try to create a new article as you would normally do in Content Translation.
 3. Provide feedback. Based on your experience translating with the new version (and your previous experiences with the former version) you can provide feedback in this talk page. Provide feedback mentioning what worked well, what didn’t work so well, and whether you noticed anything important to be missing to support your translation workflow. If you are familiar with Phabricator (our bug tracking system), you can report CX2 related issues by creating a ticket using this link.

Your feedback will be very useful to identify common issues to work on for the upcoming months.

Thanks for using Content Translation.

--Pginer-WMF (обговорення) 09:51, 12 червня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Дискографія Боба Ділана[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Дискографія Боба Ділана був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:06, 13 червня 2018 (UTC)

Питання[ред. код]

Вітаю Олександре, можете поставити у статті "Волейбольна Євроліга" поставити шаблон про застарілість інформацію, бо геть нічого про перемогу українців. А я забув як шаблон виглядає.--Yasnodark (обговорення) 15:08, 15 червня 2018 (UTC)

А я ніколи й не знав.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 15:09, 15 червня 2018 (UTC)


Питання[ред. код]

Вітаю Oleksandr Tahayev прошу вас залишити ваш голос у "пропоновані зміни" цієї сторінки щодо змісту фотоколлажу, бо попередні розділи захаращені, а тут конкретна пропозиція і чітко буде видно проявив спільноти.--Yasnodark (обговорення) 13:38, 18 червня 2018 (UTC)

Подяка[ред. код]

IBM 026 card code.png
Подяка
За визначальний внесок у підготовку заливки статей про населені пункти Хорватії. Sergento 11:05, 25 червня 2018 (UTC)

Запрошую також за можливості долучатися до наступного проекту. Sergento 11:05, 25 червня 2018 (UTC)

Не в службу, а в дружбу[ред. код]

Доброго дня. Ви запропонували перенести 3 статті Війна Ареса та ін. в статтю про автора. Згоден. Слушно. Але я зараз утиснутий в часі - вже майже в дорозі. Чи не зможете допомогти перенести? З перепосиланнями. Буду дуже вдячний. З повагою.--Білецький В.С. (обговорення) 16:16, 28 червня 2018 (UTC)

Вікі любить музику: вікідані та поліпшення статей (до 09 липня)[ред. код]

Wiki loves music-logo ukr.svg

Привіт! Конкурс «Вікі любить музику» завершився: створено чи поліпшено 539 статей, понад 50 учасників. Наше журі розпочне роботу вже через кілька днів, але нам хотілося б, щоб якість конкурсних робіт була вищою, тому організаційний комітет дає можливість поліпшити вже створені (чи поліпшені) конкурсні статті до 09 липня включно. Зокрема, зверніть увагу:

Ми сподіваємося, що цей додатковий час дасть Вам можливість поліпшити Ваші статті, а читачам Вікіпедії — отримати якісніший матеріал. З повагою, організаційний комітет конкурсу «Вікі любить музику» )

Шаблон Edited у статті Дискографія Джорджа Майкла[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Дискографія Джорджа Майкла був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 00:36, 6 липня 2018 (UTC)

Щодо дражливих виразів[ред. код]

Вітаю, пане Oleksandr Tahayev.

Я маю до вас велике прохання — утримайтеся від дражливих епітетів на кшталт «москвомовних» ред.№ 22905181, які у контексті ваших слів несуть підкреслено негативну конотацію, і можуть лише розпалити суперечки, ажніяк не сприяючи порозумінню. Буду вдячний, --VoidWanderer (обговорення) 15:25, 6 липня 2018 (UTC)

@VoidWanderer: Цілком нейтральне слово, яке рекомендують вживати замість "кацапорилих". Якось хочеться зняти негативну енергію людині, яка в столиці держави на 28-му році незалежності почуває себе недобитим індіанцем. Цілком нейтральне порівняно з "кацапорилих".--Oleksandr Tahayev (обговорення) 16:37, 6 липня 2018 (UTC)
Рекомендую на сторінках Вікіпедії вживати «російськомовних». Звісно, «москвомовних» — це значно нейтральніше за згадану вами альтернативу, але у нас наразі дуже електризована атмосфера в спільноті, і я не бачу жодного позитиву від того щоб додатково її нагнітати без нагальної причини. --VoidWanderer (обговорення) 17:03, 6 липня 2018 (UTC)
@VoidWanderer: Вважається, що теперішні росіяни вкрали в нас назву, тобто "москвомовні" набагато точніше з історичного погляду. Це принципове бажання зробити такий епітет загальнопоширеним. І я думаю, що вони не образяться, якщо вже вони не постидалися за 28 років не перейти на свою "рідну" державну мову.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 17:24, 6 липня 2018 (UTC)
Давайте зійдемося на тому, що руськомовні та російськомовні — різні речі. Все інше — ВП:НЕТРИБУНА. --VoidWanderer (обговорення) 17:46, 6 липня 2018 (UTC)
@VoidWanderer: Я не зустрічав ніде, що "москвомовні" це образливе слово, а теперішню Росію не можна називати Московією.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 17:50, 6 липня 2018 (UTC)
Москвомовні — підкреслює саме московськість, російське самодержавництво, кремлівську волю. Столиця країни зазвичай є прямою асоціацією із діями, а найбільше — зовнішньополітичними діями держави. Тобто:
 • «російськомовний» — нейтральне звучання
 • «москвомовний» — той, хто говорить мовою Москви — столиці держави, мовою агресії, мовою Кремля.
Я не знаю чому я пояснюю очевидні речі. --VoidWanderer (обговорення) 17:55, 6 липня 2018 (UTC)

Тенісні турніри 2[ред. код]

Вітаю! Думав почати з того, що не минуло і пів року від Вашогої пропозиції співпраці, але, виявляється, минуло ). Якщо пропозиція актуальна, то гляньте, що в мене вийшло:

Я скористався Вашим .js файлом (гігантична праця!), але я не надто міцний в JS, тому ботом перекодував його в Пайтон-список і пропустив через нього англійську сторінку. Кинув поки в особистий простір і приблокував категорії, щоб не засмічувати. Якщо матимете час , бот може кидати відразу в основний простір вставляючи {{edited}}, а в робочому просторі сформує список нових сторінок які треба переглянути. Бажаю успіхів і чекаю на відповідь! --Rar (обговорення) 17:53, 23 липня 2018 (UTC)

@Rar: Мені подобається. Можете за завтра в основному просторі зробити назад до 2000 року, а я за тиждень якраз повиправляю. Я, до речі, якраз сам вже планував повернутися до цієї теми, але ботом буде набагато швидше.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 18:45, 23 липня 2018 (UTC)
Думаю поки що досить. Список тут. Може захочете щось додати до .js файла (попередьте мене, я користуюся локальною копією). Я поки займуся реєстрацією бота на вікіданих, там серйозна процедура, тестова прогонка, обговорення,...--Rar (обговорення) 11:37, 24 липня 2018 (UTC)
@Rar: Дякую. Починаю працювати.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 15:32, 24 липня 2018 (UTC)
@Rar: Я ці статті повиправляв. Трохи доповнив і виправив свій js-файл, можете свій переробити. Для 2017 року повиправляв майже всі прізвища, а для 16 і 15 років деякі позалишалися. В основній сітці вже нових імен фактично не зустрічається, а в кваліфікації може кілька нових бути, тож я вирішив на них поки не відволікатися, тим більше, що до 2010 року розділу "кваліфікація" немає. Це я вже потім ретельно для парного розряду виправлятиму і можна буде по них ще раз бота прогнати, оновивши файл. Поки можете назад до 2000 року робити з оновленим файлом. І ще було би бажано, щоб бот сам прив'язував статті до вікіданих, бо це забирає деякий час.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 15:07, 25 липня 2018 (UTC)
Підтримую "не відволікатися" на кілька прізвищ латинкою, відповідні статті певно не скоро у нас з'являться. Що до вікіланих, то я мав намір додати ці статті при тестовій прогонці бота при його реєстрації. Не думав, що Ви це зробите вручну. Сьогодні зроблю нові статті, не додавайте їх у вікіданих. Мушу ще завтоматизувати формування списку статей для перекладу, вручну це займає багато часу.--Rar (обговорення) 07:20, 26 липня 2018 (UTC)
@Rar: Добре.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 09:53, 26 липня 2018 (UTC)
@Rar: Повиправляв для 2012-2014 років, вікідані не прив'язував.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 15:47, 26 липня 2018 (UTC)
Швидко Ви це робите. Додаю наступні роки. Тестову прогонку інтервікі-бота зробив, чекаю на схвалення. Нові сторінки ще також без інтервікі, під'єднаю після схвалення бота, не тратьте на це свого часу.--Rar (обговорення) 05:21, 27 липня 2018 (UTC)
У 2006 в англійців теж починаються прогалини. --Rar (обговорення) 05:37, 27 липня 2018 (UTC)
@Rar: Коли закінчаться для перекладу англійські сторінки, то можна буде переналаштувати бота на італійську Вікіпедію. Там можливо усі (принаймні майже всі) турніри попередніх років, і сторінки побудовані майже за таким самим принципом, тільки перед тим треба буде трохи доповнити і підправити файл.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 06:12, 27 липня 2018 (UTC)
Виправте, будь ласка, в .js такі заміни (хіба що маєте заперечення проти транскрипції яка є в назвах статей):
@Rar: Повиправляв, а "Кирстя" вже й так було.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 13:55, 27 липня 2018 (UTC)
Я закінчив WTA тур до 2000 року. Що Ви думаєте про ITF Women's Circuit 2011-2017 обмежуючись турніріми >= $50000? Наприклад з таких шаблонів: en:Template:2017 ITF Women's Circuit. Там >60 турнірів на рік виходить. Сторінки вийдуть досить червоні, але майже всі прізвища у Вас перекладені. По 2 турніри з 2011 і 2017 всі разом тут. На реєстрацію бота все ще чекаю, але помаленьку підтягую.--Rar (обговорення) 10:43, 28 липня 2018 (UTC)
@Rar: Думаю, що поки слід обмежитися WTA і потім після парного розряду добре пооформлювати статті за роками. У мене просто не вистачить терпіння, щоб занадто довго писати про один теніс. Треба буде зробити перерву, тим більше, що тут попросили написати кілька статей на іншу тему.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 13:47, 28 липня 2018 (UTC)
Добре, Вам видніше. Про ті статті за роками я вже думав, навіть один чи два помилково створив, там здається кілька елементів треба до словника додати. Як будете готові, то напишіть що робимо далі - одиночний 19хх, парний 20хх чи головні 20хх. І ще одне: в обговорення вже створених статей варто вставити {{Перекладена стаття}}. Чи ви не заперечуєте, якщо я в цьому шаблоні вкажу, що це зроблено використовуючи Ваш словник?--Rar (обговорення) 15:14, 28 липня 2018 (UTC)
@Rar: Не думаю, що треба шаблон про переклад. У статтях немає оригінальної інформації. З таким само успіхом можна просто перенести інформацію з тенісних джерел.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 15:41, 28 липня 2018 (UTC)
@Rar: А щодо турнірів, то варто буде переналаштувати на італійську Вікіпедію і зробити решту турнірів для одиничного розряду звідти, оскільки до 2000 року в англійській їх все-одно дуже мало. За завтрашній день я дороблю ті, що вже є і трохи підготую файл js до італійських статей. Перед парним розрядом треба буде міняти переклад деяких речень на множину.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 17:32, 28 липня 2018 (UTC)
@Rar: Я зараз максимально хочу вписати прізвища тенісисток раніше 2000 року, щоб потім менше було виправляти вручну. Це в мене десь займе десь тиждень. Потім можна буде запускати бота, спочатку ще трохи з англійської, а потім з італійської Вікіпедії.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 06:22, 31 липня 2018 (UTC)
Добре, почекаю, це справді велика робота. Отримав бота на вікіданих і саме ввігнав туди всі вже зроблені сторінки. Вчора я почав наводити лад в категоріях тих сторінок і жахнувся яке то заплутане. Тож змайстрував бота який аналізує вміст англійської категорії і підкатегорій (до вказаної глибини) і, через міжмовні посилання, формулює рекомендації що додати чи створити. Напустив його на en:Category:WTA Tour і 2 рівні підкатегорій. Бот порпався там 2 години (інформація про сторінку то всього секунда!), але його "вердикт" був вартий чекання. Якщо Вам цікаво, то початкова версія вердикту тут, зараз сторінка коротша, багато вже зробив, від частини рекомендацій відмовився. Якщо захочете зробити аналіз якоїсь іншої (не тенісної) категорії, кличте :).--Rar (обговорення) 07:22, 31 липня 2018 (UTC)
Гляньте, будь ласка, на Категорія:Italian Open (теніс). Там назва змінювалася, а статті майже всі з BNL, як тут: Internazionali BNL d'Italia 2010, жінки, одиночний розряд, хоч там вже Italian Open. Не заперечуєте щоб перейменувати?--Rar (обговорення) 11:55, 1 серпня 2018 (UTC)
@Rar: Я думаю, що хай залишається такою, як. Вони можуть і поміняти спонсора, а загальна назва залишиться.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 15:56, 1 серпня 2018 (UTC)
Я неясно виразився. Йдеться про назви статей за роками, а не загальна категорія. Ці статті сховані в категоріях за роками. Категорії названі правильно (за спонсором), а статті ні.--Rar (обговорення) 18:21, 1 серпня 2018 (UTC)
@Rar: Якраз навпаки, статті містять назву спонсора Internazionali BNL d'Italia, а категорії називаються просто Italian Open. Я думаю, що хай так поки й залишається.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 18:39, 1 серпня 2018 (UTC)
Вітаю! Чи я міг би якось допомогти з вишуковуванням тенісистів яких ще немає у Вашому словнику? Нп., нвписати бота який пробіжиться по турнірах парного розряду (англійська вікі, скажімо 1960-2018) і виловить всі посилання на тенісистів, підрахує кількість кожного, перевірить чи є українська стаття, якщо немає то може перевірити (для підказки транскрипції) чи є російська. Трохи роботи з ботом буде, але продуктивніше ніж вручну і при чоловічих турнірах придасться. Буде з того користь?--Rar (обговорення) 09:04, 3 серпня 2018 (UTC)
@Rar: Добре було б за допомогою бота їх повідшуковувати і зробити у вигляді одного стовпчика. Але я думаю, що раніше 1969 року поки не варто. І, крім того, мені спочатку треба самому зробити для 70-80 років, а потім уже запускати бота, щоб він відшуковував залишок. Поки що, для 70-х років більше таких, що немає, ніж є. Мені поки зручніше робити вручну, але коли залишиться по кілька нових тенісистів на турнір, то такий бот дуже полегшить мені роботу. І зовсім добре було б якби такий бо, ще й показував країну, за яку виступає тенісист, бо однакове написання по-різному транслітерується з різних мов.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 15:24, 3 серпня 2018 (UTC)
Бота я здебільшого відлагодив, по турнірах бігає, тенісисток вилапує і рахує кількість. Завтра ще спробую додати пошук країни - там завжди є категорія "... female tennis player", оці три крапки нам і потрібні. Зроблю вивід звичайним вікі-списком розділяючи Тенісистку, категорію і кількість згадувань якимось розділювачем, щоб легко було поділити на стовпчики нп. в Excel чи Calc і посортувати як хочеться:
*^[[:en:Katherine Ip]]^American, Hong Kong^14
(відразу попав на 2 категорії, це ж треба). Або банальним .csv . Пропозиції змін приймаються. Я результат пошуку збережу, потім можна формат виводу міняти --Rar (обговорення) 20:14, 3 серпня 2018 (UTC)
Результат роботи на парному розряді WTA на сторінці Користувач:RarBot/Tennis/test. Пройшов роки 2017-2008. Перша група (Немає англійських сторінок i немає у словнику) нецікава, там максимум 3 посилання за 10 років, можна залишити англ. текст. Те що треба зробити, це група 2, хоч там теж є особи, які появилися 1-2 рази. Перше число це к-сть сторінок на яких є посилання, також подана перша сторінка (хронологічно остання) де посилання є. Вскочили теж мужчини через погано категоризовані турніри, але таких не багато. Списки ніяк не сортовані. Напишіть чи нормальний вивід, а я пройдусь по en:Category:WTA Tour seasons до 1971, бот працює напрочуд швидко.--Rar (обговорення) 11:39, 4 серпня 2018 (UTC)
Ще помітив в третій групі (Немає українських сторінок, але є у словнику) кілька випадків закінчень прізвищ -іч, десь у правописі є що має бути -ич. Словник я брав актуальний на сьогоднішній ранок з Вашої сторінки.--Rar (обговорення) 11:47, 4 серпня 2018 (UTC)
@Rar: Мені подобається така форма виводу, вона значно прискорить роботу над турнірами. Щодо правопису прізвищ, то врахую зауваження під час подальшої транслітерації.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 19:31, 4 серпня 2018 (UTC)--Oleksandr Tahayev (обговорення) 19:31, 4 серпня 2018 (UTC)
Я обновив списки, дійшов до 1971. Там статей з Double в назві мало, але нових прізвищ трохи додало. Думаю можна залишити тих які зустрічаються вкрай рідко і мають складну транлітерацію.--Rar (обговорення) 21:59, 4 серпня 2018 (UTC)
@Rar: Я транслітерував майже всі імена, які знайшов бот і яких не було у словнику. Спочатку їх вписував у Користувач:Oleksandr Tahayev/tennisman together.js, але він досягнув максимального розміру 2 Гб. Тоді я створив новий файл Користувач:Oleksandr Tahayev/tennisman together 2.js і вписував решту імен вже туди. Тож Вам їх треба якось у своїй таблиці об'єднати. Не впевнений що 2.js працює правильно, бо не хоче виводитись на панель управління, але підозрюю, що справа у налаштуваннях Вікіпедії, бо не хоче показувати навіть коли відкочую до тих версій. які раніше показувало. Але навіть якщо там помилка, то це не повинно завадити ботові. І коли оновите базу даних свого бота на основі цих двох файлів, то можете ще раз повторити процедуру пошуку імен, яких немає в моїх двох таблицях, тільки для жіночого одиночного розряду. Там їх не повинно бути багато. Тоді це були б уже всі імена WTA назад до 1971 року. Не лякайтеся, що знизу мені вивело багато сторінок про турніри. То всі сторінки, які я спеціально собі залишив на потім.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 13:59, 11 серпня 2018 (UTC) ‎
Для вчитування списку не важливо чи скрипт виконується, важливо, що структура отих кількарядкових функцій заміни не змінилася. Зараз допишу кілька рядків коду і запущу.--Rar (обговорення) 14:25, 11 серпня 2018 (UTC)
Результати одиночного розряду на тому ж місці. В другій групі приблизно 270 осіб, багато з них з 1-2 виступами. Знову повскакували чоловічі турніри, чоловіки в країні мають знак питання. Турнір цього разу не обов'язково останній в якому тенісистка виступала (я помилився і прогнав спочатку 1999 до 1971, потім доповнив 2000 до 2017).--Rar (обговорення) 16:39, 11 серпня 2018 (UTC)
@Rar: Все транслітерував у другий файл. Можна було би вже зробити всі турніри в одиночному розряді серед жінок до початку 1970-х років, які є в англійській Вікіпедії, але є одна проблема. Для переважної більшості турнірів спортсменка записується, наприклад, [[Татьяна Гарбін|Т Гарбін]], де після вертикальної риски йде перша літера з імені. І в мене таблиці налаштовані, щоб це все транслітерувати також. Але в деяких статтях перша літера не наводиться, а просто йде прізвище, тому для таких статей таблиця не спрацьовує і залишається без перекладу після вертикальної риски. Наприклад у статті Pattaya Women's Open 2007, одиночний розряд так і залишило [[Ципора Обзилер|Obziler]]. Було б добре якось ввести умову, що якщо після риски бот не спрацював і прізвище залишилося без перекладу, то щоб він сам брав останнє слово перед рискою і повторював його після риски.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 08:26, 16 серпня 2018 (UTC)
Можу спробувати здублювати кожен зразок [[Name Surname|N Surname]] на [[Name Surname|Surname]]. Чи я правильно зрозумів, що тепер треба завантажувати словник тільки з Користувач:Oleksandr Tahayev/tennisman together 2.js?--Rar (обговорення) 10:43, 16 серпня 2018 (UTC)
Я поповнюю тільки другий словник, бо в першому вже немає місця, але запускати їх все-одно треба разом, і так щоб цей сумарний словник спрацьовував двічі. Можете спробувати здублювати, а потім протестувати чи працює правильно, взявши дві різні статті, наприклад, 1993 Challenge Bell – Singles і 1976 French Open – Women's Singles. Якщо не вийде і воно обидві перетворить на просто прізвища без перших літер, то тоді краще буде просто таблицями перекладати, а я вже буду дороблювати вручну. Там їх не так вже й багато.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 11:27, 16 серпня 2018 (UTC)
Ще я придумав спосіб, що можна було би два кожні рядки в моїх таблицях типу
/S Hatamova/g,
'Ш Хатамова'
замінити на
/\|Hatamova]]/g,
'|Хатамова]]'
Чи може якось, як воно вже у Вас там виходить. А потім це, що вийшло, додати до сумарної таблиці.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 11:37, 16 серпня 2018 (UTC)
Гляньте поки на переклад без дублювання: Користувач:RarBot/Tennis/check. Там в кількох випадках переклало повне Ім'я, але залишило скорочене, нп. "Gigi Fernández" переклало, а "G Fernández" - ні (це перший .js). Крім того бот висварився на непарні дужки в "Cheryl Jones)" та "Wendy Wood \(tennis)\" - це другий .js.--Rar (обговорення) 15:03, 16 серпня 2018 (UTC)
@Rar: В першому файлі деякі скорочені імена залишилися нетраслітерованими, можливо для 1990-х років. Це я може ще доповню, коли буду вичитувати після бота опубліковані статті. А для другого файлу ці дві помилки виправив, хоча у самого мене він все-одно не запрацював, мабуть ще десь є помилки.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 15:33, 16 серпня 2018 (UTC)
Поки це дублювання не працює. У першій статті змін не сталося, друга навіть трохи зіпсувалася. Мушу подумати що роблю не так.--Rar (обговорення) 16:01, 16 серпня 2018 (UTC)
@Rar: Тоді не треба цього дублювання. Я бачу, що цих статей все-одно небагато і вони переважно припадають на 70-і - початок 80-х років. Я після публікації ботом їх сам транслітерую.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 16:13, 16 серпня 2018 (UTC)
1999 на Користувач:RarBot/Tennis. Всі вписані на вікіданих, якщо не видно інших мов, то порожнє Редагувати/Зберегти їх "проявляє", але, зазвичай, за кілька хвилин само появляється. Наступні завтра, хіба що будуть якісь питання.--Rar (обговорення) 19:11, 16 серпня 2018 (UTC)
@Rar: Оформив за 1999 рік.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 06:07, 17 серпня 2018 (UTC)
1998 вже є, зараз піду далі.--Rar (обговорення) 07:54, 17 серпня 2018 (UTC)
@Rar: Зробив включно від 1998 до 1995 року. В мене таке питання. Чи можна буде після публікації всіх статей налаштувати так бота, щоб він у вже українських статтях познаходив вирази з подвійними квадратними дужками, які хоча би частково містять латинські літери. Щоб потім ці вирази вручну транслітерувати і ботом їх поміняти у всіх цих статтях.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 06:16, 19 серпня 2018 (UTC)
Можна і, на перший погляд, це не складно. Можу спробувати на щойно введених статтях (поки Ви їх не відредагували) такий список зробити, але увечері. Я подивився вчора, що Ви активно працюєте і додав кілька сезонів. У 1990-1993 там чомусь діра, а далі знову багато. --Rar (обговорення) 07:17, 19 серпня 2018 (UTC)
@Rar: Давайте краще такий список вже після того, як дійдемо до початку 1970-х років, щоб усі одразу повиправляти. Ті турніри, яких немає в англійській Вікіпедії, можна буде взяти з італійської, але перед тим треба буде трохи підправити перший файл і доповнити другий.
Переходячи на італійську варто поділити файли на частину незмінну (прізвища) та змінну (фрагменти фраз), так буде легше і при переході на парний розряд. При бажанні можна поділити на більшу к-сть файлів (нп., виділити частину залежну від розряду і/чи статі), ботові все одно, можна сьогодні зчитувати одні файли, завтра другі. Крім того, я не знаю як Ви формуєте оті маленькі функції заміни, ботові вся ця оболонка не є необхідною - він вилускує з кожної фукції вхід та вихід. Якщо буде простіше, можемо домовитись про інший формат у файлі нових замін - можуть бути навіть в одному рядку розділені чимось унікальним.--Rar (обговорення) 13:50, 19 серпня 2018 (UTC)
@Rar: Для тенісу я вже файли ділити не буду. Для мене це займе більше часу, ніж просто замінити якісь окремі записи в цих двох файлах. Для італійської там мені треба буде зовсім небагато підправити в першому файлі, я це швидко знайду за допомогою пошуку, а в другому треба буде з нуля записати переклад невеликої кількості фраз. Для парної навіть якби для розбивки, то все одно треба повністю цей файл проглядати, а потім ще міняти. Легше буде проглянути і одразу поміняти. А для чоловічого треба буде подивитися різницю між одиночним і парним жіночими, і там все буде видно, що де міняти. Але перед чоловічим все-одно треба буде робити довгу перерву, бо я вже трохи втомився від цієї теми. Хочеться доробити вже жінок до початку 70-х років і забути надовго про теніс. У мене ще є ідея стосовно окремих спортсменок, але я про це розповім після заливки парного розряду.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 14:10, 19 серпня 2018 (UTC)
@Rar: Оформив до 1983 року включно.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 19:37, 20 серпня 2018 (UTC)
Я прогавив той момент коли треба досипати статей, закопався в підготовку заливки польських сіл. Зараз є всі до 1971.--Rar (обговорення) 20:13, 20 серпня 2018 (UTC)
@Rar: Оформив те що було до 1971 року. Аби це зараз налаштувати так бота, щоб він у вже опублікованих за посиланням Користувач:RarBot/Tennis/done українських статтях познаходив вирази з подвійними квадратними дужками текст і текст Б, які хоча би частково містять латинські літери, і по одному разу їх зробив би у вигляді списку, як у Користувач:RarBot/Tennis/test. Я би з них зроби маленький окремий js для замін, щоб один раз ним пройтися знову по тих опублікованих статтях.
Добре, завтра зроблю.--Rar (обговорення) 21:31, 22 серпня 2018 (UTC)
Зробив, довжелезний список на Користувач:RarBot/Tennis/test. Посортований за алфавітом та за кількістю випадків. Там 2600 рядків, з яких 1000 це категорії, де латинка (WTA або назва турніру) повинна бути. Якщо Вам буде простіше, то я можу вивести це в форматі зручному для редагування та для використання пізніше в Пайтоні. Це буде послідовність рядків на зразок
[u"[[Зіна Гаррісон|Z Garrison]]",   u"[[Зіна Гаррісон|Z Garrison]]"],

або

[u"[[Зіна Гаррісон|Z Garrison]]", 
  u"[[Зіна Гаррісон|Z Garrison]]"],
і треба лише виправити другий елемент. Але дивіться на свої затрати часу, ботові різниця невелика.--Rar (обговорення) 06:43, 23 серпня 2018 (UTC)
Я краще так як є. Власне я вже частину транслітерував, пройшовшись по них двома файлами. Але зараз ці статті поки не треба міняти ботом. Я зроблю окремо цей файл і тоді окремо треба буде пройтися самим ним, не вмикаючи два попередні файли. Тому що вони вносять деякі шкідливі зміни, після яких доводиться назад вручну виправляти.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 07:01, 23 серпня 2018 (UTC)
Почекайте, не виправляйте в тексті сторінки, бо губиться те, що треба замінити. Зараз буде список до редагування.--Rar (обговорення) 07:05, 23 серпня 2018 (UTC)
Вже є, перший рядок хай залишиться без змін, другий (з відступом) це заміна. Можна парами вилучати якщо заміна не потрібна.--Rar (обговорення) 07:11, 23 серпня 2018 (UTC)
А можна замість парних рядків замінити так, як я вже зробив за допомогою двох файлів js, щоб не набирати це вручну?--Oleksandr Tahayev (обговорення) 07:13, 23 серпня 2018 (UTC)
Не розумію як. Є файли js які ці заміни роблять? --Rar (обговорення) 07:18, 23 серпня 2018 (UTC)
Це ж і є ці два файли, з яких Ви робили таблицю для бота. Він просто чомусь у статтях не все, що можна було, замінив.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 07:25, 23 серпня 2018 (UTC)
Я щойно перешукав обидва файли і не знайшов "Z Garrison". Ми точно тими самими файлами (сторінками) користуємось?--Rar (обговорення) 07:35, 23 серпня 2018 (UTC)
Здається зрозумів, просто статті до 2000 року були зроблені до розширення списку. Давайте я по них пройдуся цим розширеним, а потім ще раз запущу пошук латинки. І тоді треба буде додавати нові заміни.--Rar (обговорення) 07:45, 23 серпня 2018 (UTC)
@Rar: Якщо Ви хочете ботом знов по цим всім статтям пройтися, то не треба, бо він вносить кілька шкідливих змін, і тоді мені знов треба буде кожну статтю вручну виправляти. До речі, я Z Garrison не знайшов у себе в цих двох файлах, хоча Zina Garrison є.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 07:53, 23 серпня 2018 (UTC)
тоді зробімо так: пройдіться по Користувач:RarBot/Tennis/test#Список замін своїми js (працюють вже обидва?), а я співставлю стару і нову версію і склею як треба. А потім заміню тільки ці змінені посилання.--Rar (обговорення) 08:05, 23 серпня 2018 (UTC)
@Rar: Все, зробив обома файлами. Я виправив другий файл, там трьох апострофів не вистачало.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 08:23, 23 серпня 2018 (UTC)
Здається працює: [1], [2]. Зараз запущу на цілий список статей.--Rar (обговорення) 08:57, 23 серпня 2018 (UTC)
Зроблено. Трохи підкрутив гайки і бот запропонував такі заміни: Користувач:RarBot/Tennis/test. Якщо немає заперечень, пробіжусь ще раз всіма статтями.--Rar (обговорення) 10:12, 23 серпня 2018 (UTC)
@Rar: Для кількох виправив на дівочі прізвища, а решту правильно, можна міняли. Але ще десь є такі, що взагалі не перекладені.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:28, 23 серпня 2018 (UTC)
Зараз закінчу ці заміни, а потім повторю пошук латинки. --Rar (обговорення) 10:33, 23 серпня 2018 (UTC)
Гляньте наступну порцію замін, чомусь не знаходить всіх відразу. А потім вже латинка :)--Rar (обговорення) 12:01, 23 серпня 2018 (UTC)
@Rar: Два прізвища виправив, а решта було правильно.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 12:25, 23 серпня 2018 (UTC)
На Користувач:RarBot/Tennis/test актуальні посилання з латинкою. Деякі мають просто змішування розкладок, нп. "Іоана Ралука Олару|IР Олару" друге I має латинкою. Для мене загадка, чому бот не побачив "Марія Ліндстрем|M Lindström" і подібні, хоч багато таких випадків знайшов і вони вже замінені. Я зараз мабуть тенісну тему завершу, повернуся увечері або завтра. --Rar (обговорення) 14:18, 23 серпня 2018 (UTC)
@Rar: Транслітерував імена. Можете тепер ще раз пройтись ботом по опублікованих статтях.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 21:53, 25 серпня 2018 (UTC)
YesТак Зроблено Якщо Ви не внесли змін в js, то при наступних статтях я можу (перед створенням) всі ці зміни застосувати. І як Ви їх всіх зі стількох мов перекладаєте! Ага, переглядаючи роботу бота знайшов Tashkent Open 2007 з англійським загальним текстом.--Rar (обговорення) 06:26, 26 серпня 2018 (UTC)
@Rar: Я мабуть уже не буду всі ці зміни додатково вносити в js. Під час заливки італійських статей можна було би зробити одну сумарну таблицю в порядку js, 2 js і оця остання таблиця, так щоб просто js спрацював для кожної статті двічі, а дві інші таблиці по одному разу. А потім в отриманих статтях так само ботом пошукати латинські тексти в квадратних дужках. Але перед заливкою з італійської хочу зробити місяць перерви і іранські села також не транслітерувати. В мене відбувся нервовий зрив, не лише через це, але деякою мірою і через таку марудну працю. І я хочу на деякий час повністю змінити тематику статей, довиконати свої давні обіцянки, позакривати старі хвости, за які мені вже роблять зауваження. А Ви в цей час спокійно можете заливати польські села. Коли буду готовий далі продовжувати, то сам повідомлю. А щодо наведеної статті з неперекладеним текстом, то самі можете пересвідчитися, що вона є в переліку нижче на цій сторінці, тож таких статей зовсім небагато. Транслітерую згідно з практичними транскрипціями, які дуже детально розписані в російській Вікіпедії, а також згідно з сайтами, де носії вимовляють вголос, правопис враховую. Помилки все-одно можливі, особливо за останні роки. Перекладав усе крім корейської мови.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 07:14, 26 серпня 2018 (UTC)
У такому разі чекатиму поки знову захочете повернутися до цієї теми. Бажаю спокою і успіхів!--Rar (обговорення) 10:31, 26 серпня 2018 (UTC)

Вікіпедія:Кандидати у добрі статті[ред. код]

Добридень! Знаю, що Ви пишете на шахову тему, тому хотів попросити, щоб Ви глянули на номінацію Турнір претендентів 1953 на добру статтю. Можливо, виникнуть якісь пропозиції чи зауваги. Буду вдячний за Вашу увагу! --Friend (обг.) 13:02, 25 липня 2018 (UTC)

@Friend: На добру то точно заслуговує. Я там написав зауваження. Можу сказати про свої плани, що збираюся через деякий час доперекласти з польської (там досить якісні стаби) про шахістів неангломовних країн, залишилося кілька сотень. Може доперекладу деякі вибрані й добрі статті, наприклад, про Фішера в англійській Вікіпедії величезна стаття, яку я лише частково переклав. І хочу написати чи покращити одну окрему статтю, зробити її кращою, ніж в інших Вікіпедіях, наприклад, загальну статтю "Шаховий турнір". В темі то я орієнтуюся, а якраз у Вас хотів спитати якісь поради щоб швидше її написати і щодо підбору джерел. Мені здається ідеальний варіант це коли повністю покривається певна тематика, а деякі зі статей кращі, ніж в інших Вікіпедіях. Я би сам не брався писати ці всі статті, якби до мене Ви не писали і Петрокрс і ще деякі користувачі. Це надихає.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 13:46, 25 липня 2018 (UTC)
Гадаю, що для такої різнопланової статті як Шаховий турнір для початку треба взяти структуру, «скелет», з англомовної, німецько- та іспаномовної сторінки, а тоді вже до кожного розділу конкретно підбирати джерела. Я слабо граю і цікавлюся переважно історичними турнірами, в ній можу написати хіба що основні історичні віхи та експерименти з переграваннями нічиїх, 1/4 очка за нічию, впровадженням контролю часу і т. п. Точно корисно для популяризації україномовних шахів мати непогані базові статті, як-от сеанс одночасної гри, контроль часу й терміни зі Список шахових термінів. Ваша стаття Нічия (шахи) досить непогана, до речі. --Friend (обг.) 16:48, 25 липня 2018 (UTC)
@Friend: Давайте я тоді для початку перекладу з англійської (німецької та іспанської не знаю), Ви щось від себе додасте, і потім я вже буду окремо розписувати розділи. "Контроль часу" я й сам збирався поліпшити. Писав коли ще зовсім мало було статей про шахи, тому для швидкості просто взяв з Інтернету статтю українською, яка була під вільною ліцензією. Але зараз бачу, що можна поліпшувати з англійської та російської вікіпедій.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 17:15, 25 липня 2018 (UTC)

Правопис прізвищ[ред. код]

Вітаю! Прошу вибачити, що відволікаю від роботи. Ви створили багато потрібних статей про шахістів, але в деяких з них не додержуються чинні правила передачі південнослов'янських і російських прізвищ (зокрема, суфікса -ик, -иця, південнослов'янського и, а також прізвищ, утворених від спільнослов'янських коренів). Приклади: Кокарєв Дмитро Миколайович, Тєтєрєв Віталій Анатолійович (-рев передаємо як -рев), Новік Максим Вікторович, Плотнікова Клавдія Захарівна (суфікс -ик), Драголюб Мініч, Нікола Спірідонов, Владімір Петков, Мілан Матулович, Ігор Міладинович, Петр Веліков, Владімір Букал (південнослов'янські імена), Боян Кураїца (суфікс -ця, пор. Емир Кустуриця), Зіміна Ольга Анатоліївна (спільнокореневе з українським слово). Також сумнівне іменування статті як Максименко Андрій (шахіст): якщо по батькові не відоме, то доречніше спочатку писати ім'я, а потім прізвище. Чи зможете Ви виправити все це, а також назви інших статей з відступленнями від правопису, самотужки? З повагою --В.Галушко (обговорення) 15:05, 27 липня 2018 (UTC)

@В.Галушко: Я не можу ніколи не помилятись і все знати. Вікіпедію пишуть багато людей, які виправляють помилки один одного, в цьому й сила Вікіпедії. Тож сміливо виправляйте, якщо впевнені, що то помилка.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 15:28, 27 липня 2018 (UTC)

Шаблон про переклад[ред. код]

Добрий день. Я оцінюю статті з конкурсу «CEE Spring 2018». Побачив, що у стаття про шахістів, які Ви переклали з полвікі відсутні шаблони про переклад, можливо є ще інші. Поставте шаблони, бо інакше оцінки за статті будуть знижені. --Basio (обговорення) 07:14, 1 серпня 2018 (UTC)

@Basio: В історіях редагувань цих статей є посилання на сторінки, з яких перекладено, і згідно з правилами цього достатньо.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 07:23, 1 серпня 2018 (UTC)
тут немає, а тут я шаблон поставив. --Basio (обговорення) 07:38, 1 серпня 2018 (UTC)
@Basio: Просто на початку конкурсу я ще використовував свої старі заготовки без застосування "перекладу вмісту", який автоматично ставить посилання, а потім побачив, що швидше виходить його застосовувати в вже ту версію виправляти. Я під вечір повернуся з бібліотеки і подивлюся до якого числа треба поставити шаблон, але таких статей точно небагато.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 07:45, 1 серпня 2018 (UTC)
@Basio: Попроставляв шаблон для статей про чоловіків-шахістів за 27 березня. Решта статей шаблону не потребують.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 17:37, 1 серпня 2018 (UTC)

Деяка статистика[ред. код]

Доброго дня, Олександре!

Підбив деяку статистику, можливо, Вам стане цікаво. Див тут - Користувач:Nickispeaki/Статистика за кількістю дописувачів. --Nickispeaki (обговорення) 08:01, 1 серпня 2018 (UTC)

Попередження[ред. код]

Вітаю. Ми колись уже з Вами говорили, що всі люблять Україну різними способами. Будь ласка, не називайте «ворогами України» будь-яких користувачів за дії у Вікіпедії, що відповідають правилам. Навіть, якщо користувач порушує правила, пам'ятайте: Ніколи не робіть нападів на інших користувачів. Таким діям немає жодного виправдання. Сподіваюсь на розуміння.--Brunei (обговорення) 09:39, 6 серпня 2018 (UTC)

Небезпечний для спільноти проект АК[ред. код]

прибери свій опис з Кнайпи негайно!!! Я тобі писав в особистій переписці, а не публічно. --Jphwra (обговорення) 21:20, 13 серпня 2018 (UTC)

@Jphwra: Ви самі у кнайпі написали про сьогоднішню розмову. Її самі розпочали і самі про неї згадали у кнайпі.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 21:24, 13 серпня 2018 (UTC)
Я не вказував де ми переписувались!!! Просто написав, це може бути де завгодно. Навіщо про це так широко писати взагалі??? --Jphwra (обговорення) 21:26, 13 серпня 2018 (UTC)
Прибери свій допис або зміни трактовку негайно!!!! Це не було на публічних дописах, як це зробив Бучач-Львів. --Jphwra (обговорення) 21:28, 13 серпня 2018 (UTC)
@Jphwra: Ну вже якщо написали, що переписувалися, то яка різниця де. Хто ж Вас примушував про це згадувати? Я взагалі реагував на репліку Ніка. Сам би я про це не написав. А по-друге якраз зокрема і месенджер Ви й подали в арбітраж. --Oleksandr Tahayev (обговорення) 21:32, 13 серпня 2018 (UTC)
То як так зрозумів, воно так і лишиться? Я там не згадував саме месенджер. А відносно позову, то там в сукупності йшло. Прибери свій допис або зміни його. Те що ти себе поводиш себе не дуже добре (це м'яко кажучи) не дає привід спекулювати цією темою тут. Чи щось не зрозумів?? Бо таки бачу що нічого не зрозумів. --Jphwra (обговорення) 21:36, 13 серпня 2018 (UTC)
@Jphwra: Ну Ви ж не просто так написали фразу: "І ми сьогодні переписувались досить довго". Я мусив написати якусь відповідь, щоб учасники тієї дискусії приблизно уявляли про що йде мова. Мені це важливо, не хочеться залишатися дурнях. Наводити текст тієї розмови я не буду і в арбітраж не буду подавати. Вилучати вже немає сенсу. Я вже пересвідчився, що люди мої виправлення все-одно бачать.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 21:43, 13 серпня 2018 (UTC)
Та хоч два арбітражи, я вже все відписав що думаю про тебе і твої дії. Можеш почитати. От тепер остаточно ЧАО. --Jphwra (обговорення) 21:46, 13 серпня 2018 (UTC)

Національне назва[ред. код]

ред.№ 23149057 Я Вас розумію. Але це яку мову Ви повернули в шаблон відкотивши редагування? Будете дивитись що відкочуєте?--Avatar6 (обговорення) 06:36, 19 серпня 2018 (UTC)

@Avatar6: Не тратьте мій час. Крім того, що Ви зіпсували картку, різниці в самому її відображенні не бачу жодної.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 06:44, 19 серпня 2018 (UTC)
Он як. Звісно Ваш Особистий Час важливіший за час інших, який ви марнуєте такими "сказуваннями", разом із плюндруванням української мови автоперекладами. Я виправив картку, шановний, робіть попередній перегляд власних відкотів щоб зрозуміти що "Національне назва" їй незрозуміло, але Ви її зіпсували взад своїм відкотом, бо "економлячи Власний Особистий Час" навіть не дивитесь що повертаєте.--Avatar6 (обговорення) 06:58, 19 серпня 2018 (UTC)
@Avatar6: Слухайте. Ви ж так довго над цим шаблоном працювали і прекрасно знаєте, що там повинен бути параметр "місцева назва", який має бути заповнений. Навіщо Ви взагалі вирізаєте? Як після цього здогадатися, що там щось потрібно. Я тоді на картку не звернув увагу, а Ви замість того, щоб виправити на правильний варіант, взагалі вирізаєте. Тепер щодо автоперекладу. Ви або вибачаєтеся, або наводите мені в тексті цієї статті численні залишки автоперекладу. Інакше я буду подавати в арбітраж. А то якось несправедливо виходить. Ти сидиш вичитуєш, читаєш різні правила на форумах, і тебе звинувачують, а інші користувачі не вичитують, їхні статті затверджують патрульні і потім ти після них виправляєш це все. Дивіться, оце я виправив ред.№ 23145442 уже після того, як його затвердили. І таких статей купа. Тож звинувачуйте краще цих людей у автоперекладі, а не мене.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 07:29, 19 серпня 2018 (UTC)
@Avatar6: Будете вибачатися чи ні?--Oleksandr Tahayev (обговорення) 14:46, 20 серпня 2018 (UTC)
За те що Ви не розумієте, що параметри P1705: назва офіційною / оригінальною мовою, P1448: офіційна назва повинні міститися в Елементі Вікіданих і братися звідти усіма користувачами, незалежно від мови чи вікіпроекту мовою, — не мені вибачатися. Усі порожні незрозумілі шаблонам пароаметри будуть випилені, як спотворення української мови і неповага до їх користувачів. Ваша думка цього нерозуміє. Вибачте мене за Ваші здібності в розумінні і витрачанні часу інших, не лише українців.--Avatar6 (обговорення) 14:41, 23 серпня 2018 (UTC)
ну й щоб без претензій до тексту статей - параметри карток видаляються ботом. Так, я знаю ціну часу.--Avatar6 (обговорення) 14:44, 23 серпня 2018 (UTC)
@Avatar6: Позаповнюйте спочатку усі Вікідані, а потім видаляйте з карток.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 03:35, 24 серпня 2018 (UTC)
Спочатку позаповнюйте усі параметри в картах українською мовою, І НАЗВИ ПАРАМЕТРІВ В КАРТКАХ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ. А потім я не буду з Вами гратися у запропонований тут Вами футбол — посилання куди подалі ди власних хфутбольних воріт. Ви розумієте звідки і яким чином наповнюються Вікідані? Не розумієте. Сподіваюсь, мій коментар Вам прояснить дещо. Якщо ні — грайтеся в свої ворота далі і не заважайте тим, хто співпрацює з колегами, а не футболиться з ними.--Avatar6 (обговорення) 17:16, 26 серпня 2018 (UTC)

Morning glory[ред. код]

Привіт Олександре! Радий, що маю нагоду звернутися, але насправді привід не дуже приємний. На мою думку, стаття (названа тепер "ранкове сяйво") містить цілком непоєднальний матеріал. Принаймні непоєднальний під даним гаслом. Адже в ботаніці ані жодна з наведених рослин не називається "ранкове сяйво", ані їх поєднання. Подібний "комплекс" чи "феномен" існує лише в межах англійської мови і справжнього біологічно-енциклопедичного змісту не має. Грубо кажучи - це так ніби піти в англовікі і створити там комплексну статтю cossa про scythe, spit (landform) і french braid. Така, на жаль, у цьому логіка, вірніше, її відсутність (в неангломовному світі). А поза тим, як завжди, бажаю наснаги і оптимізму! І, також, з Днем незалежності! Mykola Swarnyk (обговорення) 04:26, 24 серпня 2018 (UTC)

@Mykola Swarnyk: Може воно й так. Це вже хай вирішують інші вікіпедисти. Я часто пишу статті з такою думкою, що це роблю як замінник англійського тексту. Що все написане англійської, повинно бути й українською. Якщо вже є тут якась англійська стаття, то має бути й українська. Я би не проти був, аби Ви у вступі якось добре пояснили цю думку, що ця назва має сенс лише в англомовному світі. І що українські назви можуть бути різні для різних рослин.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 04:38, 24 серпня 2018 (UTC)

Тиждень Хіп-хопу[ред. код]

Вітаю! Часом не маєте бажання долучитися до Тижня хіп-хопу?--Andrew-CHRom (обговорення) 09:25, 27 серпня 2018 (UTC)

@Andrew-CHRom: На жаль ні, бо якраз вирішив і вже почав закривати старі хвости і обіцянки, зокрема, до речі, і про Оскара Вайлда.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 09:37, 27 серпня 2018 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Фантастична осінь 2018 тощо[ред. код]

Oleksandr Tahayev вітаю, вже розпочалася реєстрація щодо участі у місячнику фантастики, що стартує у вересні, для участі в тематичнику запрошую зареєструватися на сторінці. Ви казали влітку, що плануєте участь, тож дмаю сподівання.--Yasnodark (обговорення) 13:36, 31 серпня 2018 (UTC)

@Oleksandr Tahayev: доброго дня, нагадую, що сьогодні, 20 вересня, стартує офіційна частина фантастичного тематичника, сподіваюсь на вашу реєстрацію та внесок.--Yasnodark (обговорення) 15:29, 20 вересня 2018 (UTC)
Oleksandr Tahayev Дякую, що зареєструвалися та запланували поліпшувати "Гру преcтолів".
Та чи не хотіли б ви приділити увагу іншим творам автора, вже відомого за написанням статті "Яйце дракона": Світ Роша, або політ коника[en] та Зоретрус. Можливо вас зацікавлять також якісь з нижче перелічених потрібних статей про найбільш яскраві англомовні фантастичні романи, що вже мають статті в англвікі: Прогульник Рідлі[en], Зазубрена орбіта, Сліпі голоси[en], Моторне літо[en], Марсіяни, забирайтеся додому[en], Та маючи пис...[en], Навпіл надлюдина[en], Гладіатор (роман)[en], Радіо Дарвіна[en], Шадрах у вогнищі[en], Рухливий Марс[en].--Yasnodark (обговорення) 15:47, 17 жовтня 2018 (UTC)

Можливо я помиляюсь, та здається ви також приділяли увагу видавництвам фантастики, тож маю пропозиції в цьому ракурсі: Джонатан Кейп[en], Таймскейп Букс[en], Фейбер та Фейбер[en], Саймон і Шустер[en], Покет Букс[en], Даблдей[en], Бантам[en], en[Chatto&Windu], Вуменз Пресс[en], Пенґуїн[en], Сідвік та Джексон[en]. Можливо що здасться цікавим...--Yasnodark (обговорення) 15:47, 17 жовтня 2018 (UTC)

CEE Spring 2018: підсумки[ред. код]

Доброго дня! Дякуємо за участь у конкурсі! Для того, щоб передати Вам призи за участь у конкурсі, нам необхідно з Вами сконтактуватися. Будь ласка, активуйте для цього вікіпошту: необхідно увійти до Вікіпедії під своїм логіном та паролем, перейти на сторінку Налаштування (зверху сторінки), поставити галочку біля «Дозволити електронну пошту від інших користувачів» і зберегти конфігурації. І відпишіть на eventsAt sign.svgwikimedia.org.ua, що Ви це зробили, вказавши назву свого облікового запису. Дякуємо!--VikaIvankiv (WMUA) (обговорення) 10:17, 3 вересня 2018 (UTC)

Місяць фантастичних творів 2017: підсумки[ред. код]

Доброго дня! Дякуємо за участь у місячнику! Ініціатор місячника, користувач Yasnodark, звернувся до ГО «Вікімедіа Україна» з проханням відзначити найактивніших учасників та учасниць акції. На жаль, йому не вдалося підвести підсумки раніше, тому ми тільки зараз розсилаємо форму для збору даних від Вас. Фейсбуком Вам надіслала форму для заповнення, щоб ми могли передати чи переслати Вам сувеніри--VikaIvankiv (WMUA) (обговорення) 15:29, 7 вересня 2018 (UTC)

Список гравців збірної України з футболу[ред. код]

Доброго дня. Чи не бажаєте ви взяти на себе регулярне оновлення Список гравців збірної України з футболу? Його створив і п'ять років стабільно оновлював Lexusuns, однак після того, як його пішли, список залишився застарілим, і його відвідуваність падає. Оскільки ви свого часу говорили про намір доробити недороблене Lexusuns'ом, можливо, вам буде цікаво? — NickK (обг.) 10:03, 10 вересня 2018 (UTC)

@NickK: Я оновив список. На 100 відсотків не впевнений, що правильно, ще потім раз перевірю. Ті два посилання, які були в статті, вже давно не оновлюються. Я знайшов інший сайт, але там трохи незручно, що сортування йде за кількістю м'ячів. Можу раз на кілька місяців оновлювати, якщо те джерело також буде оновлюватися.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 12:52, 10 вересня 2018 (UTC)

Фредді Мерк'юрі[ред. код]

Пане Олександре. У мене в планах перекласти повністю всю інформацію з англійських статтей про всіх членів гурту Queen. Зараз я завершив переклад про Браяна Мея. У мене є питання: Ви все переклали з англійської статті про Фредді Мерк'юрі? Може там ще щось залишилося не перекладеним?--Парус (обговорення) 19:30, 12 вересня 2018 (UTC)

@Парус: Абсолютно все переклав з англійської. Наша стаття навіть трішки більша, оскільки я залишив текст, який був до цього, а там була додаткова інформація, і взяв трішки додаткової інформації з російської Вікіпедії про дитинство.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 19:38, 12 вересня 2018 (UTC)
Дякую!--Парус (обговорення) 19:40, 12 вересня 2018 (UTC)

Пропозиція[ред. код]

Вітаю! Маєте зацікавлення ідеєю? --Ерідан (обговорення) 13:08, 22 вересня 2018 (UTC)

@Ерідан: Воно то цікаво, але я вирішив зробити велику перерву у своїй фейсбучній діяльності і вже кілька тижнів туди не заходжу.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 13:16, 22 вересня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Український фонд соціальних інвестицій[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Український фонд соціальних інвестицій був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 09:12, 25 вересня 2018 (UTC)

Одне прохання[ред. код]

Сьогодні виник конфлікт через перейменування статті про хокейний чемпіонат Франції з хокею. Прошу уважно підходити до таких статей, де вже наявні статті про предмет. --Jphwra (обговорення) 19:00, 28 вересня 2018 (UTC)

@Jphwra: По-перше статтю не я перейменовував. Моє виправлення було ред.№ 23412540. Цим я зробив посилання синім, якраз те, що Ви любите, перед цим пересвідчившись, що заміна справді коректна. І після вертикальної риски залишив як було, тобто такий вигляд залишиться для читачів незалежно від перейменувань.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 19:17, 28 вересня 2018 (UTC)
Та я в принципі до тебе не маю по тій праці претензій. От те що було далі від іншого редактора ото я взагалі не зрозумів. Тож і прошу наступного разу його статті правити обережно, щоб він після цього не влаштовував не зрозумілих перейменувань. --Jphwra (обговорення) 05:09, 29 вересня 2018 (UTC)

Згущівка з кавою[ред. код]

Zguschene moloko z kavoju.png Згущівка з кавою
В мене пальці не встигатимуть натискати дякую якщо я це робитиму для кожного вашого редагування, тому краще напишу тут за всі. Дякую за збільшення зв'язності між статтями, таким чином читачі знаходитимуть цікаві їм статті швидше, і не шукатимуть на сторонніх ресурсах, хоч вони є в нас, просто через неправильну вікіфікацію на них не було посилання. Це справді корисна робота. Буник (обговорення) 10:30, 1 жовтня 2018 (UTC)
@Bunyk: Я мабуть уже більшість із тих, що були в таблиці, виправив. Інформатику залишаю Вам. Ще трохи виправлю, а решту вирішив рекомендувати виправити іншим вікіпедистам в рамках Місячника упорядкування української Вікіпедії. Може у Вас є якісь уточнення чи рекомендації, як іще прискорити впорядкування Вікіпедії? А з цими зауваженнями в принципі зрозуміло як впоратися. Найбільша проблема виникає, якщо користувач оформлював у вигляді приміток як джерел посилання на якісь інші статті в іншомовних вікіпедіях. Переважно це справа рук користувача:Яким, який їх робив коли писав статті на основі іншомовних розділів, замість того, щоб переносити посилання на джерела, на основі яких написані статті у відповідних мовних розділах. Я ще якось про це допишу в рекомендаціях, щоб звернути на це увагу.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 08:05, 6 жовтня 2018 (UTC)

Рейніш Ольга[ред. код]

Дякую, якийсь глюк з компом. Ви виправили. Добре.--Білецький В.С. (обговорення) 19:33, 3 жовтня 2018 (UTC)

Цікаве про Азію[ред. код]

Tydzień Azji Południowo-Wschodniej.GIF
Подяка за участь у Тижні Південно-Східної Азії
Вітаю, Oleksandr Tahayev!
Ви, напевне, вже й забули, а я хочу подякувати Вам за участь у літньому Тижні Південно-Східної Азії. Ми тоді створили спільними зусиллями 72 нові статті, поліпшили 36 наявних статей, а також зробили кращими категоризацію, зв'язність та багато інших дрібниць. Дуже дякую за допомогу!
До речі, ще 7 днів триває дотичний до тематики Тиждень азійської кухні (раптом Ви не знали) й повним ходом насувається Місяць Азії 2018, де буде створено ще більше статей. Щоб і надалі підтримувати куточок Вікіпедії про Південно-Східну Азію в порядку, запрошую долучитися до нового вікіпроекту «Південно-Східна Азія» Наснаги Вам, пишіть ще!
--Brunei (обговорення) 18:16, 21 жовтня 2018 (UTC)
@Brunei: Надалі я участі у заходах, організованих Вікімедія Україна брати не буду. Взагалі ніколи. Ні в Азії, ні в Східної Європи, ні у вікіфлешмобах. Узагалі ніколи.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 19:38, 21 жовтня 2018 (UTC)
Наскільки я розумію, Тиждень азійської кухні організував користувач Sakateka, Місячник Азії організовує міжвікіпедійна спільнота на Меті. Тиждень ПСАзії організовував я, але як приватний вікіпедист, без підтримки ВМУА. Тому незрозуміло, до чого тут «Вікімедіа Україна».--Brunei (обговорення) 20:34, 21 жовтня 2018 (UTC)
@Brunei: Навіть якщо це просто люди входять у Вікімедія Україна, то я з ними не хочу мати жодних справ. Жодних призів і значків від таких людей я отримувати не хочу. Будь-ласка вилучіть його і більше мені не надсилайте, увесь цей допис можете вилучити.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 18:48, 24 жовтня 2018 (UTC)
Ви знаєте, на Нюрнберзькому трибуналі було постановлено, що, хоча СС і є злочинною організацією, жодного члена СС не можна оголошувати злочинцем автоматично, без розгляду його/її вчинків. Втім, тут у нас, на щастя, не трибунал. Кінець кінцем, це Ваша, СО, можете робити з зірочками все, що заманеться. Це всього-на-всього зірочка, хоч і планувалася для приємних емоцій. --Brunei (обговорення) 18:59, 24 жовтня 2018 (UTC)
Oleksandr Tahayev вітаю гадаю, що ви неправі. Приміром ви мабуть не відповили чи відмовилися від призу за минулорічний місячник фантастики, який заслужили. Чи не не поважаєте і мою багатомісячну працю по підрахунках тієї всякої всячини, що на створювали та наполіпшували учасники на моє замовлення та на власний смак? Гадаю та сподіваюсь, що це не так. Можете вважати, що це від мене "за заслуги перед жанром" за гроші "клятих пройдисвітів )", хоча згоден з коментарем вище: не треба чорнити усіх разом, якщо хтось вас образив чи не ви згідні з існуючою системою, що дійсно багато в чому виглядає дивною чи в дечому анахронічною.--Yasnodark (обговорення) 15:34, 10 листопада 2018 (UTC)

Пропозиція[ред. код]

Oleksandre знаю, що ви віддаєте перевагу перекладу наповнених статей. У російському розділі є статусна стаття ru:Город Солнца, відповідно можна доповнити нашу. Є також декілька інших варіантів:

Oleksandre Дякую; радий, що цього разу вгодив.--Yasnodark (обговорення) 17:44, 10 листопада 2018 (UTC)
Наврядчи у вас вистачить часу на ще щось, проте про всяк випадок надам перелік ще декількох розгорнутих статей.--Yasnodark (обговорення) 17:44, 10 листопада 2018 (UTC)

Вікіпедія:Кандидати у вибрані статті/Покращення статей[ред. код]

Oleksandre вітаю, одна з небагатьох вибраних статей проекту "Фантастика" "Жуль Верн" відіслана на двотижневе покращення з можливістю позбавлення статусу, сподіваюсь, що зацікавитесь покращенням статті про основоположника жанру, а також прокоментуєте, як на мене хибні погляди щодо зайвої вікіфікації.--Yasnodark (обговорення) 13:57, 28 листопада 2018 (UTC)

Інтерв'ю з Farsi wiki Admin[ред. код]

Привіт, я побачив ваше співбесіду з перським адміністратором. Цікаво, що я запитав вас, чи ви коли-небудь створювали вірменську чи вірменську мову у Вікіпедії українців. Я публікую вірменську та вірменську мови в Перській Вікіпедії. Це моя сторінка [3]

Modern Sciences (обговорення) 18:28, 24 жовтня 2018 (UTC)

Щодо Вікі любить музику[ред. код]

Пане Олександре,прошу не спамити в недоречних місцях. Сторінка обговорення - це те місце, де я вам з радістю відповім.

@JTs: То де мої призи за конкурси?--Oleksandr Tahayev (обговорення) 11:49, 15 листопада 2018 (UTC)
 Я би відповіла, аби Ви обрали підходяще місце для обговорення. --لʈی (обг.) 12:14, 15 листопада 2018 (UTC)
 @JTs: Мені не обговорення потрібне, а сертифікати. Два з половиною місяці пройшло відтоді, як ви мені мали їх вручити, в урочистій атмосфері.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 12:16, 15 листопада 2018 (UTC)

Не розумію, звідки ви взяли два з половиною місяці, адже відповідь ви дали тільки 30 жовтня. Представник від оргкомітету найближчими днями відправить сертифікати, оскільки виникли складнощі в їх покупці. Прошу вибачення за це. --لʈی (обг.) 12:48, 15 листопада 2018 (UTC)

@JTs: По-перше, мені мали їх ще вручити наприкінці серпня. Мені навіть ніхто не повідомляв, що я їх виграв, лише стосовно книжок. Ви мене несправедливо не запросили на церемонію. Мене звинуватили, а ніхто самого мене не вислухав. Все з вашою організацією зрозуміло і я буду наполягати на її розпуску. Те, що сертифікати дотепер не були готові (а повинні були бути ще наприкінці серпня), означає, що ви мені їх взагалі не збиралися вручати, а хотіли просто між собою поділити.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 13:16, 15 листопада 2018 (UTC)
@JTs: Я би може спокійніше поставився, якби мені ще під конференції було повідомлення "Ми не можемо Вас запросити на конференцію для вручення призів тому то і тому то, але можемо Вам їх вислати поштою". А нічого такого не було і ніхто мені не повідомляв. Тому я буду ставити питання ребром.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 13:25, 15 листопада 2018 (UTC)
Як і домовились сьогодні, один сертифікат буде замінено і усі разом надішлемо Вам поштою. --لʈی (обг.) 13:32, 15 листопада 2018 (UTC)
@JTs:1800 грн книгарня "Є", 4000 Фуршет і 1000 Сільпо.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 13:38, 15 листопада 2018 (UTC)
Нічого собі різниця: між осяяними німбом конкурсами та регулярними тематичниками вторинної ваги, якими опікуються усілякі Яснодарки. Я в отетерілому шоці...--Yasnodark (обговорення) 14:13, 15 листопада 2018 (UTC)
@Yasnodark: Я попробував був поставити це питання на сторінці однієї вікіпедистки у Фейсбуці, про яку я був кращої думки, і вона так огризнулася, що мені стало страшно. Таких епізодів у спробах моїх стосунків із Вікімедією багато, багато чого дивного. Тільки благаю Вас, ставтеся до цього всього спокійно. Не треба так як я мучити себе. Це все шумовиння днів.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 14:20, 15 листопада 2018 (UTC)
Ну, звісно поліпшення музичної тематики в дев`ять разів є важливішим за поліпшення наповненості фантастичної тематики, і не враховуючи усіляких "фуршетів" і "сільпо". Я ще дивуюсь, що дописувачі відпадають. Якось огидно стає: усі рівні, та все ж є рівніші. Я б ще зрозумів триразову різницю між «конкурсами» та «тематичниками» через певну різницю в організаційних моментах та 9 разів лише по одному з параметрів, а по інших — нескінченість - це вже занадто... А чому не піаніно чи скрипка Страдіварі як приз? Я ж навіть і помріяти не міг бодай про підписку на «Локус» для переможця... А тут схоже саме такі конкурсні перспективи — питання лише в тому буде скрипка чи піанініно...
А в неолімпіаді навіть підписка на українську спортивну періодику залишилась далекою мрією без відповіді, теж певно не той рівень та чергова сумнівна тема, та й надскладно організувати. Воістину менше знаєш - краще спиш...--Yasnodark (обговорення) 14:43, 15 листопада 2018 (UTC)
@Yasnodark: Вікіпедія починалася як чисто волонтерський проект, досягнула нечуваних успіхів, і такою повинна залишатися. Гроші повинні витрачатися на апаратне устаткування, програмне забезпечення і тих, хто це обслуговує. Ідея тратити гроші на всілякі конкурси, вишколи, зарплату найманим працівникам, гранти, кількатижневі поїздки по Південній Африці і т.д. себе в наших умовах скомпрометувала. Організацію Вікімедія Україна треба розпустити.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 14:36, 15 листопада 2018 (UTC)
Я не вважаю, що кошти мають витрачатися лише на технічне забезпечення. Не бачу нічого поганого у віківишколах, експедиціях, конкурсах чи оплаті виконаної роботи чи винагороді за неї (та й на волонтерстві довго не протягнеш), проте особливо шокує нерівність ставлення до окремих їх виглядів, зокрема схожого характеру, проте організованої різними людьми, оце змушує замислитись... Приміром я гадав, що основні суми виділяють на вікіекспедиції чи ще якісь заходи, у яких я поки не приймав участь, та організація кокурсу та тематичника - занадто схожі речі, що різниця у нагороді була настільки суттєвою, я вже не кажу, чи вистачить мене знову на багатомісячні ретельні підрахунки підсумків без віддачі, що займають купу часу та є занадто нудними і марудними за процесом. Хоча скоріше про необхідність реформування, а не розпуску.--Yasnodark (обговорення) 14:43, 15 листопада 2018 (UTC)
Щодо пункту "кількатижневі поїздки по Південній Африці" тощо, краще не оновлюйте моїх знань.--Yasnodark (обговорення) 14:45, 15 листопада 2018 (UTC)
@Yasnodark: Та я нічого не мав би проти, якби ці люди писали якісно. і багато. А то ж вони нічого там не роблять. 80 тис баксів грантів на рік отримують і нічого не роблять. 20 віківишколів на рік = 20 безкоштовних обідів для вчителів ото й уся їхня робота. Ну ще два конкурси фотографій і вікіфлешмоби, але це ж усе йде по накатаній колії вже багато років і не вимагає зусиль. Ви уявляєте собі, що можна було би зробити з 80 тис. баксів?--Oleksandr Tahayev (обговорення) 14:52, 15 листопада 2018 (UTC)
Не є обов`язковим ще й писати, до того ж якісно і багато. От у мене кожного дня мрії про написання нових та поліпшення власних статей розбиваються об необхідність поліпшення та доробки тих, написання яких зорганізував, бо розумію, що таким чином я буду кориснішим. От Джон Кемпбелл теж коли став редактором майже припинив сам писати, проте з його лона вийшов увесь "золотий вік фантастики". У кожного своє призначення, все не можна робити одночасно.
проте прикро і це головне, що майже нічого не робиться для піару проекту. Якби я отримував за це кошти та мав офіційний папірець про причетність до організації аля акредитація, я б стукався в усі владні та медійні двері з метою просування проекту та інформування про нього. А наразі я в цьому напрямі вагомих результатів теж не бачу, хоча певно хтось цим опікується. Та ще й живе у столиці.--Yasnodark (обговорення) 15:01, 15 листопада 2018 (UTC)
@Yasnodark: Ваші слова мені нагадали фільм Асса, "Але якщо вся справа в якихось папірцях, то я висловлюю свій найрішучіший протест". Майже нічого не робиться і хтось живе у столиці. Але писати Вікіпедію я продовжуватиму і у Ваших тижнях братиму участь.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 15:05, 15 листопада 2018 (UTC)
Дивився занадто давно, тож не згадаю, про що там Цой та Ковжун розмовляли. Шодо участі завжди буду радий, проте навіть непрямо ви все одно ви опиняєтесь у полоні потенційних винагород. От і виходить, що ви написали та поліпшили надцять статей, а у цьогорічній фантастичній осені поки обмежилися поліпшенням, хоч і істотним, лише однієї популярної статті. Хоча я не певен, що музика є більш вашою темою, ніж фантастика. От і маєш: хош не хош, а на підкірку діє. Та повторю: будь-якому внеску буду завжди радий.--Yasnodark (обговорення) 15:19, 15 листопада 2018 (UTC)
@Yasnodark: Я просто зараз мову фарсі повторюю, тому що нещодавно мені ця навичка дуже допомогла, про що йдеться в попередньому дописі, і я усвідомив, що треба її розвивати, тому на статті часу залишається менше, ну і плюс старі хвости закриваю.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 15:27, 15 листопада 2018 (UTC)

Щодо призів по конкурсам Вікі любить Музику, CEE Spring та місячнику фантастичних творів[ред. код]

Вітаю. Сьогодні відправив Вам усі сертифікати по вказаним вище конкурсам на адресу, яку Ви написали у листі. Як тільки посилка прийде на необхідне відділення - Нова Пошта повідомить Вас про це смс повідомленням --OleksandrKotliar (WMUA) (обговорення) 15:24, 17 листопада 2018 (UTC)

@OleksandrKotliar (WMUA): Зрозуміло.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 17:03, 17 листопада 2018 (UTC)

Іоаникій Ґалятовський[ред. код]

Ти б чурко хоч текст з статті переніс, бо у тебе ж розуму не вистачить самому статтю виправити.
Через тиждень, коли знову зможете редагувати статтю, самі внесете свої правки і поставите на перейменування згідно з процедурою. Мені особисто в цьому випадку більше подобається "Ґ", але не можна перейменовувати перенесенням.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 09:08, 21 листопада 2018 (UTC)

Одеська евакуація (1920)[ред. код]

Олександр, а в чому причина такої думки? Чому стаття, як ви вважаєте, неукраїномовна? До того ж, ви не повністю дотримались правил роблячи таку сумнівну номінацію. --Андрій Гриценко (обговорення) 15:04, 13 грудня 2018 (UTC)

@Андрій Гриценко: Вона то україномовна, але зовсім невичитаний машинний переклад. Ви потратили на цю статтю не більше як одну хвилину. а читач, який на неї потрапить і прочитає кілька речень, більше в українську Вікіпедію не зайде. Яких я мав ще процедур дотриматись? Вас уже неодноразово попереджали. Ще одну статтю, Гамла, вже стільки людей виправляло і ніяк не можуть довиправити. --Oleksandr Tahayev (обговорення) 15:09, 13 грудня 2018 (UTC)
Ви, Олександр, уважно подивіться на час редагування мною цієї статті. Там в декілька сот раз більше, ніж одна хвилина. Ви, очевидно, як читач, також статті не читали. Хоча решта 130, лише за вчорашній вечір вже прочитали - відгуки або нейтральні, або позитивні. То ж, напевно, ви маєте до мене упереджена ставлення. Думаю до порушення етики та привил не дійде. Втім, дякую за увагу до моєї діяльності --Андрій Гриценко (обговорення) 16:17, 13 грудня 2018 (UTC)
@Андрій Гриценко: Ви навіть першого речення не виправили "історична подія... пов'язане". Я щось сильно сумніваюсь, що хтось може до цього поставитись нейтрально і тим більше подякувати.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 16:26, 13 грудня 2018 (UTC)
Олександр, здається, у Вас є ж можливість редагувати статті? Якщо ви так цікавитесь статтею, створеною мною, то відредагуйте, що Вас не влаштовує. А "подяки" і посилання на цю статтю, повірте, від інших користувачів є! --Андрій Гриценко (обговорення) 17:25, 13 грудня 2018 (UTC)
@Андрій Гриценко: У мене немає можливості після всіх виправляти невичитаний машинний переклад. Занадто його багато.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 13:21, 21 грудня 2018 (UTC)
Дякую! Що ви маєте на увазі конкретно, я виправлю. --Андрій Гриценко (обговорення) 16:19, 21 грудня 2018 (UTC)
@Андрій Гриценко: Припускаю, що в статті до сотні, а може й більше, орфографічних, стилістичних і фактичних помилок. Часом навіть незрозуміло про що йде мова.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 16:22, 21 грудня 2018 (UTC)
Я ж говорю наведіть, будь ласка, приклади --Андрій Гриценко (обговорення) 16:26, 21 грудня 2018 (UTC)
@Андрій Гриценко: Ви самі їх не бачите?--Oleksandr Tahayev (обговорення) 16:30, 21 грудня 2018 (UTC)

Тенісні турніри 2018[ред. код]

З Новим Роком! Здоров'я, доброго настрою і удачі! Минулого року ми залили турніри до 2017 року, а 2018 досить скромний. Я зробив пробу (Користувач:RarBot/Tennis), сторінки виходять майже готові. Коли матимете час, напишіть, заллю в основний простір і відразу проставлю інтервікі. Десь 55 сторінок. Успіхів!--Rar (обговорення) 14:27, 1 січня 2019 (UTC)

@Rar: Гарно виглядає. Це мені їх треба спочатку попідправляти всередині цієї сторінки?--Oleksandr Tahayev (обговорення) 14:43, 1 січня 2019 (UTC)
Ні, це просто проба, як будете готові я заллю в основний простір. Всі ~55, або частинами.--Rar (обговорення) 14:47, 1 січня 2019 (UTC)
@Rar: Можете сміливо це все діло переносити в основний простір і це зразу робити без шаблона "в роботі". Я це зразу попідправляю. Я тут останнім часом трохи воював проти невичитаних автоперекладів з російської і можу точно сказати, що навіть невичитані ці статті кращі, ніж те, що вони роблять за допомогою перекладу вмісту, ламаючи вікірозмітку, тим більше, що цих статей немає в російській Вікіпедії.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 14:56, 1 січня 2019 (UTC)
Зробив перші 4, список на Користувач:RarBot/Tennis. Може, все таки, додаватиму "в роботі", бо нп. тут трохи змін буде. А викинути потім шаблон діло нехитре.--Rar (обговорення) 15:27, 1 січня 2019 (UTC)
@Rar: Добре. Публікуйте тоді одразу всі 55 з шаблоном "в роботі", а я починаю виправляти вже опубліковані.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 15:43, 1 січня 2019 (UTC)
Зроблено, 58 статей.--Rar (обговорення) 15:57, 1 січня 2019 (UTC)
@Rar: Добре виправляю. Вже зробив ту, де було багато.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 15:59, 1 січня 2019 (UTC)
@Rar: Все. Відредагував усі статті. Тепер якось треба було би залити залишок в одиночному розряді серед жінок з італійської Вікіпедії. Але там треба було би дещо виправити і якось пододавати мої оці останні виправлення. Чи можете Ви якось скласти докупи в одній таблиці ті два моїх js файли плюс ті останні виправлення влітку і приєднати до цього всього якось мої теперішні виправлення?, я би міг із них скласти список.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 16:45, 2 січня 2019 (UTC)
Мушу ботові все чітко "розтлумачити" - що і як він повинен скласти докупи. Отже 1)tennisman together.js, 2)tennisman together 2.js, 3)Користувач:RarBot/Tennis/test#Список, 4)Користувач:RarBot/Tennis/test#Список 2. Сьогоднішніх виправлень бот в історії змін не вишукає, це складний алгоритм, треба буде доповнювати вручну (не подумав вчора, треба було зробити як влітку - вишукати латинку і зробити Список 3). У якій формі зробити вихід? Так як у ...#Список? Якось посортувати?--Rar (обговорення) 18:11, 2 січня 2019 (UTC)
@Rar: Я зробив там Список 3. Якби справді всі зробити одним таким списком, то це було б для мене найкраще.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 03:38, 3 січня 2019 (UTC)
Зробив на Користувач:RarBot/Tennis/ChangeList. Рекомендую зкопіювати до якогось редактора, у вікні браузера редагується дуже повільно. Якщо заміна використовує групування типу (\d+) , то символи [,|,(,),' мусять мати перед собою косу лінію, в іншому випадку не мусять (стосується першої частини кожної пари). Можу зробити теж посортовану алфавітно версію, але тільки "для читання", доповнення треба буде робити в несортованій: сортування змінює послідовність замін, а та є важливою, нп., u" – Singles\|S" має бути перед u" – Singles\|", інакше літера S залишиться сиротою.--Rar (обговорення) 14:45, 3 січня 2019 (UTC)

Помітив, що у нас пропущено чотири Australian Open – Women's Singles (між 1991-2000) і 21 US Open – Women's Singles (1968-2001). Двох інших Великошлемових ще не перевірив. Можна їх залити?--Rar (обговорення) 17:09, 3 січня 2019 (UTC)

@Rar: Добре, заливайте. Тільки прослідкуйте, щоб ця загальна таблиця спрацювала двічі. Можна прямо до неї дописувати доповнення?--Oleksandr Tahayev (обговорення) 17:13, 3 січня 2019 (UTC)
Можна дописувати. Зроблю за годинки дві, зараз мушу вибігти. --Rar (обговорення) 17:50, 3 січня 2019 (UTC)
Зроблено. Зараз ще гляну Відкритий чемпіонат Франції (там 4 бракує), а Вімблдон у нас взагалі чомусь з 2002 починається. --Rar (обговорення) 20:00, 3 січня 2019 (UTC)
@Rar: То може зразу зробіть ще ці два турніри, а потім аби отак як тоді посилання з латиницею по одному разу в один файл? Так буде на порядок швидше. Я зробив два турніри, але бачу, що трохи багато виправляти.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 20:44, 3 січня 2019 (UTC)
Оновив Користувач:RarBot/Tennis/test, обробити треба "Список (01-2019)", а Список 2 (01-2019) бот "сам здогадався". Є проблеми з послідовністю замін, нп., Mary Lowdon|Н-ниж.don, ..., це "Low" або "M Low" замінилось на "Н-ниж.". Подумаю як це пересортувати програмно, щоб короткі фрагменти перекладалися останніми.--Rar (обговорення) 07:07, 4 січня 2019 (UTC)
@Rar: Все, замінив.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 19:04, 4 січня 2019 (UTC)
Зроблено, зміни досить істотні, але перша з тих змін неправильна (зовсім правильний варіант ще інший — "оскільки у чвертьфіналі її перемогла"). Це, мабуть, результат переробки бота. Я посортував список за довжиною змінюваного тексту, деякі зміни в список вже вніс, буду шукати далі і тоді опублікую (тут версія без останніх змін).--Rar (обговорення) 10:37, 5 січня 2019 (UTC)
@Rar: Добре, я тоді вручну зараз ще виправлятиму ці статті. Зміна про фінал це наслідок ще тих старих моїх файлів. Це побічний ефект того, що я поступово намагався зробити точніший переклад і різниця між другим спрацюванням бота і третім. Значить треба його налаштувати так, щоб він одразу тричі застосовував загальну таблицю. Це одна із небагатьох помилок. Я їх добре бачу і під час заливки статей з італійської Вікіпедії вона не відіграє ролі, а перед заливкою парного розряду я сам її виправлю.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:50, 5 січня 2019 (UTC)

@Rar: Я повиправляв ці всі турніри Великого шолома. В таблиці Користувач:RarBot/Tennis/ChangeList поприбирав заміни, які погіршують італійський код, і пододавав до неї зміни за 1-ше січня, а також іще трохи змін за сьогодні. Тепер уже можна в бот вставляти цю таблицю. Треба, щоб бот її застосовував тричі до кожної статті. Можна приступати до заливки залишку статей з італійської Вікіпедії. Категорія називається "Categoria:WTA Tour". Вона може мати різну глибину. Треба переносити з неї всі статті, які закінчуються " - Singolare", відповідно міняючи його на ", одиночний розряд". Потрапить якась кількість чоловічих змагань. То нестрашно, я їх повиправляю. Для початку пропоную обмежитися п'ятьма статтями. Я їх виправлю, внесу доповнення до таблиці, і тоді можна буде йти далі.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 20:04, 6 січня 2019 (UTC)

Спробував спочатку в робочому просторі (Користувач:RarBot/Tennis/check) і засумнівався. У першому реченні бракує перекладу 4 фрагментів:
 • Il singolare del torneo di tennis
 • facente parte del
 • WTA Tour 1980 (італійці пишуть рік після назви, заміна u"(\d+) WTA Tour", u"Тур WTA \1" не спрацювала)
 • ha avuto come vincitrice
також бракує перекладу шаблонів типу {{Colonne}}. Виправив очевидну описку в
[u"in American women's sport", u"перемігши несіяну"], 
[u"перемігши unseeded", u"== Попередні кола =="],
Перед внесенням наступних змін треба би було подумати над якоюсь систематизацією списку, поділу на фунуційні частини (тенісисти, тенісисти з вкороченим іменем, турніри, елементи таблиць, шаблони, фрагменти загального тексту і т.п.) Програма і так ці частини об'єднає, але так легше щось вишукати, оптимізувати, доповнити. Якщо буде така потреба, деякі частини можна зробити для окремих мов. Оптимізація може бути, нп., така: якщо мати "західний і східний" списки гравців
[u"First Second", u"Ім'я Прізвище"], 
[u"First Second", u"Прізвище Ім'я Побатькові"], 
то бот може сам зробити з того
[u"[[First Second|F Second]]", u"[[Ім'я Прізвище|І Прізвище]]"], 
[u"[[First Second]]", u"[[Прізвище Ім'я Побатькові|Ім'я Прізвище]]"], 
[u"[[First Second|F Second]]", u"[[Прізвище Ім'я Побатькові|І Прізвище]]"], 
і вручну треба додавати тільки складні випадки як зміна прізвища і т.п.
Зараз спробую вивести весь актуальний список на Користувач:RarBot/Tennis/ChangeList --Rar (обговорення) 08:41, 7 січня 2019 (UTC)
Я щойно затвердив актуальну версію Користувач:RarBot/Tennis/check, можливо Ви переглядали попередню.--Rar (обговорення) 08:48, 7 січня 2019 (UTC)
Користувач:RarBot/Tennis/ChangeList вже теж актуальна. Чи у Вас є список всіх гравців яких Ви транслітерували? Я б спробував ботом виокремити всі елементи того довгого списку які стосуються гравців і їх погрупувати. Нп. "Запорожанова Ганна Олександрівна" зустрічається в 4 місцях, а ботові достатньо було б
[u"Anna Zaporozhanova", u"Запорожанова Ганна Олександрівна"], 
у східному списку.--Rar (обговорення) 09:43, 7 січня 2019 (UTC)
@Rar: Хай воно вже краще залишається так, як є, щоб потім ніде не виникло плутанини, це ж не впливає на роботу самого бота і мені також без різниці. Я виправив Користувач:RarBot/Tennis/check, подивіться, чи більше немає зауважень. Там після вступного речення я додав
, щоб був розрив між вступним реченням і першим розділом, а не між назвою першого розділу і його вмістом. Чи зможе бот оце
вставляти. Якщо все нормально, то я тоді зроблю ще один невеличкий список виправлень.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 09:54, 7 січня 2019 (UTC)
Як вважаєте, але це викликатиме непродуктивні затрати часу в майбутньому. У списку було 18 тисяч елементів, з яких біля 1300 це повні дублікати попередніх (я їх видалив в останній редакції). Нові елементи додайте в окремому розділі на Користувач:RarBot/Tennis/test, так легше дописати до програми.--Rar (обговорення) 10:38, 7 січня 2019 (UTC)
@Rar: Це я справді бачу, що повні дублікати, а в попередньому редагуванні за рахунок чого зменшилося на 3930 байтів?--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:48, 7 січня 2019 (UTC)
Правдоподібно текст якось оптималізувався, я записував ботом, а не з вікна редагування і єдина різниця це сортування за довжиною. Перевірив, кількість рядків тексту та сама.--Rar (обговорення) 11:08, 7 січня 2019 (UTC)
@Rar: Я зробив Користувач:RarBot/Tennis/test#Список (07.01-2019). Я пропоную для жінок продовжувати так, як, оскільки імена і так уже майже всі записані, а для чоловіків зробити так, як Ви пропонуєте. Можете заливати решту італійських турнірів вже в основний простір з шаблоном {{редагую}}. Можна було би щоб бот так само виділив вирази з латинським шрифтом. Тільки якби ще сам бот міг сам визначати, наприклад [[Jeanne Duvall]] як [[Джінн Дювалл]] навпаки на основі вже наявної заміни [[Jeanne Duvall|J Duvall]] → [[Джінн Дювалл|Дж Дювалл]], або [[Jeanne Duvall|Дж Дювалл]] → [[Джінн Дювалл|Дж Дювалл]].--Oleksandr Tahayev (обговорення) 11:38, 7 січня 2019 (UTC)
@Rar: Трішки відкоригував "чемпіонської серія Вірджинії Слімс" → "чемпіонської серії Вірджинії Слімс".--Oleksandr Tahayev (обговорення) 12:01, 7 січня 2019 (UTC)
Поки що залив в основний простір ті три. Мушу ще попрацювати над пошуком статей (ці 3 вибрані випадково), повернуся до теми увечері.--Rar (обговорення) 12:11, 7 січня 2019 (UTC)
Не знаю, може Вас зацікавить. Це я може на якесь майбутнє, пишу тут, щоб не забути про ідею. Аналогічні речі можна було би проробити для літніх олімпійських ігор, але вже від самого початку цілеспрямовано. Я був організатором місячника олімпійських ігор і пересвідчився, що люди не дуже пишуть про минулі ігри і навіть про ті ігри, коли був місячник, мало хто писав, переважно результати заповнював я за допомогою багатьох файлів js. Спочатку можна було би зібрати докупи всі ті файли, там фактично місячна робота, щось можливо спочатку звіти поприбирати. І почати з окремих країн. З країн тому що, якщо бот сам буде автоматично пропонувати прізвища в квадратних дужках, то щоб не треба було йти за кожним прізвищем і дивитися з якої він країни. Добре було би ще щоб бот міг виділяти з тексту не лише фрази в квадратних дужках, а й взагалі всі унікальні англомовні речення. Там хоч і велика, але обмежена кількість стандартних фраз типу "на цих іграх від Греції було 20 фехтувальників", або ж "на змаганнях з триатлону Грецію представляло 5 спортсменів". Можна було би роки задавати виразом (\d+), а назви країн (\D+). Потім вже коли буде сформовано всі тексти для якоїсь країни повиділяти ботом речення, де її назва залишилася латиницею, вручну їх поперекладати з правильним відмінком і знову запустити бота. Назви самих змагань з дисциплінами і роками, а також елементи таблиць, фактично всі вже в мене готові в файлах js. Якісь складніші тексти є переважно лише для кількох останніх олімпіад, а для всіх попередніх переважно назви дисциплін, перелік спортсменів і ці стандартні фрази. Якась кількість статей про країни на олімпійських іграх вже в українській Вікіпедії є, але вони переважно обмежуються лише одним реченням і шаблоном, ще бувають з таблицями медалей, а в англійських крім цього у вигляді таблиць або списків є вся інформація які спортсмени в якому виді спорту виступали і якої стадії змагань досягли. Можна було би вже до наявних статей ботом пододавати з англійської, або ж спочатку вручну пододавати англомовний текст, заодно перевіривши наявну інформацію, а потім це все повиправляти ботом. І ботом постворювати нові статті. В англомовній Вікіпедії інформації на два порядки більше. А коли вже будуть статті про всі країни на всіх олімпійських іграх, приступити до окремих дисциплін, і вже до того часу всі спортсмени вже будуть наявні завдяки написанню статей про країни. Можна окремо зробити дві чи три таблиці: імена спортсменів і назви дисциплін та елементи таблиць, а також переклад просто тексту. Можна також для якихось окремих видів спорту в окремих країнах. Наприклад про бейсбольну лігу США а англійській Вікіпедії великі статті у вигляді стандартних таблиць, розписані за кожен рік. Для баскетболу в НБА в нас уже трохи зроблено, загальні статті для сезонів усі є, але окремих сезонів для команд немає, а в англійській Вікіпедії вони всі є, також у вигляді стандартних таблиць.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 14:48, 7 січня 2019 (UTC)

Над Літніми Іграми подумаю, поки бот стягує загрозливо багато статей від італійців - десь 2000 буде певно. Відсію мужчин (що зможу ботом), але і так багацько буде. Помітив проблему з назвою: it:Open di Zurigo 1988 - Singolare - ця у нас є під іншою назвою, але там ціла серія того Zurigo. Поки почну з літери А, там ніби все гаразд, потім зроблю список унікальних назв, треба буде перевірити. --Rar (обговорення) 17:36, 7 січня 2019 (UTC)

@Rar: Раніше кілька разів таке траплялося, що бот заміняв вже вичитану статтю, яку я раніше був написав, на свою автоматичну версію. Може серед цих 2000 багато таких статей?--Oleksandr Tahayev (обговорення) 18:02, 7 січня 2019 (UTC)
Поставлю ще перевірку на записі, але якщо італійська чи англійська статті мають украінське інтервікі то стаття не пробує створитися (не читає оригінального тексту).--Rar (обговорення) 18:23, 7 січня 2019 (UTC)
Гляньте, будь ласка, на статті з Користувач:RarBot/Tennis (ASB Classic), Ваш сьогоднішній список я трохи доповнив і модифікавав (Користувач:RarBot/Tennis/test), але ніби працює. Зараз ще кілька статей пущу.--Rar (обговорення) 18:47, 7 січня 2019 (UTC)
@Rar: Наче нормально. Виходить в деяких випадках також треба перед квадратною дужкою ставити похилу риску?--Oleksandr Tahayev (обговорення) 18:57, 7 січня 2019 (UTC)
Якщо є змінний елемент (рік у цьому випадку). Те що має (\d+). В списку був вписаний конкретний рік і тільки на ньому спрацьовувало. Поки що перегляньте те що є, певно щось треба доповнити в списках.--Rar (обговорення) 19:09, 7 січня 2019 (UTC)
@Rar: Імен поки не виправляв. Пододавав нові записи в test.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 19:54, 7 січня 2019 (UTC)
Пройтись ще раз по тих стрінках, чи зміните руками? Якщо пройтись, то затре ручні зміни. Імена можна потім разом, їх можна виправляти не чіпаючи інших змін.--Rar (обговорення) 20:04, 7 січня 2019 (UTC)
@Rar: Там вже виправлено все крім імен.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 20:12, 7 січня 2019 (UTC)
Наступні сторінки залиті. У вівторок-четвер працюватиму менш активно, але вранці чи ввечері знайду хвильку щоб внести зміни і запустити бота. Сторінок 1888, але чоловічу частину пропускає, думаю так 1200 набереться.--Rar (обговорення) 20:50, 7 січня 2019 (UTC)
Повиправляв усе крім імен. Зробив кілька нових записів у test і виправив одну попередню помилку: було написано [u"{{cite web|http", u"cite web|url=http"], а треба перед другим cite web додати дві фігурні дужки [u"{{cite web|http", u"{{cite web|url=http"], потрібно це виправити і в загальній таблиці. Трапилося кілька чоловічих турнірів, але нічого страшного, можна заливати і зразу створювати перелік з латинкою. Для чоловічих вручну треба вводити лише різницю в двох місцях "здобув" замість "здобула" і "гравці" замість "гравчині".--Oleksandr Tahayev (обговорення) 22:18, 7 січня 2019 (UTC)
Додав нові виправлення, по дорозі ще одне (Серія В. Слімс без світової) і залив десь 100 сторінок.--Rar (обговорення) 07:58, 8 січня 2019 (UTC)
@Rar: Зробив тільки три виправлення, все решту це імена. Для одного турніру оце (Серія В. Слімс без світової) було ще невиправленим. Я думаю, що варто далі позаливати всі до кінця і скласти таблицю з виразами для імен, які містять латиницю. А потім, якщо ще щось залишиться після виправлення цих імен, то я вже сам вручну виправлю коли остаточно оформлюватиму статті.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 09:14, 8 січня 2019 (UTC)
Залив наступну порцію, додав рядок до змін і підновив. Подивіться також на попередню мою зміну в ...test, в замінах зі змінними групами в заміні має бути літера "r" перед текстом. Зараз додам ще.--Rar (обговорення) 19:40, 8 січня 2019 (UTC)
Вашої уваги вимагає Croatian Bol Ladies Open 2016, одиночний розряд. І {{TennisEvents}} - це чисто жіночий турнір, а там є посилання на чоловічі, а посилання на жіночий має ", жінки" в назві і тому не бачить сторінки на якій вміщений шаблон. Правдоподібно треба додати якийсь параметр до шаблону і якось ботом цей параметр повставляти де треба. --Rar (обговорення) 20:09, 8 січня 2019 (UTC)
@Rar: Це треба до шаблону-картки після рядка | score = 6-2, 6-3 додати рядок | type = singles doubles. Я чомусь думав це зробити вручну, але оскільки таких турнірів, що і для чоловіків і для жінок, трапляється мало, то можна пройтись ботом, або ж якось ввести виняток на "жінки, одиночний розряд" у назві, але перед заливкою з англійської треба буде скасувати цю функцію, оскільки в ній уже там цей рядок є.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 20:20, 8 січня 2019 (UTC)
Треба подумати як це зробити. Ще одна проблема: через помилку в італ. категоризації (або й ні it:Categoria:WTA Swiss Indoors 2001) вскочила ціла серія чоловічих Davidoff Swiss Indoors 1975, одиночний розряд ... 1988. Там їх є ще десь 30 (до 2018). Заливати, чи обійти?--Rar (обговорення) 20:32, 8 січня 2019 (UTC)
@Rar: якщо ще не залили решту 30 чоловічих, то краще обійти. А турніри я проглянув до 480. Може там є кілька замін на всі турніри, то я їх вже вручну зроблю.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 20:39, 8 січня 2019 (UTC)

Я зробив список всіх назв турнірів на Користувач:RarBot/Tennis/check. Кілька мають італійський сполучник "di". "Internazionali Femminili di Palermo" можна залишити, інші треба перекладати. Може Ви ще щось знайдете.--Rar (обговорення) 19:16, 9 січня 2019 (UTC)

@Rar: Torneo di Chichester → Chichester Tennis Tournament, Torneo di Fort Myers → Avon Futures of Fort Myers, Torneo di Newport News → Avon Futures of Hampton Roads.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 19:58, 9 січня 2019 (UTC)

Шаблон тенісного турніту[ред. код]

Вітаю! Я пододавав | type = singles doubles до карток, але було з тим трохи проблем через те, що використовуються різні шаблони-редиректи на Шаблон:Infobox tennis tournament event. Колись, на прохання спільноти, я зробив бота які замінює ці редиректи на ціль ( {{Персона}} -> {{Особа}} і подібні). Не буде проблем і з цією зіміною, але цільовий шаблон має надто довгу назву. Чи Ви не заперечуєте, щоб я перейменував його на {{Тennis tournament}} і всі редиректи поміняв на цю нову назву? І треба буде доповнити чи змінити список, щоб у наступних перекладах все було відразу як повинно.
І пінґніть мені, будь ласка, коли можна буде додавати наступні переклади.--Rar (обговорення) 18:22, 13 січня 2019 (UTC)

@Rar: Зробіть краще список імен з латиницею. Бо треба ж ті турніри довиправити.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 18:25, 13 січня 2019 (UTC)
Значить ми не зрозуміли один одного раніше. Я зрозумів, що Ви маєте намір зробити загальні виправлення всіх італійських перекладів до кінця, а потім знайти, перекласти та ботом зробити заміни латинських посилань. Але можемо зараз, потім буде менше. Перші 4 розділи на Користувач:RarBot/Tennis/test я оновив. Частина замін, здається, виникає з іншого написання імен в італійській вікі (Joanne Russell - в словнику є JoАnne Russell, Nataša Zvereva, ...).--Rar (обговорення) 19:50, 13 січня 2019 (UTC)
@Rar: Добре. Тоді починаю виправляти.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 19:58, 13 січня 2019 (UTC)
@Rar: Все. Я поперекладав імена. Можете запускати бота на ці 480 статей. Потім я їх остаточно довиправлю і після цього можна буде запускати бота на решту статей вже додатково з цими двома списками.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 22:38, 14 січня 2019 (UTC)
Бот за кілька хвилин закінчить виправляти. Ще я на сторінці обговорення бота знайшов 4 "загублені" (видалено edited) сторінки які потребують Вашої уваги: PTT Bangkok Open 2005, одиночний розряд, Canada Masters 2003, одиночний розряд,Kroger St. Jude International 2002, жінки, одиночний розряд, Suntory Відкритий чемпіонат Японії з тенісу 1988, жінки, одиночний розряд - в останньому випадку проблема з назвою.--Rar (обговорення) 17:22, 15 січня 2019 (UTC)
@Rar: Я виправив ці статті. Виправив 480 тих статей, за винятком трьох, які я потім виправлю. Я записав нові заміни Користувач:RarBot/Tennis/test#Список (18.01-2019); якби цей список ще окремо через 480 прогнати, там він би ще попідправляв деякі статті, тільки прослідкувати, щоб не виправляв назад. А потім можна його додати до загального і вже до кінця заливати з італійської той список.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 23:34, 17 січня 2019 (UTC)
Повиправляв до 480, додав доповнення до словника і бот зараз перекладає наступні. Принаймі ще один чоловічий (Davidoff) таки вскочив - текст інший ніж у решти. Можете його поставити на швидке "за згодою автора", колись зробиться зі всіма чоловічими.--Rar (обговорення) 09:52, 18 січня 2019 (UTC)
Але не поспішайте, я заллю трохи більше і повишукую латинські лінки.--Rar (обговорення) 10:01, 18 січня 2019 (UTC)
Готово, там 171 стаття, оновлений список латинських лінків на Користувач:RarBot/Tennis/test. Трохи менше ніж останнім разом. Скажіть коли треба буде підправити свіжі статті.--Rar (обговорення) 10:45, 18 січня 2019 (UTC)
@Rar: Все, зробив список.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 16:47, 18 січня 2019 (UTC)
Сторінки виправлені.--Rar (обговорення) 21:49, 18 січня 2019 (UTC)
@Rar: А ще single double.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 21:54, 18 січня 2019 (UTC)
Зроблено.--Rar (обговорення) 06:05, 19 січня 2019 (UTC)
@Rar: Повиправляв, крім двох статей, які пізніше сам виправлю. Зробив нові доповнення до таблиці Користувач:RarBot/Tennis/test#Список (19.01-2019). Там у першому виразі велика літера D це також змінна, яка означає взагалі будь-якій текст, це для назв турнірів. Цей список не треба пропускати через ті статті, які я сьогодні виправив.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 19:25, 19 січня 2019 (UTC)
Зробив наступну порцію і вишукав латинські посилання, оновлений список латинських лінків на Користувач:RarBot/Tennis/test. Гляньте ще на Qatar Airways Tournament of Champions 2012, одиночний розряд, там нетипові шаблони, може треба список доповнити.--Rar (обговорення) 15:14, 20 січня 2019 (UTC)
@Rar: Ще пододавайте single double.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 15:22, 20 січня 2019 (UTC)
Вже бот робить.--Rar (обговорення) 15:27, 20 січня 2019 (UTC)
@Rar: Все, зробив для списку латинських назв.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 12:06, 21 січня 2019 (UTC)
Здається першу (Yoon-Jeong Cho), яка зустрічається найчастіше, забули.--Rar (обговорення) 12:23, 21 січня 2019 (UTC)
@Rar: Я корейських не перекладав. Я не знаю як їх робити, на відміну від китайських. Їх не так вже й багато, вони далеко не в кожній статті зустрічаються, переважно лише в корейських турнірах. Це треба буде окремо складати список, коли будуть парні і для чоловіків, і когось просити у кнайпі.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 12:28, 21 січня 2019 (UTC)
Зрозуміло. Бот закінчив виправлення.--Rar (обговорення) 12:44, 21 січня 2019 (UTC)
@Rar: Добре. Я тоді зараз не так швидко виправлятиму, десь до 2-го лютого, а більше трохи відволічусь на якісь інші статті, і заодно повиправляю ті кілька попередніх статей. Це я кажу, щоб Ви сильно не очікували і також може займалися іншими справами.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 14:36, 21 січня 2019 (UTC)
Зрозумів. У мене зараз менше часу і ще є якісь хвости з польських НП. Можна тим часом помаленьку думати над категоризацією турнірів, мені здається, що вистачить 1 категорія на кожну серію (як Категорія:Відкритий чемпіонат Франції з тенісу в якій я недавно уніфікував сортування). Бот це зробить, але потрібна буде Ваша допомога у встановленні серій якщо назва турніру змінювалася. При нагоді можна буде також зробити потрібні перенаправлення. І ще гляньте, будь ласка, на питання про уніфікацію шаблону-картки (те з чого я почав цю тему в обговоренні). Також не спішно.--Rar (обговорення) 19:01, 24 січня 2019 (UTC)
Вітаю! Я буду неактивний приблизно від 7 до 15 лютого. Почав роботу над поділом Вашого списку, дещо помістив на Порталі. Це ще не кінцевий варіант, частина тих "без транслітерації" ще знайдеться. Спробую до перерви дійти до чогось змістовного.--Rar (обговорення) 09:35, 31 січня 2019 (UTC)
@Rar: Добре. А я вже майже довиправив усі турніри. Залишилися лише ті кілька, що раніше відклав.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 12:59, 31 січня 2019 (UTC)
Чи залити наступні сторінки, щоб були поки я буду недоступний? Ми зараз на позиції 1320 з 1880 (частина відпадає коли бот розпізнає не жіночий турнір, щойно додав також фільтр "ragazz" для юнацьких).--Rar (обговорення) 13:00, 6 лютого 2019 (UTC)
@Rar: Можете заливати. Всі попередні я відредагував.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 13:26, 6 лютого 2019 (UTC)
Сторінки залиті до кінця, списки латинських посилань оновлені. Мабуть не встигнете виправити зараз - щоб зробити виправлення перед виїздом я мусів би мати виправлені списки до 15 години. Повернуся до роботи 15-16 лютого. Успіхів! --Rar (обговорення) 08:04, 7 лютого 2019 (UTC)
@Rar: До 15:00 не встигну, але до 15-16 лютого обов'язково зроблю.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 08:13, 7 лютого 2019 (UTC)
@Rar: Зробив.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 17:47, 11 лютого 2019 (UTC)
Бот виправив. Це всі статті з італійської вікі.--Rar (обговорення) 11:43, 15 лютого 2019 (UTC)
@Rar: Я їх майже всі подороблював. Залишив собі кілька на потім. Для парного жіночого розряду пропоную так зробити. Почати з англійської Вікіпедії. З тієї самої категорії WTA вручну вибрати 50 різних турнірів за різні роки, назви яких мають перекладатися як, наприклад: 2014 PTT Pattaya Open – Doubles → PTT Pattaya Open 2014, парний розряд, 2013 Aegon International – Women's Doubles → Aegon International 2013, жінки, парний розряд. Перекласти ці 50 статей за допомогою тієї самої таблиці, яка утворилася на цей момент для одиночного розряду. Потім я їх перекладаю вручну і створюю окрему таблицю, яку не потрібно додавати до основної. Після цього всі решту статей перекласти за допомогою основної таблиці і одразу відкоригувати за допомогою цієї окремої для парного розряду. Можна перед цим зробити деяку перерву. Я зараз працюю над великою статей, яку хочу доробити до кінця, а також вирішити певні проблеми.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 08:53, 19 лютого 2019 (UTC)
50 сторінок на Користувач:RarBot/Tennis. Можете тільки створити список додаткових замін, я пройдусь цими статтями ще раз (щоб не правити руками тих же випадків у багатьох статтях).--Rar (обговорення) 13:35, 19 лютого 2019 (UTC)

Шаблон Edited у статті ASB Classic 2019, жінки, одиночний розряд[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті ASB Classic 2019, жінки, одиночний розряд був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 21:17, 14 січня 2019 (UTC)

Шаблон Edited у статті Міністерство нафти Ірану[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Міністерство нафти Ірану був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 21:17, 14 січня 2019 (UTC)

Випас[ред. код]

Вітаю, Олександре,
спочатку створіть статтю в особистому просторі, а потім номінуйте Випас на «звільнення шляху перейменування». Допоки окремої статті не існує, це перенаправлення доречне. З повагою, --Nina Shenturk (обговорення) 00:57, 15 січня 2019 (UTC)

@Nina Shenturk: Я припускаю, що багато людей, зокрема і новачків, могли б цю статтю створити, але перенаправлення їм заважає. Вони навіть на бачать, що потенційно це може бути окрема стаття. Таким чином у нас не всі замінники для англійських та російських статей. А я сам не можу створити статті замість усіх перенаправлень.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 06:33, 15 січня 2019 (UTC)
Я розібралась. Перенаправлення Випас треба залишити як точне і правильне, а те, що в англійській Вікіпедії називається en:Grazing в українській повинно називатись Випасання, адже там мова йде про дію, а не місце. --Nina Shenturk (обговорення) 07:15, 15 січня 2019 (UTC)
@Nina Shenturk: То випас це також дія, випас і випасання це за сенсом одне і те саме.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 07:23, 15 січня 2019 (UTC)
@Nina Shenturk: Але, Ви знаєте, я подивився СУМ і виявилося, що випас може бути як місцем так і дією. Мабуть, варто створити перенаправлення? Зробив.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 07:28, 15 січня 2019 (UTC)
Ви мене випередили, тільки почала робити дизамбіг :) --Nina Shenturk (обговорення) 07:50, 15 січня 2019 (UTC)
@Nina Shenturk: Зараз я тоді сам перероблю внутрішні посилання в тих статтях, де є це слово.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 07:54, 15 січня 2019 (UTC)

Подяка за участь у Місяці Польщі[ред. код]

Coat of arms of Poland.png
Подяка за участь у Місяці Польщі
Вітаю, Oleksandr Tahayev!
Хочу подякувати Вам за участь у Місяці Польщі. Тоді спільними зусиллями було створено 387 нових статей, поліпшено 5 наявних статей, а також зроблено безліч шаблонів та категорій. Дуже дякую за допомогу! Наснаги Вам, пишіть ще!--DiMon2711 19:18, 17 січня 2019 (UTC)
@Димон2711: Звичайно добре це все, але трохи не так це повинно відбуватися. Хотілось би, щоб більше було доповнених статей. Не можна тільки писати нові статті, треба, щоб хтось брав і доповнював стаби. Я от кардинально доповнив перекладом статтю Гміна Тшеб'ятув, ще додатково на честь заливки польських НП. Просив у Фейсбуці, щоб вичитали, буде зразком. Вона то зрозуміло, що в принципі правильна, але може щось трохи неточно. Можна було би подоповнювати перекладом статті, які добрі і вибрані в польській Вікіпедії. Може все-таки попросите когось, хто добре знає польську мову?--Oleksandr Tahayev (обговорення) 12:41, 18 січня 2019 (UTC)

щодо надідеї[ред. код]

привіт. пропоную помиритися: забути все, що було. і спробувати з самого початку: у нас із Вами є спільне захоплення, яке нам обом приносить задоволення. і дає відчуття потрібності існування. правда? В роздумах+ сьогодні вночі добирала статті для створення у рамках вікімарафону й натрапила на цю Вашу сторінку, червоні посилання з якої точно варто включити, адже під час вікімарафону багато вчителів бере участь. може хтось із них долучиться створювати ці статті. тож трохи взяла звідти. і створила кілька перенаправлень. але це потребує трохи більше роботи. й спільної роботи Зніяковів+ --アンタナナ 07:05, 23 січня 2019 (UTC)

@Antanana: Я бажаю, щоб в тебе було все найкраще. Якщо я щось не так сказав чи зробив, то вибач будь ласка. Я нічого тобі поганого не хотів. Можеш використовувати будь-які мої ідеї. Я хочу, щоб ти продовжувала займатись Вікіпедією. Обіцяю до наступного вікімарафону написати шкільну програму зі всіх предметів.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:29, 24 січня 2019 (UTC)

Шаблон перекладаю у статті Ерос і цивілізація[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Ерос і цивілізація був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{перекладаю}}, оскільки вона не редагувалася понад 848 днів. — KrBot (обговорення) 20:20, 29 січня 2019 (UTC)

Шаблон перекладаю у статті Німа Юшідж[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Німа Юшідж був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{перекладаю}}, оскільки вона не редагувалася понад 46 днів. — KrBot (обговорення) 20:20, 29 січня 2019 (UTC)

Шаблон перекладаю у статті США на літніх Олімпійських іграх 2016[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті США на літніх Олімпійських іграх 2016 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{перекладаю}}, оскільки вона не редагувалася понад 18 днів. — KrBot (обговорення) 20:22, 29 січня 2019 (UTC)

Адміністрування[ред. код]

Вітаю. Чи не хотіли б Ви стати адміністратором? Номінував би Вас одразу, але минулого разу Ви відмовилися і зараз триває обговорення про надання прав двом користувачам. Такі користувачі як Ви потрібні Вікіпедії в адміністраторах. То як?--DiMon2711 16:53, 3 лютого 2019 (UTC)

@Димон2711: Дуже дякую за довіру, але змушений відмовитися. Я мабуть не так активно писатиму Вікіпедію, тому що це заважає моєму особистому життю. Не хочу, щоб на це ще додатково накладався обов'язок адміністрування. Зрозумійте правильно. Я вже ніколи її не кидатиму назовсім, але хочу трохи від неї відволіктися.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 06:34, 4 лютого 2019 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Тиждень Карибських островів[ред. код]

Вітаю Oleksandr Tahayev, додав трохи фантастичного та іншого до цього тижня, хоча і не є його організатором. Сподіваюся на ваш внесок, якщо щось зацікавить. До речі вас може зацікавити магічно-реалістичний роман Королівство цього світу[en], статусна стаття, що ви так полюбляєте перекладати.--Yasnodark (обговорення) 16:49, 23 лютого 2019 (UTC)

Шаблон редагую у статті WTA Elite Trophy 2015, одиночний розряд[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті WTA Elite Trophy 2015, одиночний розряд був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{редагую}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 11:02, 26 лютого 2019 (UTC)

Шаблон редагую у статті WTA Elite Trophy 2016, одиночний розряд[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті WTA Elite Trophy 2016, одиночний розряд був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{редагую}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 11:02, 26 лютого 2019 (UTC)

Шаблон редагую у статті WTA фінал 2014, одиночний розряд[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті WTA фінал 2014, одиночний розряд був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{редагую}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 11:02, 26 лютого 2019 (UTC)

Шаблон редагую у статті WTA фінал 2015, одиночний розряд[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті WTA фінал 2015, одиночний розряд був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{редагую}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 11:02, 26 лютого 2019 (UTC)

Шаблон редагую у статті WTA фінал 2016, одиночний розряд[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті WTA фінал 2016, одиночний розряд був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{редагую}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 11:03, 26 лютого 2019 (UTC)

Шаблон редагую у статті Wellington Challenger 1993, одиночний розряд[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Wellington Challenger 1993, одиночний розряд був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{редагую}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 11:03, 26 лютого 2019 (UTC)

Шаблон редагую у статті Wellington Challenger 1994, одиночний розряд[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Wellington Challenger 1994, одиночний розряд був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{редагую}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 11:03, 26 лютого 2019 (UTC)

Шаблон редагую у статті Wellington Challenger 1995, одиночний розряд[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Wellington Challenger 1995, одиночний розряд був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{редагую}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 11:03, 26 лютого 2019 (UTC)

Шаблон редагую у статті Чемпіонат Туру WTA 2012, одиночний розряд[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Чемпіонат Туру WTA 2012, одиночний розряд був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{редагую}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 11:04, 26 лютого 2019 (UTC)

Шаблон редагую у статті Чемпіонат Туру WTA 2013, одиночний розряд[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Чемпіонат Туру WTA 2013, одиночний розряд був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{редагую}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 11:04, 26 лютого 2019 (UTC)

Різні питання[ред. код]

Вітаю Oleksandr Tahayev Звертаю вашу увагу на вікіподію Вікіпедія:WikiGap 2019, хоча я і не є її організатором, я там додав зокрема помітних письменниць-фантасток та співачок, список на сторінці Вікіпедія:WikiGap 2019/Пропоновані теми. Можливо вас зацікавлять запропоновані жіночі обличчя фантастики чи музики. З повагою--Yasnodark (обговорення) 14:44, 1 березня 2019 (UTC)
Вітаю Oleksandr Tahayev, хотів спитати, може ви все ж доповните ваш перелік найкращих фантастичних книг бодай до 10-20 романів. Передбачаючи ваш ймовірний читацький доробок, гадаю це точно вам доснаги. Щоб "Кіберіаді" не було самотньо, адже це суттєво збільшить ваш внесок у підвищення реперезентавності загального списку. Сподіваюсь на відповідь на останнє запитання та пінг.--Yasnodark (обговорення) 15:44, 15 березня 2019 (UTC)

Перша леді США[ред. код]

Вітаю. Ви просте прибрати перенаправлення. Чи плануєте одразу ж писати статтю? --Brunei (обговорення) 17:11, 5 березня 2019 (UTC)

@Brunei: Просто прибрати перенаправлення для того, щоб потенційно її могли створити. Оскільки вже були питання з боку @VoidWanderer: і @Nina Shenturk:, то я пояснюю свої дії. Справа в тому, що червоне посилання, на відміну від перенаправлення, стимулює створювати нові статті. По-перше, бачачи синє перенаправлення і навіть ідучи за ним, ніхто не здогадається, що замість нього можна створити статтю. По друге, що менш суттєво, створення такої статті дещо ускладнене, наприклад для перекладу вмісту. Я їх виявляю внаслідок того, що ставлю шаблони нп, інакше я би й сам не побачив, що там може бути окрема стаття. Якщо вилучити це перенаправлення, то залишиться шаблон нп, який буде пропозицією про переклад з відповідної мови. Якби можна було легко виявляти такі перенаправлення, на які існують самостійні статті з інших мовних розділах, то можна було би створити з них список і тоді вилучити. Але ніхто не знає як це можна зробити, тому я вирішив ставити на вилучення поступово в процесі знаходження.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 21:11, 5 березня 2019 (UTC)
Вікіпедія - це баланс між інтересами авторів та інтересами читачів. Ви зараз висвітлили інтерес авторів, який я цілком розумію. Але є ще інтерес читачів: знайти потрібне. Саме для цього й існують перенаправлення. Про першу леді можна чудово написати в першому розділі списку перших леді, а коли він розростеться, то досвідчені користувачі, здатні розібратися, як замінити перенаправлення на повноцінну статтю, відокремлять завеликий шмат.--Brunei (обговорення) 07:27, 6 березня 2019 (UTC)
@Brunei: Інтерес читачів полягає в тому, щоб українська Вікіпедія збільшувалася, і щоб у ній були відповідники статей, які існують в інших мовних розділах. А Ви цьому заважаєте. Я наполягатиму на своїй думці, вона не сьогодні взялася і не просто так. Перенаправлення створено ще 2012 року, абсолютно бездумно і за кілька секунд, можливо тоді й справді ще не було англійського відповідника, і відтоді так ніхто окрему статтю й не створив. А якби це було червоне посилання, тим більше з шаблоном нп, то може би й створили.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 08:32, 6 березня 2019 (UTC)
Я читач Вікіпедії, моя думка теж не впала з неба. Мені байдуже, мільйон статей в укрвікі чи 100 тисяч. Головне, щоб вони містили потрібну мені інформацію, а краще більше, ніж мені потрібно. Мені байдуже, які там іноземні відповідники. Якщо я пішов читати англійською, то це тільки тому, що українською стаття неінформативна або неверифікована. Якщо я перейду з пошуку гугла чи вікіпедії на статтю Список перших леді США та знайду там достатньо інформації про поняття першої леді, мені вже непотрібна інша стаття. Перенаправлення лише допоможе мені знайти потрібну статтю з потрібною інформацією. Коли буде цей "хтось", який готовий створити ту статтю, тоді й подивимося на долю перенаправлення.--Brunei (обговорення) 09:22, 6 березня 2019 (UTC)
@Brunei: Ви розумієте, що чекання на цього когось, хто водночас буде готовий створити статтю, це непотрібне ускладнення? Ви ж знаєте, що мало хто хоче поліпшувати наявні статті. А перенаправлення також ніхто не хоче поліпшувати шляхом перетворення їх на статті. Я не можу кожного разу, натрапляючи на таке перенаправлення, сам створювати статтю. Я міг кілька речень писати на місці перенаправлень, чого було б досить для стабу, а потім Ви б самі жалілися (і я жалівся би), що ця стаття неповноцінна і її треба доповнювати. А якщо це буде червоне посилання, то потенційно хтось може цю повноцінну статтю повністю перекласти з англійської. Я не знаю скільки таких перенаправлень в українській Вікіпедії на які існують окремі статті в інших мовних розділах, може тисячі, може десятки тисяч, але на стільки статей за кількістю вона поступається іншим мовним розділам. Я з Вами згоден лише в частині того, що читач самої Вікіпедії не зможе перейти за перенаправленням, яке існує зараз. Але це не стосується пошуку Гугл. Я регулярно відслідковую роботу Користувач:PavloChemBot/Сторінки з невірно використаним шаблоном "Не перекладено", до речі тільки так і знаходжу такі перенаправлення, і можу сказати певно, що червоні посилання, тим більше з шаблоном нп, сприяють створенню статей. І, до речі, вилучення таких перенаправлень потрібне також і для того, щоб розгрібати цю сторінку, а крім мене мало хто цим займається.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 09:46, 6 березня 2019 (UTC)
У мене й шаблон про червоні посилання висить на сторінці користувача. :-) Я ж не сперечаюся. І теж ходжу розгрібати сторінку PavloChemBot, буквально вчора там був. Але кількість статей не має значення для читачів. Ще раз: якщо в статті про список перших леді є вся інформація, окрема стаття про першу леді непотрібна. В англвікі є 5 мільйонів статей, які можна перекласти. Дозвольте допоки читачам пересуватися по укрвікі за перенаправленнями.--Brunei (обговорення) 10:06, 6 березня 2019 (UTC)
@Brunei: Я зрозумів Вашу думку, вважаю, що вона трохи ускладнює створення нових статей. Хотілось би побачити думку інших користувачів, не лише адміністраторів.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:29, 6 березня 2019 (UTC)

Конкурс WikiGap Challenge[ред. код]

Вітаю! Запрошую взяти учать у міжнародному конкурсі WikiGap-виклик, метою якого є покращення висвітлення жінок у Вікіпедії. Конкурс триває з 8 березня по 8 квітня 2019, щоб взяти участь, вам потрібно зареєструватись у розділі Учасники. Пропоновані до створення статті можна переглянути тут. Переможці марафону отримають призи від Вікімедіа Швеція. --Tespaer (обговорення) 23:30, 15 березня 2019 (UTC)