Обговорення користувача:Rar

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?

Попередні обговорення Обговорення користувача:Rar/Архів --ElimBot 18:41, 12 жовтня 2008 (UTC)


Зміст

Списки муніципалітетів[ред. код]

Міста США[ред. код]

Доброго вечора! Пане Rar, а Ваш бот біг би заливати статті про міста США, якщо б надати усі транскрипції назв? --MaryankoD (обговорення) 21:59, 2 квітня 2012 (UTC)

Вітаю! Бот певно би міг, але зараз не маю часу йому "патрони підносити". Але ще подумаю. --Rar (обговорення) 05:58, 4 квітня 2012 (UTC)

Доброго дня, навіть, виявляється, нову тему і створювати не треба. Є ця, та ще й так зручно розташована ). З огляду на обговорення тут, потенційно Ви все б могли взятися за міста і містечка США? Їх там доволі не вистачає (з огляду хоча б на таке, то тисяч 5, а то й 7, набереться), до того ж, якщо мова про міста, то наявність трьох десятків інтервік за відсутності нашої все ж не діло.

Якщо все ж візьметесь, то транслітерацію для усіх відсутніх статей я зроблю. Написав «підготовчий код», який проходить англомовною категорією, визначає, яких статей в нас нема, а також підтягує до їх назв транскрипцію (за наявності у статті) та назву статті в «одній із кириличних вікі». Поки запускав на міста Аляски, виходить отаке. На цій базі зробити транслітерацію українською багато часу в мене не забере. Треба буде лише визначити, в якому форматі Вам зручніше бачити таблицю відповідності англомовних і україномовних назв. Вікі-таблицею або, скажімо, csv? --Thevolodymyr (обговорення) 13:04, 8 травня 2019 (UTC)

@Thevolodymyr:Вітаю! За міста візьмуся, але треба трохи часу на підготовчу роботу. Нп., спробував ботом зчитувати з англійських статей результати перепису і з першої спроби не вийшло - машинний текст вже встигли люди "попсути" - тут комусь не сподобався знак проценту, написав словами, там хтось змінив/забрав посилання і т.п. Але щось придумаю. Я не зрозумів яке отаке виходить? Воно десь в Японії.
Щодо транслітерації, мені здавалось, що програмно + правка буде легше, "однотипніше" і дозволить відразу зробити список перенаправлень. У французьких назвах підправлялось до 10% назв. Якщо ж хочете руками, то IMHO треба пройтися всіма назвами і зібрати однакові з різних штатів щоб а) зробити дизамбіг, б) зменшити к-сть праці, в) випадково не транслітерувати по-різному. Транслітерувати вистачить саму назву без уточнень (town, округ, штат) - це бот зробить сам. Кінцевий формат у мене буде Python dic:
u"Eng" : [u"Укр", [u"Редирект1", u"Редирект2", ...], [u"Повна назва англійської статті 1", ...] ], 
u"Eng" : [u"Укр", [u"Редирект1", u"Редирект2", ...], [u"Повна назва англійської статті 1", ...] ],
Можу цей словник зробити з вікі-таблиці, але добре якби була в однорідному форматі (кожна комірка у новому рядку)
|-
| Eng 
| Укр 
| Редирект1, Редирект2, ...
| [[Повна назва англійської статті 1]]<br/>[[Повна назва англійської статті 2]]<br/>... 
| Місце на коментарі 
|-
...
Треба включити теж статті які мають українські відповідники, може придатися. Табличка може не зміститися в одну вікісторінку, можна поділити за першою літерою.
Щодо перенаправлень, то бачу такі обов'язкові випадки:
 • G->Г/Ґ,
 • i->и/і (особливо якщо основний варіант "и"),
 • дефіс/без дефісу (це можна не писати, бот сам додасть),
 • подвоєння приголосних (можна не писати якщо основний варіант з подвоєнням)
 • можливо H -> Г/Х, але тут не переконаний
Мабуть треба зробити якісь підсторінки у Вікіпедія:Проект:Адміністративні одиниці країн світу/США. --Rar (обговорення) 11:57, 9 травня 2019 (UTC)
Доброго дня і дякую за відповідь. Про «отаке» порадувало ). Перепрошую, мова йшла звісно не про отаке, а про ось таке. Думаю, зможу відразу згенерувати словник для Пайтона. Поки що є два питання:
 1. Не зовсім зрозумів [u"Повна назва англійської статті 1", ...]. Нача ж в кожному випадка повна назва може бути лише одна?
 2. Треба мабуть «на березі» визначитися з тим, як іменувати статті. В англійців стандартизовано у форматі Назва (Штат). В нас, якща подивитися прописані міста Айдахо, стандартизації немає — зустрічаються назви статей без уточнення штату, а є такі, де з уточненням, хоча з огляду на унікальність назви нп, можна було обійтися й без нього (скажімо, Фернан-Лейк-Вілледж (Айдахо)). Особисто мені англомовни стандартизований формат вбачається вдалішим. --Thevolodymyr (обговорення) 13:10, 9 травня 2019 (UTC)
 1.  : @Thevolodymyr:Вважаю, що "Georgetown" треба транслітерувати один раз, а міста зі списку з en:Georgetown#United States це оті [u"Повна назва англійської статті 1", ...]. Тому й краще буде пробігтися по англійських статтях всіх штатів. Сподіваюся назв буде 2-3 рази менше ніж міст. Можу це зробити і сформувати щось на зразок
u"Georgetown" : [u"", [u"", u""], [u"Georgetown, Arkansas", u"Georgetown, Colorado",...] ],
 1. Думаю треба робити Назва (Штат) (будуть теж варіанти Назва (місто, Штат) якщо однойменне з округом). Це не зовсім за нашими правилами, але так назва статті стає інформативніша. На кінець можна буде ботом перевірити чи назва є унікальна і, якщо так, зробити редирект Назва -> Назва (Штат). Підозрюю, що знайдуться "буквоїди" правил і будуть перейменування, але з редиректами це не смертельно.
 2. При нагоді Фернан-Лейк-Вілледж (Айдахо): здається частіше транслітерується Вілладж, але можу помилятися--Rar (обговорення) 18:42, 9 травня 2019 (UTC)
Доброго вечора. Трохи новин з цієї теми. Пройшовся ботом по категоріях Cities in ..., Towns in ... та Census-designated places in... Поки що потенціал цієї заливки виглядає отак:
Тип НП Є Нема
CDPs 280 8233
cities 2353 7124
cities/towns (California) 192 290
towns 698 7171
Разом 3523 22818
Це не враховуючи щонайменше міст Мічигану (порушення рекомендацій щодо категоризації, статті виключно в однойменних категоріях), а також міст і містечок Нью-Джерсі (категорії-контейнери, статті рознесені по підкатегоріях за округами). Крім того існують порівняно екзотичні типи НП (щонайменше en:Category:Boroughs in the United States by county, en:Category:Villages in the United States by county та en:Category:Townships in the United States by county). До цього планую повернутися трохи згодом, зараз думаю почати опрацьовувати те, що вже вивантажив.
Принагідно питання — як Ви плануєте побудувати черговість заливки? За типами НП (міста, містечка, згодом решта типів), або за штатами, або ж взагалі однією хвилею (усі типи НП за абеткою)? Залежно від цього організую свою частину роботи. --Thevolodymyr (обговорення) 20:21, 10 травня 2019 (UTC)
P.S. З вілладж категорично не можу погодитися. Воно ж /ˈvɪlɪd͡ʒ/, тобто виллидж (хай віллидж), ну вілледж ще сяк-так притягнути можна, але вілладж — це щось або з півночі Шотландії, або з південної півкулі, і то не певен ).
Я думав, що зробимо cities & towns. Але можна і CDPs, трапляються досить значні. Мабуть тоді і townships - вони, згідно з en:Template:Allen County, Indiana, вище за CDPs. Villages треба розбиратися що воно у них таке.
Раніше я заливав відповідниками округів (штат за штатом), і, здається, так буде найкраще. Справа у тому, що в наповненні і оформленні англійського тексту є відмінності принаймні між штатами. Будемо пробувати підлаштовувати код. Така послідовність створює проблеми з транслітерацією - фактично потрібна вся відразу. Щоб трохи поділити це завдання пропоную спочатку ботом знайти всі дизамбіги (тільки повторювані назви в США, дизамбіги з іншими назвами виявляться після транслітерації). Залиємо чи доповнимо існуючі дизамбіги. А "унікальні" назви можна буде робити штатами.
Про вілладж / вілледж / віллидж сперечатися не буду (en-2 )), але це віщує більш загальну проблему: Що робити з наявними статтями транслітерованими інакше ніж...?.--Rar (обговорення) 15:59, 11 травня 2019 (UTC)
Доброго вечора. Я зробив пробний список і пропоную перенести обговорення сюди. --Thevolodymyr (обговорення) 15:36, 14 травня 2019 (UTC)

Вітаю. Оце лише зараз закінчив транслітерування останнього НП США. Якщо маєте час і натхнення, дайте знати, почну наповнювати таблиці тарнслітерацій за штатами. --Thevolodymyr (обговорення) 21:13, 15 серпня 2019 (UTC)

@Thevolodymyr: Радий за Вас! У мене несподіваний цейтнот на роботі, і ще кілька днів це потриває. Намагатимусь до середини наступного тижня звільнитися. Але можете вибрати якийсь штат, бажано не на "А", бо там буде багато зроблених НП, додавати завжди важче.--Rar (обговорення) 17:26, 16 серпня 2019 (UTC)
Ну там вже давно є готовий найменший за кількістю НП Делавер. Як у Вас трохи полегшає і Ви підтвердите, що формат задовільний, думаю, досить швидко зможу аналогічним чином решту позаливати. --Thevolodymyr (обговорення) 18:24, 16 серпня 2019 (UTC)

За участь у 3-ому місячнику покращення тисячі[ред. код]

Article green.svg
Подяка
Пане Rar, дякую Вам за участь у ІІІ Місячнику покращення статей, котрі мають бути у всіх Вікіпедіях. Спасибі за доповнення та покращення статей Версальський договір 1919, Азія, Рис, Валюта, Імперіалізм, Асоціація держав Південно-Східної Азії, Доба, Велика депресія, Капіталізм, Телебачення, Марко Поло, Вино, Олімпійські ігри, Міжнародний суд, Теорія множин, Ліга арабських держав, Три ущелини, Великий китайський мур, Горючі корисні копалини, Майкл Фарадей, Міжнародний валютний фонд, Третій Рейх, Майкл Фарадей, ‎Сідней, Джавахарлал Неру, Сатьяджит Рай, Смерч, ОПЕК та інших; за те, що за весь час місячника зосередилися головно на 1000 статтях і змогли охопити велику кількість статей --MaryankoD (обговорення) 17:12, 9 квітня 2012 (UTC)
Щиро дякую, була така завзята команда дописувачів, що й мені попрацювати захотілося :) --Rar (обговорення) 06:05, 11 квітня 2012 (UTC)

Датська протока[ред. код]

Доброго часу доби добродію! Потребую на Вашу допомогу і Вашу думку, може таки Данська протока, на кшталт данська мова, як що так то перейменуйте будь ласка статтю. -- З повагою --Zvr (обговорення) 22:08, 21 травня 2012 (UTC)

На здоровий глузд Данська, але треба попитати авторів чому так назвали, але якщо є АД для данської (як додаток до здорового глузду )), то можна буде перейменувати. Успіхів!--Rar (обговорення) 14:04, 22 травня 2012 (UTC)

Шаблон Edited в статті Список країн за природнім приростом населення[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Список країн за природнім приростом населення був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 06:11, 30 травня 2012 (UTC)

Патрулювання муніципалітетів і т.п.[ред. код]

Вітаю! Мій бот отримав прапорець патрульного, за що Вам спасибі, бо без Вашої пропозиції не світив він йому - можна розпочинати задумане. Давайте обговоримо деталі, якщо маєте скайп - то краще там. (мій скайп-логін chemist_acid) --Baseобговореннявнесок 20:58, 31 травня 2012 (UTC)

Вітаю! Я зробив список статей 3 департаментів які можна затвердити. Спробуйте, як треба буде ще, то оновлю. Те що відпатрулюєте просто вилучіть (до речі, мій бот не перевіряє чи сторінка відпатрульована, поодинокі міг хтось з патрульних затвердити). Наперед не хочу робити всі списки, бо можливі перейменування сторінок, бот затвердить тоді не ту сторінку історію якої мій бот перевірив. Скайп включаю рідко, при потребі краще напишіть на мейла.--Rar (обговорення) 07:40, 3 червня 2012 (UTC)
Доброго вечора! Пропатролив все що там було. Подавайте у такому ж вигляді - зручно парсити. Чекаю поповнень списку. Можете проглянути вибірково чи бот не помилився, але вроді нічого не мало статись. З повагою, --Baseобговореннявнесок 18:39, 3 червня 2012 (UTC)
Додав наступні 2, зараз ще додам. --Rar (обговорення) 06:49, 4 червня 2012 (UTC)
Ага, дякую, як сяду за комп пропатролю. У Верхній марні Ваян є редиректом - патролити редирект, чи і саму статтю? --Baseобговореннявнесок 10:49, 4 червня 2012 (UTC)
Справді редирект з Агонкового перейменування. Редирект можна відпатролити, статтю поки не треба. Додам перевірку, тоді можна можна буде обидві патролити.--Rar (обговорення) 13:18, 4 червня 2012 (UTC)
Пропатролив, чекаю поповнення списку ). Редиректи можна виділити іншим кольором фону — тоді їх легко помітити… --Baseобговореннявнесок 16:29, 4 червня 2012 (UTC)
Додав наступні, редиректів не повинно бути.--Rar (обговорення) 11:43, 5 червня 2012 (UTC)
Сьогодні я трохи довго) А багато їх взагалі таких розділів ще? --Baseобговореннявнесок 20:34, 5 червня 2012 (UTC)
Розділів всього 100 (останні 5 - заморські - зовсім маленькі). Ще є Італія, там біля 8000 муніципалітетів. А Ваш бот працює автоматично (можна запустити і піти дивитися матч) чи вимагає уваги. Бачу, що працює дуже швидко. Зараз будуть наступні розділи. --Rar (обговорення) 05:30, 6 червня 2012 (UTC)
Працює автоматично в межах розділу списку (тобто департаменту). Далі я руками очищаю (зараз вже прописав йому самому це робити) розділ і знову його запускаю. Працює досить швидко, але не так швидко, як хотілося б ). Можна, впринципі, навчити його після очищення розділу далі запускатись самому, але от думаю чи це треба (коли розділів небагато (накидаєте штук 100 за раз тоді подумаю над цим ))) --Baseобговореннявнесок 16:27, 6 червня 2012 (UTC)
А 47мий департамент Ви спеціально не залили? --Baseобговореннявнесок 08:59, 8 червня 2012 (UTC)
14:45, 24 квітня 2012 MaryankoD (обговорення • внесок) перевірив версію Мандевіль-ан-Бессен ([Точність: точна]) (версія: 02:03, 25 березня 2012)

- мій бідний бот спіткнувся об це =( прийдеться об'їжати її --Baseобговореннявнесок 11:34, 8 червня 2012 (UTC)

Вітаю! 47-й був раніше, вже зроблений, він короткий, на ньому я тестував додавання списків ботом. Про поодинокі перевірені я писав раніше - цього мій бот перевіряти не вміє. Ще одне питання це потенційний конфлікт редагувань ботів - мій додає нові списки на кінець і це займає 2-3 секунди. Вашому може бути складніше, бо він має прочитати список, обробити і лише потім вичистити. Думаю краще зробити перечитування сторінки перед очищенням розділу.--Rar (обговорення) 12:25, 8 червня 2012 (UTC)
Мій бот бере кусає не всю сторінку, а перший розділ. Тому Ваш мені не заважає, а чи не заважає мій Вашому? Списки департаментів (ті що в заголовку) мій бот не патрулює наразі, краще потім додасте їх окремим розділом. Там проблема не у тому, що перевірено, а у тому що перевірено рівнем точно, а мій бот патрулює рівнем переглянуто, тому йому було відмовлено у доступі так як у нього нема прав рецензента, щоб зняти позначку вищого ріня і поставити нижчого… --Baseобговореннявнесок 13:56, 8 червня 2012 (UTC)
У східних піренеях Сото - дизамбіг --Baseобговореннявнесок 19:50, 10 червня 2012 (UTC)
Відпатрулював муніципалітет, а дизамбіг зі списку вилучив. --Rar (обговорення) 05:10, 11 червня 2012 (UTC)

За перший місяць було відпатрульовано майже 8% статей. За останні 6 днів не набагато менше (5 червня 00:20 було 10,29%).

Французькі муніципалітети закінчилися. Списки, категорії і т.п. я відпатрулював. Завтра почну італійські, там також майже самі боти редагували.--Rar (обговорення) 06:56, 11 червня 2012 (UTC)

Добре кажіть у які сторінку кидатимете списки. Скільки там департаментів? Просто я в четвер від'їжджаю з Києва - ми встигнема пропатролити за два дня? Якщо ні то є два варіанта: 1) чекаємо поки я повернусь 2) я запаковую бота в графічну оболонку, даю йому тимчасовий пароль (який все одно буде закомпільований )) і даю бота Вам (про що оголошу у кнайпі, щоб потім чек'юзери не турбували )). Що думаєте щодо цього? --Baseобговореннявнесок 21:06, 11 червня 2012 (UTC)
Може спробуємо встигнути. Там 110 провінцій, але кількість муніципалітетів значно менша - разом 8100. Спробую зробити за 20 регіонами, крім Ломбардії та П'ємонту інші мають кількість муніципалітетів порівняльну з фр. департаментами. А коли повертаєтесь? Бо є ще шаблони демографії, десь 44000 ).--Rar (обговорення) 06:31, 12 червня 2012 (UTC)
Кидатиму туди ж - думаю французи не образяться. --Rar (обговорення) 06:37, 12 червня 2012 (UTC)
Французи думаю за розширення їх території не образяться ). Повертаюсь я 29го червня. У період відсутності в Києві, я матиму вихід до інтернету з мобільного через gprs, але мій бот не вміє вміщуватись в мобільний (може як його господар підучить трохи java то й навчиться), та й трафіку бот трохи їсть (як для мобільного)... Так мені запаковувати бота Вам? --Baseобговореннявнесок 08:10, 12 червня 2012 (UTC)
Дякую за довіру, але може відкладемо до Вашого повернення. Я маю ще деякі ідеї для власного бота окрім патрулювання, переключуся на них. Що встигнемо за 2 дні то зробимо, а я буду до середини липня при комп'ютері, тоді і закінчимо, якщо матимете час.--Rar (обговорення) 08:25, 12 червня 2012 (UTC)
Вітаю! Я в Києві - можемо продовжити. --Baseобговореннявнесок 10:18, 29 червня 2012 (UTC)
Вибачаюся за мовчання, я зараз трохи в цейтноті, до 10-го певно серйозно не працюватиму.--Rar (обговорення) 05:45, 5 липня 2012 (UTC)
Ок, мій бот поки харчуватиметься автозамінами, так, що з голоду не пропаде ). Напишете тут, коли будете готові до роботи (або одразу заливайте список )) --Baseобговореннявнесок 18:13, 5 липня 2012 (UTC)
Ну що, як Ви? Вже готові? --Baseобговореннявнесок 17:24, 16 липня 2012 (UTC)

Прошу допомоги[ред. код]

Бажаю зробити бота, який міг би створювати статті про міста та села Росії. Але ніяк не можу розібратися, що до чого. У Вас є вже великий досвід, якщо будете мати час, допоможіть, будь ласка. Наперед вдячний. З повагою Atoly (обговорення) 07:55, 6 липня 2012 (UTC)

Муніципалітети[ред. код]

Будь-ласка розберітся зі статтями Пон-де-Брик яка дає інтервікі сюди на статтю яка вже є в укрвікі . Дякую --«Teo» обг 06:05, 26 липня 2012 (UTC)

Перепрошую за втручання, але ми разом з Раром працювали над списками. Згадана вами стаття про колишній муніципалітет (одне село) відсутня в фрвікі, там є лише редирект на теперішній об'єднаний муниципалітет (з двома селами), який в нас також описаний. Ось чому такі інтервікі.--Romanbibwiss (обговорення) 09:28, 26 липня 2012 (UTC)
Тоді я без претензій --«Teo» обг 06:13, 27 липня 2012 (UTC)

Кроль[ред. код]

Уточніть, будь ласка, назву. А то ця стаття відтіняє Кроль (плавання), можна буде там створити дізамбіґ. --Igor Yalovecky (обговорення) 09:28, 2 серпня 2012 (UTC)


Запрошення до участі в місячнику авіації та космонавтики[ред. код]

--Stanislavovich (обговорення) 14:24, 2 вересня 2012 (UTC)

Передача польських населених пунктів українською[ред. код]

Вітаю! Я роблю потуги опанувати ботозаливку населених пунктів, взявся за Польщу. Оскільки ви знаєте польську, маю до вас прохання. Чи не були б ви такі ласкаві перевірити інформацію на сторінці Передача українською мовою географічних назв і термінів Польщі і висловити свої зауваження? Дякую. --DixonD (обговорення) 20:01, 19 вересня 2012 (UTC)

Вітаю! Я вже двічі брався за підготовку цієї заливки, але все часу бракувало. Але якийсь сируватий транскриптор назв підготував. Щодо цієї таблички, то 4 моменти:
 1. найбільший сумнів викликає ś -> ш. На слух там 2/3 "сь" і 1/3 "шь". Це пом'якшення деколи не зовсім натурально звучить в українському варіанті, але тоді ближче до "с" ніж до "ш". Усталені назви проблеми не розв'язують, бо Свентокшиське (świętokrzyskie) воєводство, але Шльонськ. У Вашому Окремому правилі №5 є випадок з "с": Свядек (Świadek).
 2. дуже складно (хоч може і правильно) описана L - перед приголосними "ль", перед голосними "л", але і так кожна голосна має підвипадок з "l" спереду. Загалом воно в оригіналі зовсім м'яке, правпис вимагає le -> ле, в інших випадках пом'якшення треба залишити.
 3. правило "ie" - "e", ІМГО, вимагає винятків. Зокрема, є усталена назва Гнєзно (Gniezno), але що робити з pl:Gniewno? Гневно звучить дивно і не природньо. Здається я на цьому пункті і закинув роботу кілька місяців тому.
 4. в табличці є g -> ґ, а правопис не любить букви "ґ".
Я на транскрипторі згенерував список непогодженості з існуючими назвами. Більшість мають очевидну причину (нп. програма не бачить, що це "прикметник іменник" і вставляє риску, не знає історичних українських назв, ...). Але є й випадки спірні (Woźniki Возьникі ? Возьнікі, Góra Kalwaria Гура-Кальвар'я ? Гура-Кальварія). Признаюся, це здебільшого я набаламутив кілька років тому, треба переглянути дещо. Ще одна проблема, це спільність прикметникових форм множини і середнього роду однини у польській мові: Wielkie це може бути Великі або Велике залежно від іменника який, щоб було зовсім весело, може бути після або перед прикметником. Так що до автоматизму транскрипції поки не дійшов, але поділитися напрацьованим можу. В найближчі місяці зможу працювати не більше 4-5 годин на тиждень, але можемо якось зкооперуватися. 40 тис. населених пунктів того варті :). --Rar (обговорення) 09:55, 21 вересня 2012 (UTC)
Дякую за розгорнуту відповідь.
 1. У книжці з польської фонетики пише "шь", що є справді неприродно для української. Інструкція пише, що "ш". Тому можна погодитися на "ш", але передавати через "с" у окремих випадках.
 2. Усталені назви - писати так як вони усталені:) А решта старатися писати по тих правилах, що маємо.
 3. Ну я за "ґ". Якщо така літера присутня у абетці, то навіщо збіднювати мову, передаючи "h" і "g" однією і тією ж літерою?
 4. Згадувана інструкція каже, що такі прикметники як "Wielkie" у назвах НП мають транскрибуватися, а не перекладатися. Перекладається у назвах гірських систем і т.п.
Я постараюся дописати свій транскриптор і згенерувати список назв через нього, після чого їх треба буде перевірити вручну. Буду радий, якщо ви знайдете час, можливість і бажання долучитися до перевірки:). --DixonD (обговорення) 20:23, 25 вересня 2012 (UTC)
 • Щодо Гнезно, то на мою думку нема причин не дотримуватись правопису. Так, варіант Гнєзно зустрічається у друкованих виданнях [1] але набагато рідше ніж Гнезно [2]. До того ж найповажніше, на мою думку, видання щодо правопису власних назв УРЕ також пише Гнезно [3], [4]. --yakudza 10:08, 26 вересня 2012 (UTC)

Вітаю, чи Ви вже тут повноцінно?[ред. код]

Вітаю, пане Рар! По перше хочу спитати чи Ви вже звільнились достатньо для того щоб проводити роботу по патрулюванню шаблонів чи що там ще лишилось? По друге виявив отаку бяку «Pозподіл населення» (перша літера — то велике латинське пе) — маєте час позамімяти то своїм ботом, чи мені своїм це зробити? Воно судячи із пошуку не тільки у французьких муніципалітетах є. Буду вдячним за відповіді! З повагою, --Baseобговореннявнесок 21:40, 9 листопада 2012 (UTC)

Заміну вже розпочав Агонк, то я продовжу :) --Baseобговореннявнесок 19:22, 10 листопада 2012 (UTC)
Вітаю! Мабуть раніше весни до попередньго рівня активності не повернуся, але спробую щось до патрулювання підготувати. Щодо латинського "P", то якщо вже напустили свого бота, то хай закінчить. Я виправив в тексті свого, щоб не відновив помилку при наступній актуалізації. Дякую, що знайшли.--Rar (обговорення) 10:32, 11 листопада 2012 (UTC)

Заміна ВВВ на НРВ/ДСВ[ред. код]

Доброго дня! Якщо у вас є бажання можете висловити свою думку з приводу ухвалення пунткта 3) правил ВВВ→НРВ. Голосування триває тут. Велике прохання думку виловлювати якумога аргументованіше, інакше ваш голос можуть не врахувати. З повагою--Антон патріот (обговорення) 10:03, 12 листопада 2012 (UTC)

Статті без джерел[ред. код]

Вітаю! Ваш внесок у Вікіпедію дуже цінний, проте у деяких зі статей, створених вами, не вказано жодних джерел. Пам'ятайте, що матеріал без посилань на авторитетні джерела і який неможливо верифікувати, може бути підданний сумніву та вилучений:

 1. Математична економіка
 2. Альяно-Терме

Зауважте, що, можливо, деякі статті вже мають джерела, проте шаблон {{без джерел}} був залишений випадково у статті. У такому випадку достатньо просто вилучити вказаний шаблон зі статті. --DixonDBot (обговорення) 15:12, 15 грудня 2012 (UTC)

Просьба[ред. код]

Если вас не затруднит, не могли бы вы где-либо выложить код ботозаливки по муниципалитетам Франции? Заранее спасибо за ответ, даже если не получится. Saint Johann (обговорення) 00:49, 30 грудня 2012 (UTC)

 • Извините за навязчивость, просто интересно, в чём причина неответа. Saint Johann (обговорення) 16:35, 14 січня 2013 (UTC)
Ніколи мені зараз "викладанням" займатися. Відповідний шаблон є угорі та внизу сторінки. Вибачайте.--Rar (обговорення) 14:41, 15 січня 2013 (UTC)
Schreibtisch.2.JPG Деякий час не матиму можливості приділяти достатню увагу Вікіпедії. Повідомлення можна залишати на сторінці обговорення або надсилати електронною поштою, але вчасної відповіді не обіцяю.

Архівування вашої сторінки обговорення[ред. код]

Вітаю! Раніше ваша сторінка обговорення архівувалася ElimBot'ом, який на даний час є неактивним, тож, можливо, вам видасться корисною інформація, що зараз ви можете налаштувати архівацію за допомогою іншого бота. Інструкції щодо того, як це можна зробити, знаходяться на сторінці Користувач:DixonDBot II/Інструкції. Дякую! --DixonDBot (обговорення) 08:29, 25 січня 2013 (UTC)

Зміни до французьких муніципалітетів[ред. код]

Привіт! За останні два роки від часу заливки у адмін. поділі Франції сталися зміни, і ряд комун були поглинуті або розділені. Список я створив на Вікіпедія:Проект:Адміністративні одиниці країн світу/Франція/Перевірка#Зміни. В принципі, статті про нові комуни створити не так і складно, у фрВікі є чимало інформації, але от що робити зі старими? Вони мають купу інтервікі (і в перспективі ці інтервікі нікуди не зникнуть, бо малайським ботам чи мовою суахілі на те глибоко начхати — он уже неіснуючий Сен-Поль-сюр-Мер справно залили до ще 10 Вікіпедій), але не мають цінності для читача (статистична інформація про колишні муніципалітету без історичної довідки не має цінності). У зв'язку із цим пропоную визначитись, що ми робитимемо з колишніми муніципалітетами. Обговорення для зручності, мабуть, варто проводити на Обговорення Вікіпедії:Проект:Адміністративні одиниці країн світу/Франція/ПеревіркаNickK (обг.) 23:34, 27 січня 2013 (UTC)ф

Вітаю! В обговоренні я написав, що міг би актуалізувати вже існуючі статті, а як бути з новими, може їх бот створити чи краще вручну?--Romanbibwiss (обговорення) 07:23, 28 січня 2013 (UTC)

У багатьох статтях є речення Діти та онуки які проживали у двох місцях враховані як 0,5 особи в обох місцях проживання — там пропущено дві коми: після «онуки» і після «місцях». P.S. І розділ джерела мав би йти після розділу «Економіка» (наприклад тут).--Анатолій (обг.) 21:05, 20 березня 2013 (UTC)

Запрошення[ред. код]

--Krupski Oleg (обговорення) 14:36, 16 березня 2013 (UTC)

Нагорода[ред. код]

Завдяки Вашому внескові українська Вікіпедія у червні 2013 отримала +249 846 переглядів!

Це 26 місце серед усіх вікіпедистів!

Вітаю і бажаю сил, часу і натхнення! --Perohanych (обговорення) 12:48, 23 липня 2013 (UTC)

Скрипты[ред. код]

Добрий час доби! Як бачу, Ви заливали стаття в УКРРАЇНСЬКО Вікіпедію за допомогою бота. Не могли б Ви відправити мені на мою поштову адресу (igabidullin@mail.ru) свої статті, щоб я міг їх заливати в Татарську Вікіпедію, з повагою--Ilnur efende (обговорення) 17:43, 7 грудня 2013 (UTC)

Список часових поясів за країнами/TMP[ред. код]

Вітаю! Чи є ще потреба в цій сторінці? Якщо нема, можливо, доцільно її вилучити? — NickK (обг.) 23:03, 8 березня 2014 (UTC)

Вітаю! Поставив на швидке вилучення. --Rar (обговорення) 16:41, 11 березня 2014 (UTC)

Сицилія[ред. код]

Добрий день, допоможіть будь-ласка картку вставити в статтю. Я не знаю як це робиться.... Дякую --Crispy duck (обговорення) 09:22, 13 квітня 2014 (UTC)

Вітаю! Можна це зробити так: Ввійти на Ломбардія, "редагувати код", зкопіювати до статті Сицилія {{Картка:Адміністративна одиниця ... (аж до замикаючих фігурних дужок кількома екранами нижче) та поміняти відповідні поля (те що є після знаку рівності). Якщо щось не виходитиме, напишіть ще раз. Якщо ж є наснага, то варто подібну операцію проробити з усіма іншими регіонами Італії. Бажаю успіхів. --Rar (обговорення) 06:26, 15 квітня 2014 (UTC)

Запрошення на Вікіфлешмоб[ред. код]

Шановний(а) дописувачу української Вікіпедії Rar!

В минулому ви створили 4750 (!!!) статей Вікіпедії та додали понад 20,4 Мб вікітексту — це дуже значний внесок, який ми високо цінуємо! Однак за перші три місяці 2014 року ви здійснили не більше 10 редагувань статей та не започаткували нових.

Тож запрошуємо долучитися до першого Вікіфлешмобу в українській Вікіпедії, який відбудеться у неділю 27 квітня 2014 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів та допомогти українській Вікіпедії сягнути півмільйона статей. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри (особисто на вікізустрічі чи поштою).

Акція присвячена пам'яті вікіпедиста Ig2000, який планував організувати цей захід, але дочасно загинув на Майдані 20 лютого…

Долучайтеся! --Amakuha (обговорення) 01:59, 24 квітня 2014 (UTC)

Статус автопатрульованого[ред. код]

З повагою творець код Лобез. Як я можу отримати цей статус автопатрульованого на українському Вікіпедії? Я в першу чергу статистика, фотографії та виноски. Jerzyjan1. Łobez, 04. sierp. 2014 r.

Бачу колеги вже відповіли. Успіхів!--Rar (обговорення) 15:26, 8 серпня 2014 (UTC)

Теж саме питання до Вас - чи не думали Ви подати заявку на патрульного? Якщо є запитання - з радістю відповім. Просто дайте знати мені на СО. --Nickispeaki (обговорення) 08:00, 11 червня 2015 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Нагорода[ред. код]

Завдяки внескові Вашого бота українська Вікіпедія у жовтні 2014 отримала +1 575 422 переглядів!

Це 3-е місце у рейтингу!

--Perohanych (обговорення) 16:11, 12 листопада 2014 (UTC)

Примітки в саттті Мантон[ред. код]

Вітаю! Випадково помітив, що в статті Мантон є невеличкі вади в оформленні приміток, ви можете перевірити, чи немає такого і в інших французьких статтях. Моє пошанування, --Romanbibwiss (обговорення) 09:33, 18 грудня 2014 (UTC)

Дякую, що звернули увагу, подібні вади були ще в кількох десятках шаблонів демографії. Виправив. --Rar (обговорення) 12:15, 8 січня 2015 (UTC)

Оновлення по Франції[ред. код]

Привіт! Я виклав на Обговорення Вікіпедії:Проект:Адміністративні одиниці країн світу/Франція/Перевірка інформацію про те, що було б добре оновити нашу заливку. Чи міг би ти зайнятися цим найближчим часом, або ж треба шукати іншого ботовласника? Дякую — NickK (обг.) 17:55, 4 квітня 2015 (UTC)

Дякую! Відповів на тій сторінці.--Rar (обговорення) 13:52, 5 квітня 2015 (UTC)

Jean Baptiste Meusnier[ред. код]

Допоможіть перекласти. Дякую. --Igor Yalovecky (обговорення) 07:40, 26 травня 2015 (UTC)

Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа[ред. код]

До 23:59 31 травня 2015 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 20 кандидатів. Ці вибори дуже важливі тому, що вони можуть змінити те, як спільноти розглядаються за межами США та Західної Європи, а також в цілому вплинути на стратегію руху Вікімедіа. Зазначу, що до Ради завжди проходили тільки представники країн Західної Європи та США.

Ви можете також прочитати повні програми кандидатів тут: m:Wikimedia Foundation elections/Board elections/2015/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Постарайтеся підійти до цього вибору серйозно, адже через Раду спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом. У 2013 році у цих виборах узяли участь лише 9 користувачів української Вікіпедії, цього року нам потрібна активніша участь у виборах, які нас теж стосуються.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа 
Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
Csisc Хусемеддін Туркі (Houcemeddine Turki) Туніс туніський діалект арабської 21 2.407, найактивніша — франц. ВП (1.041) учасник конкурсів статей студент-медик оцінка проектів малими мовами; створення посібників з правил Вікіпедії; вдосконалення найважливіших й найголовніших статей Вікіпедії
Saileshpat Саїлеш Патнаїк (Sailesh Patnaik) Індія орія 18 2.959, найактивніша — ВП орія (1.194) член «Вікімедіа Індія», організатор фотоконкурсу та вишколів для Вікіпедії мовою орія. студент I курсу промоція Вікіпедій індійськими мовами; зменшення розриву між Фондом і спільнотою; переведення неактивних Вікіпедій у активні через очолення їх спільноти та моніторингу волонтерів
Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 40 13.943, найактивніша — пол. ВП (10.144) стюард; чек'юзер, адміністратор і бюрократ польської Вікіпедії;
Голова Комітету з розподілу коштів (FDC) Фонду Вікімедіа; був членом Комісії Омбудсменів; проводив семінари зі стратегії для регіональних відділень Фонду; автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, завідувач кафедри міжнародного менеджменту, член експертних комісій наукового центру та грантових програм, засновник найбільного польського онлайн-словника Сприяння зміні стратегії руху Вікімедіа та підходів до управління; пошук ролей для Фонду Вікімедіа і регіональних відділень Фонду; налагодження контактів з науковою спільнотою; усунення бюрократії в русі Вікімедіа
Mohamed Ouda Мухамед Уда (Mohamed Ouda) Єгипет арабська 29 20.114, найактивніша — араб. ВП (18.508) адміністратор і бюрократ арабської Вікіпедії;
член-засновник групи «Вікімедіа Єгипет»
не зазначив Підтримка спільноти Вікімедіа, особливо на Близькому Сході та в Африці; співпраця з освітніми і культурними групами; експерименти з програмним забезпеченням, правами користувачів і процедурами спільноти
Sky Harbor Джош Лім (Josh Lim) Філіппіни / Сінгапур / США англійська, тагальська 24 27.052, найактивніші — англ. ВП (13.311), тагал. ВП (6.671) адміністратор англ. ВП і тагальського словника, бюрократ тагальської Вікіпедії;
член правління «Вікімедіа Філіппіни» з 2010, член Комітету приєднання з 2013
був менеджером зі зв'язків з громадськістю сингапурського стартапу Viddsee підтримка спільнот у країнах, що розвиваються; посилення ролі відділень Фонду Вікімедіа; конструктивний діалог між Фондом Вікімедіа і спільнотою
Smerus Девід Конвей (David Conway) Велика Британія / Словаччина / Україна англійська 65 30.063, найактивніша — англ. вп (29.359) патрульний англ. Вікіпедії працював експертом або керівником проектів розвитку в колишньому СРСР, був незалежним директором у радах системи охорони здоров'я Великобританії та британських коледжів, організатор музичного фестивалю в Словаччині співпраця із якнайширшим колом людей, з усіма, хто може бодай якось долучитися до нас
Francis Kaswahili Френсіс Касвахілі Кагуна (Francis Kaswahili Kaguna) Танзанія суахілі, сукума 54 4.882, найактивніші — Мета (3.939), англ. ВП (255) Автор невдалої заявки на проведення Вікіманії в м. Аруша Танзанійська асоціація власників авторських прав інтеграція африканської спільноти зі світовою; проведення концертів
CristianCantoro Крістіан Консонні (Cristian Consonni) Італія італійська 28 7.268, найактивніша — італ. ВП (5.636) автопатрульний в італ. ВП
член правління «Вікімедіа Італія» з 2010 (скарбник з 2014), член Комітету з розподілу коштів (FDC) з 2013, член міжнародної команди «Вікі любить пам'ятки-2013»
аспірант з комп'ютерних наук в Університеті Тренто (Італія), активіст руху вільного програмного забезпечення побудова довіри між учасниками руху; позбутися менталітету «наші проти ненаших», який мав місце у багатьох випадках
Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 44 14.570, найактивніша — англ. ВП (13.659) відкочувач, патрульний в англ. ВП
досліджує феномен Вікіпедії, автор презентацій та публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач комп'ютерних наук у Політехніці Намібії, розробник і керівник програми бакалавра комп'ютерних наук, головний розробник намібійської програми ІКТ подолання розриву між Фондом Вікімедіа та спільнотою та редакторів; повернення Фонду від роботи над питаннями медіаграмотності, управління Інтернетом чи освіти до його головної задачі
Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 32 22.976, найактивніша — іспан. ВП (18.423) бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ (про рух лесбійок, геїв, бісексуалів і транссексуалів); член-засновник «Вікімедіа Іспанія» та міжнародної ради Iberocoop; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів;
поточний член Ради повірених Фонду Вікімедіа (з 2013).
магістр психології забезпечення того, щоб різноманітність була у центрі стратегічних зусиль Фонду зі збільшення кількості дописувачів; pбільшення способів участі спільноти у керівництві і розробці правил Фонду Вікімедіа
Phoebe Фібі Аєрс (Phoebe Ayers) США англійська 34 27.072, найактивніші — англ. ВП (15.247), Вікідані (5.436) патрульна в англ. ВП
організатор «Вікіманії-2006» та WikiSym 2010, активна в співпраці з бібліотеками, галереями, музеями та архівами (БоГеМА), організатор віківишколів, співавтор книги про Вікіпедію;
поточний член Ради повірених Фонду Вікімедіа (з 2013, попередній термін у 2010—12).
бібліотекар науково-технічної бібліотеки вирішення проблем падіння кількості редакторів і читачів; робота з виконавчим директором Фонду Вікімедіа над розробкою і втіленням стратегічних планів Фонду Вікімедіа, зокрема, щодо поліпшення розробки програмного забезпечення, співпраці з партнерами та реагування на поточні потреби редакторів
Denny Денні Врандечич (Denny Vrandečić) США німецька, хорватська 37 24.235, найактивніші — Вікідані (10.742), хорв. ВП (9.377) Перший адмін і бюрократ хорв. ВП
Засновник Вікіданих (розробив пропозицію, зібрав 2 млн. $ пожертв, набрав команду), співавтор першого європейського гранту «Вікімедіа Німеччина» (4 млн. €), співзасновник Семантичного МедіаВікі
працює в Google, де допомагає публікувати контент Freebase у Вікіданих, автор понад 100 наукових статей, керівник комітету Асоціації вільних семантичних даних. зміни проектів Вікімедіа для успішної їх роботи; підвищення ефективності кожного дописувача; правильне впровадження змін (так, як це було з Вікіданими)
Ali Haidar Khan Алі Гайдар Хан (Ali Haidar Khan) Бангладеш бенгальська 29 4.145, найактивніша — бенгал. ВП (2.395) патрульний у бенгальській Вікіпедії
член-засновник і скарбник «Вікімедіа Бангладеш», колишній член Комітету з розподілу коштів (FDC) організатор вікіконференцій
7 років досвіду у фінансовому секторі (начальник відділу кредитів на нерухомість банку), автор публікацій з фінансів принести до Ради повірених інший погляд і більше різноманітності
అహ్మద్ నిసార్ Нісар Ахмед С'єд (Nisar Ahmed Syed) Індія урду, телугу 50 21.549, найактивніша — ВП мовою телугу (17.648) адмін у Вікіпедіях мовами телугу й урду
організатор групи вікіпедистів мовою урду
пенсіонер, колишній викладач англійської літератури та літератури урду протягом 23 років, колишній директор школи. допомога спільнотам індійських мов у створенні контенту та програмах промоції проектів; реклама Вікіпедії через медіа; співпраця між групами користувачів і Фондом Вікімедіа
Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 35 137.713, найактивніша — англ. ВП (130.046) адмін в англійських Вікіпедії і Вікімандрах
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, колишній голова правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини пріоритет — поліпшення відносин між спільнотами редакторів та Фондом Вікімедіа; співпраця між Фондом Вікімедіа і спільнотою у вирішенні проблем скорочення кількості редакторів, непідтримки спільнотою змін до програмного забезпечення, поганого охоплення тем тощо
Carrite Тім Девенпорт (Tim Davenport) США англійська 53 57.985, найактивніша — англ. ВП (57.704) патрульний, відкочувач в англ. ВП
активний учасник обговорень на сторінках Арбітражного комітету та Запитів до адміністраторів, а також на форумі Wikipediocracy
власник і директор взуттєвого магазину спільноті неодмінно потрібен уважний, критичний, допитливий голос на її місця серед 10 членів Ради повірених
Sj Семюел Кляйн (Samuel Klein) США англійська 37 43.165, найактивніші — англ. ВП (19.346), Мета-вікі (14.873) Адміністратор англ. ВП, ВП мовою суахілі та Мета-вікі, колишній стюард;
організатор «Вікіманії-2006»;
поточний член Ради повірених Фонд. Вікімедіа (з 2009).
науковий співробітник у Гарвардському Центрі Беркмана, керівник технічного комітету Державної цифрової публічної біблотеки Америки скорочення розриву між Фондом Вікімедіа та спільнотою; заміна централізованих програм розподіленими; розробка потрібного користувачам програмного забезпечення замість експериментів з ПЗ; залучення дописувачів, а не лише донорів
Hindustanilanguage С'єд Музамілуддін (Syed Muzammiluddin) Індія гінді, урду 41 47.754, найактивніші — Вікісховище (27.498), ВП мовою гінді (10.657) Адміністратор ВП мовою урду;
брав активну участь у запуску Вікіпедії мовою майтхалі, автор блогів про Вікіпедію, організатор віківишколів для студентів
викладач протягом понад 10 років розробка більш сфокусованого підходу, особливо для індійських та південноазійських спільнот
EdSaperia Едвард Саперія (Edward Saperia) Велика Британія англійська 30 1.836, найактивніші — вікіманія2014 (962), Мета-вікі (561), англ. ВП (149) неактивний як дописувач, але слідкує за обговореннями;
координатор «Вікіманії-2014», автор гранту на Open Access Reader
працює над стратегіями зв'язків з громадськістю у третій за розміром політичній партії Великобританії, власник креативного агентства. переробка вікі-платформи (MediaWiki) до сучасних норм досвіду користувача; співпраця з науковою, освітньою, політичною, урядовою, журналістстькою спільнотами
Taketa Майк Ніколає (Mike Nicolaije) Нідерланди нідерландська 28 98.355, найактивніші — нідерл. ВП (38.917), Вікідані (20.586) стюард, адміністратор Вікіданих, бюрократ і колишній член Арбкому нідерландської Вікіпедії
член «Вікімедіа Нідерланди» та «Вікімедіа Бельгія», організатор віквишколів, співпраці з бібліотеками, галереями, музеями і архівами (БоГеМА) та інших заходів
медик-інтерн, працює в департаменті пластичної хірургії та інструктором з надання першої допомоги підтримка дописувачів понад усе; прямі обговорення спільноти з членами Ради повірених; зменшення бюрократії; залучення розробників для виконання запитів спільноти

Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. Якщо ви вже проголосували, дякуємо за вашу активність та перепрошуємо за зайве нагадування)NickK (обг.) 23:09, 27 травня 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті Внутрішня норма прибутку[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Внутрішня норма прибутку був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:24, 2 червня 2015 (UTC)

Італійські Муніципалітети[ред. код]

Добрий Вечір! Шановний користувач ваш Бот, який створює сторінки про італійські муніципалітети, допускає помилки перекладаючи італійське "ci" на російське "чи" а не на українське "чі" а так же "ri" на "ри" а не на "рі". Прошу перепрограмувати ваш Бот щоб він більше не допускав такі помилки. Дякую Andriy.v (обговорення) 19:50, 21 серпня 2015 (UTC)

Вітаю, це не помилки, це вимоги Правопису щодо транскрипції іноземних назв. На сторінках обговорення муніципалітетів (приклад) бот залишає відповідну інформацію. Краще повернути назви перейменованих муніципалітетів. Всього найкращого.--Rar (обговорення) 09:21, 25 серпня 2015 (UTC)

Прохання до Бота[ред. код]

Вітаю! В Італії з 2015 року введені так звані метрополійні міста, що коротко сказано, є заміна деяких провінцій (що вказані в статті вище наведені) на ці нові адміністративно-територіальні органи. Хочу попросити щоб ваш Бот перейшовся муніципалітетами цих колишніх провінції і вказав нову назву адміністративного органу, бажано щоб також замінив шаблони. Andriy.v (обговорення) 13:12, 2 грудня 2015 (UTC)

Вітаю! Я деякий час не заглядав сюди, здається вже все зроблено. --Rar (обговорення) 15:02, 25 грудня 2015 (UTC)
Насправді не зроблено. Подивітся наприклат на перший муніципалітет метрополійного міста Рим-Столиця, Агоста, У ньому написано: Агоста, Аґоста (італ. Agosta) —муніципалітет в Італії, у регіоні Лаціо,провінція Рим. А має бути метрополійне місто Рим-Столиця. З повагою.--Andriy.v (обговорення) 18:49, 25 грудня 2015 (UTC)
Справді, навігаційні шаблони оновдені, назви списків теж, а в тексті залишилося. Спробую ще цього тижня зробити. --Rar (обговорення) 19:06, 25 грудня 2015 (UTC)
Ще я зауважив, що 11 категорій перейменовані, а 2 ні (Категорія:Муніципалітети провінції Болонья, Категорія:Муніципалітети провінції Палермо). Там є якась специфіка чи можна перейменовувати? На жаль зовсім не розумію італійської, а з машинного перекладу не завжди легко дійти до суті. --Rar (обговорення) 19:36, 25 грудня 2015 (UTC)
Ні, можна перейменовувати.--Andriy.v (обговорення) 20:02, 25 грудня 2015 (UTC)
І ще одне. Бачу що ваш бот займаєтся оновленням демографії, але вказує в дужках 2012 рік коли завантажує дані на 2014.--Andriy.v (обговорення) 22:05, 25 грудня 2015 (UTC)
Дякую, здавалося всюди виправив, а ні. Доведеться завтра ще раз прогнати.--Rar (обговорення) 22:16, 25 грудня 2015 (UTC)
Дякую за вашу роботу--Andriy.v (обговорення) 22:35, 25 грудня 2015 (UTC)

Про подільських воєвод[ред. код]

Вітаю. Чому ви у цій статті скасували моє патрульоване затвердження версії про Категорію:Західна Україна. Хотілось би почути про підґрунтя цього? Хіба Поділля не Західна Україна? --АВШ (обговорення) 17:51, 15 січня 2016 (UTC)

Вітаю! Причина в правилах категоризації, особливо
 • Не варто відносити сторінку до категорії та до більш загальної категорії, такої що перша категорія є її субкатегорією
 • ... Слід уникати віднесення статті до більш абстрактної категорії, якщо існує більш конкретна. Також слід уникати зіставлення зі статтею великої кількості категорій.
Щодо статті Подільські воєводи, то вона є в підкатегорії Категорії:Західна Україна за ланцюжком Категорія:Історія Поділля\Категорія:Поділля\Категорія:Західна Україна. Згоден, що Поділля це Західна Україна і стаття Поділля може бути в Категорія:Західна Україна (і одночасно головною статею в підкатегорії Категорія:Поділля), але для більш вузьких тем створюються підкатегорії. Бажаю успіхів! --Rar (обговорення) 18:10, 16 січня 2016 (UTC)
Дякую вам за ґрунтовне пояснення. Зрозумів свою необачність. Зичу вам успіхів! --АВШ (обговорення) 19:28, 16 січня 2016 (UTC)

Шаблон Економічна зайнятість у Франції[ред. код]

Вітаю! Може його варто трохи підправити? Бо, наприклад, у статті Домбра (комуна, Франція) виходить такий результат:
З 59 активних мешканців працювали 52 особи (31 чоловік та 21 жінк)
хоча повинно б бути
З 59 активних мешканців працювали 52 особи (31 чоловік та 21 жінка)
--kostpolt (обговорення) 08:07, 25 березня 2016 (UTC)

Дякую, виправив. --Rar (обговорення) 10:35, 25 березня 2016 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць фантастичних творів тощо[ред. код]

Вітаю @Rar: вітаю, запрошую вас до участі у вересні (за 3 тижні) у Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць фантастичних творів та пропоную зареєструватися.--Yasnodark (обговорення) 10:33, 10 серпня 2016 (UTC)

Дякую, але так далеко моя компетенція не сягає :). --Rar (обговорення) 07:46, 11 серпня 2016 (UTC)

Долучайтеся до Вікімарафону-2017![ред. код]

Шановний дописувачу української Вікіпедії Rar!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2017, присвяченого 13-річчю української Вікіпедії!

Протягом трьох днів (28—30 січня 2017) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії багато нових статей, однак протягом останнього місяця ви мало редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей по всій Україні: звісно ж, у нас будуть традиційні зустрічі в Києві, Харкові чи Львові, але вікіпедисти зустрінуться також у десятках інших міст і містечок по всій країні. У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі у вашому місті!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 14:25, 28 січня 2017 (UTC)

Your feedback matters: Final reminder to take the global Wikimedia survey[ред. код]

(Sorry to write in English)

Дуже важливо: ви вже проголосували на виборах Ради повірених Фонду Вікімедіа?[ред. код]

До 23:59 14 травня 2017 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 9 кандидатів.

Чому ці вибори важливі? Тому що вони стосуються й нас. Саме через ці вибори спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом Вікімедіа. Вони дозволяють нам вплинути на те, в якому напрямку розвиватиметься спільнота й Фонд, якою буде стратегія всього руху Вікімедіа. На минулих виборах вперше від спільноти до Ради були обрані не тільки представники Західної Європи та США — це допомогло Фонду мати краще представництво спільноти.

Нижче — коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа. Ви можете також прочитати повні біографії та програми кандидатів (українською!) тут: m:Wikimedia Foundation elections/2017/Board of Trustees/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа 
Фото Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
The Land Headshot.jpg The Land Кріс Кітинг (Chris Keating) Велика Британія англійська 36 9.594, найактивніша — англ. ВП (7.524) колишній голова правління «Вікімедіа Велика Британія»; організатор тренінгів для правлінь відділень Фонду; адміністратор і автор вибраних статей англ. Вікіпедії організатор кампаній пожертв для громадських організацій зосередження Фонду Вікімедіа на місії та спільнотах, відкритість, прислухання до думки спільноти й ефективність Ради повірених
Milos Rancic GB.jpg Millosh Милош Ранчич (Milos Rancic) Сербія сербська 43 12.860, найактивніша — Мета-вікі (5.044) співзасновник і колишній член правління «Вікімедіа Сербія»; ініціатор AfroCROWD; член Мовного комітету; колишній стюард, колишній бюрократ і чек'юзер серб. ВП власник малого підприємства, яке зокрема надає сервери та обслуговує веб-сайти Вікімедіа Сербія та AfroCROWD демократизація, інтеграція редакторів, які не належать до організованих груп, та солідарність у межах руху
Dr. Dariusz Jemielniak-2.jpg Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 42 14.662, найактивніша — пол. ВП (10.306) чинний член Ради; чек'юзер, адміністратор і бюрократ пол. ВП; колишній стюард;
був членом Комісії Омбудсменів і головою Комітету з розподілу коштів (FDC); автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, автор досліджень про рухи вільного й відкритого ПЗ й альтернативної науки, колишній член правління Наукового центру Коперніка продовження досягнень першого терміну: спілкування зі спільнотою, конструктивний член Ради, який може висловити свою думку, має досвід, шукає консенсус
Dr. James Heilman.jpg Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 37 221.479, найактивніша — англ. ВП (209.219) член Ради у 2015; адмін в англійській Вікіпедії;
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, співзасновник і член правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини розуміння наших спільнот; працювати разом як рівним, визначати наші цілі разом і підтримувати нашу незалежність
Abbad at Dana.jpg عباد ديرانية Аббад Діранейя (Abbad Diraneyya) Йорданія арабська 20 29.996, найактивніша — араб. ВП (25.148) автор вибраних статей у арабській Вікіпедії; автор історії арабської ВП;
член-засновник групи «Вікімедіа Левант»; віце-директор ВікіАрабії-2016
студент має багато ідей на майбутнє і хоче про це заявити; трохи нових точок зору із відносно погано представленої частини світу
María Sefidari.JPG Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 34 26.043, найактивніша — іспан. ВП (20.956) чинний член Ради; бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ; організатор конкурсів статей; член-засновник «Вікімедіа Іспанія»; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів.
викладач магістерської програми з цифрових комунікацій, культури і громадянства повернути Фонд Вікімедіа назад до підсилення нашої спільноти; продовжити застосовувати свій досвід, натхнення та вміння для цілей Руху
Peter Gallert Wiki Indaba 2017.jpg Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 46 17.205, найактивніша — англ. ВП (15.949) відкочувач, патрульний в англ. ВП
автор експерименту з усними джерелами; автор доповідей і публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач в Намібійському науково-технологічному університеті зробити Раду повірених прозорою, чесною і відкритою, щоб отримати довіру від найвищої цінності компанії — її редакторів
Yuri Astrakhan.jpg Yurik Юрій Астрахан (Yuri Astrakhan) США російська 40 31.977, найактивніші — пол. ВП (3.053), рос. ВП (3.033) розробник, входить до п'ятірки головних авторів коду MediaWiki, розробник графів для Вікіпедії; колишній працівник Фонду;
виступав з доповідями про Вікіпедію у Вірменії, Україні, Росії та США
працює в Elastic, розробнику технології з відкритим кодом, на основі якої працює пошук Вікімедіа кращі шляхи для спілкування, управління та створення для успішності спільноти; більш інтерактивний контент; технічний досвід зробить Раду ефективною / сфокусованою
Abel mbula.jpg BamLifa Абель Ліфаелі Мбула (Abel Lifaefi Mbula) Демократична Республіка Конго лінгала 25 1.081, найактивніша — франц. ВП (749) виправляє, патрулює й перекладає статті у французькій Вікіпедії вчитель, викладає учням основи Вікіпедії враховувати певні аспекти спільнот (чорних) африканських та інших південних країн, які зараз ігноруються

На попередніх виборах українська Вікіпедія показала найвищу явку серед великих вікі (25%). Впевнений, що цього року ми можемо показати не гірший результат, щоб нашу думку знову почули.

Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. (Якщо ви вже проголосували, дякую за вашу активність та перепрошую за зайве нагадування)NickK (обг.) 12:40, 12 травня 2017 (UTC)

Пропозиція[ред. код]

Rar вітаю! можливо вас зацікавить Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Неолімпіада (Тижні неолімпійських та дефлімпійських видів спорту).

чи Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Пропозиції/Тиждень Української діаспори.--Yasnodark (обговорення) 15:18, 21 липня 2017 (UTC)

Долучайтеся до Вікімарафону-2018: напишіть статтю до дня народження Вікіпедії![ред. код]

Афіша Вікімарафону

Шановний дописувачу української Вікіпедії Rar!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2018, присвяченого 14-річчю української Вікіпедії!

Протягом чотирьох днів (27—30 січня 2018) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії багато нових статей, однак протягом останнього місяця ви мало редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей по всій Україні. Їх понад 50, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 08:38, 26 січня 2018 (UTC)

Жустін Енен-Арденн[ред. код]

Доброго дня. Помітив, що твій бот робить ось такі виправлення. Жустін Енен з кінця 2002 до початку 2007 носила подвійне прізвище та має згадуватися як Жустін Енен-Арденн. Всі зміни твого бота (окрім статті Тія Геллебаут) стосуються саме цього періоду, і таким чином маємо анахронізм. Чи можеш ти, будь ласка, виправити назад? Дякую — NickK (обг.) 15:40, 31 липня 2018 (UTC)

@NickK: Вітаю! Бот захопився. Там де остання зміна вже відкинув, на решті сторінок зроблю заміну на [[Жустін Енен|Жустін Енен-Арденн]] ввечері ботом. Дякую!--Rar (обговорення) 16:13, 31 липня 2018 (UTC)
Дякую! Те саме сталося з Барбора Заглавова-Стрицова: з 2006 до 2015 Барбора Стрицова мала подвійне прізвище Барбора Заглавова-Стрицова. Ось тут, наприклад, теж вийшов анахронізм — NickK (обг.) 09:42, 1 серпня 2018 (UTC)
@NickK: Зміна прізвища повинна бути заборонена! При одруженні теж - анахронізм з часів коли жінки в теніс не грали і іншим способом теж не висовувалися :). Зараз викопаюсь з тенісних категорій і виправлю.--Rar (обговорення) 09:52, 1 серпня 2018 (UTC)

Категорія:Переможці ЛЧ УЕФА[ред. код]

Привіт! Помітив, що ти масово додаєш цю категорію, однак там помилка (УЄФА, а не УЕФА). Крім того, можливо, варто розкрити скорочення ЛЧ, але то менш критично. Чи можеш ти, будь ласка, виправити зараз, щоб потім не виправляти двічі — NickK (обг.) 13:04, 2 серпня 2018 (UTC)

@NickK: Вітаю! Категорія вже була, я в англійців підглянув що там бракує > 300 статей і виріши додати. Не помітив того """Е""". Хай вже закінчить, потім всіх гамузом перепишу. ЛЧ мабуть теж розгорну, хоч у футболістів стільки категорій, що короткі назви це не погано.--Rar (обговорення) 13:26, 2 серпня 2018 (UTC)
@NickK: Як правильно в назві категорії: Тренери-переможці Ліги чемпіонів УЄФА чи Тренери — переможці Ліги чемпіонів УЄФА? --Rar (обговорення) 10:23, 3 серпня 2018 (UTC)
З дефісом (Тренери-переможці) — NickK (обг.) 11:35, 3 серпня 2018 (UTC)
Дякую!--Rar (обговорення) 11:38, 3 серпня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Марина Еракович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Марина Еракович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 20:39, 5 серпня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Марія Елена Камерін[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Марія Елена Камерін був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 20:39, 6 серпня 2018 (UTC)

пропозиція[ред. код]

Вітаю @Rar:, триває реєстрація щодо участі у тематичнику фантастики, що стартує офіційно 20 вересня, для участі в тематичнику запрошую зареєструватися на сторінці. Сподіваюся на вашу участь та створення і поліпшення статей про фантастичні твори та їх творців. Під час відповіді прошу пінгувати. З повагою. Координатор проекту «Фантастика»-- --Yasnodark (обговорення) 12:40, 17 вересня 2018 (UTC)

Руцяне-Ніда[ред. код]

У мене питання - чому замінено назву польського містечка Ruciane-Nida з Руцяне-Ніда на Руцяне-Нида? Хіба природно і правильно та водночас однаково в обох мовах було на початку - Ніда через "і"? --Зелений Змій (обговорення) 06:04, 12 жовтня 2018 (UTC)

@Зелений Змій: Не знаю, це не я ). Повернув назад Ніда.--Rar (обговорення) 08:00, 12 жовтня 2018 (UTC)

Села Польщі[ред. код]

Вітаю. Ви загубили кому:

село в Польщі в гміні Воля-Кшиштопорська 

А треба:

 село в Польщі, в гміні Воля-Кшиштопорська 

І так по всіх селах. --N.Português (обговорення) 09:59, 20 жовтня 2018 (UTC)

@N.Português: Дякую за підказку, пройдуся ботом по вже закінчених воєводствах і виправлю. Я виставляв пропонований текст статті на мовну перевірку, але, мабуть, недостатньо "голосно". --Rar (обговорення) 14:13, 20 жовтня 2018 (UTC)

Третій тиждень Польщі[ред. код]

Доброго дня! Прошу Вас підтримати ідею про проведення Третього тижня Польщі. Дякую!--DiMon2711 21:56, 31 жовтня 2018 (UTC)

@Димон2711: Дякую за запрошення, я свій особистий тиждень Польщі вже третій місяць проводжу ). Поки що на писання руками часу не буде.--Rar (обговорення) 10:48, 2 листопада 2018 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:03, 1 листопада 2018 (UTC)

@Oleksandr Tahayev: Дякую за запрошення, але поки що польські села забирають весь час, а наближаюся до східних воєводств, тут ручної роботи буде ще більше. Але може для різноманітності зроблю щось з цього списку, тоді допишуся.--Rar (обговорення) 10:43, 2 листопада 2018 (UTC)

Ваш бот автор 850-тичної статті[ред. код]

Вітаю!

Чи не скажее кілька слів для блогу "Вікімедіа Україна" з нагоди 850-тисячної статті? Зокрема, про Вашу ботозаливку населених пунктів Польщі? Дякую. --Kharkivian (обг.) 19:25, 1 листопада 2018 (UTC)

І можливо трохи розкажете про себе - хто Ви, звідки, чим займаєтесь в реальному житті (за бажанням) для блогу. Дякую. --Kharkivian (обг.) 19:34, 1 листопада 2018 (UTC)

Новотарзький повіт[ред. код]

Вітаю! Яке Ваше ставлення як автора сторінки до бажання громадськості щодо перейменування спольщеної назви Новотарзький повіт на відповідну українській традиції та назві міста — Новоторзький повіт. Дякую! --Oleh z Kalusha (обговорення) 08:00, 13 листопада 2018 (UTC)

@Oleh z Kalusha: Питання не просте і мене переростає. Я вже колись ставив питання про транслітерацію назв похідних від таких які різняться в польській і українській. І однозначної відповіді не отримав. На Новий Торг є джерела. Але назву повіту беремо від української назви міста чи транслітеруючи польську назву повіту? Якщо перше, то що з Новосондецький повіт, ця назва не є прямо похідною ні в польській, ні в українській? Так що я "в голосуванні" утримався.--Rar (обговорення) 08:31, 13 листопада 2018 (UTC)

Ізольовані статті[ред. код]

Доброго дня. У випадку ред.№ 23551848 такого перейменування утворюються ізольовані статті, відтак, щоб уникнути шкоди, варто після перейменування змінювати назву і в навігаційному шаблоні. --ДмитрОст 23:48, 13 листопада 2018 (UTC)

@ДмитрОст: Дякую, що помітили і виправили. Я, здебільшого, вношу ці перейменування в шаблон і статті типу "Адміністративний устрій...". Тут якось загубив. Бажаю успіхів!--Rar (обговорення) 20:53, 14 листопада 2018 (UTC)

Ботозаливка[ред. код]

Вітаю! Є певні претензії щодо роботи бота. Найголовніша, звичайно, недодержання правил передачі польських назв українською. Приміром, Krakówki-Włodki передані як Кракувкі-Влодкі, проте, це є множинною назвою, тому має бути передане як Кракувки-Влодки. Див. також шаблон Гміна Ґродзіськ. Чи не можна виправити? З повагою --В.Галушко (обговорення) 12:33, 22 листопада 2018 (UTC)

@В.Галушко: Вітаю! Це дійсно множина. Можете вказати параграф правопису на цю множину? Бо виправити можна і виправлення будуть, зокрема бот має проблеми з кінцівками -ski, які можуть бути в прикметриків чол.роду і в іменниках множини (приклад недавньої помилки: Жепіський, чи зробленої раніше Гміна Пецький). Це у будь-якому випадку треба буде виправити на Жепіскі чи Жепіски (таких випадків знайдеться кілька десятків), бот зможе виправити текст, перейменувати та виправити посилання. Бажаю успіхів!--Rar (обговорення) 16:22, 22 листопада 2018 (UTC)

Пеляґя[ред. код]

Вітаю! Звернув увагу на заголовок статті Пеляґя (Лодзинське воєводство), створеної Вашим ботом. По-перше, уточнення в дужках зайве, бо в польській Вікіпедії Pelagia має кілька значень, а в нас Пелаґя тільки одне. По-друге, викликає сумнів доречність передачі -gia як «-ґя»: це сполучення важковимовне, і тому з погляду милозвучності його слід, на мою думку, змінити на «-ґія», тим більш що Pelagia — це ім'я Пелагія. З повагою --В.Галушко (обговорення) 14:03, 27 листопада 2018 (UTC)

Вітаю! З тим -ґія Ви праві, виправлю, з уточненням розберуся, зараз трохи цейтнот. Дякую!--Rar (обговорення) 21:38, 27 листопада 2018 (UTC)
YesТак Зроблено--Rar (обговорення) 17:38, 2 грудня 2018 (UTC)

Вікіпроект:Польща шаблон[ред. код]

Доброго дня! Чи не могли б Ви пройтися ботом та пододавати Шаблон:Проект:Польща на своїх сторінках про Польщу. Я розумію, що проект не активний, але статті всеодно стосуються цієї тематики, і якщо його раптом відновлять, то це не буде зайвим. Дякую!--DiMon2711 21:42, 1 грудня 2018 (UTC)

@Димон2711: Може пізніше, при загальному перегляді всієї заливки. Бо ~45000 статей на (оптимістично!) 2сек, це більше доби виходить. Успіхів! --Rar (обговорення) 17:44, 2 грудня 2018 (UTC)
Я не кажу усе відразу робити. Я не знаю як працюють боти у вікіпедії, але мені здається, що коли Ви кудись йдете, можете поставити бота проставляти цей шаблон. Або на ніч також можна. Якщо Ви спите 8 годин, то це виходить 14 400 сторінок (2 сек. на сторінку) і чотирьох ночей більш ніж достатньо для редагування усіх статей. Дякую!--DiMon2711 18:45, 2 грудня 2018 (UTC)

Польські села[ред. код]

Дякую за Ваш корисний внесок-ботозаливку про села Польщі. Я так розумію Ви вже закінчили ботозаливку. Цікавить, які у Вас плани на майбутні. Плануєте схожі ботозаливки інших країн?.--Стефанко1982 (обговорення) 16:17, 4 грудня 2018 (UTC)

@Стефанко1982: Ще не закінчив, залишилось кілька повітів. Темп впав, в основному, через наявність великої кількості статей у Підкарпатському воєводстві і необхідності об'єднання текстів. Допомагає мені Користувач:ZxcvU, без нього було б значно важче. Потім ще буде "полірування" - виправлення кількох повторюваних помилок транслітерації, доповнення тексту міст хоча б демографією і т.п. До кінця року робота точно є. Потім візьму віківідпустку на пару місяців, але якби знайшовся хтось з en-4 для допомоги в транслітерації (налагодження бото-транслітерації і, потім перевірка так як то робилося з Італією та Францією), то можна було б подумати над Англією чи США. Успіхів!--Rar (обговорення) 20:58, 4 грудня 2018 (UTC)
Дякую за відповідь. І Вам успіхів. ) --Стефанко1982 (обговорення) 21:40, 4 грудня 2018 (UTC)

RarBot[ред. код]

Доброго дня. Помітив, що RarBot іноді виправляє перенаправлення не зовсім правильно. Можете розібратися, будь ласка? --TheStrayCat (обговорення) 21:55, 7 грудня 2018 (UTC)

@TheStrayCat:Бот (стандартний pywikibot, мого коду тут 0 рядків) виконує чисто технічну роботу. Було подвійне НВК "РОЛІ" → НВК «РОЛІ» → Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат, бот переробив на безпосереднє НВК "РОЛІ" → Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат, а чи це правильно треба питати авторів.--Rar (обговорення) 05:54, 8 грудня 2018 (UTC)
Ага, дійсно була помилка, бот залишив текст після перенаправлення. Дивно, перевірив зо 2 десятки вчорашніх правок і більше такого не знайшов. Дякую, що помітили.--Rar (обговорення) 06:03, 8 грудня 2018 (UTC)

Населений пункт у Польщі[ред. код]

Вітаю! Звернув увагу на те, що Ваш бот створив Лосіни (гміна Тухоля), але пропустив досить велике селище Łosiny (gmina Cekcyn). Це досить великий населений пункт (178 жителів). Поки залишив червоне посилання на сторінці Лосіни, але якщо Ви визнаєте створення статті недоцільним, його можна прибрати. До речі, Ви не помітили в Польській Вікіпедії цікаве обговорення з теми ботозаливки Bot do rywalizacji z Ukraińcami? З повагою --В.Галушко (обговорення) 09:48, 24 грудня 2018 (UTC)

@В.Галушко: Вітаю! Бот його "свідомо" пропустив. Система поділу НП в Польщі досить складна: крім сіл є ще осади, лісові осади, колонії (деякі як частина гміни, деякі — сіл!), присілки і частини сіл. Я вирішив заливати тільки села, пізніше виявилось, що деякі осади є досить значними (як ті Лосіни), трапилась навіть осада - центр гміни. Поки що обмірковую, що з ними робити, але, у будь-якому випадку, спочатку закінчу села. Щодо польського обговорення, то воно з цієї заливки почалося, але, загалом, звелося до звичних аргументів за/проти заливок. Турбуватися, що ми їх переженемо їм явно зарано. Успіхів! --Rar (обговорення) 09:27, 25 грудня 2018 (UTC)

Код[ред. код]

Добрий день! Можете, будь ласка, скинути мені поштою код Вашого бота? Я просто хочу розібратися, що там і як. Може, свого створю. Дякую!--DiMon2711 16:46, 8 січня 2019 (UTC)

@Димон2711: Вітаю! Я спробую в кінці тижня позбирати докупи бота який зараз заливає тенісні турніри і трохи покоментувати. Раніше часу не знайду, вибачайте. Успіхів!--Rar (обговорення) 20:58, 8 січня 2019 (UTC)
Не переживайте. Я зачекаю. Хоча, якщо це можливо, чи могли б Ви скинути мені код, яким Ваш бот створював статті про польські села. Якщо, звісно, він у Вас зберігся. Просто, скоріш за все, якщо я все-таки створю бота, то він буде мені допомагати зі Шрі-Ланкою та її населеними пунктами. Дякую!--DiMon2711 21:02, 8 січня 2019 (UTC)

Чашка кави для вас![ред. код]

Cup-o-coffee-simple.svg Дякую за допомогу зі створенням бота! DiMon2711 13:06, 13 січня 2019 (UTC)

Дякую Дякую--Rar (обговорення) 13:09, 13 січня 2019 (UTC)

Категорія:Борці на літніх Олімпійських іграх[ред. код]

Вітаю. Ваш бот додає категорії Борці на Олімпійських іграх. Хочу звернути увагу, що, наприклад, Категорія:Борці на літніх Олімпійських іграх 2004 містить три підкатегорії за видами боротьби, тому бот додає категорію до статті, що вже містить підкатегорію цієї категорії, що зайве. Те саме майже з усіма іншими категоріями борців на Олімпійських іграх. Чи не могли б Ви його попросити не робити цього і повилучати зайві підкатегорії, які він додав? --Олег (обговорення) 10:26, 29 січня 2019 (UTC)

@Mr.Rosewater: Так, тут справді помилочка вийшла - це перший випадок коли у нас детальніша категоризація ніж в англійській вікі (обернені випадки були). Зараз відкочу борців назад.--Rar (обговорення) 11:00, 29 січня 2019 (UTC)
@Mr.Rosewater: І розблокуйте бота, будь ласка, буде швидше ніж руками.--Rar (обговорення) 11:48, 29 січня 2019 (UTC)
Так, звичайно. Розблокував. Дякую. --Олег (обговорення) 12:21, 29 січня 2019 (UTC)
Це я дякую! ) --Rar (обговорення) 12:31, 29 січня 2019 (UTC)

Місячник 10000 необхідних статей[ред. код]

Привіт! До 30 квітня у Вікіпедії проходить місячник 10000 необхідних статей — вікітолока зі створення та покращення статей із обов'язкових 10000. Ви зробили понад 300 редагувань у цих статтях, може цей захід Вас зацікавить? Тут можна ознайомитися із переліком пропозицій: статей до створення та поліпшення. Дуже хотілося б підвищити якість статей українською, тому щиро запрошуємо приєднатися до цієї ініціативи! --アンタナナ 22:35, 4 березня 2019 (UTC)

Конкурс WikiGap Challenge[ред. код]

Вітаю! Запрошую взяти учать у міжнародному конкурсі WikiGap-виклик, метою якого є покращення висвітлення жінок у Вікіпедії. Конкурс триває з 8 березня по 8 квітня 2019, щоб взяти участь, вам потрібно зареєструватись у розділі Учасники. Пропоновані до створення статті можна переглянути тут. Переможці марафону отримають призи від Вікімедіа Швеція. --Tespaer (обговорення) 00:20, 16 березня 2019 (UTC)